• Toolak

    Zdarec

    jezdí někdo z vás tohoto fulla? Rád bych nějakou recenzi, osobní zkušenost a třeba 1–2 fotky atd. Nějak nechápu, že se o tomto modelu nedá na netu najít prakticky žádá informace. Je mi to divné, na stránkách RB ho nabízí ve třech základních modifikacích + vlastní rozsáhlá personalizace – což já v našich podmínkách považuji za naprosté unikum – a nikdo ho nekupuje?

    Díky za každou informaci a přeju ještě hodně kvalitních kiláků v sedle.

    0 0
    • krabica  

      Je to celkem novinka, tak to moc lidí nejezdí.

      0 0
    • MrtweyUbrus  

      Někdo tu na foru ho má, se 140mm vidlicí, akorát si už nepamatuju kdo.

      0 0
    • MirosPikos  

      Zjisti si jen hlavový úhel. Osobně bych raději 475 na středních kolech. Vypadá líp a bude jistě hravější.

      0 0
    • vili  

      http://www.bike-forum.cz/…na-taky-jede

      Mam ho v xlku. Teď už teda i s teleskopem a poradnyma gumama. Ve zkratce: rám splnil to co jsem od nej očekával. Je to tuhý (v porovnání s mým iq, který je měkký hrozne) a působí to zcela nerozbitne, čemuž odpovídá hmotnost. Vybiral sem mezi Jeffsy 29 a tímto a jelikož Jeffsy v xlku proste nesla sehnat, vyhrálo to rb. Hmotnostne to nakonec bude velmi podobný. Někomu vadí, ze to nemá tak aktuální geometrii jak je zrovna in, ale já sem na toto celkem necitlivej, takže to mě zatím netrápí. Tu vidlu dopurucuju dat na 140.

      0 0
    • David888  

      Tyhle mi poslali z RB.

      Velikost L.

      Příští týden prý budou fotky sestav BASE, TEAM, RACE

      Mám slíbeno že mi je pošlou, tak je sem pak dám.

      K zákazníkům se 290 reálně dostal až v průběhu června, tak jich prý ještě moc nejezdí.

      0 0
      • MirosPikos  

        Ta žlutá nevypadá vůbec zle :)

        0 0
      • AussigBiker  

        Pekny. Ja tam videl jedno cerny. Nevypada vubec spatne. Tak, jak se mi ten design vubec nelibil ze zacatku, tak pak to preslo do toho, ze to ma neco do sebe az jsem si jedno RB koupil (475) :D.

        0 0
        • MirosPikos  

          Lidem se dost často nelíbí na fotkách, ale na živo rychle mění názor. Mě se to moc nelíbí, jak to mají nafocené RB. Ale pak člověk zahlédne fotky od TJK a rázem je rozhodnuto.

          0 0
      • vpa007  

        Jo vida, takže maj testovačku… si udělej výlet do Phy a prubni to na vlastní kůži ;-)

        0 0
    • Martin  

      Soudruzi, budu přecházet z CRR290 na Bandita 290, přeházení dílů z rámu na rám, a koumu maličkost – délku zadní brzdové hadice. Myslíte, že hadice z HT bude stačit nebo budu muset pořídit novou a vyměnit?

      Rámy mají stejnou velikost a obé má vedení po spodní trubce.

      Díky za názory.

      0 0
      • Sistematicx  

        Asi nebude. Bandit je docela narocnej na delku zadni hadice. Mam ji teda vedenou pres vahadlo. Nechal jsem si strihnout hadicu od a2z mela myslim dva metry. V te dobe nebyla u nas k sehnani shimano 2 metrovka na zee brzdy.

        0 0
        • Martin  

          Takže nebude stačit délka hadice, kterou dodává standardně shimano? Tuším 170 cm?

          0 0
          • Cavendish  

            A japato že Bandit a ne CRR?

            0 0
            • Martin  

              CRR mám včil

              0 0
              • Cavendish  

                Tak jinak, proč chceš Bandita?

                0 0
                • Martin  

                  Protože chci fulla a nechci se natřásat na HT. Počínající senilita, vymýšlím hovadiny :)

                  Těžší terén jezdit nechci, ale chci to pohodlnější.

                  0 0
                  • ˘Ö˘ Krab  

                    Krize středního věku?

                    0 0
                    • Martin  

                      Asijo :)

                      Ale ke 40. narozkám jsem si toho fulla slíbil už před nějakou dobou a když v RB ty Bandity tak pěkně nacenili…

                      0 0
                      • Cavendish  

                        Moment, moment. Koukám do profilu a vidím tam 39? Vážně? Já tě podle fotek a keců tipoval na svého vrstrevníka :D

                        0 0
                      • Cavendish  

                        Dneska jsem se na něho taky díval. Odpružení Monarch + Axon, full 2×11 SLX, kola KOM i25 + bezduše a pedály za 40100Kč mě přišla jako hodně v pohodě nabídka.

                        0 0
                    • Cavendish  

                      To by kupoval Porsche Cabriolet ne?

                      0 0
                  • Frostty  

                    Život nemá logiku. Doom na celopéru.

                    0 0
                    • Martin  

                      Boha, to jsem vám zas jednou něco vyžvanil, bando trollů :D

                      že já nevím, kdy držet pysk…

                      0 0
          • Sistematicx  

            Me na 675 nestacila. Riditka sirka 780. Ram L. Koupil jsem 2 metry a jen cca par cm zastrihl. Ue mozny ze ja mam ale docela rezervu na protoceni. Mrkni ja profil jesi tam mam fotku kokpitu.

            0 0
            • Martin  

              Máš a rezervu tam máš bohatou. Ale preventivně si raději 2 metry taky objednám, max. mi zbude kus do šuplíku :)

              0 0
            • abel  

              mě 1700mm stačilo (řidítka 760, L), ale je to tak akorát.

              0 0
      • ppoli  

        Myslím, že hadice nebude jediný díl na upgrade. Bandit má boost kliky a zadní nábu. Nebo se pletu?

        0 0
        • Martin  

          Nemá, proto jsem ten rám objednával. Nástupce Bandita bude boostový.

          0 0
          • hatchet  

            Hele a to s boostovým nástupcem víš jistě? Já nedávno mluvil s p. Bartoszem a na boost nadával, jakože je to necyklistický apod… Nebo holt musejí taky frčet s dobou…?

            0 0
            • Martin  

              Zatím je to všechno od agentury JPP.

              0 0
    • Mirapro  

      Vi nekdo kdy RB odkryje verejnosti nejake fota?

      0 0
      • TJK  

        tezko rict ale uzntontady videlo dost lidi a je to celkem hezky za me :) ja bychntonklidne chtel :)

        0 0
        • Sistematicx  

          Mas fotky? Poslete mi prosim do sz treba kdyz s tim jsoubtakovy ofuky at mam nad cim premyslet. I kdyz 29 ne uplne chci. A ten boost mi v pripade vymeny taky nevoni.

          0 0
          • maajkee  

            Boost už je dneska standard a 29 vlastně taky :)

            0 0
          • smizo  

            Taky bych poprosil o nejaky blizsi info a foto do sz, kdyby nekdo mel..

            0 0
            • onuce  

              Proboha proč do sz? Co je to za pimprlové divadlo? Hoďte fotky sem, nedělejte Zagorky. Nejedná se přec o průmyslovou špionáž, to je směšné.

              0 0
              • nksh  

                +1

                Stačí hodit jen nějaký detail. Když vidím ten narůstající počet 675 banditů na bazarech, tak už to stejně museli všichni vidět :)

                0 0
                • Cavendish  

                  Všichni ví, ze se něco chystá. Ale nikdo neví co, tak to radši v panice prodávají a čekají :D

                  0 0
                  • abel  

                    tak to jsem rád výjimkou, první revize a nezbavím se jí:-)

                    0 0
                    • hrota  

                      Třeba ti praskne a budeš se s ním muset rozloučit tak či tak :D

                      0 0
                  • Potkan007  

                    Pokud stále platí informace, že představí tři 29" modely, tak jsem s Banditem 475 naprosto klidný.

                    0 0
                  • mirage  

                    víš co se chystá, že zas bude tlumič podélně a né svisle a vse bude 1×

                    0 0
        • Dazz  

          A bude to zase z těch jejich lešenářských trubek ? A nebo dojde ke změně a třeba to bude i trošku lehčí ?

          0 0
      • Mirapro  

        Jestli je nekdo ma, take bych ji rad do sz s prislibem mlceni 

        0 0
      • Martin  

        Předpokládám, že se ptáš na boostového nástupce končícího Bandity, že jo :)

        Jen pro zichr :)

        0 0
    • Martin  

      Přátelé, kamarádi, kolik byste u Bandita nechali rezervu bowdenu a brzdové hadice pod středem kvůli propružení zadní stavby? Mám to dobře?

      0 0
      • wilda81  

        Osobně bych asi kousek přidal. Ale zkus vyfouknout tlumič, zmáčknout na doraz a uvidíš.

        0 0
        • Martin  

          Kudla, vyfouknout tlumič mě nenapadlo. No furt se učíme :)

          Díky.

          0 0
      • Sistematicx  

        Spodem nevedu. Vsechno pres vahadlo napaskovat. Jedine bowden od teleskopu a ten rezervu nepotrebuje.

        0 0
    • Martin  

      Pánové a dámy, blbý dotaz – jakou maximální velikost pláště sežere zadní stavba Bandita? Momentálně mám Spešla FastTrak 2,1 a přemýšlím o 2,3, ale nejsem si jistý, zdali to už nebude moc.

      Díky.

      0 0
      • vpa007  

        Hele, na IQ275 mám gumy 2.25 a jsou naprosto v poho, takže něco mi říká, že i na Banditovi s 2.3 nemůžeš mít zásadní problém… nebo si v galérce vyfiltruj všechny Bandity a mrkni co kdo vozí, ne? ;-)

        0 0
        • Martin  

          ono jich moc není :) ale samozřejmě mrknu

          0 0
          • vpa007  

            No, taky sem pak koukal a jsou tu 4… a všechny mají gumy 2.25… ale zase na nějaký 645 má někdo gumu 2.5. Takže 2.3 bych se nebál a pokud to nemáš na nějaký DH (o kterým nevím, že by u Holomóca bylo), tak by to mělo stačit :D

            0 0
            • Martin  

              Na DH určitě ne, neplánuju jezdit větší prasárny než s HT, jen se u toho chci houpat :)

              0 0
              • vpa007  

                Tak to ti něco doporučím… takovou fíčuru… otevři si tlumič… :D :D ;)

                0 0
                • Martin  

                  No na začátku zkusím pár místních sjezdíků, ve kterých jsem se předtím bál, jak mi v tom pomůže teleskop…

                  0 0
                  • vpa007  

                    Tak to si piš, budeš si chrochtat blahem… mě to posunulo o parník i na IQ275, jedna z nejlepších investic, co jsem udělal! :D

                    0 0
                    • Martin  

                      V prvním kroku jsem si zajel skoro osobní rekord na jednom „singlíku“ za městem :) – o 5 sekund pomaleji než jsem to kdysi projel na gravlíku. A sjezdík po poli, kde předtím sklízeli kukuřici, byl taky dobrý.

                      0 0
                      • vpa007  

                        Hele, to se nedá všechno hodit na kolo… sem si minulej víkend u tchánovejch projel 2× za sebou jeden garmin segment v lese (pěšina s turistickou značkou), co měří 3.5km… cíleně jsem si vzal RX, že si zlepším čas. A taky že jo. Stáhnul jsem 26s oproti starý šestadváce, kterou tam mám deponovanou.

                        Pak další den jsem vytáhl IQ na „enduro“ gumách, že jen tak pošontám po lesích, že segmenty ani náhodou. No a jak jsem bloudil, tak jsem se zase vyloupl na startu onoho segmentu. Jelo se mi fajn, tak jsem jel. A oproti RX jsem sundal dalších 23s. Na kole o 4kila těžším! S pohupováním! A echt zubatejma gumama… :D

                        0 0
      • abel  

        vozím maxxis dhr2 2.5wt s vložkou cush c. a přiznám se, že mě to ani nenapadlo řešit.

        ale můžu změřit, až se k tomu dostanu.

        0 0
      • Tom475  

        Wtb ranger 2.25 sirokej 60mm na 475

        0 0
      • orm  

        Ten plast ma na rafku s vnitrni sirkou 25mm sirku pod 60mm a vejde se i na crr 290. Je to normalni xc plast, tak bych se toho na banditu nebal.

        0 0
        • designer  

          60mm se do crr 290 nevleze, má pak jen cca 3mm mezeru a to už je problém v terénu.

          0 0
      • hedik  

        2.35 NN bez problému

        0 0
      • Martin  

        Díky páni. Ještě si rozmyslím, jestli má cenu dávat o 100 g na gumu víc a jít do širších a nebo zůstat u 2,1 :)

        0 0
        • onuce  

          Mám Fast traky 2.3 a je to tak akorát… 2.1 to musí být asi na silničku, myslím.

          0 0
        • mkzvk  

          Jeste je dulezite vyhybat se blatu…to clovek projede dve tri hlubsi kaluze a hned je kolo o pul kila tezsi ;)

          0 0
          • Martin  

            Což je v případě Bandity fakt kruciální :)

            0 0
            • mkzvk  

              Přesně:):) ale znam to, clovek resi gramy :) me letite iq jsem dostal na 11.5 kg, i kdyz to pak obalene ma o dve kila vic mam z toho radost:) a minuly tyden vyzvednuty ram Bandita 675 budu opet osazovat tak abych z nej mel radost i kdyz to nekde zbytecne uleti smerem k nesmyslnemu pomeru hmotnost/rados­t /cena

              0 0
        • vili  

          2.1 je galuska na gravela a tohu uz mas, teda budes mit. Rozhodne sirsi…

          0 0
          • Martin  

            Mám na to koumání celou zimu, musím dojezdit stávající pneu :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.