• Wink

    Predesilam, ze jsem takovej amaterskej jezdec, ktere se poradne nevyzna ve strevech vidlice a jejim nastaveni, jsem proste ten nejposlednejsi uzivatel a kdyz je problem, tak hura na forum :)

    No ale mam problem, ze pri vcerejsi vyjizdce jsem si vsiml, ze mi nefunguje pruzeni tak, jak mi vzdy fungovalo, at mam zamknutou vidlici nebo ne, tak kdyz zalehnu na vidlici, tak cejtim doraz a pri zamcene nebo odemcena uplne stejne…

    Tak jsem si naivne rikal, ze dofouknu, ale ono nic, je to snad jeste horsi…

    muze mi prosim nekdo poradit, co ted s tim? Jestli to je na servis a nebo jen neco delam spatne? Diky moc

    0 0
    • Vegan  

      viz historie jedna se o praskle tesneni vidlici je nutno rozebrat a opravit bud reklamace nebo repas. Je to vyrobni vada a dokonce i Zitny (svete div se ) tu reklamaci uznava

      0 0
    • ant4  

      ahoj, stejnej problém v pátek, z 8 cm začala chodit jen 5 po dofouknutí jsem se dostal tak na 3 a po 10 km jsem byl po cenťáku nadoraz kov na kov…je to přesně jak kolegové řekli…nejhorší na tom je, že je to hodně častá nemoc Reby a prý ne jenom jí…na opravě už se dělá, byla v záruce, takže pohoda. Ale týden bez biku:(

      0 0
      • mee2000  

        Tak přiložím i svou zkušenost do diskuze. Mám Reba SL, model 2008/2009 (myslím). Již jednou jsem ji měl u prodejce na „reklamaci“. Vidle se projevuje tak, že dle mého názoru nepruží, tak jak by měla, ikdyž byla nafouknutá (na 140 Psi). Prodejce prý přetěsnil, vyměnil olej, dofoukl, o­testoval a prý vše již by mělo být OK. Podotýkám, na vidli je najeto slabých 750km v lehkém terénu!

        Skutečnost bohužel jiná… Zkoušel jsem tuhost nafoukané vidlice s bikerem, kterého jsem potkal na cestách. Měl na svém kole stejný model. Pokusili jsme se obě vidle nafoukat na místě na stejný tlat, jeho vidle měla nesrovnatelně větší odpor proti zatížení. Navíc u mojí vidle při odmontování hadičky pumpy začíná z útrob komory „odprskávat“ olej…:-( Jak z dolní (tu foukám vždy jako první), tak z horní…

        A pak čemu mám věřit… Dělali s vidlicí něco? Mám se pokoušet novou vidli nechat opět „opravova“, nebo požadovat výměnu…?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.