Rock Shox Revelation vzor 2015 & Bottomless Tokens

17 nepřečtených
  • radeg

    Ahoj!

    chystám se krapet vylepšit / poladit vidlu RS Revelation a doplnit do ní Bottomless Tokens.

    Chci se zeptat, jestli s tímto máte někdo zkušenost, jak jste spokojení a hlavně jak upravit tlak ve vzduchové noze. Tím, že zmenším pomocí „Tokenů“ vzduchovou komoru, předpokládám, že budu pak asi foukat na menší tlak. Je tak?

    Díky za jakékoliv rady :)

    0 0
    • Arty22  

      Zkus a uvidíš zda to bude pro tebe horší / lepší. Já vozím v piku 2 a dostačuje, na dorazy už nechodím a vidle se tolik neboří např. při průjezdu zatáčkou, při odrazu atd. měla by být i citlivější na malé podněty, ale to je skoro zanedbatelné

      bez tokenů jsem foukal cca stejnou hodnotu jak vážím, s tokenama o několik psi méně (cca 5 psi / token), sag mám kolem 25%

      ps. až budeš zkoušet, tak klidně rovnou nainstaluj 2 tokeny, ať hned poznáš rozdíl, po 1 tokenu to není tak znát (ale já pro to nemám moc velký cit :) to taky hraje roli)

      0 0
    • Chlebovnik  

      Můžeš i nemusíš. Záleží, jestli ti jde o citlivost v první půlce zdvihu nebo o to nechodit na doraz.

      0 0
    • kubad  

      otázka je jestli na to má ta vidlice vůbec víčko a pujde to tam namontovat :D

      0 0
      •  

        Proc by to nemelo mit? Jedna se o model rocnik 2015 prece.....

        0 0
        • kubad  

          protože to tak někdy kolem toho roku začali používat, a je otázka zda ta vidle už na to má víčko. U OEM modelů je to všelijak

          Ale to se dá lehce zjistit

          0 0
          •  

            Tak kdyz to pise a pta se ze to chce pouzit ty Tokeny tak asi to i musi mit ne? Jinak by se snad ani neptal…:-)

            0 0
            • kubad  

              nemusí a proto to píšu ať si nejdřív ověří že na to má víčko vzduchovky na vidlici

              0 0
              •  

                Musi a ano ma to :-) Viz ODKAZ

                0 0
                •  

                  Dalsi odkaz https://www.sram.com/…mless-tokens#…

                  0 0
                • kubad  

                  tak znovu

                  pokud kupoval vidlici s kolem – tedy vidle je OEM tak nemusí sedět modelový rok a víčko nemusí mít zevnitř závit na tokeny, nebyl by ani první ani poslední tolik praxe,

                  To se dá lehce ověřit, je dost pravděpodobné že je to jak píšeš, ale taky je možné že už tam nějaké tokeny z výroby má a není moc co ladit :D

                  tím bych tuhle zbytečnou debatu uzavřel.

                  0 0
                  •  

                    ok......

                    0 0
                  • radeg  

                    Zdarec. Díky za info. Vidlu jsem kupoval s kolem, takže to bude asi 50/50 :-D no nic, přinejhorším se tu Tokeny objeví v inzerci :)

                    0 0
                    • capo  

                      Nic nekupuj a jen to odsroubuj. Pak máš jistotu. Já mám v SIDovi tokeny tři nebo čtyři, bez nich ta vidle neměla žádnou progresi a buď byla moc tvrdá nebo chodila na doraz.

                      0 0
      • puka  

        Teď přemýšlím nad bastlem. Pořídil jsem si tokeny, ale víčko nemá závit ..To asi bude chtít závit z plastu na našroubování tokenu a z druhé strany to nějak naklepat dovnitř..

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.