• bam  

      A pak ze spravny samolepky a barva nejedou :)

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Zajímavý je, že ten intense vypadá celkem normálně. Když si vzpomenu na ty kapotáže před deseti dvanácti roky…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      JJ, ale nejlepší bylo, že to jel celé bez dýchání … to jsem nechápal … :D

      0 0
    • Biker jak Pes  

      JJ, ale nejlepší bylo, že to jel celé bez dýchání … to jsem nechápal … :D

      0 0
      • Blade  

        Bych se bál, že se mi vlivem vyššího tlaku vzduchu dole zbortí plíce :-D

        0 0
    • Palos  

      Hm.. slušnej výkon, vrátit se ze švihu s AV= 150km/h to by se v deníčku pěkně vyjímalo..

      0 0
      • Luke  

        kdyby sis musel ten kopec nejdriv vyslapat, tak se stejne dostanes na obvykly prumer okolo 18km/h :-)

        0 0
        • MlokCZ  

          No spíš na průměr 0, protože by ho nevyšlapal vůbec. 45st. krpál se podle mě vyjet nedá (to je 100% stoupání a i přes 40% na asfaltu je už na hranici jetelnosti).

          0 0
          • Luke  

            by to vzal zadem ne? Druha strana kopce bude treba mirnejsi a se serpentynama :-)

            0 0
    • hribik A1  

      a aky je rychlostny rekord na obycajnej ceste v plnej premavke? napr. podla udajov na bloku pokuty za prekrocenie rychlosti mimo obce :D

      0 0
      • Nehas  

        No tak se pochlub kolik ti naměřili? :-)

        0 0
        • hribik A1  

          mna este nenamerali, aj ked v moravskych dedinach k tomu maju semtam prilezitost…a inde sa rozslapavat to na 100km/h nepokusam. ale prave preto by som rad vedel, kolko je ten rekord :-)

          0 0
      • jarek.cz  

        Neco sem videl tady, ale nikde se nepise jestli jde o svetovy, narodni nebo jen rekord na amuletu :-) amulet.cz/cz/

        0 0
    • MTBMO  

      na mě nema viz foto:)))))))))))

      0 0
      • Omen  

        jo zlatá sigma proto si jí nikdy nekoupím

        0 0
        • MTBMO  

          mě sloužila celkem bez problémů než sem přerval kabel, takže budu kupovat nějakej bezdráták ,ale sigma to nebude, ale musim říct že dokud sem nepřerval kabel tak šlapala ,a moje stará sigma bc 500 která je stará nějakých 12let de ještě dneska takže to neni z mejch skušeností uplně špatnej tacháč ,ale vim že bejvaj problémy

          0 0
        • morelon  

          ja mam svoj tachometer sigma sport uz 12 rokov. ma sice len 3 funkcie, ale este som s nim nemal problem! neviem si ho vynachvalit.

          0 0
    • BorisFR  

      Jj, vzal si pořádné kolo a hned to šlo… :)

      0 0
      • BorisFR  

        Eště jak se na to tak dívám, tak ty nové XT asi brzdí stále dobře. :)

        0 0
    • Omen  

      www.sicklines.com tady je video

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse