• lubosalbi

Čau, máte někdo zkušenost s ráfky Remerx WER 523 použité jako bezduše? Zajímá mě funkce s plášti Maxxis šíře 2,3, tlaky vozím 1,8 atm předek 2,0 atm zadek.

Díky

• Marskatin  

Poohlédl bych se jinde.

• jecnak  

Ja taky. Ten profil rafku na bezduse neni dobry. Fungovat to bude, ale ne dobre a spolehlive pri agresivnejsi jizde.

• zery  

wer mam doma predelane na bezduse ardent 2.4 tlaky 1.8 a v poho jezdi to zena

• lubosalbi  

Díky za reakce, trochu jsem to čekal, že to nebude to pravé ořechové :-)

• beranek666  

Mam je v kombinaci s schwalbe nobby nic a bez problémů.

Pro srovnání, vozim i ztr ráfky a není v tom rozdil. remerxy drží hodně dobře.

Můžu na bezduse doporučit.

• Atilla  

No, zkoušel jsem víc remerxu na bezduš a nikdy to pořádně nedrželo = při agresivní jízdě to zuješ

• beranek666  

Musíš mít správný tlak, pokud už cvakáš o ráfek tak je problém… jak říkám, jezdím konkrétně tyto ráfky a schwalbe v šířce 2,25 a drží. Nikdy jsem ještě nezul plášť na tomto ráfku. Jedenkrát na ZTR už mi to odfouklo.

• Atilla  

Drží ti to i když skočíš do transferu? Máš to vyzkoušené více než s jedním typem pláště?

• beranek666  

Tak to netuším, protože takove šílenosti nejezdím ☺️ jezdím jenom schwalbe ve verzi performance, šířka 2.25. Tlaky spíš nižší.

• lubosalbi  

Já právě už jednu sezónu na ne tubeless ráfcích jezdil, byly to DT Swiss 533D a občas jsem u fouknul i s těmi tlaky co jsem psal v prvním příspěvku a to nejezdím žádný extrémy. No vyberu něco jiného TLR ready

• Pepe72  

Sakr já plánuju bezduše zrovna na remerxech !

• Lachtis  

Dej tomu čas, já mám na zimáku úplný mr.ky od Kellyse a dokonce fungují i s obyč performance verzí plášťů.

Jen je pakárna je nahodit, musí člověk použít opravdu výkonný kompresor a počítat s tím, že první týden, dva to utíká dost.

Po měsíci ježdění cajk.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.