• Anupef

    Zdravím majitelé Cannondale Scalpel 2017, nemáte někdo problém s vidlicí Lefty? Když vidlici uzamknu a jedu po nerovnostech, tak to v ní tluče jako by šlo železo na železo. V servisu na to koukali a že neví co s tím. Že se s tím ještě nesetkali.

    0 0
    • snas89  

      Tak jestli je tak vyjimecna a jiny to nedelaj tak at ti v ramci reklamace daji jinou novou:)

      Ta uz to delat nebude?

      0 0
    • tom.kh  

      Mám Scalpela 2017 s Carbon 2.0 Leftynou a dělá to jak se standartním SoloAir, tak s upgrade na 2Spring…

      Který servis to prosím tě byl? Protože toto dělají všechny 2.0 vidle… Na předchozí generaci to klepnutí nedělá… :-)

      0 0
      • Anupef  

        Veloservis Valenta v Jihlavě. Řešil jsi to už se servisem? Prodal jsem loňský model (kde to nedělalo) myslel jsem si jak si polepším :-(

        0 0
    • Přezdívka/nick  

      Zkus se poptat Sekyho, ten to myslim testoval jako jeden z prvnich a mohl by vedet ,)

      0 0
    • André Vebr  

      Nedělá to ani SoloAir, ani 2Spring, u některých kusů je něco špatně a v Aspire si s tím ví rady, už nám dělali takhle 2 vidlice. Běžný sevis to neodstraní, prý je nutný soustruh…

      0 0
    • xaver  

      Když si přeměříš zdvih, kolik to dá?

      Moje 100mm nedá víc, než 80mm. Po průzkumu cizích fór prý je tam navíc cosi jménem „volume spacer“

      0 0
      • Vyvy86  

        a mas vidlici resetovanou?? moje ma taky mensi zdvih kdyz obcas neresetuju drahy delala to i stara lefty i nova to dela

        0 0
    • Smazaný účet  

      Ahoj na jednom kole mám lefty PBR 100.

      Něco se tam stalo protože korunka lockoutu nejde zmacknout a vidle se během jízdy propadne do zdvihu a nevrátí se. Tlak je ok.

      Nevíte kde na Moravě by to mohli vyřešit? Vím ze nějaký servis lefty byl v Olomouci…už se mi to stalo jednou na jiném kole. Myslím ze těsnění lockoutu je poškozené…to jsem ale vidli posílal. To se mi moc nechce teď v sezóně :)

      0 0
      • Pescador  

        4 kluci od kol U Vlečky 726/5c Brno-Komarov https://4kluciodkol.cz

        0 0
        • nooski  

          Přesně tak. Tomáš i Zdenál dělají Leftyny hodně dlouho.

          0 0
      • Eltech  

        Ahoj. Mám podobný problém. Dej prosím vědět jak jsi to řešil. Díky

        0 0
        • Smazaný účet  

          zatím nijak. Aby žena v sezoně 1 měsíc bez kola tak jsem vidlici nahustil na 150PSI aby se nepropadala do zdvihu a zatím na tom žena jezdí.

          nicméně zjistil jsem, že to jde opravit pravděpodobně 2 způsoby

          • vyměnit prasknutou vlnovcovou podložku (cena dílu cca 100,–)
          • upgrade 2spring kit.

          pokud vezmu full upgrade + práce + servis 200h tak se dostanu na nějakých 7000,– :) ještě zvažuji kterou cestu zvolit…

          0 0
          • Smazaný účet  

            Doplním pro ostatní… jen to chtělo vyměnit všechna těsnění. Některé bylo spatne a tak vzduch se dostal tam kde neměl.

            Upgrade na 2spring jsem nedělal

            Nyni funguje perfektně. Servis 200h komplet vidlice za 5000,– 4kluci od kol z Brna. Doporučuji! Není to reklama!

            0 0
            • bery1  

              Tvl 5litrů za servis je prostě předražený masakr!

              Když to vynásobím dvěma, tak jsem na 10-i tisících a to je zánovní vidlice, která bude sloužit asi lépe než Leftyna.

              Taky mi po půl roce ježdění nejde resetovat! Šmejd jeden… jsem zklamaný :-(

              0 1
              • Smazaný účet  

                Klidně si nechám poradit servis kde mi leěfty udělají za 1/3 ale ja takový nenašel.

                Všichni bud posílají někam do Prahy nebo nemají nářadí.

                A Lojza z horni dolní, který lefty videl jen na obrázku se rozhodne nebude na moji vidli zaučovat.

                1 0
                • roud  

                  Také jsem vždy lefty posílal do Prahy rozhodně lepší než si ji od nějakého Lojzy nechat ******* přeci jen není to vidle za 5k

                  0 0
                • enjoy79  

                  Já myslím, že nikde to levnější nebude. Pro ostatní, 4kluci dobrá domluva a hlavně to už pár let dělají, takže obavy nejsou na místě. Kolik asi stojí servis Fox vidle z vyšších řad, to bude asi o 500 míň ne?

                  0 0
                  • novas752  

                    Komplet repas foxu stojí podle typu okolo 3000. Na tom jaká je to řada skoro nezáleží, gufera a vzduch je cca stejný, maličko se liší servisy tlumení.

                    0 0
                • novas752  

                  Protože autorizovaný servis na komplet celou Lefty včetně servisu teleskopu je pouze dovozce = Aspire v Brně.

                  A stojí to docela dost protože se docela dost věcí mění, například futra.

                  0 0
            • Rebelldan  

              Tak tam asi určitě servisovat Cannona nebudu.

              Loni jsem nechal dělat na starém kole kompletní repase Rock Shoc Duke a vyšlo to na 3.500,–

              0 1

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.