• Dannysulc

    Zdravím bikeři, mám takový dotaz. Pořídil jsem si favorita a předělávám ho na singlespeed, ale narazil jsem na problém. Vzadu mi nejdou nijak sundat kolečka. Byl jsem i ve dvou servisech zda by mi to mohli sundat a nikdo si s tím nevěděl rady, tak prosím o pomoc. Díky :-)

    0 0
    • Markony  

      Matně si pomatuji sundat osku a použival jsem polochač uplý v svěraku rozuměry dle vyřezu v kaztě . Jo a šlo to blbě .

      0 0
    • xshreck  

      kladivo majzl a vyšroubovat … stáhne se celé vícekolečko, teda spíš vyšroubuje.

      A co to je za servis, že neví … maj říct tak a tak, ale neděláme :-D

      0 0
      • Dannysulc  

        Asi to bude znít blbě, ale kam s tím mám majznout? :-D

        0 0
        • Markony  

          Do drážek , stím mlacenim bych byl opatrný aby se to nevyštípalo

          0 0
          • Dannysulc  

            Tak díky moc :-) snad to povolí.

            0 0
            • nox159  

              pokud jsi to jeste neznicil tu drazku a tu volnobezku uz nebudes potrebovat lehci bude ji rozebrat a pak vytocit ve sveraku nez se snazit kladivem povolit cele kolecko…

              0 0
          • Smazaný účet  

            Lepší šroubovák místo majzlíku. A je tam levej závit.

            0 0
    • Carloss  

      Prodava se na to stahovak.. jinak jako singl to muzes prece pouzit i s vicekoleckem

      0 0
    • nox159  
      1. koupil bych stahovak za 50,– a stahl to
      2. sundat osku pilnik ktery sedne do drazek a stahl to
      3. hrebik/dulcik rozebrat kolecko chytnout do sveraku a stahnout
      4. sroubovak a kladivo a zkouset vyklepavanim stahnout cele
      0 0
    • Carloss  

      Nebo další řešení je důlčíkem nebo hřebíkem povolit ten kroužek s dvěma dírama a stáhneš ž toho tělo s kolečkama, vypadá tak milion kuliček a pak tem zbytek narvat do svěráku a povolit kolem

      0 0
    • Bedna18  

      Nejidealnejsi stahovákem co je vedle na fotce. Upnes ho do sveraku, polozis na neho do drážek cely kolo a škubneš s nim proti smeru hod. ručiček aby to povolilo a pak uz jenom vyšroubuješ. (Šipky na foto značijou smer otačeni kdybys do toho chtěl jebnout nakym šroubovakem ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.