• singl-trip

    Čaute borci,

    Prosm vas o radu, jak složit spd-čka , ktere se samovolně cestou rozpadly..to ani nemaji najetov1000km!!!.

    nevim,zda něco neschazi, ale nemuzu to dat dohromady.

    Prvni otazka zni, jak vyndat zbytek, co tam zustal? Nějak to nechce ven.

    No a druha věc- kam patří to plastové kolečko na fotce nahoře.

    nikde jsem nenašel tech. Nakres,nebo tak něco, podle čeho to dat dohromady.

    Díky všem za užitečné rady popř návody :-D

    0 0
    • Smazaný účet  

      Google znáš?

      http://si.shimano.com/…

      0 0
      • Mysee  

        Třeba jsme pro něj rychlejší než Google. :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak nějak :D

          0 0
          • singl-trip  

            blbe jsem hledal. diky.

            takze slozeni je tak jak jsem myslel, ale ted je problem, jak vytahnout zbytek vnitrku co je videt na druhe fotce. nebo to nemusim vytahovat?

            zkousel jsem to tam dostat, ale nemuzu se s tim domluvit. je na to nejaky figl.

            Ptam se mozna blbe ale fakt nevim jak

            0 0
            • Vilém  

              Melo by to jit vyklepnout, nema to co drzet.

              Stejne ale pochybuju, ze ti zustaly vsechny kulicky, takze minimalne ty budes muset dokoupit.

              0 0
              • singl-trip  

                kulicky jsem vzal ze starych pedalu. vyklepnout ne a ne. mam tam vzpricenou tu prvni matru, tak tam je zakopany pes.

                0 0
                • Vilém  

                  Zkus necim vhodneho prumeru vystredit tu stredni cast (takovy valecek), tak aby prosla zavitem v pedalu. Je to tam pomerne natesno a kdyz se zprici, tak zbytek ven nedostanes.

                  0 0
                  • singl-trip  

                    Nechce to jit, nicmene jsem nakonec objevil ten problem a to , ze osa (cast zavitu) zustala v te prvni matce, takze je asi muzu rovnou vyhodit. Je to trochu videt i na fotce, ze osa je zlomena

                    chjo. Jsem teda cekal, ze neco vydrzi!!!.

                    0 0
                    • Vilém  

                      Co reklamace? Toto rozhodne neni normalni stav:(

                      Asi to jde nejak do kopru, 520ky jsem mel strasne dlouho, kolega je dostal na novem kole a uz z vyroby byly pretazeny. Nez se mi o tom zminil, tak na nich dal tak 1000km behem nichz je odrovnal. Vydraly se konusy, popraskaly kulicky. Tak alespon kulky jsem mu vymenil a nechal at to jezdi do total rozpadu.

                      0 0
                      • singl-trip  

                        No ja je praveze dostal jako darek a paragon nemam. No a uz ho nemaji ani ti co ho kupovali. :-(

                        0 0
                        • Vilém  

                          Tak to je pech.

                          Leda by to kupovali v nejakym malym kamenaku a prodavajici si to vybavoval. No a nebo to zkusit pres nejakeho sprateleneho prodejce.

                          0 0
                          • singl-trip  

                            zkusim to nejak poresit. kazdopadne ti diky za rady.

                            0 0
                            • petr0x  

                              Můžeš si spravedlnost vybavit jinak: koupíš ještě jedny stejné pedály (nejlépe ale u toho stejného prodejce, ať tím trpí on), budeš s nimi chvíli jezdit a za pár týdnů dáš reklamovat ty rozlámaný. Buď ti vrátí peníze nebo budeš mít teoreticky dvoje dobrý pedály. Ty z reklamace můžeš prodat a pak se ti aspoň vrátí část ceny, nebo si je necháš do zálohy, na další kolo apod.

                              0 0
    • Mysee  

      Málo hledáš? .. http://si.shimano.com/…download.php?…

      0 0
    • Ricci  

      tak to je fakt sila, moje XT uz maju za sebou okolo 50000km …

      0 0
      • allrose  

        moje první 520 5let staré jsou stále ok,druhé na nové kolo při pokusu o rozšroubování po měsíci za účelem domazání,se utrhly obě plastové matice-reklamace bez problémů(příliš utažené),nové po roce používání chytily vakl(byly mazané) mezi válečkem s ložisky a tělem,seřízení to lehce zlepšilo,mírný vakl zůstal…kvalita se zhoršuje

        0 0
        • Ricci  

          predpokladam ze kvalitu znizuju planovite, aby sme kupovali stale nove veci…

          0 0
        • Esi  

          Taky vozím 520 už je mám tak 10 let najeto určitě nad 20 000km a v pohodě když to tak vidím tak doufám že mi ještě dlouho vydrží, táta používá ještě staré 505 které jsem měl já tak před 20 lety, ty musejí mít tak 70 000 a taky žádný problém, vozil jsem je teda na silničce a otec na krossovém kole

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.