• Mr.Duck

    Ja vim, ze tohle je uplne zbytecny tema, ale potrebuju to ze sebe dostat.

    Spatril sem tohle: Ellipse SF-X a sem z toho strasne nasranej. Nevim proc (mozna proto, ze sem pres celej kontinent od svyho kola a mam abstak a sem divnej), ale potrebuju to ze sebe vylejt.

    Proc to existuje?

    Abych to uved na pravou miru, mel bych ocenit, ze nekdo zkousi neco novyho, inovaci. Super. Ale tohle me z nejakyho duvodu extremne se*e.

    0 0
    • maajkee  

      Vzal sis dneska prášek? :)

      0 0
    • Dejv94  

      Tuhost zadní stavby asi nebude nic moc.

      0 0
    • Jimm22  

      Ten borec má co dělat aby po tej cestě jel a nerozmáznul se :)

      0 0
    • tromboonen  

      Takovejch sracek je…

      Dokud to nezacnou tlacit hosi z marketingoveho jako neco co nutne potrebujem, vsichni se nezblazni a nestane se to novym standardem (coz tady nastesti nehrozi), tak je to jen dalsi exhibice, a ne moc povedena..

      Videl jsem nejake koncepty od BMC a jinych mainstream znacek, co vypadaly jak detsky plastovy odrazedla.. toho bych se bal vic.. a nejvic veci jako elektrika, automaticke razeni, kotouc. hydry na silnicce atd.. Kdyz to nekdo musi mit, jeho vec, ale aby to nedopadlo tak ze za par let uz mechanicke sady a rafkove brzdy budou jen za priplatek :)

      0 0
      • Mr.Duck  

        Hm tak ja na jare koupim kolo a du se schovat do jeskyne, abych nevidel co vznikne dal asi. Nedela mi to dobre. Vira v lidskost konci..

        0 0
    • Jamin  

      Ty musíš mít ale těžkej život…

      0 0
    • lukan  

      no mě je z toho taky zle :D

      0 0
      • corve  

        vypadá to jaksi nepozemsky, třeba to bude nabízet „zelenej zm*d“ na Alze :D

        0 0
    • Smazaný účet  

      Hele jako tohle je kvalitni zprasek oveseny kecama…:)

      0 0
    • Josef Panek  

      Pecka kolo, kupuju. Dík za tip.

      0 0
    • Bafoon  

      Ta hudba je k tomu nepříjemná a těma pedálama to celý uplně zkazil :-((

      0 0
    • jIrI___  

      Proč ne?

      0 0
    • Ruprt2  

      Celej kontinent jo?

      Ty musíš být ohromě zajímavý.

      0 0
    • Pedro404  

      To kolo mě nedráždí ani z poloviny tak jako ta muzika.

      0 0
    • abel  

      chvilku mi trvalo, než jsem našel, kde to má předek a kde zadek – až podle řídítek jsem poznal, že to chápu špatně:-)

      0 0
    • mr.nikdo  

      A podival ses na datum videa? Ze to zatim nejezdi nikde a je to min. 7 let stara zalezitost :-D.

      Dej si radeji pivo.

      0 0
      • Mr.Duck  

        No dival, zkousel sem to tim ospravedlnit, ale to nestaci. Mozna v tom hraje roli, ze to video by zapadlo treba do 1980, stejne tak to kolo. A i tak dost blbe. Ale kdepak, tohle je moc.

        0 0
    • JSt  

      ja vim proc. proste jsi nam jen potreboval sdelit, ze jsi pres cely kontinent od sveho kola. ale zbytecne, my to vime, uz jsi to tu nekde psal urcite. ;-)

      0 0
      • Mr.Duck  

        Aby ses neposral :)

        0 0
      • mr.nikdo  

        Anebo treba hleda nekoho, kdo by s nim sel na pivo :-D

        0 0
        • Mr.Duck  

          Jako, ze bych na ceskym bajk foru hledal kdo se mnou pude v kebeku na pivo, kde si neumim ani objednat nobrz neumim francouzsky? :D

          0 0
          • Marskatin  

            A proč ne? BF je sice v češtině, ale jinak naprosto globální od Aše přes Gardu, Quebec, Whistler, Zel am See až po žilinu.

            0 0
          • mr.nikdo  

            Minimalne tu najdes nekoho, kdo Ti poradi, kde je nejlepsi pivo, steaky, svickova a nejfajnovejsi rostenky!

            0 0
    • Martin  

      hurá, konečně kolo se správným rozměrem kol… to bude hravé, záplety budou tuhé, v zatáčkách na trailu to bude pěkně kopírovat cestu… tomuhle věštím budoucnost

      0 0
    • Tomáš  

      To je mr*ka :D

      0 0
    • Džey Ár  

      Mně akorát sejří ten sníh, který tady kua pořád není!!! Kolo je „super“, obzvlášť se mi líbilo jak tam asi pětkrát ukazuje jak se s tím blbě přejíždí obrubníky. A Floydy mám hodně rád :-), takže hudba fajn.

      0 0
    • iron.hide  

      a co potom toto?

      0 0
      • Mr.Duck  

        Chapu to spravne ze si lehnes, vzadu slapes, a tema silenejma pakama prenasis pohon dopredu na pedaly, abys ho pak zas retezem dostal zpatky ke kolu? :D

        Za tim musi bejt taky solidni uroven motivace..

        0 0
    • iron.hide  

      alebo toto, fuj to je hnus, chce se mi blejt :)

      http://www.bikemotion.co/…15.26.29.jpg

      0 0
    • notobi  

      ty asi moc dobrý spaní mít nebudeš když Tě dokáže rozhodit kdejakej nesmysl co najdeš na netu

      Upřimnou soustrast přejí flegmatici

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.