• koubic8

    Ahoj,

    není tu prosím někdo z Plzeňska, kdo by měl klič od Thule zámku č N082?

    Totiž dneska ráno jsem naložil kola na nosič, zamkl je a jel 2,5 hodiny do Plzně projet nějaké traily (a kamarádovi na svatbu). Po příjezdu do Přeštic jsem zjistil, že nemám klíč :(( fuuuuuuuu… Pokud by se našel někdo z Plzeňska, za kým bych přijel a odemkl si kolo nejdál do zítra cca 10:00, tak mu zajistím supr den bajkování na Krumlovsku a klidně i spaní :)

    Díky!!!

    0 0
    • Vilém  

      Co se inspirovat videama, jak se z thule kradou kola?

      0 0
    • 01carbon  

      Velmi často fungují i klíče s jiným číslem. Zámečník nebo zloděj (pokud o nevypáčí šroubovákem apod) má tento typ zámku do 30sec. otevřený. Zkušenost nemám, jen z googlu první odkazy Zámečnictví Plzeň – Šteiner = 603 154 520 nebo Zámečnická pohotovost tel: 608 079 512. Non­stop. Odhaduji že ten výjezd Tě vyjde tak na 500–1000,– možná když za nimi někam dojedeš méně.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ja zapomel klice a zamel jsem behem chvilicky otevrel. Stacilo do hodni casti skviry strcit tenky sroubovak – na paceni/otaceni. a ve zbytku chvili kvedlat vhodnym placatym nastrojem – pouzil jsme „hloubkomer“ na suplere:))))

        Trikrat zavrtet, lehce tracit sroubovakem do smeru odemykani a zamek se odemkne…

        0 0
    • koubic8  

      Tak dobrý, výlet zachráněn! :) Za 20 minut jsme to vyšperhákovali s malým šroubovákem a drátem. Každopádně Thule zámky u mě docela klesly..

      Díky za tipy!

      0 0
      • Breakpain  
        1. zámečník Ti za pár vteřin odemkne klidně 4.kový zámek ;)
        2. Thule samo píše, že zámek je proti samovolnému otevření za jízdy – né, proti krádeži
        3. i ze zamčeného držáku to kolo vytáhneš během asi 2 vteřin ;-) …

        nějaké otázky ;) …

        0 0
      • arny71  

        Proč by měly klesat? Jsiu to přece držáky na převoz kola, ten zámek jen chrání před samovolným otevřením nosiče. Není to trezor na kolo.

        0 0
        • koubic8  

          Moc nechápu důvod, proč na nosič nedají lepší zámek. Deklarovaný účel to splní, ale proč nejít o krok dál?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ale soucasny zamek deklarovany ucel plni..je to pojistka proti samovolnemu otevreni. Ze tys to pochopil blbe, neni problem vyrobce.

            Kdyby tam delali zamek a deklarovaji jeho tridu odolnosti, byl bys nekde jine s cenou:)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              Klidně tam může být nějaká 4. Třída. Ulozění v plastu ale hovoří za vše. Dělat nosič celokovový je nesmysl. Já spíš nechápu, kde se pořád v lidech bere ta důvěra v tohle zabezpečení ;)))). Btw. Malý šroubovák a imbus stačí k nenásilnýmu otevření za pár vteřin, a tyhle 2 věci v autě mám, když cestuju s kolem…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.