• Macin__1

    Zdarec,

    neni tu prosim nejaky vlastnik GIANTU TRANCE 27,5 ve velikosti M…? Budu si kupovat na novy rok kolo a chtel bych zkusit velikost…cekat na testovaci dny atd se me nechce…:) bych utratil nasetrene penize do te dony asi…

    0 0
    • Macin__1  

      Nejlip BRNO

      0 0
      • Pan.Fazole  

        .

        0 0
      • Mysee  

        Co si ho půjčit přímo u prodejce na den?

        0 0
        • Macin__1  

          testovací dny začnou až někdy na jaře, a ja vul bych ty nasetrene penize utratil beztak do te doby…se znam…:/

          0 0
          • WEGO  

            najdi si prodejce, který ho v tvém okolí má na krámě v tvé velikosti, sedni na něj a poznáš zda ti velikost sedí nebo ne. Testovací jízda je víceméně zbytečná, trance vždy fungoval dobře a to se nezměnilo (možná najdeš i prodejce, který ti ho půjčí na pár desítek metrů kolem shopu projet).

            0 0
            • Mr.Duck  

              No zbytecna, me se na nem treba moc dobre nejezdilo (2011) :/

              0 0
              • mr.antik  

                No 2011 už je dost histerie

                0 0
                • Mr.Duck  

                  Taky sem ho mel predloni :P Chtel sem tim rict, ze ne kazdymu musi vsecko sednout, zejo, me osobne zatim jedinej Giant sednul novej vladce. Vudce. Nebo jak se to menuje, je to cernomodry z umely hmoty.

                  0 0
            • Macin__1  

              sedel sem na eMku i na eLku, a nějaky zasadni rozdil jsem nepocitil..:D

              pouze sedel prave bych zkusil parkrat zaslapnout kopec dolu a nahoru, tablkove sem na hrane M/L s mojí výskou 180 cm.

              0 0
          • mr.nikdo  

            Hobby sport na Veveri znas?

            To je ted Giant prodejna. Zajdi si ho pujcit tam.

            0 0
            • Macin__1  

              budou pujcovat az od brezna cca..ale zkusm si domluvit drivejsi svezeni. dik

              0 0
    • smeghead  

      Mám ho v M, ale v Praze… Se kdyžtak ozvi… Kdybys měl cestu…

      0 0
    • Sistematicx  

      V Lku v Brně ;)

      Trance 2014

      0 0
    • Tehu  

      Mko ma v jkcyklo.cz http://www.jkcyklo.cz/…centrum.html ve Velkem Mezirici. Mas to 20min po D1. Kamos tam kupoval najare Lko. Sedlal jsem obe a Mko mi bylo pri me standartni postave se 180cm male.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.