• safik

    Ahoj, potřeboval bych poradit rám HT hlavně na XC cenově tak v rozmezí 15 000 – 20 000. Za tyhle peníze to vypadá na nějakej slušnej hliník, do pořádnýho kompoziťáku se nevejdu. Chvíli jsem pomýšlel na FD Composite, ale cena 37 000 mě vyvedla z omylu…

    0 0
    • jecnak  

      Geometrie ramu te nezajima?

      0 0
    • FRENKs  

      Hele bez kompromisů ti musim doporučit Specialized S-works!!! Před týdnem sem si ho koupil a nemůžu si ho vynachválit!!! Můj předchozí rám byl rockmachine tsunami asi vim, že to nejde srovnávat. Pořád jsem u něj laboroval se zvedánim v kopcích a ne příliš dobrou dýlkou horní rámové trubky, což bylo ve sjezdech zase jeho plusem. Když sem ale přendal všechny komponenty ze staryho RM na splešla a poprve se na něm projel, tak sem nechtěl věřit ani tomu jak sem se před tim musel v kopcich trapit a že existuje nějakej rám kterej dokáže takhle letět! Jezdím už tři roky XC a chtěl sem něco pořádnýho na prasení ve sjezdech a to specialized suprově zvládá.

      0 0
    • cyki  

      Mám rám Trek 8500 a je to jako přesedlat z trabantu (mongoose) do bmw. Výborná geometrie, lehoučkej a pěknej :-) Cena 10k

      0 0
      • safik  

        Já mám teď rám 6000 ale nemůžu se na něm pořádně srovnat, sedím moc vzpřímeně, pokud snížim předek tak už mi to nevychází zadkema koleny :)

        0 0
      • kcvalin  

        Uplne s tebou souhlasim – mam uplne stejne pocity – jen jsem presedlaval z Authora Sectora na Trek 8000. Jen ten muj se mi libi vic nez tvuj  (koukam na model 2008). Myslim si ale, ze krome barvy to bude to same.

        0 0
    • jonti  

      Scott Scale Hlinik za 10kKc bude dobry a pekny, No Saint Luzifer je lahky a skaredy, ale dobry.

      Ten Specialized SWorks za 15 bude tiez urcite super.

      Ak to chces hlavne za zavody tak by som zvazoval aj No Saint Maxari, vaha super a vraj aj jazdne vlastnosti velmi dobre.

      0 0
    • efface  

      nebo taky SUP G7… geometrie a váha je good…

      0 0
    • tomek  

      Pro rok 2009 má SUP nový karbonový rám. Je vyráběný v Japonsku, geometrii má stejnou jako letošní G7 ale jen 18 a 20", bude vážit 1,05kg a bude do 20 litrů…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.