• Necris

    Potřebuji někde objednat, případně koupit (Praha) následující plášť: Schwalbe Rocket Ron 29×2.25 Evolution Line, TL Ready. Asi jediná verze, co se momentálně pro 29 vyrábí. Ale nejsem schopen ho sehnat. Požaduji originální balení.

    Pomůže někdo ? Eshop nebo kamenné obchody v Praze. Asi jsem neschopný hledač.

    0 0
    • couffy  

      http://www.kupkolo.cz/…2012_z90134/ třeba tady,chce to jen trchu snahy

      0 0
    • Necris  

      Jsem ochoten objednat i z německa, pokud někdo má něco vyzkoušeného. ;)

      0 0
      • Necris  

        Ok děkuji. Mám už i přední totálně sjetou a potřeboval bych měnit nejlépe do konce týdne. Tak když ji neseženu, objednám tady.

        0 0
    • kubad  

      Imexpo – skladem je, krabicový určitě bude je to dovozce, jen z ceny se ti asi protočí panenky :(

      0 0
      • Necris  

        No to teda. ;) 1400 za plášť se mi nechce dávat už jen z principu. Asi to zas dopadne tak, že to 14 dní nějak dojezdím a pak si ji koupím při cestě do Mnichova. Z nějakého důvodu je tam mají všude naskladněné i v kamenných obchodech.

        0 0
    • MlokCZ  

      Vždy krabicové verze, mají skladem

      http://www.bike-discount.de/…folding.html

      nejspíš ale půjde někde sehnat ještě o něco levněji

      0 0
      • Necris  

        Za jak dlouho ti to přijde ? Cca ?

        0 0
        • MlokCZ  

          Jak kdy. Když se zadaří (poměrně často), tak za dva dny. Ještě šanci aby to došlo v pátek když hned objednáš máš (ale samozřejmě se zadařit nemusí).

          Pro rychlejší doručení je dobré nevybírat DHL.

          Nejdéle to bývá tak za 4 dny, ale to jen vyjímečně, když už to není za ty dva dny, tak skoro vždy za tři.

          0 0
        • Fenous  

          Ja jsem objednaval ve ctvrtek a v utery bylo doma, DHL.

          0 0
        • Necris  

          No tak paráda. Holt už jsem se taky vyučil. Okamžitě objednávám tam a dál nic neřeším. A to jsem tomu „mamlas“ nevěřil. Z německa mi přijde rychleji než v rámci ČR .. zajímavé ;)

          Tak ještě jednou díky, ihned jdu objednat.

          0 0
    • MirosPikos  

      Zkus koloshop

      Jen nevím, jestli je to 2012, to bys jim musel zavolat. Každopádně je to orig v krabičce.

      0 0
      • Necris  

        Tam mi to právě podělali. Mají tam v oddělení 29 Rocket rona, ale v popisu je 26". Tak jsem tam volal a že mám do fzprávy pro obchodníka napsat, že chci 29". Nějak si to ale nikdo nepřečetl a teď mi doma leží dopředu nenasaditelný plášť 26". A doteď si tu chybu neopravili. Sám nevěděl, jestli jde o špatný popis a ten plášť mají, nebo jestli to mají jen špatně zařazené.

        Jim ho potřebuji jenom nějak poslat zpátky a vzhledem k tomu, že mi tam nikdo na čísle co mají uvedneé pro reklamace nebere telefon, tak si ho radši sháním jinde. Původně jsem počítal s výměnou u nich…

        0 0
        • MirosPikos  

          Jestli si tam volal tyto dny, pak měli pravděpodobně volno. Normálně bych to tam poslal s tím reklamačním formulářem. A buď ti pošlou správný plášť a nebo vrátí peníze včetně kompenzace vzniklých nákladů.

          Mě jednou poslali něco špatně, vrátil jsem jim to a i mi kompenzovali náklady.

          0 0
          • Necris  

            Nene, jsou tam. Ale jak jsem psal, je to jen bordel, jinak tam jsou fakt v pohodě. Asi nej shop u nás na spotřební materiál.

            0 0
    • Necris  

      Využívám vlákna. Máte někdo dlouhodobější zkušenost s provozováním Rona 2012 vpředu ? Má samozřejmě dvě směrové šipky, zkoušel to někdo vpředu provozovat opačtně, tj podle šipky pro provoz na zadním kole ? Mě to tedy nepřipadá jako změna, spíš horší.

      0 0
    • kocka  

      Nevíte někdo kde se dá sehnat Rocket Ron 26×2,1 obyčejná drátová verze? Ideálně eshop, kde ho mají skladem, dovozce údajně nemá.

      Bez těch bílých boků…

      Díky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.