• wiston

    Ahoj, rád bych se zeptal, co soudíte o tomhle kole? Jestli třeba nevíte, co je to za typ rámu apod? Díky :)

    0 0
    • JSt  

      urban velo prace.

      0 0
    • makimaki  

      Sadu Shimano Arrow mě nabízel jeden člověk za cca 2 tis. Kč, rám a vidlice jsou Columbus(?) – zajímalo by mě jaký (Aelle, Gara). Celkem zajímavý kolo, ale cena je o nějaký tisíc výše …

      0 0
    • oberleutnant Weiss  

      Jak už výše naťukl JSt, je to stavba od Urbanvelo Unlimited – „značka“ Villingerber je jedna z jejich hříček. Jednoho „Villingerbera“ jsem si pořídil v době, kdy jsem hledal, čím bych doplnil či nahradil trekingové kolo. Pěkných pár tisícovek kilometrů jsem na něm natočil, letos jsem na něj navěsil dlouhé blatníky a plní funkci zimáka/marasťáka. Pokud chceš vědět něco o původu rámu a dalších součástek, klidně se obrať na prodávajícího – pokud to je přímo někdo ze stavitelů, řekl bych, že ti nebude nic nalhávat…

      0 0
    • wiston  

      Jinak jak zjistim velikost rámu? Odkud kam mám měřit? Stačí na to krejčovský metr?

      0 0
      • standoslav  

        Měří se to přesně ve středu šlapacího středu, po vyůstění sedlovky a odhaduji 630mm.

        0 0
        • wiston  

          Tak je to 60 cm

          A dle týhle stránky by to sedělo na mých 186? Co myslíte?

          0 0
          • Vilém  

            Proste je to velky.

            Tech 60cm to mozna bude mereno stred/stred.

            0 0
          • standoslav  

            Nevěřím, změř to ještě jednou.

            0 0
            • wiston  

              Měřím od středu kotouče k ústí sedačky. Tak 61 s tím, že metr nejde uplne rovně.

              0 0
            • wiston  

              Ale tak jezdit se na tom dá ne? Dám si sedačku níž :)

              0 0
              • Vilém  

                Takze jak? Uvazujes o koupi, nebo uz ho mas doma?

                0 0
                • wiston  

                  Já ho mám doma…ono je kamarádovo kámoše, tak já mu přislíbil že si ho tu může nechat přes zimu, ale líbí se mi tak sem se ptal a on by ho prej prodal. Tak proto se tak zajímám no.

                  0 0
                  • standoslav  

                    No jo no? když už sis ho osahal a „voní Ti“. Věc se má asi tak, že pokud by majitel prodával, chtěl by třeba podle nabídky v bazarech 4t., ale pokud jsi projevil zájem Ty, zkouší Tě a Ty se naštěstí informuješ. Na tom kole je vlastně zajímavý jen ten rám, je zachovalý a na vysokého chlapa, těch moc není ale závodní ráms to podle mne nebyl ani když byl nový, viz. úchyty na blatníky.

                    0 0
                    • wiston  

                      Jinak ten rám je tedy hratelný na mou výšku ne?

                      0 0
                      • standoslav  

                        Podle mne na hraně, pokud je to 60ka, jak tvrdíš,ale mě se zdá vyšší. Jinak v dnešní době se jezdí rámy nižší, se slopingem, ale co už, je to rám z min. století.

                        0 0
                        • antt  

                          phe! Z minulého tisíciletí! :)

                          Kdyby sis to rozmyslel, vzal bych to.

                          Ale hrana je 5k

                          0 0
                      • Pedro404  

                        Proč to prostě neprojedeš, když to máš doma?

                        0 0
                        • wiston  

                          Je kosa a sem linej, ale asi to udelam. Nemam nafoukly galusky, vlastne ani nevim, jak je nafunknout a musim tam nasroubovat pedaly :D :/

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak založ vlákna: „Jak nafoukat?“ a „Jak nasadit pedály?“

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.