• Honzík

    Nazdar, nějak se mi podařilo udělat něco s přehazovačkou, nejlehčí převod to vynechá a na nejtěžšim můžu ještě jednou přehodit ale už neni kam by se řetěz posunul. neví někdo co stim??

    0 0
    • Lada,s  

      Zkus trochu přitáhnout lanko, dokud to nezačne řadit i na největší pastorek. Pokud to nebude stačit tím štelovacím šroubkem, tak budeš muset lanko přitáhnout přímo na přehazce

      0 0
    • Maato  

      Ja bych to viděl na špatně naštelované dorazy!

      0 0
      • Honzík  

        super hoši díky moc :)

        0 0
      • maajkee  

        To by s nima musel něco dělat :) Ale když mu to řadilo a už neřadí, tak to bude spíš jen to povolený lanko a nebo nějaký neodborný zásah do seřízení :)

        0 0
    • Kurt  

      Tak to bys asi mel vedet ty, co jsi s tim delal, ne? Bud zmenit napeti lanka, nebo nastavit ty dorazy.

      0 0
    • Dumbíček  

      Doraz, stavěci šroubky na přehazovačce, mají vliv na krajní polohy přehazovačky. Zamezují spadnutí řetězu za krajní pastorek, na špatné řazení nemají vliv.

      Buď jsi si rozžteloval stavěcí „matku“ která určiuje tah lanka. Otoč s ní proti směru hodinových ručiček, tak aby se vyšroubovala a víc napnula lanko. Další možnost je, že se ti trhá lanko, ještě neprdlo úplně, ale prodloužilo se. Ale to je nepravděpodobné, spíš jsi se v tom jen vrtal. :-)

      0 0
    • Honzík  

      tak hotovo všem děkuji za rady pošteloval jsem dorazy :)

      0 0
      • Vilém  

        Tak to bych rad vedel, jak jsi toto dosteloval dorazama:)

        0 0
        • Honzík  

          vzal šroubovák, strčil to dotoho šroubku, se znamínkem plus + a pomalu otáčel rukou a zároveň šroubovákem a sledoval jestli se to lepší.. snad jsem ti pomohl

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.