Rock Shox - vyrobni vada roku 2008

21 nepřečtených
  • juris3

    Tlumici olej z Motion Control vytece do spodnu prave nohy a pak nejde LO ani Brain a zvih se zkrati. Nemomu se pak olej protlaci az ven kolem spodniho sroubu. Pry je tam spatne tesneni. Nevite ktere. Moje nova Reba RACE to ma taky. Musim ji reklamovat. To fakt nasere za ty prachy. Asi prejdu na pevne vidle od Pells abude pokoj a 1 kg dole.

    Mam pocit, ze na starych kolech se jen jezdilo a dnes se jen spravuje. Jeden prodejce rika, ze celodenni vyjizda je dnes 100 Kc do kasicky na budouci opravy.

    Ja za 6 mesicu odrovnal 4 retezy. 1 par desek, 1 ulomeny svetlo, vidlice a loziska na HolloutechII, Plast na zadnim kole.. cca moc penez za par vyjizdek.

     
    0 0
    • HastySnail  

      ber to z ty lepsi stranky… je to furt levnejsi nez autem a jeste pro sebe neco udelas… :-D

      0 0
    • JSt  

      mam rad tva vlakna ;-)

      0 0
      • juris3  

        Na te fotce vypadas gut. Takto jsem vypadal pred 14 dny po 40km v –18C. Shodli jsme se, ze to byla neljepsi vyjizdka roku a zjistili, ze SIGMA jede jen do –10C a rusi ji skoro vsechny svetla.

        0 0
    • Stancek  

      Jsou to ty na fotce … oprava vcetne vycisteni a novych naplni kousek prez 500kc, to neni tak hrozny…

      0 0
      • juris3  

        Muzes mi popsat co je tam spatne – Jiny prumer okrouzku, nez mel byt. Dík

        0 0
        • Stancek  

          Ja jsem to nechaval na servis, tak nevim co tam dali misto tech origo co jsou na fotce.

          0 0
      • JSt  

        hezky to nabobtnalo :-)

        0 0
        • juris3  

          Ty z toho mas srandu, ale kdyz si koupis vidli na netu za 10T a uz pres mesic ji mas doma porad nejde je to fakt k nasrani.

          Moje historie:

          -- koupeno na nejznamejsim ceskem serveru v prosinci

          -- po vyjizdce po Bilem potoku jsem zjistil, ze nezavira a pruzi 2 cm

          -- odeslano na reklamaci

          -- balik ztracen, nalezen, vidle prisla s tim, ze je ok – napsano asi spatne nafoukano

          -- evidentne stejne jako pred reklamaci

          -- v Rock S centru v nejblizsim miste od nas rozdelano (vytekly ojel z MC), vycisteno znovu    naplneno a pry asi spony (bylo jich tam dost)

          -- vcera jsem dal vecer 25 km po silnici a opet prestava fungovat LO, coz je znamka toho, ze olej vytika do spodku prave nohy.

          Proste dalsi reklamace a to jsem se jeste poradne nesvezl. Jeste, ze neni leto.

          0 0
          • JSt  

            jako prvni bych zkontroloval lanko od locku ;-).

            jestli jsou vadny ta tesneni, co se pastl stancek, tak neni problem si to sam vymenit. kvuli takove banalite bych nic nikam neposilal.

            0 0
          • Stancek  

            Kdyz Ti protece olej, tak vidle nema plnej zdvih, ta hladina oleje ve spodu ji nepusti do zdvihu… tak to bylo u me.

            0 0
    • Michell  

      Mě tohle u mýho RVL (kupkolo) reklamovali. Záruční oprava a jede se dál.

      0 0
    • baboon  

      No k RS se vyjadřovat nebudu,ale zaujala mě ta další část..Ohledně „ceny“ jedné vyjížďky..:) To by mě opravdu zajímalo,jak is na tom stojim..Zkusim to schválně letos spočítat..:) Ale musím tedy říct, že jen jedinkrát jsem dal vidli na výměnu oleje do servisu a už to nikdy neudělám.. Výsledek mě nepotěšil a měnil jsem za chvíli doma a sám a bylo to opravdu lepší.. Ložiska a takové prkotiny se dají sehnat za pár kaček, to samé těsnění atd..No asi zavedu letos nějakou statistiku.. Akorát je fakt,že i spotřebním zbožím, jako jsou desky,řetěz atd se ta cena vyšvihne..Desky se ještě daji někde nechat za pár kaček obložit a taky jsem s tím neměl problém,ale řetěz se asi neošálí..Stejně jako patka,pláště a sem tam duše.:)

      0 0
      • kafac  

        Při dnešních cenách nechápu co tady řešíte… brzdová desky stojí cca 250–300,–Kč a řetezy kupuju za nějakej ch 175,–Kč ;)

        0 0
    • Honzyn  

      ten nazor mi beres z ust,ja mel Manitou SPV,nekolik Foxek,snad vsechny znacky kotoucovek,jezdil sezonu na fullu,mel samozrejme 3×9 speed…a pak jsem koupil bike z roku 91 se zdvihy 0/0 mm,sedmiklem,ra­zenim SIS..ostatni prodal a na rovinu reknu,ze toto plnolete kolo bych nedal ani za nic,je to nej,co jsem kdy mel.jo,ted jsem na treninkove kolo poridil taky Rebu a na HOVNO,hruza,klepe v tom po par jizdach,kope do ruk..zlata pevna.   

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.