• lubosalbi

    Čau, máte někdo zkušenost s ráfky Remerx WER 523 použité jako bezduše? Zajímá mě funkce s plášti Maxxis šíře 2,3, tlaky vozím 1,8 atm předek 2,0 atm zadek.

    Díky

    0 0
    • Marskatin  

      Poohlédl bych se jinde.

      0 0
    • zery  

      wer mam doma predelane na bezduse ardent 2.4 tlaky 1.8 a v poho jezdi to zena

      0 0
      • zery  

        Pri vypustenii tlaku at muzu dolit mliko plast spadne z patek

        0 0
    • lubosalbi  

      Díky za reakce, trochu jsem to čekal, že to nebude to pravé ořechové :-)

      0 0
    • beranek666  

      Mam je v kombinaci s schwalbe nobby nic a bez problémů.

      Pro srovnání, vozim i ztr ráfky a není v tom rozdil. remerxy drží hodně dobře.

      Můžu na bezduse doporučit.

      0 0
      • Atilla  

        No, zkoušel jsem víc remerxu na bezduš a nikdy to pořádně nedrželo = při agresivní jízdě to zuješ

        0 0
        • beranek666  

          Musíš mít správný tlak, pokud už cvakáš o ráfek tak je problém… jak říkám, jezdím konkrétně tyto ráfky a schwalbe v šířce 2,25 a drží. Nikdy jsem ještě nezul plášť na tomto ráfku. Jedenkrát na ZTR už mi to odfouklo.

          0 0
          • Atilla  

            Drží ti to i když skočíš do transferu? Máš to vyzkoušené více než s jedním typem pláště?

            0 0
            • beranek666  

              Tak to netuším, protože takove šílenosti nejezdím ☺️ jezdím jenom schwalbe ve verzi performance, šířka 2.25. Tlaky spíš nižší.

              0 0
            • lubosalbi  

              Já právě už jednu sezónu na ne tubeless ráfcích jezdil, byly to DT Swiss 533D a občas jsem u fouknul i s těmi tlaky co jsem psal v prvním příspěvku a to nejezdím žádný extrémy. No vyberu něco jiného TLR ready

              0 0
        • Pepe72  

          Sakr já plánuju bezduše zrovna na remerxech !

          0 0
    • Lachtis  

      Dej tomu čas, já mám na zimáku úplný mr.ky od Kellyse a dokonce fungují i s obyč performance verzí plášťů.

      Jen je pakárna je nahodit, musí člověk použít opravdu výkonný kompresor a počítat s tím, že první týden, dva to utíká dost.

      Po měsíci ježdění cajk.

      0 0
    • scota  

      Stále mi není jasné, jak se pozná vhodný ráfek na bezduše, tedy pokud to není na něm napsané? Konkretně mi jde o Remerx Top disk?

      0 0
      • Vilém  

        Podle profilu rafku. Top Disk prilis vhodne nevypada.

        0 0
        • scota  

          A poradíš mi jak má tedy ideálně vypadat?

          0 0
          • Pán z Dubu  

            Tlr ráfky mívají tvar vnitřní stěny takový, že patka pláště zaskakuje do provozní pozice za výstupek – ten znesnadňuje sesmeknutí a ztrátu tlaku v pneu při bočních žvejkacích silách (Viz např.: http://www.blackjack.pt/…rodutos.aspx?… ). U Remerxu je má jen Hurry. Top Disc je nemá. Pro nízkotlaký bezdušový provoz to chce pro MTB pneu ráfek s větší vnitřní šířkou.

            0 0
            • scota  

              Moc díky, nebudu riskovat problémy se zouváním.

              0 0
              • jeniiiik  

                Viz obr.

                0 0
                • scota  

                  A co hookless rim jak tam drží pláště?

                  0 0
                  • jeniiiik  

                    Hookles je to samo jako vpravo jen bez ohnute patky. Důležitá je ta plocha na rafku. Hookles jezdím ted dva roky na karbonech a drzi to uplne v pohode.

                    0 0
    • orm  

      Uff, tak mne se ted povedlo nasadit plaste mitas kratos na rafky remerx wer :-). Pouzil jsem 2× tesa pasku. Po prvnim nahozeni pomoci vzdusniku to jiz slo nafoukat klasickou pumpou. Lepsi by bylo asi pouzit 3 vrstvy. Kazdopadne vzduch utikal i ve spojeni rafku, takze bylo nutne pouzit tmel.

      Zaver: Tyto rafky na bezduse nebrat. Nesrovnatelne s dt nebo wtb.

      0 0
    • Hejnickej  

      Mám zkušenost s hurry i wer a ani jeden na agresivnější jezdění nedoporučuju. Je potřeba použít více vrstev pásky, aby byla patka pěkně podepřená, ale i tak jsem měl při 2.0 zadní gumu dost ochcanou mlíkem. Přední kolo relativně fungovalo. Guma byla ochcaná jen bodově, asi při ostřejším dotyku s ostrou hranou / kořenem. Na běžný ježdění = najíždění km, polňačky to bude naprosto ok.

      0 0
    • Mr.Duck  

      Pedro404 : „Co sou to vlastně ty ‚cutties‘“?

      Já : „No takle čum ne“

      … A plášť měl najednou tak 2 psi. Moc to na WER 523 nedrží. Jezdit se na tom dá, ale žádný divočiny.

      0 0
    • charlietango88  

      Nejsou vhodne ani nahodou. Me netesni pres spoj.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.