Shimano XT FC-M785 kliky 40-28z.

18 nepřečtených
  • cubeman

    Potřebuji poradit.Chci si dát na kolo nové kliky na 2 převodník,ale mám převod 2×9.Už mám udělaný starší XT na 2 převody a fungujeto skvěle.Nevím,jestli ty nové XT 2012 nejsou jen na 2×10.

    0 0
    • Tina  

      môžeš aj na 2×9. Lock.

      0 0
    • cubeman  

      Kliky mám XT FC-M780 akorát nevím šířku středu,musel bych to změřit.Rám mám Cube AMS 100 HPC.

      0 0
      • Tina  

        koľko podložiek máš pod pravou stredovou miskou a koľko pod ľavou?

        0 0
    • cubeman  

      Pod levou nemám žádnou a pod pravou je držák na přesmyk a ta moje 1 mm podložka.

      0 0
      • Tina  

        Pokiaľ máš stred 68mm tak by si mal mať dohromady 3 podložky respektive 2 podložky a jeden prešmyk. Ak máš stred 73mm tak by si okrem prešmyku nemal mať pod miskami nič.

        Inak kľuky FC-M780 sú 10 speed. Máš na mysli, že máš FC-M770?

        0 0
        • cubeman  

          JJ M770 a mám 73mm.Jde mi i oto,jestli nejsou ty převodníky moc úzký a ted 9-kovej řetěz nebude dělat paseku.

          0 0
          • Tina  

            nie, nie sú moc úzke. 9speed reťaz bude fungovať.

            0 0
            • cubeman  

              Takže myslíž,že mi to škrtat nebude o rám?A ještě otázka.Jak mám pevný přesmyk a velký převodník je 40 zubů,tak je vlastně i menší a já ten přesmyk nemohu dát už níž.Takhle tam mám 42 z a je fakt,že to chodí.Ale mám strach,aby to fungovalo.

              0 0
              • Singlespeed  

                Nepotřebuješ dávat nic níž. Když řadíš na trojplacce z malé na prostřední placku, taky je přesmyk vysoko nad zuby a ničemu to nevadí.

                0 0
                • cubeman  

                  Jasně jen se ptám.Nechci mít pak nějaký problém.

                  0 0
                  • cubeman  

                    Nevíš kolik má rozteč šroubů na převodníku?Jestli je to jako u starších 104.

                    0 0
    • cubeman  

      28z

      0 0
    • novas32  

      zdarec, prosim o radu. budu davat nove kliky FC-M785 s dvojplackou 38/26. stred SM-BB70. davaji se podlozky jen podle sirky domecku (2+1 pro 68 nebo 1+0 pro 73), nebo nejak zalezi i na klikach? diky za radu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.