• Tomas123

Ahoj, před pár dny Radon představil nový model ZR Race 8.0 pro rok 2017 a zajímal by mě váš názor jak si kolo stojí v porovnání s jeho loňskou verzí. Navíc loňský model je teď o 10k levnější, ale to bych ani nechtěl brát v úvahu. Díky za váš názor.

Radon ZR Race 8.0 2016 (XT, SID, Mavic Crossride)

Radon ZR Race 8.0 2017 (XT/SLX/Magura, FOX, DT Swiss)

Anketa: Který model je lepší

• kocers  

No za sebe bych cenu rozhodně zohlednil a vzal levnější Za ušetřený peníz bych pak pořídíl pořádná kola a jinou sedlovku, pokud platí ten pazgřivec na obrázku. Rám je zdá se úplně bez změny, a za ten zbytek 10k navrch ani náhodou.

• Morchella  

jako tradičně jsem hlasoval omylem

• MatS  

Pokud ti vyhovuje velikost loňského modelu (18" nebo 20"), tak ho ber. Je super a za ušetřený peníz můžeš vylepšovat co tě napadne. Hlavně až se na tom párkrát projedeš, uvidíš, jestli je vůbec potřeba něco měnit. Za mne bych vyměnil nejdřív kotouče, co patří k vyšším sadám a ne ty plechový SM-RT56, který se kroutěj jen se na ně podíváš. Za 10k si můžeš koupit o dost lepší kola, když na to přijde.

• mr.antik  

osobně u nového nevidim ni výrazně lepšího.

• jasater  

hmm…koukam, ze co novy rocnik prestava platit pomer cena/vykon…zacinaj jak ostatni vyrobci mixovat komponety/sady a zvysovat cenu..:(.. Jinak bych taky spis doporucil ten lonskej model

• nomecz  

neni co resit, bohužel dobře už bylo … ber loňskej model dokud je a za ušetřené kačky se dá poladit docela hodně

• doubleingram  

Jj, smelej vsichni cim dal vic. Vzal jsem zlevnenej Black Sin 29 9 2016 2×11 a koukam, ze jsem nejspis dobre udelal. Btw, Tomas z Canyonu rikal, jak maji Canyony lepsi ramy a horsi osazeni a Radon obracene, tak nevim. Ale prece nebude rikat, ze konkurence ma lespi ramy :)

• mr.antik  

řek bych že moc nekecá… pto se nevyplatí kupovat ty topmodely ale spiš ty vyvážený střední kategorie

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse