• báleš

    Zdravím.. mám problém se synchronizací … podle návodu se mě to vůbec nedaří … nemáte někdo nějakou zkušenost ?? Cyklocomputer ukazuje ale neměří a na sensoru blika dioda takže baterie jsou asi dobré

    0 0
    • báleš  

      nikdo neporadí ?? =(

      0 0
    • HarryTP  

      Tak po dvou letech co ho mam mi dnes problikla baterie low.Mám vyměnit obě dvě a nezapomene nastavení,nájezd a tak?

      0 0
      • Adin  

        Celkové kilometry a počet hodin zůstanou. Smaže se aktuální čas a denní vzdálenost, jako by jsi udělal reset all před vyjížďkou. Měním vždycky obě baterky.

        0 0
    • Undertaker  

      Sigmu BC 1009sts nebrat!!! velice zpožděné měření rychlosti a občas neměří vůbec

      0 0
    • Kosta  

      Zdravím, rád bych se poptal na pár věcí ohledně téhle Sigmy, očekávám rady z praxe, né typu jedna paní povídala, že Sigmy vynechávají apod., předem děkuju…

      takže,

      • co sigma a celoroční provoz? od kolika stupňů pod nulouzamrzá, apod.?
      • nevadí zima, sníh, nějak snímači? Teda kromě menší výdržebaterky…?
      • když jsme u těch baterek, jaká je výdrž (tacho/snímač) baterek přiceloročním provozu?
      • ruší ji něco?
      • funkce autostart je, že?
      • nějaké další problémy, které jste s touto sigmou řešili?

      za příspěvky k věci budu rád, díky…

      0 0
      • felix.org  

        V zimě nejezdím, tak s tím neporadím, ale autostart má a ruší ji třeba toto světlo.

        0 0
      • Adin  
        • jezdím do mínus pěti, funguje ale trochu pomaleji překresluje
        • za dva roky asi 11t km i v mrazu, zimě a vodě bez problému
        • baterky měním tak jednou za 10 měsíců, vždy obě najednou
        • výpadky žádný, jediné co mi to rušilo byla ta zmíněná Smart egg 2W,používám teď 2 mode světla tam je to ok. Věřím ale, že 5 mode světlos elektronikou byt o rušit mohlo.
        • autostart funguje
        • problém je vyndávat po každé vyjížďce tacho z držáku, opotřebujese a má pak vůli. Takže to už nevyndávám. Na střídání mezi dvěmakolama tenhle úchyt IMHO není.

        Ještě mám sigmu 1609 STS na žiletce a funguje stejně bezproblémově.

        0 0
    • firegon  

      Zdravim,přidám se. Mám tento tacháč asi měsíc. A nezjistil jsem jak ho vypnout. Jde to? Protože mi teď po měsíci začlo problikávat „battery low“ . Zdá se mi to trochu málo, oproti ostatním co zde píšou, že jim to vydrží 10 mesícu nebo až neskutečně 2 roky ? :-D

      0 0
      • bruco  

        Vyberas ju z drziaku?

        0 0
        • firegon  

          jasně. Mám ho na poličce a stejně pořád ukazuje čas.

          0 0
          • bruco  

            Viac ho nevypnes, ibaze by si vybral baterku. Daj novu a uvidis, ci pojde do prec rovnako rychlo.

            0 0
    • Fak  

      Mám stejný problém. nové baterky, magnet proklatě blízko snímači, ale stejně se nedaří synchronizace ani po v návodu uváděním stisknutí tlačítka MODE 2, kdy se na displeji ukáže SYNCH RESTART, nicmene pořád bliká 0km/h a točím kolem jak blázen a neměří to a neměří… co s tím? Podotýkám že není co by to rušilo.

      0 0
      • Fak  

        tak uz jsem to vyresil – kdyby mel nekdo stejny problem: prekvapive slo o pootocenou krytku baterky ve snimaci, takze tam nebyl 1 kontakt a tudis zadny signal (myslel jsem ze jde zavrit jen v 1 spravne poloze, ale neni tomu tak). :)

        0 0
    • bercus  

      Dobry den, chtel bych se zeptat jestli jste vyresil vas problem se sigmou 1009. Mam podobny problem a nevim s tim rady.

      Dekuji

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.