• lemeilleurandre

    Zdravim vsechny.

    Planuji koupit novou vidli, vzhledem k tomu, ze rozpocet neni nafukovaci, ale na druhou stranu pozaduji jistou kvalitu a vydrz zbozi, tak sem se dostal do faze, kdy se rozhoduji mezi kousky RS Recon solo Air 08 a Marzocchi XC 500 07. Oboje jsem na netu nasel v cene okolo 5 tis. Pro RS mluvi nizsi hmotnost, pro Marzocchi, aspon z doslechu robustnost a jednoduchost. Chtel bych ted vedet, kterou z uvedenych vidli byste mi doporucili a hlavne proc. Pokud existuji nejake vhodne alternativy, tak sem s nimi :-).

    Diky za kazdy postreh.

    p.s. Vazim lehce pod 80kg. Vidle bude jako nahrada za OEM SUNTOUR XCM, ktera mi odesla asi po 700km jizdy v terenu – jediny velky zklamani z novyho supa XC 840d, cekal sem ze vydrzi o dyl…

    0 0
    • rasputin  

      Já vozím od začátku sezony RS Recon Race 08 (100mm) a jsem úplně spokojený! Pěkně bere drobné nerovnosti a jen tak nejde dostat na dno. Pro mě co jezdím hlavně 1/2maratony úplně vynikající funkce. Oproti mé staré Manitou Axel nesrovnatelný požitek s jízdy…

      0 0
      • lemeilleurandre  

        Kolik jsi s ni najezdil a v jakem terenu? Vule nevznikaji?

        Jak jsem psal na soucasne vidli sem najel nejakych 700km lesem a pres koreny a vule jsou neskutecny – diky plastovym pouzdrum, ktery jak vidim prd vydrzi.

        0 0
        • dieegoo  

          Já mám na Reconu 6000km, vozím ho s kotoučema ( z toho půl roku se 180mm), terén převážně lesní cesty, vůle žádný.

          0 0
    • Martyss  

      Marzocchi XC 500 jednoduchost? Má přeci úplně jiné tlumení než stará MX…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.