Řetěz TAYA ONZE 111- TI-Gold 11spped

9 nepřečtených
  • AdamosR1

    Zdravím. Zkoušel někdo tento řetěz ? Jak to chodí na Shimanu 1×11s ? A co slibovaná výdrž 3–5 tis km ?

    0 0
    • detoxy  

      Přesně tohle by mě taky zajímalo? Koupil jsi?

      0 0
    • AdamosR1  

      Ne ale ted budu objednávat na koloshopu a pak sem napíšu reference. Jen ten řetěz dávat na kazetu, která bude mít už 3 řetězy za sebou mě přijde asi krutý, tak bych ho nasadil až příští rok až dojedu kazetu…CN-HG600 nebo 601 vydrží cca 1300km. Kdyby vydržel 3 tis km bylo by to super, ale osobně tomu nevěřím. Taky jde o to jak to bude chodit a řadit

      0 0
      • detoxy  

        Tak já právě objednal, ale ten stříbrný. Tak pak taky napíšu. Budu nasazovat na kazetu jetou jednim řetězem, tak snad to dá.

        0 0
        • AdamosR1  

          JO to by měla dát v poho. Ale zatím ten řetěz není extra odzkoušený, takže ani nevíme jestli se to chová jak Campagnolo, když ho dáš už na jetou kazetu…

          0 0
          • detoxy  

            Tak mám najeto cca 2000 km a řetěz má 132,9mm. Ale tuto míru celkem drží, takže ho tam zatím nechám dokud se to výrazně nezhorší. Jinak tu HG 600 jsem měnil při 2500km, ale problém s ním byl, že po 150km začal vrzat a musel jsem ho namazat. To taya mi vůbec nedělá a běžně domazávám po 250km.

            0 0
            • AdamosR1  

              počky 2500 km nájezd na převod 1×11 ? Jak to děláš ? Já odrovnám HG 600 za 1200–1300km…Právě proto zkusím tayu aby dala aspon 2800–3000km. Jenže to asi nedá kazeta. No teda dá ale vydrží 2 řetězy, Pochybuji aby vydržela XT kazeta 4 řetězy taya po 2800km…Když ted mám na kazetu 4 řetěz ( po 1300km) a na nejtěžším převodu to na nejmenším pastorku už zkáče přes zuby…Zatím mě to nevadí. Ten převod je jen jako udržovací na abych na to dupal.

              0 0
              • detoxy  

                Tak Tayu jsem po 3000 km sundal, už měla 133, ale plánuji ji tam ještě přes zimu dát a v marastu ji dojet. Teď jsem nahodil nejlevnější SRAM PC 1110 a mám na něm 1000 a vypadá, že ještě jednou tolik dá. Ale nevím jestli to psychicky vydržím, řetěz mi totiž při mazání Bellrayem začne vrzat po 80km a víc než 150 km jsem ještě nevydržel. Tzn mazání každý 3-tí den a to mě fakt nebaví. Vysvětluji si to, že levné řetězy nemají povrchovku a tak mnohem dřív začnou vrzat.

                Jinak k těm nájezdům. Je to celkem pochopitelné, jezdím po asfaltu, víceméně rovinku a snažím se jezdit kadenčně a šetřit klouby a vazy.

                0 0
    • Alhas  

      Mám Taya ale desítkovej,po nasazení přeskakoval na 3 nejmenších pastorcích.Šuplera ukazovala 131,85.Teď čekám, až ojedu pořádně kazetu nasadím a uvidím.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.