• Hef

    Zdarec, nedavno porizena foxina a par narazek hctr vy me vzbudilo otazku zda nevymenit ram. Tudiz odejit z gt sensor 2014 a kupit neco jineho. Koukam po netu a u nas toho moc neni. Jedine co sem nasel je yeti 575 ktery se mi libi ale nevim jestli 10 let stara konstrukce he dobra. Mozna jo kdyz uz je tak dlouho:-)) jeste sem videl nejake nukeproofy. Nevideli jste nekdo nekde bud vyprodeje nebo jinak zajimavou cenu jinych ramu?? Pisu z mobilu tak sorry za preklepy:-) celkove by me zajima mista na www kde se daji ramy poridit. Hlina vs carbon je otazkou cena vykon:-) diky

    Ps: flame typu jednocep yeti jsem cetl:-))

    0 0
    • Elwing  

      Já už šetřím :-) Norco Sight

      0 0
    • -b-n-x-  

      Lonsky SC Bronson asi bude drahy i s 30% slevou co?

      http://www.competitivecyclist.com/…e-frame-2015?…

      20% sleva, ale horsi karbon:

      http://www.competitivecyclist.com/…e-frame-2015?…

      A jeste novy krasny (bez slevy, ale zase ta barva :-) ) :

      http://www.competitivecyclist.com/…e-frame-2016?…

      0 0
      • Hef  

        ten bronson vypada skvěle no :-) co dodat :-) kdybych nejak slušne střelil to GT tak by se nad tim dalo uvažovat.. :D hold si napišu par článku ve škole navic :D

        0 0
        • goofy  

          Na jaře by měl být Bronson i v hlíně, takže tam pak bude trochu rozumnější cenovka ;-)

          0 0
          • Hef  

            na německém bazaru sem ten rám už viděl zanějákých 1400 eur myslim bez tlumiče..

            0 0
      • Hef  

        problem co me ještě napadnul je, že jak to sem dostat ? :-) když to nechám poslat tak bude clo + dph.. :-) a sleva je pryč. :(

        0 0
        • Stingray  

          No co letenka za desítku a vejlet do států?

          0 0
          • Hef  

            nedokažu si představit jakto vezu :D ale možna pojedu do statu na koferenci tak pokud nepovezu sobe možna dovezu nekomu s forka :-)

            0 0
            • -b-n-x-  

              U fulla odmontujes kyvku a do vetsiho kufru to mozna das :-)

              Jinak, kdybys to potreboval objednat na nejakou konkretni adresu a nemel jinou moznost, tak to muze prijit ke mne :-)

              Pokud by ti nevadil East Coast Baltimore

              0 0
              • Hef  

                hehe baltimore tam je často konference spie :-) tam bychom se možnai potkali :-) hehe :)

                0 0
      • Concorde  

        Bronson se dal za podobné peníze sehnat z Polska

        0 0
      • goofy  

        Ten šedý Bronson je parádní… :-)

        0 0
    • Hef  

      jinak nato nespěchám sezona pryč.. :-) do nové ještě doba :-) jako ten yetouš se mi strašne zamlouvá ale bojím se žeto je spíš xc/trail :-) santy jsou všeobecně pěkné kola :)

      0 0
      • tonik666  

        Hele za 35–40 ma charvat ve vyprodeji nekolik ramu banshee z roku 2015, nejlepe mu zavolej. Na maily reaguje pomalu. Volil bych je radi nez hlinikove Sc nebo Yeti.

        Jinak sledovat bazar na nemcich, za 40k uz tam daji najit pekbe kousky i v karbonu

        0 0
    • Hef  

      lidičky a co myslíte o te yetině 575 ? je to shit a nemá cenu o ni dumat vůbec? :-)

      0 0
      • mr.antik  

        za kolik to je? Sehnat samotný rámy za rozumný prachy je prostě peklo

        0 0
        • Pedro404  

          Teď je na bazáči nejetej z výprodeje za 36.

          0 0
          • mr.antik  

            27,5? No to by asi ještě šlo, jakože značka pro nějakýho srdcaře… jinak spíš lepší sehnat nějaký trošku osazeneý komplet a rozprodat.

            0 0
        • Hef  

          ja to videl za 36 ale zkusil bych tajny zdroj atmi tosežene za min:-)

          stále se houpe v povětří nechat si to GT :-)) pokud se neproda.. sice jeto tank .. ale podrží :-) a nekroutí se :D

          0 0
          • mr.antik  

            pokud ti nevadí, že se dostaneš do spirály neustálého dokupování (vlastní zkušenost) a líbí se ti, tak proč ne… za něco snad prodáš to GT ale furt to bude drahý komplet

            0 0
      • tonik666  

        Dneska bych volil

        Banshee

        Yt

        Norco

        Transition

        Knolly

        Nukeproof

        Nebo bez wow efektu,

        Agang

        Giant

        Lapierre

        Specialized

        0 0
        • mr.antik  

          nevím jestli YT je rámově nějak extra top. Hliníkový modely určitě ne. Výhoda je jen cena kompletu.

          0 0
      • vojtechposmourny  

        Ahoj, 650B verzi neznám, jezdím chvíli 26 verzi.

        Je fajn trailbike, příjemná geo, nechá se to postavit celkem lehké.

        Plus značka, je to jedna z legend.

        0 0
    • goofy  

      Za mně:

      Norco Sight

      Knolly Endorfin

      Banshee Spitfire

      Santa Cruz Bronson

      …víc mě teď nenapadá… :-)

      0 0
    • Hef  

      Tak zatim teda:

      commencal am V4

      canyon spectral

      mondraker foxy

      původně i trek ale dneska mi došla cena a je směšna :D

      a knolly warden – ale ten sem nikde zatím nenašel :-)

      0 0
      • goofy  

        Jo myslel jsem Wardena a ne Endorfina… :-) Ale u nás těžko říct, jestli je sehnatelný. Knolly dováželi tihle

        Jinak někde v Evropě, ale ta cena moc lidová není…

        0 0
        • Hef  

          tak nejvic šilhám po mondrakeru foxy carbon 2016 :D ale to bude rám tak za 65–70 to bude masakr :D

          0 0
      • TJK  

        Na tyhle si koukal? .. s dostupností u nás bohužel nevím…

        Transition Patrol

        Diamondback Mission 27,5

        0 0
    • pumpy  

      Ahoj, chtel bych se Vas zeptat na jednu otazku na 27,5 ram je mozne pouzit tlumic z 26 kola ? Asi se to zni divne a me to i prijde ale bylo mi receno ze tlumic z 26 mi nepujde na 27,5 ? ze se me kolo muze dotknout sedlove trubku je to na Ibis HDRko?

      0 0
      • alinceb  

        Nezáleží na velikosti kol, ale na požadované délce tlumiče (u některých i na délce zdvihu). Každý rám má délku tlumiče předepsanou. U některých jde měnit pozice čepu tlumiče (jednoho nebo obou) a tím i zdvih.

        0 0
        • pumpy  

          no presne o to mi jde, normale je to 26" zdvih 160 (216/63) a predelanim limbochipsu jdou dat 27kolo a tlumic 130 (200/50)

          0 0
          • mr.antik  

            když t otam píšou tak to asi je pravda,16mm není uplně zanedbatelný rozdíl v délce tlumiče… je asi jasné, proč se taky tahle narychlo ušitá konverze vyráběla tak krátce..

            0 0
          • alinceb  

            Jakej máš tlumič a na jakej to chceš rám?

            0 0
          • TJK  

            vzdyt to tam mas vsechno napsane…

            Limbo chips jsou kvuli tomu aby ti sedl tlumic do spravne polohy a zadni kolo a stavba byla v adekvatni pozici jako s 26 kolama a jenze na to aby se do HD potazmo HDR veslo kolo a nesel si na doraz zadnim kolem do sedlovy trubky tak musis dat tlumic s mensim zdvihem ktery snizi celkovy zdvih kola na 140mm oproti puvodnim 160… takze ne.. u Ibisu a tehle prekopavky to nepude,..

            vykasli se na to.. ibis je dobrej na 160 a s 26kama.. predelani na 27,5 je z myho pohledu pro ten ram nahouby, imho to kurvi geo a neni tam dostatek mista pro zadni gumu.. kdyz pouzijes neco objemnejsiho..

            0 0
            • pumpy  

              no byl by tam 130mm zdvih – co mam tlumic tak je 200/55 – ma tam byt 200/50mm

              co se tyce zdvyhu tak 160 je pro me moc ten zdvyh nevyuziju proto spis sem spis chtel kolo 130mm tak jak mam tedka – ale 27,5 – a chtel sem zkusit vychvalovanej DW link

              0 0
              • TJK  

                kolo jede na 160 skvele rikam narovinu ze 27,5 to zkurvej prootze ten bike na to nativne delanej neni… proste to udali protoze 650b marketingove vystrelilo do nebe ale ten ram je konstruovanej na 26 a ty tomu sedi… ja jsem neco na HD najezdil a 650b bych na to nedaval, dej tam radai lepsi tlumic nez tu Fox je*ku co na to davaji

                0 0
                • pumpy  

                  jo jasne chapu to, ale proste kolo 160 je pro me nevyuzite, hledam spis kolo kolem 130 zdvyhu a toto se mi libilo – hold asi musim hledat jinde

                  0 0
                  • TJK  

                    tak to prodej a kup Ripley… pokud hledas spis svizny trailovy kolo tak Ripley je super volba a da se postavit jak narychlo XC raketu tak na odolnejsi enduro variantu

                    0 0
                    • pumpy  

                      jop take moznost – ja spis chtel 27,5 kolo

                      0 0
                      • TJK  

                        a kolik meris? dojed si tu 29 zkusit… netvrdim ze 29 za kazdou cenu ale nemusela by to pro tebe byt spatna vilba pokud ti enduro na 160 nesedi

                        0 0
                        • pumpy  

                          merim 174 – jen proste enduro kolo je u me nevyuzite

                          0 0
                          • TJK  

                            no to by ti mozna ta 27,5 stacila… ale pokud ti nesedi enduro tak hledej spis i jinou geo

                            0 0
                            • pumpy  

                              njn a mel by jsi nejakej tip ?

                              0 0
                              • TJK  

                                hele takovych kol jsou dnes desitky a vlaken kde se to probira je taky dost… neco si procti a pohledej… treba mrkni na ponkbike na trailovy biky

                                0 0
                      • logoman  

                        No jestli mas hdr tak to ma vzadu vic mista, ja vecpal 650b s 2,25 do klasickyho HD. Jestli ti 130 staci tak bych nic jinyho nebral diky snizeni zdvihu klesne i stred a je to vsechno v pohode. Imho to je ten nejkrasnejsi ram a ripley mu nesaha ani po stred :-))

                        0 0
    • Hef  

      takže mondraker k mému smutku vyřazen, edice 2014 kterou sem chtěl má konstrukční vadu a praská :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.