• cardamm

    Hojte. Jak se tak divam, skoro kazdy ma suprace a rad bych se poptal na nejaky jiny ram, ktery by se dal sehnat na MTB pod 2kg (185cm, 80kg). Je mi jasne ze 6 000 je nicmoc, ale na obcasne vyjeti to staci;) Tak kdyby mel nekdo tip, tak ho sem prosim hodte, treba i s odkazem na ram. dik

    Anketa: Rám:

    9x
    100%
    0 0
    • Sheep-Master  

      za 6 litrů seženeš už superlite rám cca 1600g, jinak supíci jsou v pohodě, kámoš měl rám 840, model 2006 a řikal že paráda.

      0 0
    • Bafoon  

      kupoval jsem ze www.solido.cz rám author traction nějakých 1,8–1,9kg ve výprodeji zkus to tam (estli libí authooor)

      0 0
    • Ladin  

      A co rámy Galaxy Orion nebo Proteus. Za tu cenu? www.cyklosvec.cz/?…

      0 0
    • Lister  

      co tahle napsat na co ho chceš používat, pokud nenapíšeš charakteristiku tvého ježdění, případně vidlici jakou do toho chceč vrazit, tak ti nikdo nedokáže pořádně poradit.

      0 0
    • karboflex  

      nebo zkus RB na jejich strankach ted neco vyprodavaji myslim

      0 0
      • steepe  

        zkus se podívat na stránky www.spyder.cz je to česká firma, akorát že jámy se dělají na východě… ale je to dobrá cena a kvalita je taky si myslím dobrá… mám od nich už druhý rám a přítelkyně ho má taky a nemůžem si stěžovat…

        0 0
    • tomixx  

      A co tendle?Za 4800 kč je tvůj,ale jen 21,5",ta by měla vážit 1630 gr.Nebo loňský Author Modus s hlavou Ritchey za 3900 kč.

      0 0
    • Hejdik  

      Opět nabídka toho co jezdím sám.

      www.rebelbike.com/…-horsky.html?…

      0 0
    • lutte\'  

      A co Merida TFS nebo HFS , ale HFs už je dražší.

      0 0
    • Pendolíno  

      Nejvíce muziky za 5000kč! MTB rám SUPERIOR RACE TEAM SCANDIUM 07´- 1350g ,neni co dodat, prostě raketa !

      0 0
      • yetti  

        A kde ho maji za 5000?

        0 0
      • Blade  

        Raketa možná, ale leda tak z gumy.. pač tak měkkej nebyl ani můj stařičkej Artur.

        0 0
        • djano  

          Asi ho mas prasknuty – treba zavarit :-) Mam ho iba kratko, ale je uplne v pohode – a este ak by bol za tu cenu, nie je co riesit. A to mam cca 86kg a makke kolesa (crossride).

          0 0
          • Blade  

            No já ho zaplaťpámbů nemám :o) a to sem o něm uvažoval, ale jednou jsem ho projel a úplně mi to stačilo! Pokud se za 6K dá koupit Zaskar, tak pak není co řešit ;-)

            0 0
    • yetti  

      Vim, ze se to tady nenosi, ale u Sterby maji ve vyprodeji ramy od Authora za super ceny – treba Visiona za 3000, Egoista za 4200 a oboji jsou hodne kvalitni ramy. Ale tady bys s tim byl 100% out :-)

      0 0
      • Stancek  

        Ale nebyl… kazdej ted kupuje canyon, RB, sup, no saint a podobny … z tech ted bude masovka :-)

        0 0
    • tomek  

      SUPy budou volně k prodeji jen některé modely a v některých velikostech. Oproti kolům bude rám XP-930 i na „V“ brzdy… www.tandem-bike.cz/…/66-ramy-mtb

      0 0
    • Lister  

      to je zajímavé jak všichni přesně radí a přitom vůbec neví jak bude kolo používáno a jestli se tím pádem má jednat o XC raketu nebo odolnější bajk na pohodově ježdění ?????

      0 0
      • Luma  

        :-)

        0 0
      • yetti  

        Kdyz uvadi jako referenci Sup Race a chce ram pod 2kg na 185cm a za 6000 tak je to podle me celkem dostatecna informace

        0 0
    • Blabas  

      Spyder Exploit 5290. Easton TB. Bohužel na netu není žádná fotka, na který by bylo vidět ty krásný trubky a sváry. Po prohlídce musím říct, že je parádní. Levnější třeba Spyder Oxygen za 4490 taky slušný.

      0 0
    • jIrI___  

      Muzes se podivat i na Pells Razzer, obycejne z nezeslabovanych trubek stoji tusim neco kolem 4000Kc, lepsi a lehci z 3× zeslabovanych trubek stoji malo pres 6000Kc.

      0 0
      • cardamm  

        Rám bych rád na XC, se 100mm vidlou..

        0 0
        • Lister  

          XC je šoroký pojem, nědko jezdí XC na totálně pevném kole s plášti 1,6 bez vzorku, jiný na to používá fulla se 130mm a gumama 2,4.

          Takže styl ježdění – závodní, sprotovn, technický Kolo má být spíše odolné nebo raději ne nejlehčí Dávám přednost krátkém/ středně dlouhému pohodlnému/ dlouhému sportovnímu posedu ......

          Musím se teda přiznat, že mě pořád zařáží to, že někdo po jiném žádá o radu a přitom ani nedokáže řádně definovat svoje požadavky........

          Prostě kdo se blbě ptá dostane blbou odpověď, naopak lidi většnou ocení kopletní dotaz se všemi potřebnými info. a pak raději idpoví.....

          0 0
        • jIrI___  

          Ty Pellsy mas na XC idealni – zadny extra dlouhy posed, v ramci pevnaku celkem pohodlne a moc tezke taky nejsou. A dat na ne 100mm vidlu tez neni problem. Sam na Pellsu vozim 100mm a jenom ti to jemne pohne s geometrii, celkove ovladani biku se o chlup zklidni(oproti 80mm vidli),coz myslim neni az tak na skodu.

          0 0
    • tomek  

      skladem jsou už první letošní kusy… www.tandem-bike.cz/…cing-team-g7

      0 0
    • slavekRM  

      Moje oblíbená značka: www.levnysport.cz/…a_2008-z8818

      0 0
    • Vymi  

      taky mam zajem o novej ram… mam vyhlidlej Superior xc 870…

      0 0
    • sri  

      většina lidí si kupuje škodovky nebo německý auta , ale málo jich má jaguára nebo bentley. takže není co řešit jdi do Zaskara a všichni můžou jenom koukat a dál jezdit na svých masových modelech pro všechny :-)

      0 0
    • keo  

      Mám dva roky tento www.spyder.cz/?… a zatím OK a vážím 90kg.Můžeš si vybrat barevnou kombinaci i nálepky,mám ho na kole v profilu.

      0 0
    • gekon69  

      www.velohanak.cz/zbozi.aspx?… (GT zaskar PRO… )

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.