• kali222

    nedavaly se nejakym omylem treba na stare silnicky? nebo nevali se nekomu neco doma? delka 200mm, mozna i lehce mene.

    je strasne maly vyber. v podstate uno kaloy-dmr (nic moc zamek+tezka.sice elox,ale aramada by je mohla zaradit mezi zbrane tou vahou)-thomson(jen ebay za vyssi cenu nez nova v klasictejsim rozmeru) -a par prisernych bmx, ktere nepocitam.

    jeste teoreticky varianta: redukce USE 25–25,4+stara campa 25mm(buh vi jestli je to campa :D) ale to se mi teda nezamlouva vubec

    0 0
    • Vilém  

      To mas na toho Black Horse? Ja tam mam uz asi treti Kalloy 400mm. Stoji par korun a neni problem sehnat. Mas pravdu ze vaha a provedeni neni zadna exluzivita.

      0 0
    • MI.KU  

      Koukám koukám, dělají dnes nějaké lepší značky sedlovky 25,4 mm? Třeba 3T, Fizik a td sem žádnou neobjevil.

      0 0
    • macomb  

      Shaman Racing dělával, na jejich stránkách už ale nic nevidím. Našel jsem je patro.cz, dostupnost mají „obvykle do týdne“, ale těžko říct. Sám od nich mám s nezvyklým průměrem sedlovku a byla v pohodě ;)

      https://www.patro.cz/…a-25-4-400mm

      0 0
      • macomb  

        Ještě jsem narazil na toto

        http://www.frbs.cz/?…

        Edit: Až teď jsem si to přečetl o těch příšerných bmx :-D

        0 0
        • MI.KU  

          Něco fajnovějšího by nebylo? Já už našel ENVE – ale to je zas asi až moc fajnové ;)

          Každopádně karbon něco lepšího – teď mám taky karbon ale koukám do budoucna – chtěl sem nějakou fajnovou sadu – sedlovka, představec, řídítka – od 3T a až teď čumím že 25,4 nedelaj mrzáci. ;)

          0 0
    • MI.KU  

      Oživím – pořád nic? Nikdo neví o 25,4 a bez offsetu?

      Našel jsem

      ENVE za 8000,–

      MCFK za 7000,–

      THOMSON za 2500,–

      0 0
      • gemini  

        Ještě Cannonadale se dělá v 25,4, ale myslím jen s offsetem…taky jsem po těchto sedlovkách koukal, páč řeším novou karbonovou krosku a horkým kandidátem byl SuperX, ale od modelu 2017 začali dělat průměr sedlovky v tomto debilním rozměru, takže Cannondale = pápá:-(

        0 0
        • MI.KU  

          Já to chci právě na Cannondale – o tý jejich vím ale chci bez offsetu.

          Průměr sedlovky by ne u výběru kola nerozhazel ;) pořad lepší než atypické sedlovky kde existuje jen jedna od výrobce.

          0 0
          • gemini  

            Vidíš, a já si raději vyberu jinde, abych pak nemusel přispívat do vláken, jako je tohle toto:-)

            0 0
            • MI.KU  

              Pak tu bude pusto :D

              0 0
              • gemini  

                Vždycky se někdo najde, kdo na to výrobcům skočí, takže toho bych se nebál:-)

                0 0
                • MI.KU  

                  A na co jim má skočit? Ze má sedlovku v průměru co není beznej? Varianty ke koupi jsou jak sem vypsal vejs jen není takovej vyber. Sou značky jako třeba Giant co ti nedají vůbec na vyber a musíš mít jejich D sedlovku.

                  Našel sem jich i víc třeba FSA a pak nějaký čínský ale to se mi nelíbí tak hledám jiné varianty.

                  0 0
      • Evilcleaner  

        shaman

        0 0
        • MI.KU  

          Nějak nemohu najít sedlovku – viděl jsem něco v nějakém katalogu tam uváděli i rozměr ale je výrazně těžší jak Thomson.

          0 0
          • Ricci  

            Na Aliexp maju tiez sedlovky 25,4 :-)

            0 0
            • MI.KU  

              Z Aliku ne nechci ji mít zapichnutou v .......

              Tam sem koukal no ale něco značkového.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.