• Hroch obojzhivelnyj

    Ole,

    pres sum olympyjady se to nezda, ale Vuelta zacina uz v sobotu! A uz se zacinaji i vyjasnovat soupisky. Takze tipo:

    Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF.

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista

    Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    Tip na TTT team

    9 jmen jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu v nektere etape

    Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci.

    Uzaverka tipu v sobotu 20.8.2016 ve 18.26.

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na

    http://www.steephill.tv/…ta-a-espana/

    Pravidla a bodovani jako obvykle:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

    Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

    Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

    Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

    Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Madridu; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu zavodu se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

    Po uzaverce dam na web soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body. (ale bude mi to zas trvat, budu v divocine, ty GT maj vzdycky start na nejaky statni svatky). Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

    Posledni misto je cenena trofej, ale pozor kdo bude na poslednim miste 5 dnu po sobe (vcetne volnych), ma DNF!

    Opet budu vyhlasovat viteze etap, toho kdo ma nejvyssi prirustek bodu od minule etapy. V pripade rovnosti rozhoduje celkove poradi po etape, TB atd.

    Vedouci v prubeznem bodovani ma samozrejme moralni povinnost chodit v cervenem a moralni zavazek to prokazovat na BF! Bude prubezne obdivovan, oslavovan a obvinovan z nepripustnych praktik. Lidri na Tour se celkem pochlapili, tak doufgam ze to vydrzi!

    V pripade protestu ma automaticky pravdu a poslední slovo Hroch.

    Copy&paste friendly verze pro tipy

    Nick:

    Celkove poradi: (5 ruznych jmen)

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Nejlepsi vrchar:

    Nejlepsi v bodovaci soutezi:

    Nejlepsi tym:

    TTT tym:

    Z 198 jezdcu dokonci:

    9 ruznych jezdcu na bednu v etapach:

    ( prosim u lidi jako Martin i Dan/Tony)

    Prosim na mail v profilu, ne na BF zpravy.

    Dokaze Froome udrzet formu od TdF a pres Rio? Probudi se Quintana? Rozstreli se Pistolero? Pojede Movis opet na dva lidry? Jezdi Simon Yates jako bracha dvojce? Bylo Chavesovo Giro nahoda? Upadl Kreuziger v nemilost a nechaji ho doma, i kdyz kvuli Vuelte vzdal Rio? Bude se Pantano zubit se slunecnikem? Da Styby etapu? Jsou na soupiskach vubec nejaci sprinteri? Zapomenou Treatt a Blacky jako obvykle na deadline?

    0 0
    • Paja.V  

      Rád se poprvé zúčastním a pojal jsem to trošku statisticky…takže pročítám, studuji, odhaduji a kombinuji :-) Počkám ještě na doplnění soupisek a určitě pošlu na mail své tipy. Mrzí mě ovšem, že je ze hry můj oblíbenec Roche. Ale třeba se dočkáme nějakého příjemného překvapení. Zaujala mě následující věta z oficiálních stránek Sky (kéž by tomu tak bylo):

      Konig will be a key lieutenant to Chris Froome on the race's critical da­ys.

      0 0
    • Kalic  

      Valverde fakt zas jede? I když je to jeho domácí GT, tak je to asi samozřejmost.

      Jede 5. GT v řadě a v předchozích čtyřech nejhůř sedmej. Hm.

      0 0
      • tromboonen  

        Chce prekonat Hansena a jeste bejt vzdycky do desitky :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jj a za zasluhy bude mit No.1, psali dneska na ofiko strankach Vuelty.

        0 0
      • Canyon325  

        skôr škoda, že nejde Purito

        0 0
        • wishpull  

          škoda veliká, letos docela jezdil

          0 0
          • Canyon325  

            dosť sa čudujem, že nešiel, aj keď po Tour a OH už má toho asi dosť (ale to aj ostatní favoriti na celkové poradie)… myslím, že aspoň jednu etapu by dal… Sagan pri tej konkurencií ani nehovorím, snáď ho zastúpi Štybar :)

            0 0
    • wishpull  

      Ani Degen nejede, takže asi sestava bez sprintérů.

      Nějak to na Steep… pořád nemají kompletní.

      0 0
    • iron.hide  

      kto ide ako jednotka v Sky, neviete?

      a nejde ani Nacer Bouhanni, to uz preco? myslel som ze po fiasku pred tour pojde aspon sem.

      tipovanie vitazov etap bude asi tipos bingo

      0 0
      • iron.hide  

        tipos bingo je tu tento rok vlastne vsetko – top 5 netusim ako usporiadam, a ani koho dam na vitaza bodov :/

        inak skoda ze Sagan miesto tej blbej olympiady nesiel radsej na Vueltu, to by mal niekolko etap takmer zadarmo.

        0 0
    • iron.hide  

      no takze Landa nakoniec nejde :( furt ma nejake zdravotne problemy, tymto sposobom v tom spickovom time rychlo skonci.

      0 0
    • tromboonen  

      Ta zasr.ana Olymposka nam z toho udelala bahnak… sice jednou velky jmena, ale v teamech maj zbytky poskladany jako to slo… na tipovacku a predvidatelnost na hovno, na koukani to mozna bude zajimavy, jestli dojde na lamani chleba a vlacky odpadnou..

      0 0
      • USPS  

        O to větší prča to bude… :-))

        0 0
        • Neťa  

          Taky si myslím, že bude zajímavější, když si to mezi sebou budou rozdávat jen lídři, ale uvidíme. Hlavně ať se nikdo zbytečně nerozbije a je to napínavé až do konce.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pripominam= deadline tipo a start Vuelty uz v sobotu 18,26, tj za 25 hodin!

      Lonska a minule rocniky tipo zde

      0 0
    • prodi  

      tak v TTT nakonec Team Sky před Movis (stejný čas). Ale to manko co nakoupil Pistolero hned na začátku… no uvidíme:)

      0 0
      • Paja.V  

        Pěkně mi to začalo. Dlouho jsem rozmýšlel nad Sky a Movistarem, nakonec jsem napsal „domácí“ a oni takhle skončí druzí :-) Ale mám radost za Kenyho…škoda, že nejde do červeného. Tinkoffu jsem vůbec nevěřil a dopadlo to tak, jak jsem očekával. I když až s takovou ztrátou jsem nepočítal.

        0 0
    • robb  

      Takhle by měl vypadat dnešní dojezd. To aby si spíš vzali biky :-D

      https://unavueltamejor.files.wordpress.com/…de_ezaro.png

      0 0
      • Paja.V  

        To štípne do nohou :-)

        0 0
      • Lenka.05  

        Tady bych kolo tlačila s rukama nad hlavou a ještě by se mi u toho zouvaly boty :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Bych to tak nedramatizoval, jsou to dve zatacky. Na Ripu uz jsi byla?

          0 0
          • Lenka.05  

            Byla s bikem…no dobře, ale i tak je to prudkýýýý :)

            0 0
          • Peslezedirou  

            Co Velíz u Krušné hory, jel si? O víkendu jsem pres něho projížděl na bajku a říkal jsem si, ze by to na ziletce tahali za nohy :-)

            0 0
            • treatt  

              Na Monte Veliz nejvíc tahá za žaludek Matuška ze hřiště v Broumech ;)

              0 0
              • jakub_kencl  

                Musíš to jezdit obráceně. Nejprve ke kostelu a pak teprve na hřiště :-)

                0 0
                • treatt  

                  No jo, ale zas někde člověk musí potrénovat na tu prestižárnu cestou z MMX po X pivech a uphill sprint na Kantýňáku :)

                  0 0
    • treatt  

      Tak už známe odpověď na první otázku z tipo, ano, Treatt pro chalupařinu a pohled upřený do Ria samo Vueltu zazdil :D Škoda, ve Španělích mi to přitom celkem jezdí, no, nedá se svítit.

      Tak aspoň mimosoutěžní Treattstřelba od boku na win etapy – dnes Brambilla :)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak Brambilla by potesil, jako oblibence jsem ho dal do tipo, a mam tam i Meersmana ze vcera (jediny trochu sprinter v pelotonu). Ale myslim ze spis nekdo jako Valverde.

        Budu se snazit dnes tipo nasypat do excelu.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        ..Brambilla ma dnes narozeniny.

        0 0
        • treatt  

          Hm, tak to nevyhraje určitě :-D

          No nic, z kola slezl Warren, ještě že jsem nestihl tipo, jak se znám, určitě bych ho měl hmmm… na 4. fleku :)

          Tak mimo soutěž dneska pro srandu

          1. Chavito
          2. Conťas
          3. Věšák na kabáty
          4. Valvintana
          5. Miguel Lopez
          0 0
          • iron.hide  

            vesak :D

            a co sa stalo warrenovi, fuck :/ ja som ho dal na 5. celkovo, namiesto landu

            0 0
            • treatt  

              Zánět dutin :/ chlapec nemá dobrou sezónu teda..

              0 0
              • robb  

                Ten sjezd pod poslední stoupání je nějaký zamotaný, snad tam nikdo nespadne.

                0 0
          • treatt  

            Ou.. jak na někoho ukážu a dám mu šanci, jde do kytek.. sorry Migueli :(

            0 0
          • treatt  

            Omfg jako že Antoníček zařízne Conťase? No ty krabe :))) Džanluka moc pěkně dneska, škoda, že nebyl v úniku místo Serryho..

            0 0
      • treatt  

        Tak dneska v balíku 36×28 povětšinou? Pche, srabi, Pantani se musí obracet a řvát 39×23 pussies! :)

        Mno, tenhle kopec vypadá jako Huy, taky se na posledních 200m narovná.. a když něco vypadá jako Huy, vyhraje to Valverde. Tak uvidíme, jestli je fakt nesmrtelnej letos :)

        0 0
        • prodi  

          No malem jo :) co se ale ukazuje jako fakt, je to, ze Contador uz ma nejlepsi léta za sebou…

          0 0
          • Canyon325  

            stále môže spraviť podobnú „haluz“ ako na Vuelte 2012 :) aj keď to by Sky s Movistarom museli riadne zaspať na vavrínoch

            0 0
          • Neťa  

            Hm, dát ho na win byla asi chyba :-(

            0 0
    • tromboonen  

      Je to spis o TdF, ale dam ro sem… i Pavouk dokaze bejt zabavnej, kdyz mu nahrava decko..

      http://www.stickybottle.com/…s-excellent/

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Konecne tipo za prvni tri etapy. Hodne se to michalo, lidr dne zarove vzdy vyhral etapu:

      1TTT.

      Ydaho 11

      J. Kencl 8

      Canyon325 7

      2,

      Maato 20

      Prodi 18

      USPS 18

      3,

      Fukin 49

      Canyon325 42

      (:(P) opicak 39

      Sorry za zdrzeni, nejak jsem po vezerech nemel moral, i kdyz startovni pole tentokrat neni tak pocetne jako na Tour.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak a dnes uz dam top ten, stale vede Fukin a v cernem se usadil Robb; etapa dnes jde za Kolvysem.

      1 Fukin 49

      2 Canyon325 42

      3 (:(P) opicak 39

      4 Coural 37

      5 Hroch 35

      6 Net'a 35

      7 Rorejs74 35

      8 Kolvys 34

      9 Iron Hide 34

      10 Maato 33

      27 Avail 14

      28 Knize Alexej 14

      29 Robb 12

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A jeste odkaz na kompletni soubor

        Prosim jako vzdy o komtrolu tipu.

        Letos jsou pomerne jasni favoriti na GC- vice nez dva lide dali pouhych 6 jezdcu do GC.

        Naopakna etapy to je divoke- do etap je tam 62 rideru( na Giru 42, na Tour 50). Presto v prvnich 3 etapach (bez TTT) se na bednu vzdy dostali dva ktere nikdo nema…

        0 0
    • vitan  

      Zatím pěkné závodění. Jak jsou slabší týmy, tak ten chaos je super:)

      Jede si Frumy zatím co potřebuje?

      Jede Leo jako chráněný jezdec?

      Roztančí Bertík konečně svůj kvapík?

      Urve Štyby nějaký únik nebo si počká na klasikářskou etapu?

      0 0
    • treatt  

      Včera jsem to nestihl, takže mám mínus bod, škoda, Calmejana bych samozřejmě uhádnul :-D dneska mi nasliněný prst říká Flower power..

      0 0
      • tromboonen  

        Štyby by taky moh, ne?

        0 0
        • treatt  

          No víš jak, v podstatě by mohlo něco přes 2 stovky chlapů ;) se podívej na včerejšek.. a já si hraju prostě takovou malou hru, jen jedno jméno na etapu.. ale jasný, teoreticky pro Štybyho proč ne, pokud by se jedlo hodně zle v druhé části.. to víš že bych mu to přál, ale uvidíme. Spíš to je ale etapa, přes kterou je napsáno Meersman.. taky uvidíme, co Arndt

          0 0
          • Paja.V  

            Já bych s ohledem na profil závěru etapy řekl, že dost vepředu budou jezdci pro GC. Třeba se ukáže i Keny :-)

            0 0
          • treatt  

            Tak napsáno bylo Meersman, tak si to odškrtnul :) byl to hodně solidní polet na konci, těžké pády, Kruijs out s kličkou a budou tam další, ale teda Štyby dneska udělal win pro Gianniho, to byla radost sledovat! A na bedně řezník Reza, pěkný :)

            0 0
            • Paja.V  

              Lotto je nějak lehce prokleté…škoda Kruijswijka. Štyby to rozpumpoval moc hezky.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Tvl Kruijswijk a ten prihnutej sloupek, to je fakt neskutecny ze tam neco takovyho nechali.

              Styby pekne, podival se jestli ma porad Meersmana za zadnim kolem a odpalil. Skoda ze uz nevozi ty cerveny tretry, takhle ho tezko poznat, na mrnavym streamu.

              Dneska etapa pro Ferryho, GC bez velkych dramat, i kdyz se prohodili Chaves a Quintana.

              1 Fukin 46

              2 Coural 39

              3 Rorejs74 37

              4 Maato 35

              5 Ferry 35

              6 T.lama 35

              7 Canyon325 34

              8 Iron Hide 34

              9 Kulix 34

              10 Hroch 32

              27 Avail 16

              28 Knize Alexej 16

              29 Robb 10

              0 0
        • tromboonen  

          Dyk jsem to říkal, Štyby by moh… to rozjet pro kámoše :)

          Ale dobrý, doufám, že mu to vrátěj..

          0 0
    • Šakul  

      Zdarec, je to nejde v přímém přenosu? Když tak prosím i nějaký odkaz ☺

      Díky

      0 0
    • robb  

      Zítřejší etapa

      http://www.podiumcafe.com/…lightly-more

      0 0
    • tromboonen  

      Jak vypadá čelo Vuelty, pardon ""závodu":https://sport.aktualne.cz/…02590604f2e/" podle ČTK

      0 0
      • USPS  

        Už jsem jim to tam flákl do diskuze…

        0 0
        • tromboonen  

          Tak v Četce to nikoho zajímat nebude, prostě tam fláknou co maj, aktuální foto by stálo prachy :) Vono i text je o hovně..

          0 0
          • USPS  

            Na iDĚSu to bývá to samé – až jim to někdo napíše do diskuze, tak to opraví. Samozřejmě že ani bůůůůůůůů…

            0 0
            • tromboonen  

              Tak oni to vědí, proto ten mnohoznačnej popisek „na čele závodu“… kdyby to přiznali a napsali „Štybar na čele MS“ tak to není až takovej problém… ale obecně zprávy o silniční cyklisitice v CZ jsou zábavné, ve stylu čský zástupce je v polovině etapy na čele, nebo Kenny dojel třicátej… totální igorace toho, o co jde..

              0 0
    • treatt  

      Tak dneska jsem zaspal, chtěl jsem napsat Zajce, ale teď by to vypadalo jak podfuk, když je v úniku :) (ale tenhle to podle všeho nedoveze) – ale jestli jo, my money on Frank..

      Nejradši bych napsal Brambillu, ale aby to nevypadalo, že nemám fantazii, říkám Takže říkám Omar Fraile..

      0 0
      • treatt  

        Kurnik, jsem přehlídl, že je taky v úniku :( no nic, dneska jsem dobře mimo :-D Tož skrz zuby řeknu vyzobávač Gerro

        0 0
        • Paja.V  

          Omar mi konečně dělá trochu radost, když už jsem ho napsal na vrchaře :-D A mám takové divné tušení, že dneska bude v cíli opět hodně vepředu vidět Etixx.

          0 0
          • treatt  

            No mně sice potěšil, že jsem ho odhadl na silného muže dne, ale tohle nemá šanci dovézt :( Etixx Etixx, aby to nakonec nevyprasil Valve :-D Dneska jsem četl, že Alejandro od roku 2003 odjel 194 etap Vuelty a pouze ve 4 z nich na tom byl v GC hůř, než na 20. fleku :)

            Ale dobrá zpráva je, že Gero to nebude, vlaje na konci balíku :)

            0 0
            • USPS  

              Nejste náhodou s „robb“ jednovaječná dvojčata…?!?

              0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sorry, odted az do pondelka nebudu na netu, takze nemuzu updatovat tipovacku :( . Prubezni lidri musi odlozit slaveni na pristi tyden.

      0 0
    • robb  

      Jedna zajímavá statistika z Vuelty:

      Od roku 2003 absolvoval Valverde už 194 etap.

      Počet dnů kdy byl mimo Top20: 4

      0 0
    • robb  

      Astana se asi snaží všechny uvařit, včetně jich samých :-D

      0 0
    • iron.hide  

      AC zase na zemi. A ja som ho dal na prve :( aj tak uz ma stratu 2 minuty, ******.

      0 0
      • Paja.V  

        Dneska hodně napínavý konec etapy…být Sánchezem, tak to asi večer opláču. Albíkovi asi nepřejí hvězdy (dal jsem ho na druhého fleka).

        0 0
      • USPS  

        AC: mise splněna. Taky ho mám na prvním fleku v GC, nicméně tam já vždycky dávám toho kdo vyhrát nemá, což se daří…

        0 0
      • tromboonen  

        TVL etapu jsem nestih, ted koukam na vysledky na steephillu a nejak jim to blbne:

        General Classification after Stage 7

        1 ATAPUMA HURTADO, Darwin (BMC) 25:41:21

        2 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOV) + 8

        3 KONIG, Leopold (SKY) + 1:09

        4 YATES, Simon (OBE) + 1:32

        5 HERMANS, Ben (BMC) + 2:17

        6 LATOUR, Pierre-Roger (ALM) + 2:47

        7 MOLARD, Rudy (COF) + 2:57

        8 MEINTJES, Louis (LAM) + 3:10

        9 HARDY, Romain (COF) + 3:26

        10 SANCHEZ GIL, Luis Leon (AST) + 3:46

        … si rikam co se tam stalo ze se tak prehazelo GC, ale na ofiko strankach je to jinak a asi jak ma byt? Ze by ten pad zdrzel vetsinu GC a oni dali do GC vysledek etapy bez neutralizace casu?

        0 0
        • oberleutnant Weiss  

          Podle „procyclingstats“ je to do 26. fleku stejné jako před touhle etapou…

          0 0
        • USPS  

          Co máš z toho, já včera v 18:30 hod na Radiožurnálu slyšel, že Vueltu dál celkově vede Atapuma z Movistáru…

          0 0
      • robb  

        Netuším co blbnul

        https://twitter.com/…042017312768

        0 0
      • robb  

        Jinak Taarame taky out. Prý ho snad srazilo auto jeho vlastního týmu

        https://pbs.twimg.com/…iI.jpg:large

        Zítřejší etapa

        http://www.podiumcafe.com/…-to-the-face

        0 0
    • Coural  

      Dobře Leo!

      0 0
      • Neťa  

        Musím říct, že mě Kenny mile překvapuje, nevěřil jsem mu. Ale co mi hlava vůbec nebere, to je Valve. Ten chlap je snad čím starší, tím lepší.

        0 0
        • tromboonen  

          No jen jestli to od Kennyho není nekázeň… jestli má od teamu volnou ruku a bejt co nejvejš kdyby Pavouk vycouval (což nevypadá moc pravděpodobně) tak OK, ale jestli má bejt jeho poslední v kopci, jak někde prohlásil, tak by jej tam měl dotáhnout co nejdál a pak odpadnout a šetřit síly, ne si honit triko… neříkám, že je to tenhle případ, nemám svodky z team meetingů, ale jestli to nebude taková ta malá domů když už u teamu končíme a la Kreuz jak mu onehdá vypadlo rádio..

          0 0
          • vik  

            Coz ale neni pripad ze vcerejska, pac Leo tahal velmi vzorne:-) A jakmile zacal Nairo nastupovat, musel Froomey jet. V ten moment uz zadny tahani nema smysl, navic Leo tyhle zmeny tempa proste neumi… Kazdopadne Leo tuhle stenu jel vice nez paradne!

            0 0
            • iron.hide  

              Preco sa to nazyva tahanie, ked v takom sklone uz ide kazdy za svoje?

              0 0
            • tromboonen  

              Ja jsem nechtel rict, ze netahal, ale ze uvedomelej domestik by mel setrit sily a ne honit vlastni poradi v GC… ale je mozny, ze to ma povoleny nebo naplanovany kdyby Pavouk vybouch.

              0 0
              • vik  

                Jo,s tím souhlas… Ale jen Dave ví, jak to mají ve SKY pořešený :-)

                0 0
                • Kalic  

                  V minulosti Sky taky nechávalo jet superdomestiky jako Porte nebo Thomas v rámci možností na GC za Pavoukem. Musí si samozřejmě napřed odtáhnout svoje.

                  Navíc Leo se potřebuje ukázat aby získal odpovídající místo někde na další sezónu. Sky ho pravděpodobně už nechce, ale Brailsford asi chápe, že mu musí dát trochu volnosti aby měl motivaci i dobře pracovat pro team.

                  Sky má navíc pak záklohu kdyby Pavouk vybouchl a víc taktických variant do kritických okamžiků.

                  0 0
                  • Peslezedirou  

                    Chápu to stejně, souhlas. Pokud by měl LK smlouvu ve Sky i na příští rok, tak by podle mě klidně vypnul nohy a pošetřil na další etapu, takhle má po práci pro leadra svůj prostor.

                    0 0
    • robb  

      http://www.ciclismointernacional.com/…e-9-preview/

      Tak dneska to asi bude pro únik, vzhledem k tomu co se bude dít zítra :-)

      0 0
      • McBlacky  

        trochu oraz po včerejšku, to bylo fakt moc jak tam na 34/32 motali pod 40 kadenci.

        Pondělní Lagos na poměry Vuelty není taková vražda – sklonem.

        0 0
      • Coural  

        Dneska by se mohl předvést Štybar.

        0 0
        • tromboonen  

          Jen zaby se zas nepredvadel jen jako masinka pro Gianniho :) Ale spis bude break..

          0 0
        • Paja.V  

          Štyby se „předvedl“ minimálně už tím představením motorového baráku Etixxu :-) Mít tak takový truck, rok placeného volna, 5 krasavic na žiletkách a další 3 krasavice na servis trucku (a nejen toho)…

          0 0
    • robb  

      Co to ma být?!

      https://mobile.twitter.com/…368282169346

      0 0
      • Paja.V  

        Mostek z první etapy závodu Kolem Dánska :-)

        0 0
      • USPS  

        :-))

        0 0
      • cekanka  

        Holt je třeba přizpůsobit rychlost :-D

        0 0
      • iron.hide  

        no to je debil, jak tam nechal lezat ten bajk. V takychto situaciach vidno ze mnohi z nich nic ine nevedia, len tupo slapat rovno po asfalte. Stavim sa ze si nevie ani vymenit retaz.

        Ten bajk mu mal niekto chytit a hodit do tej stoky.

        0 0
    • robb  

      Prvních 39 v deseti minutách. Zítra už se asi udělají větší rozdíly.

      http://www.podiumcafe.com/…mucho-accion

      0 0
      • Paja.V  

        Froome krize hned skoro od začátku stoupání?!

        0 0
        • Neťa  

          Nerad bych byl zlým prorokem, ale tuším, že dnes nakoupí…

          0 0
          • Delkim  

            jj, blbá etapa na krizi… vidět ho takhle trpět se moc často nevidí

            0 0
            • Neťa  

              Tak se nějak ztopořil :-)

              0 0
            • Paja.V  

              Už ale roztočil nohy…blázen, nechápu :-) Asi hodně dobře rozvrhl síly a teď už bych se ani moc nedivil, kdyby byl v cíli bez ztráty.

              0 0
              • Neťa  

                Nakonec mu to babka krapet pokazil, ale jinak zkušeně :-)

                0 0
                • robb  

                  Top 20 pod dnešku

                  1 QUINTANA ROJAS, Nairo Alexander (MOVISTAR) 38:37:07

                  2 VALVERDE BELMONTE, Alejandro (MOVISTAR) + 57

                  3 FROOME, Christopher (SKY) + 58

                  4 CHAVES RUBIO, Jhoan Esteban (ORICA-BikeExchange) + 2:09

                  5 CONTADOR VELASCO, Alberto (TINKOFF) + 2:54

                  6 KONIG, Leopold (SKY) + 2:57

                  7 DE LA CRUZ MELGAREJO, David (ETIXX – QUICK STEP) + 3:03

                  8 YATES, Simon (ORICA-BikeExchange) + 3:06

                  9 SCARPONI, Michele (ASTANA) + 3:14

                  10 SANCHEZ GONZALEZ, Samuel (BMC RACING) + 3:20

                  11 BRAMBILLA, Gianluca (ETIXX – QUICK STEP) + 3:49

                  12 TALANSKY, Andrew (CANNONDALE) + 4:05

                  13 MORENO FERNANDEZ, Daniel (MOVISTAR) + 4:20

                  14 FORMOLO, Davide (CANNONDALE) + 4:47

                  15 ATAPUMA HURTADO, Darwin (BMC RACING) + 5:02

                  16 PARDILLA BELLON, Sergio (CAJA RURAL-SEGUROS RGA) + 5:11

                  17 KENNAUGH, Peter (SKY) + 5:22

                  18 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO) + 5:50

                  19 PERAUD, Jean-Christophe (AG2R LA MONDIALE) + 6:06

                  20 MEINTJES, Louis (LAMPRE – MERIDA) + 6:40

                  0 0
    • Tanabe  

      Sry to neni normalni napred ma pomalu smrt na jazyku a pak to skoro vyhraje

      0 0
    • tromboonen  

      A Leosek si zas jel na sebe… hmm, z Death Staru se asi nejake unikle kritiky nedockame, ale kdyby to vsechno nezachranovali Styby s Vakocem, tak bych rek ze se o ceskych riderech zacne rikat, ze jsou vychcankove co myslej jen na sebe i kdyz maj teamovy ulohy..

      0 0
      • vitan  

        A co kdyby mel za úkol jet na sebe? Zatím to tak vypada-i ve vláčku Sky je za Frumym.

        0 0
        • jkcz  

          Taky mi to připadá divné. Neviděli jste někdo moment, kdy Froome vypadnul z tempa na začátku kopce? Co se tam přesně dělo, pokud to vůbec v ten moment zabírala kamera ? Jestli Leoš předstíral že nic nevidí :) Nebo je Froome tak sebekritický, že do vysílačky řekne jeďte si, jsem mrtvý ? Ovšem jak se nakonec zmátořil bylo neskutečné, babka byl vyloženě rád, že ten kopec není o kilometr delší.

          0 0
          • Kalic  

            Neviděl jsem, ale podle cyclingnews mu Kennaugh a Konig pomohli. Jsou to oni? (čas 1:57)

            0 0
            • gerrard  

              Ne to neni Keny v tomto jede skupinu pred nima.

              0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Je celkem jedno, kdo to byl, hlavně, že tam nebyl sám a někdo ho potáhl. Když je tým takto kolektivně silný, není důvodu stahovat z čela Königa, ničemu by nepomohl a naopak by ještě nakoupil v okamžiku Froomova případného (stalo se) zrychlení. U Frooma navíc může jít o nějaký vleklejší problém s nejistou prognózou (třeba žaludeční potíže), ale to se od Sky zákonitě nedovíme. Takto soupeři nevědí, na čem jsou a nechají ho na pokoji.

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tak, vzdycky se hodi mit nekoho o kus vys na kopci. Spis jsem cekal ze nechaji LK aby Froomovi kus potahal az ho dojede, ale ten ho minul jak patnik.

                0 0
      • gerrard  

        Kdyby to nemel dovolene, tak tak nepojede. Evidentne jede na sebe jako druhy lidr a je to tymova taktika. Za me ma sky palec hore, za to ze mu dala sanci udelat vysledek.

        0 0
        • Neťa  

          Taky si myslím. Včera, když to pavoukovi nejelo, tak tam s ním byli Kennaugh s Lopezem a byla by blbost tam utopit ještě Kennyho jakožto zálohu na GC.

          0 0
        • Maato  

          Jj přesně tak. Na FB Sky psali: „Další silný den pro LK.“ Takže jej evidentně podporují.

          0 0
          • Paja.V  

            Tak tak…i když už jsem si říkal, že o Froomem a Kennaughovi dávají na FB/Twitter/In­stagram tolik příspěvků a o Kenym nic, tak jestli to něco neznamená. Ale evidentně tak jet chtějí. I když je to pro mě docela silný signál toho, že Keny v příští sezóně už v Nebeské letce nebude :-/

            0 0
            • tromboonen  

              Hmm, tak muze to byt takhle, nebo to muze byt zastiraci manevr, ale jestli jej nechavaji jet jako druheho leadera i kdyz u nich konci (to je myslim jasne), tak je to od nich hezky..

              0 0
              • iron.hide  

                povodne mal ist ako zaloha za Frooma Landa. On mal vsak zdravotne problemy (zase) a tak nesiel, a ted je zalohou Konig.

                0 0
                • Paja.V  

                  Tak ono je rozdíl mít mimo lídra někoho hodně dobrého do zálohy a mít mimo lídra někoho hodně dobrého s víceméně volnou rukou. Jak psal Neťa, včera to (podle mého názoru) bylo chytře rozhodnuto, že nemělo smysl k Lopézovi a Kennaughovi stahovat ještě Kenyho, protože úplně typické to také nebylo a mohlo se zdát, že si Keny jede svůj vlastní závod. Spíše se mi zdá, že (zase podle mého názoru) chytře chtěli v prvním týdnu Kenyho trochu pošetřit, aby Froome měl k sobě někoho silného do kopců v pozdější fázi závodu. Prostě to, co mu jel Poels na TdF.

                  0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

      OT: A je po Paštice. https://www.sport.cz/…e-majka.html#…

      Přitom tak nějak problikávalo, že by se do Bory mohl vrátit Leo König.

      0 0
      • Paja.V  

        Třeba půjde za Křižákem a udělají super vrchařský tým pro Adama :-) Anebo dokončí v Top 6 a Dave si ho nechá.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo update:

      Od pate etapy vladne pelotonu Fukin jak kordilerska starenka; jen po 9. etape to na 1 den pujcil USPS. Vyhral take dalsi 2 etapy, pri te posledni mel vysledek dokonce +52 bodu. Uznale HMMM!

      Aktualni (1. RD) top 10:

      1 Fukin 90

      2 Amoondre 70

      3 Canyon325 67

      4 (:(P) opicak 62

      5 Coural 61

      6 Iron Hide 57

      7 USPS 56

      8 Hroch 53

      9 Vita P. 53

      10 Kolvys 49

      Etapy:

      6 T.lama+3

      7 Coural+3

      8 Fukin+22

      9 PajaV+12

      10 Fukin+52

      Na chvostu se bohuzel Robb neudrzel a po 7. etape ma DNF. Nahradil ho Knize Alexej, na jeden den take LukasD.

      Komplet tipo

      0 0
      • Paja.V  

        Hehe…jsem se teď konečně trošku porýpal v té tabulce a jako je to peklo to vyhodnocování :-D Aneb co udělá rozdíl 1 místa jezdce pro GC…třeba Neťa a já. Všech mých 5 jezdců pro GC je opravdu v Top 5, kdežto Neťa tam dal i Kruijswijka a nemá Valverdeho. Ale zatímco já mám u 4 jezdců rozdíl o 2 místa a u posledního 1 místo, Neťa trefí 4. místo Chávese přesně, u Froomeho má rozdíl 1 místo, trefí bodovačku u Valverdeho a vyletí z 27. místa na 11…a já sletím z 10. místa na 19. Jojo, líbí se mi to, bude to ještě hezky zamotané ;-)

        0 0
        • Neťa  

          Pobavils :-)

          0 0
          • Paja.V  

            Snad v dobrém :-) Když tak se omlouvám, že jsem si tě vybral pro srovnání.

            0 0
            • Neťa  

              Určitě v dobrém a omlouvat se netřeba :-) Jen jsi ještě zapomněl na Omara, ten měl na tom skoku taky svůj podíl :-) Ale jinak čelo je úplně jiná liga, Fukin to momentálně pálí hodně ostře.

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No ono abys dobre dopad musis mit stejne dobre natipovano na etapy i na GC… kdysi jsem zkousel cvicne prepocitat poradi podle ruznych systemu pro GC a stejne to vzdycky vyslo ± nastejno.

          A tady se mi libi, ze se to hodne meni podle toho jak se postupne vyviji GC. +52 Fukinovych bodu v jedne etape uz je fakt extrem, ale v te predtim byl –32, kdyz mu Quinta vypad z cervenyho atd.

          Proste nezalezi na tom co vis, ale jakou mas kliku. A nakonec (skoro) vzdycky vyhraje opicak ;-).

          0 0
          • Paja.V  

            Líbí se mi, jakým stylem je to uděláno :-) Hezky se to mění a pořád je těch 10 lidí od 10. místa dále jen v 10 bodech…a to je evidentně nic.

            0 0
          • Neťa  

            Musím se zeptat – jako nováček nevím, kdo (co) je to ten opičák :-) Je to skutečný tiper nebo nějaký výběr nejčastějších tipů či ještě něco jiného? :-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Jj, kolektivni mozek a esence moudrosti BF, vyber z nejcastejsich ti­pu.

              (na etapy 9 nejvickrat tipovanych, na trikoty taky, tie-breaker median hodnot, na GC je to slozitejsi, tam tak nejak od oka podle poctu tipu do GC a jejich prumerne hodnoty)

              0 0
      • Amoondre  

        Mas spatne body za Fellineho, ma mit 1b za 3. misto

        0 0
    • robb  

      Po dni volna celkem klasická etapa Vuelty. Většina po rovině a na konci stěna.

      http://www.podiumcafe.com/…eing-a-twist

      0 0
      • Paja.V  

        Tak dnes hodně hezký závěr etapy. Kenymu to po volném dni vyloženě sedlo.

        0 0
        • Neťa  

          Teď jsem to omrkl ze záznamu (bez znalosti výsledků) a paráda. Nejen Leo, ale i pavouk dnes vypadal velmi dobře a nedal nikomu čuchnout, letka zřejmě kvalitně zregenerovala ;-).

          0 0
    • tromboonen  

      Copak asi Froomey Babicce slibil, jak se vykecavali tesne pred koncem ze mu Babicka nechal etapu?

      0 0
    • robb  

      Zítřek asi pro únik, ale kdo ví.

      http://www.steephill.tv/…ers/profile/?…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Styby by moh mit ted volnou ruku, kdyz Brambilla vypad z GC. Ale treba to Meersman prejede.

        Dneska za to nejspis nekdo zkusi vzit pred vrskem posledniho kopce.

        0 0
        • Paja.V  

          Dneska bych si i na Štybyho vsadil, ale po tom včerejším úniku…nevím nevím.

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Movistar drzi uplne vsechny dresy, a proti tomu jaka to byva haluz, tak Fukin s Availem maj dobre vsechny tri. Fukin dal v cele, ale treba to po casovce nakonec bude jinak…Kdy bude nejaka dokumentace cerveneho dresu?

      Etapa pro Maata, +22b (uz jsem se skoro radoval, kua druhy v etape i GC)

      Tipo po 11. etape:

      1 Fukin 96

      2 Hroch 71

      3 Vita P. 71

      4 Amoondre 69

      5 Maato 69

      6 Kolvys 67

      7 Canyon325 67

      8 Coural 62

      9 (:(P) opicak 62

      10 Iron Hide 61

      28 Knize Alexej 25 si to tam pekne obsancoval, ale mohlo by to byt predcasne.

      0 0
      • Maato  

        Pro mě zatím nejúspěšnější tipo. Dvě etapy a jeden den v červeném – pro tým a sponzory už mám letos splněno!

        Škoda toho Krujswijka mohlo to být ještě krapet lepšejší…

        0 0
      • KnizeAlexej  

        Mno vypadá to na sběrák.

        Madrid se vzdaluje :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tipo po 12. etape beze zmen, paradoxne jediny kdo tipoval Keukeleireho (to je teda jmeno) je Robb, ktery je out… takze etapa jde zas za Fukinem, prvnim v poradi s Fellinem.

          A ano jestli se dneska neco nestane, tak mame dalsi DNF.

          0 0
    • tromboonen  

      Babička stačil přes noc přestoupit do BMC (titulek nahoře)

      0 0
      • Paja.V  

        :-))) Asi je zmátlo, že Atapuma byl taky 4 dny v červeném.

        0 0
        • tromboonen  

          Nebo ze BMC ma na triku taky cervenou.. je to maly, je to pricmoudly, je to cerveny… je to Nairo :)

          0 0
    • Maato  

      Dneska by měl být na Eurosportu jako spolukomentátor Va­koč.

      0 0
      • Maato  

        A etapa pro Štybyho pokud ho pustí do úniku…

        0 0
        • Paja.V  

          Nevím nevím, jestli dneska povede k úspěchu právě únik. To by muselo být takové složení, že by to balík nechalo absolutně klidným. Přece jen je to hodně dlouhá etapa, jsou tam ty 4 Trojky a navíc je sjezd do cíle. Takže ideální scénář: odjede menší skupinka s Frailem, která se pelotonu ale úplně líbit nebude, takže ji pustí max. na 6 minut. Omar posbírá body na kopcích, ale 40 km před cílem se to sjede a bude to takové okukování. No a na Berrouetu za to Štyby vezme, za brdkem lehne na trubku a doplachtí do cíle :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No je odjetych 12 lidi a v pulce ma k dobru 18 minut, neni tam nikdo koho by stalo za to sjizdet…tak jedine Movis aby neprisli o tymove triko…dneska to bude z uniku.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              A bylo. Movis vypadli z tymove souteze, a Quintana z trika vrchare… takze v tipo jsme vsichni v minusu, a etapu vyhravam ja s –6 body :-) Fukin –12, ale porad v cervenem.

              Jinak beze zmen, akorat Knize Alexej tedy ma uz DNF. Jo to horko a kopce neni pro kazdeho.

              0 0
              • KnizeAlexej  

                Tak sběrák. Já tímto děkuju už teď.

                Neměl jsem nohy.

                Tak zas na jaře…

                0 0
    • Paja.V  

      Dnes očekávám famózní podívanou KRÁLOVSKÉ etapy. Skoro 200 km, 5 tisíc nastoupaných výškových metrů, celá etapa v TV. No pain, no gain…especially in Spain. Co na to Chris, Nairo, Leo a další? :-)

      0 0
      • Krutas  

        Da se na to zadara nekde divat, nejlepe s komentarem. Cestina/Anglictina. No nejakej dobrak to uploaduje na ulozto, takze jedine ze zaznamu.

        0 0
      • Paja.V  

        Tabulka ukazující to, jak skvěle včera Keny Aubisque vyjel :)

        0 0
    • Amoondre  

      Dnesni etapa opravdu pro fajnsmekry! Nadherna podivana – Nairo i Chris klobouk dolu.

      0 0
      • Paja.V  

        Quintana teď asi nebude moc spokojený. Keny super – skočil Valverdeho i Contadora, na kterého má teď už minutu, a od bedny je jen 37s.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Konig na ne nekde mimo zaber najel 30s a je 5. za Yatesem, dojel s Chavesem, no to je pekne. zdalo se mi ze na 7km nekdo ze sky odjizdi ze skupinky favoritu, ale na bidnym streamu bylo prd poznat.

        0 0
        • Šakul  

          Je možno se na to podívat znova, byl jsem v práci

          0 0
        • arny71  

          Viděl jsem závěr etapy, poslední 3 km, a byla to skvělá podívaná. Jen nechápu režiséra, že Lea nezabrali ani jednou, přitom si doskočil na dohled stupnů vítězů. Ach jo, dneska Konig a Chavez zajeli skvěle a v TV ke konci furt jen záběry na tuhnoucího Contíka. :/

          Froom paráda, jak si hlídal Naira. Jen aby se nepřepočítal s tou časovkou, to bude nářez.

          BZW, Valverde dneska výbuch, jaký u něj dlouho nepamatuju. Už toho na něj asi bylo tenhle rok moc…

          0 0
      • Delkim  

        dneska paráda!!! nádherná podívaná, fakt že jo! Indián jako vyměněný, na Tour nuda a tady nastupuje jako kdyby chtěl novou smlouvu! :) a Leo pecka, chlapec se nezdá :) jen škoda, že ho režisér jaksi nezná.....

        0 0
        • Coural  

          Kdyby jen režisér. Nevím kdo byl spolukomentátor na anglickém Eurosportu, ale tam z Lea udělal Luise Koninga.

          0 0
        • Neťa  

          Jo jo, dneska paráda. Ale režie za 5-, o skupince s Talanskym, Chavezem, Kenym a Rollandem jsem ze dověděl až z výsledků, vůbec jsem netušil, že jsou před těma dvěma kohoutama. Tipo jsem sice pohnojil, ale Vuelta je letos opět zábava veliká.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Valverde pryc z GC… a tedy prerovnani klasifikace.

        Fukin na Aubisque ztratil a prisel o vedeni, novym lidrem Vita P. Nebezpecny je i 3. Amoondre.

        Po odstoupeni Alexeje na chvostu Kulix

        Po 14. etape

        1 Vita P. 75

        2 Fukin 73

        3 Amoondre 70

        4 Hroch 57

        5 Tvargy 53

        6 Kolvys 53

        7 Canyon325 53

        8 USPS 51

        9 (:(P) opicak 48

        10 Lukasd 47

        ..

        27 Kulix 15

        zitra zas kopce, tak uvidime kdo si vybere svuj den.

        0 0
        • kulix  

          a jéééé je :(

          0 0
        • Vita P.  

          No, protože jsem si onehdá stěžoval, že upadá tradice podiových fotek, tak bych s tím asi měl něco dělat. Bacha ať si nepoprskáte monitor

          0 0
          • Peslezedirou  

            Pěkný :-) kdo jede v trikotu a nedá fotku, tak to je jak kdyby podváděl a vezl se za autem ;-)

            0 0
      • iron.hide  

        nj, nairo ma teda paradnu akceleraciu, ked uz aj froome musi ist zo sedla :-O

        uvidime piatok na casovke. Je rovinata a to znamena, ze froome by mohol na nej stiahnut tu minutu co straca. A to znamena dalej aj to, ze sobotu na Alto de Aitana sa bude o vsetkom rozhodovat a casovy rozdiel bude na konci minimalny.

        Skoda Kontika, mohol by sa este pozbierat do top3.

        0 0
    • Amoondre  

      Tak dnes se teda dejou veci!

      0 0
      • madik  

        Nj škoda Koniga. Vypadá to že se totálně propadne :(

        0 0
      • MartinM  

        Co se deje? Ted jsem dojel z kola venku :D

        0 0
      • MartinM  

        Co se deje? Ted jsem dojel z kola venku :D

        0 0
      • dafe  

        To teda. Leo out, nevím proč jestli se mu na začátku etapy něco stalo nebo jen zaspal.

        Docela se ale Sky divím že se nechali tak nachytat, no asi byli hotoví. Kontík to udělal dost podobně jako tehdy do Fuente Dé a ještě to avizoval.

        Jednoznačně profituje babička a uvidíme kolik na konci stáhne Frum s Orika youngsters.

        0 0
        • Lenka.05  

          Skupina s Konigem ztraci pry kolem 25minut…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Nechval rána před večerem :-\ jsem mu fakt moc přál aby se posunul ještě víc do předu.

            0 0
        • dafe  

          Tak Orikáči hodili na Chrise velký bobek a nakonec si Chavito nahamounil fteřiny sám. Tohle si Sky za rámeček nedá a byla to stopro demonstrace co znamená v GC tým. Eště sem zvědavý co k tomu řekne Leo…

          0 0
      • MartinM  

        To jako Frooma urvali nebo nejaky technicky problem/pad?

        0 0
        • Vita P.  

          Spíš jenom zaspal, urvali se asi na pátém kilometru.

          0 0
        • arny71  

          Včera Leo skvěle, dneska naprosto tragicky. Takhle si pro*rat životní šanci na skvělý výsledek na GT, to se teda jen tak nevidí. :-/ Obrovská škoda.

          0 0
        • robb  

          Teď koukám na záznam a v tý druhý skupině kde byl Froome, tak Sky s Oricou tahali na čele, ale skupina s Bertíkem pořád získávala náskok. Asi se před startem nezahřáli nebo nevěděli na jaký Watty je mají stíhat :-D

          0 0
    • iron.hide  

      Jooo brambila :) super etapa dnes

      0 0
    • Neťa  

      Hoďte sem prosím někdo nějaký report z dneška, neviděl jsem to a čumím na to jak tele.

      0 0
      • robb  

        Tady je celý záznam (ve španělštině)

        https://www.youtube.com/watch?…

        https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
        • Neťa  

          Ve volné chvíli omrknu. Ale z toho, co zatím vím, je jasné, že od Sky to byl dnes obrovský lapsus, který je stál Vueltu. Leovo vysvětlení do toho bohužel moc světla nevneslo. A nechápu jury, hrozní komici. Vyhodit sto lidí sice není jen tak, ale měli to prostě udělat. Teď to vypadá, že bude stačit najít dostatečný počet lidí a můžeme vesele dojíždět etapy na „kochačku“.

          0 0
          • iron.hide  

            sorry, ale to tak je proste vzdy na kazdej Grand tour, ze ked je v grupete vela ludi, tak to nechaju tak, aj keby mali stratu 2 hodiny.

            ani 30 ludi uz nevyhodia (a mozno ani 10), nie to este dnesnych 90. Vyhadzuju sa najcastejsie iba jednotlivci.

            0 0
            • iron.hide  

              a niekedy udelia vynimku aj jednotlivcovi – napriklad po pade, ked sa ledva doplazi do ciela.

              Alebo ked je to niekto dolezitejsi, napr. cavendish.

              0 0
              • Neťa  

                Vždyť říkám – komici. To potom můžou to pravidlo o limitu vesele zrušit, když je tam k ničemu.

                0 0
      • Trainman  

        100 lidí se skoro hodinovým zásekem, König předposlední… Divná etapa :D

        0 0
        • iron.hide  

          ty vole to co robili? boli na kavicke?

          0 0
        • jeffino  

          tak možná by nebylo špatný kdyby se dojíždělo třeba v 60-ti lidech, jako ještě jim tam pár etap zbejvá:)))

          0 0
        • Richards  

          A pravidlo o časovém limitu mají všichni u pr… :-(

          0 0
          • iron.hide  

            samozrejme, hadam nevyhodia 90 ludi

            0 0
            • Richards  

              No jenže to je právě špatně dpč :-( To je teda nějaký sport ? Tak ať to teda nepočítají, můžou stavět na tu kávičku a dojíždět třeba 3h za prvním. Ale že se vůbec rozčiluju :-)

              0 0
            • Delkim  

              nemohl by tu dnešní etapu popsat TREATT? :) že bychom se pořádně dozvěděli co se vlastně stalo, jeho rozbory mi tady chybí :(

              0 0
              • Tencovozikmin  

                Nooo,kde je?

                0 0
              • Glum  

                TREATTE, prosím, fakt by to chtělo analýzu, tápeme! Nechápu: 90 lidí v grupettu jede výletním průměrem 31,1 km/hod etapu ani ne 120 km dlouhou. Není SKY ve stávce, nedostali minule od Froomeyho čočku a nevybodli se na to? Ostatně poslední tři v etapě symbolicky Boswell, König a Kennaugh. Nechápu ani, proč je teda jury neodpárala (pochopil bych změkčení v případě megapádu, sněžení či kobylek, ale tohle?). Asi zastavit na kávičku v devadesáti lidech chvíli trvá, a ta číšnice byla nemožně pomalá. Jinak Bertie velmi zkušeně, chapeau! And the winner is Indián!

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Innerring ma pekny clanek o Time cut

                  ..the rule includes two exceptions. Here’s the wording:

                  Finishing times may be adapted under exceptional situations and unforeseen acts of God (weather conditions, blocked roads, serious accident or incident, etc.) according to the assessment of the Stewards’ Committee, with the agreement of the race management. If the percentage of eliminated riders rises above 20% of starters in the stage, permitted finishing times may be increased upon the decision of the Stewards’ Committee, with the agreement of the race management. It is understood that the riders who finish within the new permitted times will qualify for following stages, without a precedent being set for the rest of the race.

                  The second point is the safety in numbers element where the gruppetto might contain 20% of the field. The idea is that the race cannot afford to see the peloton reduced by a mountain stage. But this is subjective and only applied in rare cases and when it happens riders are docked points from the points competition, a real penalty for any sprinters who miss the time cut as if they’re allowed in the race their chances of taking the green jersey can vanish.

                  .

                  Jinak myslim neni moc co analyzovat. Tinkoff jako uz po nekolikate dokazal zaskocit ostatni GC favority (mimo Movis), viz letos unik Sagan/Froome nebo ona pamatna etapa na vetru na TdF par let zpet. Jen to bylo uz 5 km po startu nebo jinak 110 pred cilem.

                  Contador letos nema nohy na ktere je zvykly, potreboval neco zkusit a stahnout cas, Movis meli na cele Quintanu. Na zacatku v brdkach se rozjel srot, a trhlo se to na nekolik skupin. Sky se nechali nachytat s kalhotama dole, klicova cast teamu jim zustala v zadni skupine (a Froome to do druhe skupiny dotah jen tak tak o neco pozdeji) protoze to podcenili. Tinkof mel 4 lidi v uniku a jel teamovou casovku, Movis jeli ve druhe skupine presne tolik a tak dlouho, nez to Sky v zadny skupine vzdalo. Vzadu nikdo nemel duvod jet, a Sky to podcenili kdyz meli 10s diru a pak uz bylo pozde, a nedokazali to sjet. No a pak zrejme to Sky vzdalo a ostatni si spocitali, ze uz time cut grupetto nema sanci stihnout, takze se na to vy.. uplne.

                  2 poznamky na zaver:

                  „Lehci“ a kratsi etapa prinese lezkdy vic zavodeni nez 250km se ctyrmi prusmyky, kde se kazdy boji neco zkusit aby mu pak nedoslo

                  Zajimalo by me kdo sedel v Tinkoff teamovem aute jako DS a kam pujde pristi rok.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    E.g. Meersman prisel po vcerejsku o 25 bodiku.

                    0 0
                    • petryk  

                      Jo, vidím to stejně, Contik musel neco zkusit, tak to proste napalili s tim, ze to bud vyjde nebo shori jako papir. A ono to vyslo, naraz je o cem psat, byla to etapa jako z minulosti, zadna dieselova nuda o pravidelnem tempu. Vzhledem k sile tymu se obcas vyplati zkusit neco prekvapiveho, protoze to tak nejak nikdo neceka, i kdyz o tom vlastne kazdy mluvi. Navic nez se nejsilnejsi v pelotonu sformuji, tak byva pozde. Skoda, ze to padlo i na Kenyho, ale kdyz se kaci les…

                      0 0
          • daymaker  

            Froome by pokračoval sám… :-)

            0 0
            • arny71  

              A co? To by právě bylo dobře, příště by si nikdo nedovolil se ****** na tempo. Takhle opravdu bude stačit, aby se na to vykašlalo dost lidí a můžou si dojíždět, kdy chtějí. Jo kdyby je zpozdil pád, nebo nehoda, tak by to bylo OK. Ale takhle? Prostě se jim nechtělo jet?

              0 0
              • daymaker  

                Jo, precedens na prd… Ale litá v tom hodně peněz a nechat v závodě 60 lidí bez hvězd by byl drahý špás… Jinak souhlas!

                0 0
              • bassano  

                Asi tak Jury si dala odstavec do pravidel že kdyby něco tak můžou zvednout limit do nekonečna, v podstatě ten limit pak nemá smysl, někdo ho nedá protože např. chytil defekt a ujeli mu na terezínech přitom se snažil více než velké grupetto, které se na to vykašlalo, pro mě by přišlo férové aby jel froome zbytek Vuelty sám aspoň by se ukázalo jaký je opravdu závodník nebo spíše není bez týmu :)

                ted má krásně odpočaté domestiky, kteří sice nestojí za moc na rozdíl od těch, co byli na tour a bude snáze na bedně o kterou mohl přijít snadno kdyby neměl tým, a kdyby mu Astana zbytečně nepomáhala, což jsem moc nepochopil že se snažili bránit Scarponiho nezajímavé 9 místo :)

                0 0
                • iron.hide  

                  sorry, ale nikto by to nezvladol uplne sam bez timu. Mozno by Froome zvladol tu lahsiu pondelnajsiu etapu, ale to by bolo vsetko a isiel by potom domov. A to by spravil kazdy, aj AC aj NQ, keby zostali bez timu. V dnesnej cyklistike je tim na prvom mieste, bez neho sa neda v GC sutazi dosiahnut nic.

                  0 0
      • robb  

        Z youtube kanálu Oricy

        https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
    • warchild  

      Tak v neděli tam prý byl na začátku pád a pak se to nadělilo…

      0 0
      • madik  

        Pád v pelotun a pak Berty zaútočil? Né že bych se úplně divil :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pust si zaznam, odkaz je nekde vys, nic takoveho jsem tam nevidel.

        Tipo

        Po nedelni divoke etape je v cele zas pevne usazeny Fukin. Jsem zvedav, jestli mu to nekdo na konci sebere…opicak uzavira top ten.

        Nedelni etapu vyhral Ydaho, uz druhou.

        Pondeli pro sprintery nic neresilo, etapu ma T.lama za Druckera (kdo to sakra je?)

        1 Fukin 81

        2 Amoondre 77

        3 Vita P. 77

        4 Hroch 66

        5 Tvargy 60

        6 Marios 59

        7 Kolvys 59

        8 Canyon325 59

        9 USPS 57

        10 (:(P) opicak 54

        27. Kulix 21 s volnym dneskem 4 den, doufam ze mas dobre natipovano na zitrek.

        0 0
        • warchild  

          Já tam ten pád taky neviděl, ale na druhou stranu bych se tomu nedivil…

          část rozhovoru s Kenym:

          Okolo kritického momentu z úvody nedělní etapy, po němž jste zůstal až ve třetí skupině, stále panuje mnoho nejasností. Jak to tedy tehdy po startu bylo? V jeden moment jste jel nedaleko za Qunitanou a docela daleko před Froomem, jenže po chvíli jste s odstupem šlapal za ním. Co se přihodilo?

          Já opravdu nevím, to bylo všechno tak rychlé. Nejednou jsme byli ve sjezdu a já se ocitl za nějakým člověkem, který tam nechal díru, protože tam došlo k pádu.

          K pádu?

          Jo, byl tam. A rázem jsme měli deset vteřin díru a byl konec, naprostý konec. To se odehrálo tak strašně rychle, opravdu v pěti vteřinách se tolik hodin práce rozplynulo. To je cyklistika. Ale stejně jsem nepochopil, jak mohlo být nakonec v prvních dvou skupinách 71 lidí. Možná jsem ještě spal, já nevím. Každopádně jsme stoprocentně zaváhali. A ti před námi potom jeli totální šrot.

          0 0
          • mastihuba  

            uplně slyším… " a je to v ******, teď jedeme domů sami. "

            0 0
          • Paja  

            Jak to, ze jeden z nejlepsich sjezdaru v pelotonu nezalepi 10 vterin ve sjezdu? :-)

            0 0
            • tromboonen  

              Dyt to rikal, vadil mu tam nejakej nouma co to neumel a ten tu diru zavinil :)

              Na Kennyho obranu ale musime rict, ze ty jeho kecy vyznivaj vetsinou tak blbe proto, ze cesti novinari se ptaj na nesmysly.. kdyby se jej ptal nekdo kdo tomu rozumi a ma to nakoukany, bude to o necem jinym..

              0 0
              • jeffino  

                tady jsou všichni chytří jak rádia, ale pokud někdo jede na celkový pořadí musí taky myslet na další dny…v momentě, když se odvařím v teto etapě, pak na další už nebudu mít nohy a na top10 můžu zapomenout, tohle není o nějakejch saganovskejch vyšilovačkách, ale předevšim o hlavě, jako určitě se snažili s tím něco dělat, ale proti spojenejm silám na špici neměli absolutně šanci.

                0 0
                • GrumpySmurf  

                  S hodinou ztraty ti ale „nohy na top10“ budou asi knicemu ze?

                  0 0
                  • Paja.V  

                    A myslíš, že leštil v bidonu ukrytou křišťálovou kouli a věděl už v tu chvíli, že tu skupinu před nimi už ten den nikdy neuvidí? :-) Ono se řekne blbých 10 sekund, ale když máš 10 sekund na grupu, ve které se jede šrot a přimotá se ti tam nějaký padák… Teď už je stejně pozdě bycha honit a v diskuzi nemá smysl pokračovat. Keny by to mohl zkusit na etapu, což by bylo taky super. Přece teď nebude sedět v koutě s koleny pod bradou a kýblem Algidy v ruce.

                    0 0
                    • GrumpySmurf  

                      Nezkusi nic, bude konecne makat pro pavouka.

                      0 0
                    • Polka  

                      Uz to tak bylo nekolikrat, napred zajel dobre, pak nadrzenej udelal rozhovory, jak se citi skvele a pak to slo hned doprdele :-) Uz by se mohl poucit, ale od klavesnice se to pravda lehce rika no.

                      0 0
                      • tromboonen  

                        Hele ale fakt si myslim, ze to trochu ovlivnuje pristup ceskych „novinaru“… ve zpravach mas neco o TdF etape a je to ve stylu vyhral XY, cesky zavodnik ZX dojel na padesatem patem miste… jakoby to bylo dulezite..

                        Sky moc nesleduju, ale tipnul bych si, ze kdyz Kenny udela neco zajimavyho a zpovida jej nejakej anglickej novinar co o cyklistice neco vi, pta se jej na konkretni okamziky a problemy a dostane slusnou odpoved, Kenny se aglicky docela naucil.. a anglickej cyklo novinar to nebude nafukovat a delat z toho co to neni, titulky a la Blesk, to je hlavni problem, Kennik se sice naucil trochu nadsazovat, ale kdyby nebyl jednim ze dvou az tri co mame obcas v peletonu a co si o nich myslime, ze i kdyz jsou tam jako delnici meli by byt zampioni, tak by tyhle citaty nevyznivaly tak dramaticky…

                        Von funguje lip v mensim teamu, kde je undisputed leader a uderdog a zvlada to i pres horsi financni podminky, jako v NetApu, ve Sky se neco naucil, top na GT nevim jestli nekdy bude, ale bude mu lip nekde jinde nez ve Sky, jestli to bude Bora a jestli jim zbude nekdo kdo by jel na nej a ne na Sagice, to je otazka, ale pripada mi, ze ta jeho arogance je docela dost dilem selektivni pozornosti ceskych novinaru..

                        0 0
                        • Canyon325  

                          pokiaľ viem, Majka prestupuje do Bory… nejak si neviem predstaviť, ako budú spolu fungovať s Konigom v jednom tíme :)

                          0 0
                          • iron.hide  

                            tak to bude velka cesko-polsko-slovenska spolupraca, chyba uz len nejaky madar

                            0 0
                            • Canyon325  

                              ale kdeže, Konig bude chcieť ísť každý etapák s cieľom natrieť si ho na chleba a vždy to bude naopak

                              0 0
                              • Paja.V  

                                Vedle jak ta jedle. Půjde do Oricy a udělají vrchařský vlak :-)

                                0 0
                                • arny71  

                                  A kdo by tam komu dělal domestika? Leo Romanovi, nebo naopak? :D Ani jedno si nedokážu představit.

                                  0 0
                                  • Paja.V  

                                    Na nošení vody jsou tady bráškové Yatesovi a Cháves :-)

                                    0 0
                                    • tromboonen  

                                      Do Oricy? Jako superD uz tam ted maj Krizaka, a GC co uz v tom GC neco dokazali hned 3, leda jako dalsiho domestika, ale nevim, jestli by to uneslo jeho ego..

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        Na co mit dva super D kdyz nemam No.1?

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        Na co mit dva super D kdyz nemam No.1?

                                        0 0
                                      • mastihuba  

                                        Na co mit dva super D kdyz nemam No.1?

                                        0 0
                                        • Paja.V  

                                          Myslím, že Orica je pro každou GT 2017 schopna sestavit hodně slušnou dvojici pro GC…i když třeba to pro Giro a Vueltu nebude s tak jasným lídrem, jako bude (podle mě) A. Yates pro TdF. Vůbec bude v příštím roce pár zajímavých dvojic – Contador s Pantanem, atd.

                                          0 0
                                        • tromboonen  

                                          Nejsem si jisty jak to myslis, ale pripada mi, ze Chavito nebo kterykoli z bratri Yatesu toho uz dokazali a jeste dokazou o dost vice nez nas Barbie Kenny a jestli potrebujou nekoho do sestavy, tak to neni hosik co bude furt mit silny reci a pojede obcas pod pultem na sebe.. ale verim, ze v OBE by jej to brzo odnaucili, az na vyjimky je tam hodne dobrej team spirit (OK, mam to jenom z jejich BSP videi, ale tak nejak je videt, ze tahnou velmi dobre za jeden provaz)… nejak nevidim proc by potrebovali do teamu nekoho jako Kennyho, kterej jiste nebude levnej, ale na druhou stranu se jasne profiluje jako radoby leader, ne delnik… a leaderu tam maj dost a dokazali toho o dost vic.

                                          0 0
                                          • mastihuba  

                                            Rozhodne to nemyslim nijak zle, ale nejak nevidim hvezdu ktera by extra zarila.

                                            0 0
                                            • tromboonen  

                                              No zarej o dost vic nez super hvezdy z jinejch teamu.. si vem jaky reci maj BMC, Danondale, FDJ a jini… a OBE za par let z totalnich underdogu na 2–3 misto a ne zrovna nahodou… uvidime, kazdopadne team spirit tam je a ten kolikrat udela hodne..

                                              0 0
                                              • bassano  

                                                +1 Orica na to že dva roky zpátky o GC reálně moc neuvažovali tak ted jak Yates tak Chavez jsou v podstatě top jezdci

                                                0 0
                                                • iron.hide  

                                                  jj, Chaveza uz treba brat vazne, dokazal to uz minuly rok na Vuelte – 5.miesto, a samozrejme tento rok na Gire – 2.miesto. To len ja **** som ho do tipo nenapisal :))

                                                  0 0
                                                • tromboonen  

                                                  Jediny co me mrzi je, ze ted nemaj moc casu na legracky a zacinaj bejt trochu „vazni“. Backstage pass porad sranda, ale uz to neni tolik o fanouscich a srandickach po trase, a jak dlouho uz neudělali zadnou muziku? :(

                                                  0 0
                            • Canyon325  

                              škoda, že v Pro Tour nejazdí nejaký Gábor Fejés ako u nás na etapákoch „Okolo hnoja“, kt. minimálne uplynulú sezónu vyhrával spôsobom štart-ciel :) potom by sa ti to mohlo splniť…

                              0 0
        • Paja.V  

          Přesypalo se to tak bláznivě, že ač jsem měl za cíl Top 10, tak teď budu rád, když neskončím s DNF :-) I když kdo ví, klidně se to může zase otočit zpátky.

          0 0
    • Pavel  

      Měli je vyrazit. Pravidla jsou pravidla. Příště by si to aspoň rozmysleli se jen tak poflakovat na kolech! ;-))

      0 0
      • GrumpySmurf  

        Chyba reditele zavodu,,, Kdyz v pulce etapy videl, ze mu 2/3 peletonu na limit prdi, tak mel jasne vsem rict, ze na limitu trva, mozna ho trochu snizit, ale jasne rict, jak to bude. To by pak byl kvapik.

        Sebrat lidem par bodu z bodovacky, nebo rozdat pokudy nic neresi..

        0 0
      • ememem1  

        tiez si myslim. hlavne by to bolo nieco tak neobvykle, ze by to naopak mohlo prave docela nabrat grady, volako to marketingovo nespravne zhodnotili :-)

        0 0
        • iron.hide  

          staci kuknut na tabulku https://pbs.twimg.com/…WEAAFcal.jpg

          a hned vidiet jak by to dopadlo – Froome by to hned zabalil, a dalsie timy urcite tiez: Direct Energie, Bora, FDJ, Lotto Jumbo a mozno aj Cofidis, Dimension Data, Etixx, IAM, Lotto Soudal, Giant, Katusha a Trek.

          fakt genialny zaver letosnej Vuelty.

          0 0
          • Tina  

            Treba si najskôr prečítať vyjadrenie Froomiho k „nevylúčeniu“ jazdcov po limite.

            0 0
            • iron.hide  

              cital som. Je to od neho pekne, ale uz sa rozhodlo a tak si moze vyhlasovat co len chce. Ale hadam si nemyslis, ze by uplne sam vydrzal cely treti tyzden? OK, mozno pondelnajsiu etapu by ako tak zvladol, ale to je tak vsetko, uz dnes by siel domov na zasluzenu dovolenku.

              0 0
              • Tina  

                Treba si ešte uvedomiť, že aj ostatné tímy by mali tak 1 – 2 jazdcov, ktorí by ostali v preteku :)

                0 0
                • iron.hide  

                  nj, pisal som.

                  inak este jedna perlicka – pondelok bola cela prva trojka z tej skupiny 91 jazdcov po limite – Drucker, Selig a Arndt.

                  0 0
                  • Paja.V  

                    Myslím, že jsem četl, že to bylo dokonce prvních 14 jezdců v cíli ;-)

                    0 0
              • bassano  

                Jojo chlapci z Movistaru a Tinkoff by mu dali řádně pohulit kdyby tam zůstal sám :)

                by se pomstili za Tour v pravém salova smyslu

                0 0
    • WoOdys  

      Vždycky jde přece o peníze a ty jsou víc než pravidla :) Jinak ty týmový videa od Oricy jsou fakt povedený, nemůžu se dočkat až tam uvidíme i Romana :)

      0 0
      • tromboonen  

        Treba jej nauci delat si srandu… ale spis bych jej videl na roli podobnou jakou mel ten Belgican co uz tam neni, co furt jen brucel :)

        0 0
    • Neťa  

      Co to tam je dneska na konci za brdek? :-) Tohle bude hádám docela zábava :-)

      0 0
      • Peslezedirou  

        To je taková ta poslední vlnka na koci švihu :-)

        0 0
        • Pavel  

          jj, na vydýchání a vytočení nohou :)

          0 0
      • Paja  

        To meli nachystany pro Purita.

        0 0
      • Paja.V  

        Pokud na telefonu dobře vidím, tak ujela docela zajímavá skupina včetně Kenyho, že?

        0 0
        • Neťa  

          Jo, maj přes pět minut. Ono co jiného už mu taky teď zbývá, že? Ale lehké to mít nebude, je tam mj. i Gesink.

          0 0
          • Paja.V  

            No vidíš…a má úvaha se včera Mrzoutovi nezdála :-) V té skupině je těch zajímavých jmen více.

            0 0
            • Neťa  

              Tak Leo dnes zkušeně „na paštiku“, akorát mu to trochu pokazil Frank :-) A pavouk už na zvrat asi opravdu nemá.

              0 0
              • Paja.V  

                Trošku škoda, když mu Gołaś jel docela hezky tempo. Chtělo to roztočit kladiva tak o 50 metrů dříve, ale i tak pěkné pokoukání i výsledek. Ale vážně by mě zajímalo, jestli těch 800 metrů před cílem ještě tlačil gel. Věšák je už podle mě hlavou v časovce.

                0 0
              • iron.hide  

                jakto ze je Leo taky dobry? Je fakt super, gratulujem vam k nemu :)

                inak froome dnes pekne stihal tych troch, vzdy to vyzeralo akoze uz nema ziadnu nadej, no on len zapol vrtulu a hned bol pri nich.

                0 0
                • Coural  

                  Leo je dobrej už delší dobu. Jen ho brzdí zdravotní problémy.

                  0 0
                  • tromboonen  

                    Nejlepší sjezdař, nejlepší vrchař, prudké stojky mu jdou, vedro mu nevadí… jen mu do toho vždycky něco vleze :)

                    0 0
                    • arny71  

                      Tak zase.. Včera podal hodně dobrej výkon, i takticky, jen to zvrzal na samém konci. Chtělo to zabrat o něco dřív, Benčík chudák ve studiu tekl, že už Konig nevyráží dopředu… Ale není první ani poslední, komu se něco takového stane. Pro mě osobně Vuelta v jeho podání velice milé překvapení, po jeho vystoupení na Olympiádě jsem to fakt nečekal.

                      Škoda přeškoda té neděle. :/ .

                      0 0
        • vitan  

          dobrý přehled pro lidi na mobilu:

          http://live.cyclingnews.com/

          0 0
      • Paja.V  

        Prostředí kolem toho cílového stoupání se mi z té reportáže od Fletchi hodně líbí!

        0 0
        • USPS  

          „twenty two.........twenty two.........twenty two......“ :-))

          Benčík z toho měl prdel jak sfiňa… :-)

          Ale hláška dne od Benčíka byla o té selfíííííííííííí tyči narcistické :-)))

          0 0
          • Paja.V  

            Sto lidí, sto chutí…ale mě prostě Bejk v drtivé většině případů fakt baví :-)

            0 0
            • Delkim  

              včera jsem s ním po telefonu řešil nějaké oblečení plus jsem komentoval zpětně některé jeho průpovídky během TdF a on zase komentoval věci v ČT ze svého úhlu pohledu, dlouho jsem se tak nenasmál :)

              za mne palec nahoru :)

              0 0
            • Neťa  

              Jak říkáš – sto lidí, sto chutí. Ještě že jedu na holandský ES (ty streamy mi jedou líp). Pro mne je ten člověk naopak jistotou zkaženého zážitku ze závodu.

              0 0
              • Lenka.05  

                No ty jeho PR kecy na jeho obchod byly už docela nesnesitelné.

                0 0
                • Rorejs74  

                  Tak ale zase jeho popis módy jednopřevodníku na bajcích a jejich cílové skupiny byl dobrej ;-)

                  0 0
                  • Lenka.05  

                    No to zas jo :)

                    0 0
                  • USPS  

                    …aj to o tom kurvakopcu… :-)

                    Včera mě náhodou Benčík bavil – možná to bylo tím, že jej člověk neslyší (skoro) každý den po dobu 3 týdnů jak při TdF…

                    0 0
    • Luwa  

      Jestli běžel i za Leo Königem není se čemu divit že dojel druhý, to by nás tu bylo víc v první desítce. :-)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sorry nejak zanedbavam tipo

      Ale ono se tam zas tak moc nedeje, Fukin je neohrozen v cervenem dresu a pro formu si vyhral i ctvrtecni etapu. Stredecni etapu vyhrala Medunka, jako jedina +3.

      Takze nejvetsi vzruseni je na konci, kde Kulix v posledni mozny den nevypadl, ale vymenil si misto na TB s Prodim.

      Tak uvidime, jestli TT dokaze vyhodit Fukina ze sedla. Pred casovkou:

      1 Fukin 83

      2 Amoondre 77

      3 Vita P. 77

      4 Hroch 66

      5 Tvargy 60

      6 Marios 59

      7 Kolvys 59

      8 Canyon325 59

      9 USPS 57

      10 (:(P) opicak 54

      25 Paja.V 31

      26 Kulix 21

      27 Prodi 21

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo po TT: Fukin neohrozene, dokonce vyhrava dalsi etapu. Toho uz nedohonime :-(

      1 Fukin 94

      2 Hroch 73

      3 Amoondre 73

      4 Vita P. 70

      5 Kolvys 66

      6 Canyon325 66

      7 (:(P) opicak 61

      8 Net'a 59

      9 Marios 58

      10 Ferry 57

      ..

      27 Avail 21 skvelym vykonem –12 bodu.

      Obavam se ze po zitrejsi rozhodujici etape nebudu na webu, takze budou az finalni vysledky v nedeli nebo pondeli, sorry.

      0 0
      • dafe  

        Na Chrisovy průlety toček v časovce jsem dnes docela čuměl, hodně dobrý na smrtelníka. Btw Spartaka jsem po shlédnutí jeho sjezdu při časovce na olympiádě ze seznamu smrtelníků nadobro vyškrtnul :-)

        Keny dal krásně na co má, třikrát škoda vypadnutí z GC…honil by se s Chavezem a možná by strašil i Kontíka, chjo. No snad se keny ještě někdy v pozici pro bednu na GC octne.

        0 0
        • McBlacky  

          pro me teda honit si triko na 6tej flek místo toho jet zevla a být na 100% ready pro Chrise na sobotu je dost rozdíl.

          0 0
          • tromboonen  

            Tak Kenny to tak má..

            0 0
            • vitan  

              kdyby se šetřil, tak by Frumymu ten následující den ujel:)

              0 0
            • McBlacky  

              leader ale jen ve svým hlavě ;)

              0 0
              • Peslezedirou  

                Ale on je i TOP sjezdař v GT :-)

                0 0
                • dafe  

                  Jo a je podle mě dobře že to tak má v hlavě na sebe nekriticky postavené, aspoň někdo z našich. Viděli jsme že má fyzicky na GT Top5 v kruté konkurenci, což je výborné CV na práci leadera mimo pár nejprachatějších tý­mů.

                  Taky mě trochu štve že k domestikování přistupoval Keny s rezervou :-) ale rekněte mi viděli jste někdy ty lidi kolem něj v GC někdy nějak mocně domestikovat? Já tedy ne…

                  IMHO Romča kdyby měl takovou Kenyho „paštikovější“ hlavu tak už byl na GT bedně.

                  Kdo se mi z našich moc líbí při domestik / leader závodění je Etixx duo Štyby Vakoč, v obojím excelentní.

                  0 0
                  • gerrard  

                    +1 to o tom Krizakovi si myslim to same.

                    0 0
                  • tromboonen  

                    Vzal bys do teamu radši někoho, kdo se považuje za nejlepšího, ale s největší pravděpodobností na bedně nikdy nebude, sorry Kenny… a když jde do tuhýho, myslí spíš na sebe, nebo někoho, kdo je teamovej hráč, maká bez keců a když na něj přijde řada/má den a závod je jeho typ, dá si etapu nebo klasiku, ale až potom, co zamaká pro leadera?

                    0 0
                    • dafe  

                      jasan, radši týmaře dyť to nahoře píšu. Uvidíme, třeba čas u Kenyho vyžere zbytky paštiky a bude ještě líp :-)

                      0 0
                    • gerrard  

                      Ty si na neho vysazeny. Na tu top trojku jel a mel na ni. A jak to meli v tymu nastavene netusis. Loni po giru jel na tour jako domestik a makal na rovinkach jen se z neho prasilo. Ja si porad myslim, ze to jak jel, bylo s pozehnanim tymu a porad je mozne, ze zustane ve Sky a Sky mu dopralo volnost, at se vidi jak na tom je. Krome Frooma se jim porad nikdo neuchytil, kdo by byl schopny spolehlive jezdit na celkove poradi.

                      0 0
                      • tromboonen  

                        Ale ne, nejsem na nej vysazeny, az na obcasne verbalni ulety, ktere ovsem casto jdou spis za CZ „novinarema“, je mi celkem sympaticky, ale fakt si myslim, ze na GC na WT v dnesni dobe a blizke budoucnosti s tim co tam roste nema, mozna na bednu kdyz se vetsina ostatnich nejlepsich vystrili… A ve SKY myslim nejaky zelizka maj, uvidime

                        0 0
                        • gerrard  

                          Uvidíme me to připadlo, že mu vuelta sedla Je fajn mít komu fandit v celkovém poradi i když jede „jen“ o top 5.

                          0 0
                        • dafe  

                          S novinářema přesně, chce to brát hoodně s rezervou. Z Romči skoro udělali arogantního suchého bručouna, z Kenyho skoro nesvéprávného joudu…já našich chci fandit a proto si to pisálkama otrávit nenechám.

                          0 0
                          • Peslezedirou  

                            Asi tak, mne se treba nelibi styl závodění Romana, ale rikam si, kolik lidi z České rep. dosahlo to co on. I když mam někdy výhrady i k Leovi, tak oběma moc fandim. Podle me máme zolika ve Vakocovi, za nějaký čas nás překvapí.

                            0 0
                            • Paja.V  

                              A možná nás v nových týmech překvapí v příštím roce právě i Keny a Křižák. Na Oricu obecně jsem hodně zvědav – v posledním roce se mi líbí jak jezdecky, tak třeba i jejich PR.

                              0 0
                        • Paja.V  

                          Je to tak…pro objektivní zhodnocení je podle mě třeba číst to, co napíší mimo naše hranice. Na Vueltě, myslím si, letos měl na to poprat se o toho třetího fleka, sedlo mu to. Super zajel časovku, tam ho vlastně z jezdců pro GC porazil vážně jen Froome. Ale já jsem až moc vlastenec, fandím všem našim klukům a mám radost z každého, i dílčího úspěchu :-) Asi bych ho rád i viděl ještě na 2 roky ve SKY…hlavně na nabrání zkušeností. Mám pocit, že mimo Froomeho budou dostávat příležitost jet na GC asi spíše Poels a Landa.

                          0 0
                      • Smazaný účet  

                        Taky si myslím, že není možné, aby celou Vueltu jezdil proti příkazům od týmu. A taky si myslím, že SKY si ho nechá jako volného jezdce, který je schopen v podstatě bez podpory týmu zajíždět Top 5(10) a tím pádem bude vytvářet stálou hrozbu. Na leadera zatím nemá.

                        0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    No Froomie Dog se nadomestikoval dost a dost.

                    0 0
                    • dafe  

                      A jo, souhlas. Ale vzpomínám že mu to domestikování pro Wigga taky dvakrát nevonělo a leaderství mocně vystrkovalo růžky.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ze zacatku byl hodne loajalni, treba zrovna ta Vuelta kde diky tomu skoncil 2. za Cobem. Az na ty posledni Tour uz bylo videt ze je netrpelivej, nicmene si nepamatuju ze by Wiggovi nekdy ujel.

                        0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak porad jeste nema smlouvu na pristi rok.

            0 0
            • tromboonen  

              No jo, ale je otazka, jestli jej nekdo vezme jako GC leadera, nebo jako super domestika (pro coz si zrovna dobre resume nedela..)

              0 0
    • Neťa  

      Hmm, to jsem teda zvědav, čeho se zítra dočkáme :-)

      0 0
      • vp2  

        Jo, dočkáme se:-) SKY má plán, jak to s Froomem vyhraje, jak udělají z etapy peklo, jak se z toho babička sesype, a hlavně vědí, že nemůžou útočit až v posledním kopci. No a aktuálně najíždějí do posledního kopce, babička to v klidu hlídá a Froome tam zůstal s jediným člověkem. Takže od SKY byla ta prohlášení před etapou jen snůškou PR keců. Čekal jsem boj, namísto toho ze strany SKY nuda.

        0 0
        • Neťa  

          Je to tak, plné huby keců a skutek utek. Ale Chavez 2 minuty na zbytek a zatím všichni v klidu, aby nakonec nešel do rudého :-)

          0 0
        • tromboonen  

          Zato Chavito za to vzal, Pistolera už má na lopatkách, třeba půjde i přes Pavouka.. OBE 2× za Vueltu mega akce… ten team šlape jak hodinky, k něčemu to sluníčkování bude :)

          0 0
    • Šakul  

      Ale pořád Chavito ztrácí minutu na Contíka,jsem zvědavý zda to zvládne :-)

      0 0
    • Šakul  

      TAk v celkovém pořadí ztrácí Cháves přes minutu. Pořád to tam srovnávají,chce to lepší hodinky :-)

      0 0
      • mr.ricardo  

        Jsi mimo ..

        0 0
        • Šakul  

          Jj,jsem,to ukazovali celkový čas před touhle etapou. Už jsem to pochopil,ale při dnešní pokročilé době to můžou přepočítávat online.uznávám chybičku :-) :-)

          0 0
    • tromboonen  

      Atapuma je novej Voeckler.. občas vypadá, že mu vypadnou kukadla..

      0 0
      • mr.ricardo  

        No ale jak ho mladej Latour utahal, to je teda nevidany. Vubec to dneska byla epicka etapa, Orica a Movistar neuveritelny, bomba rezie.

        0 0
    • Delkim  

      Froome krásný trénink minutových intervalů :)

      0 0
      • Neťa  

        Že je pozdě nechávat to na poslední kopec bylo jasné předem. Ovšem co v závěru babka předvedl, to jsem moc nepochopil.

        0 0
        • Krov  

          Proč by si nezaspurtoval? Jsou to závodníci. Froom taky nastupoval ještě pár set metrů před cílem, i když bylo jasný, že minutu dvacet nesjede. A taky nevim, jak moc měli spočítanou bodovačku.

          0 0
        • iron.hide  

          Nairo ma totiz nulove EQ, vie len dupat do pedalov, ani s mediami nevie poriadne komunikovat. Aky to rozdiel oproti Froomovi, z ktoreho sa stava obrovska cyklisticka a diplomaticka osobnost.

          Fakt obrovska skoda tej smolnej etapy pred tyzdnom, inak by mal Chris double, a este k tomu aj bronz z olympiady, (kde Nairo ani nebol). Aj tak ma vsak za sebou vynikajucu sezonu.

          A skoda tiez AC, to si uz naozaj dnes mohol postrazit :/ vidno, ze uz je zrely na dochodok.

          0 0
          • rekkklumi  

            Cítím závist? Je to závod, nastupovat si může kdy chce, kdo chce, pokud na to má a nevyužije třeba technického problému nebo pádu tak je to podle mě ok. Nairo byl na vueltě prostě lepší, nic víc, nic míň. A jestli tady mluvíš o EQ, tak by polovina pelotonu ani neměla správně dojet, jenže to by pro sponzory a samotnou Vueltu byla katastrofa, viď jury?

            0 0
            • Neťa  

              Jenže on Nairo letos na Vueltě lepší nebyl. Rozhodla jediná etapa, obrovská chyba ze strany celého Sky a velká porce štěstí na straně Movis, a nebýt jí, tak opravdu Froome s „prstem v nose“ vyhrál. Quintana může poděkovat Bertíkovi, protože nebýt jeho, tak k tomu nedošlo, Movis by nic takového nezkusil a ani nevymyslel. A závist za tím, prosím, nehledej.

              0 0
              • Tencovozikmin  

                Jenže na to se už pak nikdo neptá.

                0 0
              • USPS  

                +1

                vždycky mě pobaví ti šašci s tou závistí…

                0 0
              • Amoondre  

                Kdyby nebylo chyby Sky tak by se uplne stejne dalo rict, ze vlastne Froome lepsi nebyl a rozhodla vlastne jenom casovka. Kdo chce psa bit …

                0 0
              • tromboonen  

                No ja nevim, Babicka si to rozhodne zaslouzil, ze nezajede dlouhou casovku rychlejc nez Pavouk z nej jeste nedela horsiho v ramci cele Vuelty, naopak, i kdyz mel silnej team (ale zdaleka ne tak silnej jako Fru Fru na Tour), tak si toho spoustu zajel sam, ne jen jako posledni vagovek ve vlaku… a ze Sky neco posrala? A co, nebylo to nic necistyho, +1 Amondre, kdyby vyhral Pavouk bylo by to jen diky casovce, v kopcich na babicku rozhodne nemel..

                0 0
                • iron.hide  

                  ale mal, akurat to stacilo len na to aby sa ho drzal. Pokusat sa o unik pred Nairom ani nemalo zmysel, pretoze Nairo bol teraz v top forme a vsetko by to polahky zlikvidoval.

                  ved to bola aj povodna Froomova taktika – pred tym fiaskom mal minutovu stratu a o nic sa nepokusal, pretoze vedel ze v casovke Quintanu rozdrti.

                  0 0
                • gerrard  

                  Ty se nechas strasne ovlivnovat tim koho mas rad a koho nemas, jinak bys to snad ani nemohl napsat. :) Za me je skoda, ze o Vuelte rozhodla strategie a ne vykonnost, ale zase to bylo aspon zajimave. A jestli to bylo ciste nebo ne to neslo moc videt, ale uz jsem to nekde psal. Ja sem mel pocit, ze to Movi a Ti statecne rozpojuji ve sjezdu, proste takova kulisarna, kdyz na ne nemame v kopcu, tak je prevezeme jinak.

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    …kdyz na ne nemame v kopcu, tak je prevezeme jinak.

                    O tom prave silnicni cyklistika je, a proto me bavi.

                    0 0
                    • gerrard  

                      O to pokoj zabavne to bylo jak svina. :) Spis, kde je ta hranice co je ok a co uz ok neni. Kdyz odjede nekdo na ferovku ve sjezdu, ze je lepsi je to v poradku, kdyz to nekdo roztrha na vetru taky v poradku, ale kdyz to nekdo zacne umyslne brzdit a spuntovat ve sjezdu a me to pripadlo, ze to tak bylo, tak tady uz si tou ferovosti moc jisty nejsem. Ale jak pises, to je silnicni cyklistika.

                      0 0
                  • tromboonen  

                    Ale ja mam Pavouka rad, na Tour jsem mu fandil po tom co predved.. konecne nebyl jen chranenej vagonek… Nikdo jinej nez SKY tak brutalne netlaci team vlak (mozna krome Astany kdyz postavej silnej team a nehadaj se), obcas jim to tu trochu vycitame, i kdyz letosni Tour urcite nebyla jen o sile Teamu, Pavouk predved minimalne dve super veci sam, v jedne mu ani Masinka Tomas skoro nestacil..

                    Movistar abych se priznal moc rad nemam, babicku taky nijak extra, ale fakt nevidim duvod mu to neprat, stejne jako Pavouk v cili… jeli paradne a pritom to nebyla totalni dominance za pomoci teamu (i Valve se uskrovnil, i kdyz az po propadu v GC)… kdyby mel Pavouk ten team silnejsi, asi by to dopadlo jinak… kdovi, jestli to tam nekde neposral individualista Kenny, dumajici jen jak posetrit aby moh jet na sebe :(

                    Kdyby to bylo o tom koho mam rad, tak je vitez Orica… (a za me teda je), dvakrat dokazali neuveritelne takticky a teamove zamakat a skocit unikem v GC, z toho jednou v posledni brutus etape, k tomu ctyri etapy, v te 20te jak za to vzal Demo a pak jak Yates vystrilel falesnyma utokama jakoukoli snahu skupinky je dojet, oba dva v cili na sracky… docela kontrast s nekteryma jinyma teamama..

                    0 0
                • Neťa  

                  Já ale přece nepsal, že byl Froome (v kopcích) lepší, ale jak psal iron.hide, měl tak postavenou taktiku – nenabrat tam moc a pak rozhodnout časovkou. A určitě by potom nešlo říct, že to vyhrál jen díky ní, ale proto, že je prostě komplexnější jezdec. Takhle to prostě z mého pohledu bylo dílem dosti velké shody různých okolností, čímž ale nijak neubírám Nairovi zásluhy, rozhodně si to musel zajet a taky netvrdím, že si to nezasloužil.

                  0 0
                  • Lenka.05  

                    Já nevím, ale taktika, štěstí, momentální forma, horko, zima, déšť atp…to všecho dohromady dělá závod, ne? Jinak by si to mohli rozdat na válcích někde v hale, aby to bylo „spravedlivé“ a exaktně změřené na waty.

                    0 0
                    • Neťa  

                      Ale ne, takhle jsem to nemyslel a s první větou samozřejmě souhlasím. Už bych toho teda raději nechal :-) Já si Vueltu moc užil (opět nejvíc ze všech tří GT), v podstatě každá etapa byla něčím zajímavá a nudit se nebylo moc kdy.

                      0 0
                      • iron.hide  

                        +1

                        tiez tak podobne. Nairo si to urcite zasluzil a pravom mu to patri. Nairo, Alberto a Chris sa zasluzili o najzaujimavejsiu GT za posledne roky.

                        Tour je oproti tomuto rovinata sprinterska meganuda, prilis vela sprinterskych dojazdov, ktore napriklad my slovaci kukame len kvoli Saganovi, aj to si staci zapnut len poslednych 5 km.

                        0 0
                        • bassano  

                          no trochu mi neni jasne kde jsi vzal to ze letosni vuelta byla extra zajimava ale OK :) za prvni dva tydny se vubec nic nestalo a jedna hezka etapa kterou nakonec jeste zarizla jury a jejich strach vyhodit 90 jezdcu zajimavou GT nedela

                          0 0
                          • dafe  

                            už jsem si skoro zvykl že se často díváme na jiné závody i když běží ve stejný čas a jmenují se stejně :-)

                            0 0
                      • Lenka.05  

                        Mně se taky moc líbila :) Škoda, že jsem nestihla tipo tady. Sice na to koukám jako laik, ani silniční kolo nemám! :) ale podívání prima.

                        0 0
          • robb  

            Bertík to alespoň minulou neděli zkusil. Sky se nenechali nachytat poprvé, prostě Vuelta a Giro není Tour a asi to není tak jednoduchý pohlídat.

            0 0
            • gerrard  

              By me zajimalo, jestli nekdo neco pusti co se v te etape vlastne stalo. Zatim bylo jenom mlzeni. Jedine co jsem na zaznamu mel pocit, ze vidim, tak rozpojovani baliku pri sjezdu dolu, kde to nekdo z Movi nebo Tinkoffu umyslne brzdil. V primem prenosu jsem si niceho nevsiml a pak uz bylo jen vymalovane.

              0 0
              • dafe  

                podlě mě se nestalo nic jiného než že Sky měla na Vueltě slabší tým a Kontík toho využil. Být tam tým jako na TdF tak se vzadu seřaděj a budou mít nohy na to držet Bertíka s Babičkou půl etapy na 20–30 vteřinách, ty se vepředu vystřílí a pak je zezadu převálcujou.

                Jenže Bertík je starý hajzlík španělská a věděl že jsou Sky slabší a vygumovaní po dnu předtím. A taky všechna čest jeli vepředu totální hranu, Bertík cenil zuby dost hodně a babka bez nůše jela taky, o Castro motorce nemluvě. Od štybyho jsem někde četl že to byla akce „zachraň se kdo můžeš“, totální cyklistika, kdo chytil pár metrů už dopředu nedojel.

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  Ja bych k tomu jen dodal, ze v prostredni skupine to Valve a Movis peclive tahli / brzdili, aby se ty skupiny nahodou nesjely.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak jasný, ale to byla demence ostatních teamů, že je nechali jet špic. Většinou se to stává, kdy jsi už tak poblitej, že rezignuješ a jsi rád, že tě někdo veze.

                    0 0
                • iron.hide  

                  babka bez nůše :D

                  0 0
          • jeffino  

            ta časovka mu vzala spoustu sil, jel tam totál šrot, další den evidentně neměl nohy, přesto bojoval, a nakonec i babičce při průjezdu cílovou páskou zatleskal, pro mě je vítěz on, má smůlu, že všecky sere, že je tak dobrej a slušnej:-)

            0 0
            • arny71  

              Mě Froom ne*ere, já mu fandím. Ale Nairo vyhrál Vueltu zaslouženě, tečka.

              0 0
    • Pavel  

      Babičkovi vítězství plně přeji a plně si ho zaslouží. Historie se neptá, jestli a jaké měli soupeři problémy. (zde myslím hlavně „fopá“ Sky, kdy si nechali čelo ujet)

      Když kdysi moje žena (tehdy ještě tuším byla „jen“ přítelkyně) vyhrála Ostravského Chachara, tak prostě vyhrála, byla první. Že byla v kategorii jediná, nebyl přece její problém. Na to se historie neptá. ;-)

      0 0
      • dafe  

        ale jo, zasloužil si to, jen je ještě nudnější než Frum kdysi býval. A kecy o zrušení powermetru si mohl odpustit, člověk pak nechtě přemítá co vlastně v tý kouli na ramenou má.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Nudny… Jo ma mimiku medveda baribala, to jo, zvlast kdyz koukas na tu 20 etapu, kde sedi na kole jako sfinga a s kamennym vyrazem visi Frooma viditelne trpiciho jak zvire. No a do toho prostrihy na celo kde Atapumovi vylezaji oci z dulku a Latour slape snad i chlupama na zadech.

          0 0
          • iron.hide  

            :D atapuma je nahodou super, buduci quintana. TVG je o nicom, on by mal byt novy lider BMC na GT.

            0 0
            • Paja.V  

              A co Richie Porte? :-) Toho bych neodepisoval, páté místo z letošní TdF není ostuda.

              0 0
              • tromboonen  

                Tomu do toho ve finale vzdycky neco „vleze“ a ty jeho pulhodinovy vejmluvy a plakani taky nejsou moc zabavny… cely BMC mi na GT pripada jako banda primadon co vzdycky selzou, ale ony za to nemohou.. Okatej nebo nejakej jinej z tretiho sveta je z toho mozna dostane..

                0 0
                • bassano  

                  to je tezke porte uz je dost stary na to aby z neho neco bylo a Van Garderen dost marný to bude chtít novou krev

                  0 0
                  • tromboonen  

                    Stary, mlady, marny.. bud to tam je nebo neni, ty co vyhravaj jsou vetsinou jasni od mladeho veku a pak to rozvinou, Porte, GVA a spol maj jenom plnou hubu kecu, teda asi jsem dost krutej, ale je to tak, porad jako ze neco bude a kde nic tu nic, zatimco ostatni z mnohem mensich teamu v klidku napredujou… no proste mam radsi underdogy..

                    0 0
                    • iron.hide  

                      asi si sa pomylil, nie GVA, ale TVG :) vsak GVA vyhrava dost casto, strieda sa so saganom :)

                      TVG mi pripada ako taky dochodca – je velmi nepruzny, dokaze ist len stabilne tempo do dlheho mierneho kopca, akonahle sa to zdvihne alebo ked sa casto meni sklon, tak sa nedokaze postavit do pedalov a vsetci mu uniknu. Porte je oproti nemu velky borec.

                      0 0
          • wishpull  

            ty chlupy se Ti teda povedly!

            Hrochu kdy bude konečné pořadí tipo?

            0 0
          • Paja.V  

            Jestli Latour šlapal chlupama na zádech, tak čím potom si pomáhal Damo, když jel v sobotu pro Chavita? :-D

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo

      Je dobojovano. Sorry zemi to tak dlouho trvalo, dokonce po sobote se Vita P. dokazal priblizit Fukinovi na jediny bod, ale ten jeho napor odrazil a zvitezil. 6 viteznych etap a 17 etap v cervenem, nejlepe trefene etapy (36b), nelze rict nic nez ze zaslouzene. Gratulace, ty bejku.

      Druhy Vita P. mocne finisoval, vyhral predposledni etapu, ma uctyhodnych 60 za GC, ale 20 b z etap proste bylo malo.

      Treti Amoondre jeste vyhral posledni etapu a byl na dohled, ctrvta hrosi malickost uz hledela zdalky.

      Opicak se tentokrat moc neblyskl, az 13. misto. Dostane ode mne cocku.

      Na posladnim miste Avail. Udrzet se v soutezi s pouhymi 3 body z etap (Simon Yates) a vubec zvolit borce jako Chaves a Contador, kteri ac 3. a 4. v GC vubec nebodovali, nulovi Kruijswijk, Landa, Kwiatko, Styby, Meintjes, Zubeldia.. Velka zkusenost nebo velka smula. Kazdopadne gratulace tez.

      1 Fukin 82

      2 Vita P. 80

      3 Amoondre 77

      4 Hroch 64

      5 Tvargy 60

      6 Kolvys 58

      7 Canyon325 58

      8 Ydaho 56

      9 Marios 56

      10 Net'a 55

      11 Lukasd 54

      12 USPS 53

      13 (:(P) opicak 51

      14 Iron Hide 51

      15 Ferry 49

      16 Maato 49

      17 Medunka 49

      18 Rorejs74 45

      19 Coural 44

      20 T.lama 43

      21 Kalic 42

      22 Paja.V 40

      23 J. Kencl 39

      24 Tromboonen 35

      25 Prodi 24

      26 Kulix 23

      27 Avail 19

      DNF Knize Alexej

      DNF Robb

      0 0
      • Avail  

        :))) vzhledem k tomu, že jsem to sledoval v podstatě jen letmo na BF, tak úspěch :)) v TVjsem viděl za sezonu asi jednu etapu Gira.

        opět dík za tipo

        0 0
      • dafe  

        Krása, Sice jsem tipo tentokrát nestihl, i tak opět výborné. Hrocho Tipo se již stalo neodmyslitelnou součástí všech GT, jó tak se troří legendy :-) díky.

        0 0
      • Vita P.  

        njn, jsem ve startovce přehlédl Meersmana, jinak by tam šel místo Štybara. Nebo spíš místo Kwiatkowského, toho jsem dával jaksi navíc.

        0 0
      • kulix  

        tak jsme to zkušeně odrážel, až jsme to odrazil :)

        díky moc Hrochu za tipovačku !

        0 0
      • Neťa  

        Jupíí, i přes totálně pohnojené etapy top ten, spokojenost :-) Díky moc, Hrochu, za tipovačku. Teď nezbývá než čekat na Giro :-)

        0 0
      • Paja.V  

        Jakožto tipařský bažant jsem jen nabíral zkušenosti a příště je třeba trošku jinak promyslet jezdce na etapy a čarovat s pořadím GC :-) Ale jednu etapu jsem vyhrál, čili ten moment roztažených paží na cílové pásce tu byl :-D Lidem v Top 10 velká gratulace a obdiv, tobě neskonalý vděk za třítýdenní porci „adrenalinu“ navíc ;-)

        0 0
      • kolvys  

        Díky za tipo, s výsledkem jsem spokojen, Loni byla lucerna, teď na 6. místě. Koukám, že za dresy nikdo nic moc neměl. To Alechandro a Movis hodily na to bobek.

        0 0
        • tromboonen  

          TVL uz i Movis za sebe nechavaj jezdit holky, ostuda… ale aspon jim nechaj nekterym narust vousy, tomu se rika gender equality…

          0 0
      • robb  

        Tipovačka super ;-) Tak zase na jaře na Giru :-)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Ty jsi letos myslim hodne podcenil zimni pripravu, 2× DNF… :-)

          0 0
          • robb  

            Není důležité vyhrát, ale aspoň se zúčasnit :-D

            0 0
          • bassano  

            no ja jsem pro jistotu zapomnel tipovat ale s tim co jsem chtel tipovat bych stejne moc nepochodil :)

            0 0
      • ydaho1  

        Ale tak nakonec jo.

        8. celkově + 2 etapy.

        Abych citoval klasika: „Dámy a pánové, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má“ ???

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A jeste dluzim, o co se hralo letos a o co se bude hrat priste:

        0 0
    • Canyon325  

      tak Sagan to dnes dal s prehľadom, o chvíľu tie dresy už nebude mať kde dávať :)

      0 0
    • Delkim  

      dám to sem

      no nic moc příjemné info pro mne jako fandu Wigginse, to načasování těch „výjimek“…

      http://road.cc/…david-millar

      0 0
      • Smazaný účet  

        si řikám, čim čistší by člověk měl bejt, tim větší sračky do sebe cpe, akorát zcela legálně.

        0 0
        • tromboonen  

          No ja nevim, zaprvy to vsechno vytahli rusti „nezavisli“ hackeri, jako pomstu za odhaleni jejich poctivych atletu, za druhy se toho chytaj mnohoznacnymi titulky bulvarni novinari, podle tusim iBesu to vypadalo, jako ze se provalil doping na kdekoho vcetne vitezu TdF, pritom slo „jen“ o TUEs…

          Je hezky, ze nam Daveed, kteryho mam jinak docela rad, zprostredkoval, jak se po tom utrejchu citil, jen jestli to treba tenkrat s necim nemichal, taky toho bral docela dost a na TUE to nebylo.. Tezko rict, ale porad vidim neco na astma, co maj oznameny jako trochu jinou ligu, nez testosteron, EPO a krev…

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Hmm on to neni jen Millar. Treba Jaksche

            Tohle je zajimavej rozhovor se sportovnim fyziologem

            Jen uplne nerozumim proc UCI ty TUE rozdavala, kdyz to prece museli vedet…

            Mimochodem pocet TUE, podle UCI:

            2009: 239

            2010: 97

            2011: 56

            2012: 47

            2013: 30

            2014: 24

            2015: 13

            0 0
            • Marskatin  

              TUE je v podstatě takový legalizovaný doping.

              0 0
              • McBlacky  

                možná jo, ale hodně pidi doping, proti skutečnému dopingu. EPO, HGH nebo steroidy nedostaneš ani na TUE.

                část z těch čísel jsou podle mě případy, kdy někdo dojel do cíle a rovnou kolaps a museli ho hned narovnat nějakou nestandardní dobrotou.

                0 0
                • Marskatin  

                  To první beru.

                  To druhé nevím neznám přesně mechanismus takové situace, ale myslím, že TUE nejde dát zpětně, aby se legalizoval takový případ. Ale možná se pletu.

                  0 0
            • tromboonen  

              Hmm, zdá se, že Wiggo má ten důchod slušně načasovanej..

              Ale ta tendence v počtu TUE je celkem příjemná, jestli je jich fakt 13 za rok (z 200+ clennyho pelotonu a nejsou vsechny jednho cloveka), tak to uz asi nikomu moc nepomuzou..

              0 0
            • Marskatin  

              Rozdává TUE UCI nebo WADA?

              0 0
    • daymaker  

      dneska přišlo překvapení od Hrocha, takže ještě jednou díky, je to velice povedené!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.