• kleinis

    Cau, chtel sem se zeptat…kdysi tady nekdo psal ze vyhoda saltru od sramu je ze se da celej rozebrat, v sobotu sem ho namotal a prasklo to karbonovy raminko…fakt blba otazka, ale za zeptani nic nedam: da se to vymenit nebo to muzu zahodit? Dikec

    0 0
    • tulda  

      Ahoj, já něco podobnýho řešil u x9. Obrátil sem se ale přímo na dovozce www.cyklozitny.cz/ . Neodpověděl, tak sem koupil novou. Zkus to, třeba budeš mít víc štěstí…

      0 0
    • black.horse  

      ještě že mám tu verzi s ALU ramínkem, upřímnou soustrast:-(

      0 0
    • kleinis  

      Pliiiiz help me!! Vi nekdo jak vykuchat ze sramu a dat ho jinam? Nezkousel to uz nekdo?

      0 0
    • kleinis  

      Tak sem zprasil x.7 a zjistil ze to raminko je tam chyceny jinac, takze mi je na hovno! Ta x.0 de rozdelat v pohode tidiz rikam ze to sou pekny kurvy kdyz neprodaji jenom raminko ale i ten kloub a pruzinu a ja nevim co este takze pul prehazky a chcou za to 2,5 litru!

      0 0
    • kleinis  

      pokusim se nejak ozivit tu x.7 a kdyztak to hodim nato aspon neco to xt semi tam nechce vracet…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Rub a líc XC. Ale nedej se odradit!-)

        0 0
        • kleinis  

          Odradit se nenecham ani nahodou!!!;-) Nekdy musim porazit Bladea…to je dostatecny motivace!:-DDDD

          0 0
          • Honza z H  

            Tak nech za 2,5 litru spravit tu X.0 a věnuj mu ji :-)) když umí tak pěkně prasknout.

            0 0
    • jakub  

      zničil jsem podobně x-9 ale naštěstí jsem to ramínko co je spojený s přehazkou porovnal ve svěráku a druhé nahradil z x-7 funguje to..

      0 0
      • kleinis  

        Jo to verim kdyz na to koukam ze x.7 a x.9 dou do sebe ty raminka ale s x.0 me je na hovno protoze je jiny to uchyceni…

        0 0
        • jakub  

          jasne… jen jsem to sem napsal, taky jsem chtel vymenit cely rameno a hoodne jsem nadaval, dyz jsem zjistil ze to nejde..

          0 0
    • jecnak  

      Neslo by vyriznout z kusu duralovyho plechu?

      0 0
      • kleinis  

        No to je sice hezka rada, ale to uchyceni je zrada…takze odpoved: neslo!;-(

        0 0
        • hanz  

          šlo, jen musíš ze starýho opatrně vykuchat ten čep co jde do přehazky a dobře ho vlisovat/zalepit do toho vyřízlého. jinak je ještě varianta sehnat oem X9 se středním ramínkem který je plně kompatibilní s X0

          0 0
          • kleinis  

            Hanzi, prosim Te jak mam sundat to raminko z ty X9 kdyz je natom cepu nanejtovana? A je to dost na fest…

            0 0
            • hanz  

              ohni tu pojistku a pootoč celé ramínko ve směru tahu pružiny…potom cele ramínko vytáhneš.

              0 0
              • kleinis  

                No tak to de u ty x.0 ale ta 9 to ma nanejtovany k tomu cepu!;-(

                0 0
                • hanz  

                  tak to netuším teda…měl jsem rozhozenou X9 s plastovým(kar­bonovým?) středním ramínkem ze spešla a bylo plně kompatibilní s X0

                  ty chceš teda dostat ven ten čep co drží v ramínku?

                  0 0
                • assassin  

                  hele z dlouhy chvile sem opravoval nakou jinou prehazku (tusim acera) a mela to taky nanejtovany, nejt sem odvrtal, vyvrtal diru vyrizl zavit a raminko predelal na srobovaci… ale vyzaduje to vybaveni a neke zkusenosti s kovoobrabenim… a dost mozna to u tehle nepujde… to bych ji musel videt a to u nas nehrozi.. my s brachou je mame jako spotrebni zbozi takze vyhodit prachy za x0 asi nehrozi…

                  0 0
    • ddd - andy  

      Pred chvili jsem praci rozebiral X7 – rovnal jsem hlinikovy predni a daval tam novy plastovy zadni + novy rolny. Doma na XCecku mam X.0 carbon, tak kouknu jak je to kompatibilni s ostatnima radama co tu mam..

      0 0
    • Lucke  

      v historii..ja jsem to tu uz resil:)

      0 0
    • kleinis  

      Ja sem nejakym zpusobem dal do kupy tu x.7 co sem totalne rozdrbal tak ju budu ted chvili vozit…asi toho stejne uz moc nenajezdim, tak to nejak preziju! Vcera sem to byl zkusit s Bladem a chodilo to v poho aj sem ho trochu zadejchal tak asi dobry…:-D

      0 0
      • rass  

        doma se me vali lehla x.0 carbon – se strednim, raminko je netknuty OK. pokud by si me zajem, taxe se ozvi.

        0 0
        • kleinis  

          Tak to vis ze bych mel zajem…nejake navrhy? Dikec

          0 0
          • rass  

            nechal bych celej saltr, vecer nafotim a poslu ti to na mail, , (ztrhlej cep – moje prace, sedrena klec) rozhodnes se sam. cca 1000 max

            0 0
        • kleinis  

          Cau rassi, zijes?

          0 0
          • rass  

            jo ziju a sypu si popel zapomel :( a zkomplkoval

            0 0
            • kubad  

              Napiš mu to na rovinu :-) že ti jeden šikovný mechanik tu přehazku zprovoznil. A je koplet funkční, ale s krátkým ramínkem.

              0 0
          • rass  

            chjo, hele jeden sikovny mechanik me zprovoznil a je komplet funkcni, s kratkym raminkem :)

            0 0
          • rass  

            nezlob se a nehubuj me :)

            0 0
      • Blade  

        Aj tos říkat neměl.. někteří žili v domnění, že sem včera kolo jen leštil :-D Jinak, já se nezadýchal..asi jen nějaká chvilková dušnost či co.. celkem se prášilo, tak asi z toho ;-)

        0 0
        • kleinis  

          ;-DDD Jooo, to rika ta moje taky ze ma chvilkovy dusnosi! ;-) Ale dobry! Jako myslis ze sem prasil jaxi jel za mnou? Zas tak rychle sem nejel…

          0 0
          • Blade  

            Hele, brzdi, za chvilku se z toho nevykecáme: ..včera sem to zkusil s Bladem.. a ta moje u toho má taky dušnosti.. ..vopatrně :-DD

            0 0
        • kleinis  

          Jinak pro vsechny…Blade jel to kolo dom opravdu hned lestit, mel ho hodne zapraseny! Ale to uz se stava kdyz nekdo jezdi hooodne rychle…!;-)

          0 0
    • kleinis  

      Zkusim ozivit tento threat…mel sem slibeno, ale nejak ten clovek asi couvnul! Chtel sem se zeptat, nema z Vas nekdo doma nejak rozbitou X.0 ze ktery by se dalo pouzit raminko??? Nechci to zadarmo! Diky moc!!!;-)

      0 0
    • kleinis  

      Takhle sem kdysi dopadl a furt cekam, ze mi to posle a asi se nedockam tak se ptam este jednou… www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
      • hanz  

        já bych zase potřeboval tělo, klidně i poškozený, potřebuju nějaký časti toho paraleogramu

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.