• bagr84

    Mate nejaka? :)

    0 0
    • jIrI___  

      Ne

      0 0
    • sundancekid  

      už jsem na jakákoliv předsevzetí rezignoval. Vydržím cca 3 měsíce a pak je utrum. Raději to dělám pro potěchu ducha bez toho abych se stresoval předsevzetími:-)

      0 0
    • pajan  

      Mám, abych přežil ve zdraví… :-)

      A různý menší… Ty se stejně nesplní :-p

      0 0
    • mufák  

      už ani metr do kopce

       
      0 0
    • mastihuba  

      sázky na příští rok už mám pro jistotu uzavřený vod podzimu. Neni třeba čekat do konce roku, neboť v Silvestrovské náladě člověk kolikrát slíbí nesplnitelný věci :)

      0 0
    • Krocan  

      min. 5000km:-)

      0 0
    • hribik A1  

      ziadne, a ani som si nikdy ziadne nedaval…stejne sa to vo vseobecnosti dodrzuje este menej nez dopravne predpisy :-)

      0 0
    • prvniodkonce  

      snažit se více užívat kola

      0 0
      • hribik A1  

        kolko km mas ciel, ked 12111 je malo?

        0 0
        • prvniodkonce  

          Nejde o kilometry, jde o požitek.

          0 0
          • hribik A1  

            aha, to len ked si tam vedla pisal, ze po obsahovej stranke sa ti 12111 km nepaci, tak som to chapal ako nedostatocne hausnumero :-)

            0 0
            • prvniodkonce  

              Tam je lehká konektivita mezi tím objemem a požitkem, která není 100% aktivní za každé okolnosti

              0 0
              • hribik A1  

                osobne si myslim, ze spojenie medzi objemom a pozitkom je hlboko pod 100%, mozu byt pomerne dost nezavisle. aj ked pre mna je pozitkom 90% veskereho jazdenia, obcas sa, pravda, nedari… (napriklad ked zacne fucat oproti ladova vichrica ako dneska…nastastie trvala iba par km, ale na vymrznutie to stacilo)

                0 0
                • hribik A1  

                  myslim tym, ze nemusi platit, ze cim vacsi objem, tym vacsi pozitok

                  0 0
                  • prvniodkonce  

                    Přesně. A moje snaha v roce 2009 je, aby toho požitku bylo co nejvíc.

                    Ještě předsevzetí, že nebudu nadávat na počasí, jsem porušil po devíti hodinách :D

                    0 0
                    • hribik A1  

                      mne to svojim sposobom vyhovuje, cim vacsia principal SNS * bude v najblizsich dnoch vonku, tym menej budem lietat po vonku a aspon sa ku skuskam stihnem aj cosi naucit…

                      *slota, pozn. prekl.

                      0 0
      • cabbage  

        zajímavý.. já si tohle předsevzetí dal v nemocnici před dvouma rokama;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      uz nepiju

      0 0
    • Kubas.1  

      Jezdit, jezdit, a ještě taky jezdit :-D

      0 0
    • marapara  

      Ne :)

      0 0
    • Honza729  

      Mam.

      Nemontovat se do CeMBA :-)

      Ale ja mam slabou vuli....... :-))

      0 0
    • favorit.  

      tak me napadlo, ze bych si mohl rict, ze se nebudu prezirat a zacnu se konene ucit :-P  Ale jeste teda nevim, no

      0 0
    • Lucia..1  

      Předsevzetí si nedávám, ptž si myslim, že k tomu aby člověk něco dokázal nepotřebuje novej rok:-) pár-týdenní předsevzetí jsou na dvě věci a člověku spíš ublíží než pomůžou:_)

      0 0
    • Lister  

      nekoupit si žádné kolo!!!…snad mi to aspoň do března vydrží :-D

      0 0
      • JSt  

        to je uplne spatny predsevzeti :-)))

        0 0
        • Lister  

          to je jediné předsevzetí, které je opravdu důležité dodržet :-D

          0 0
    • siafu  

      to snad nejsou ani predsevzeti jako ukoly:)

      najit praci, behem ledna znovu vymyslet, domluvit zadani dipl. prace, vypracovat DP, udelat statnice /no to asi vyjde az na leden 2010/, volnocasove se venovat studiu toho, co zrovna bude potreba a zhubnout tak 7 kg

      0 0
    • Bafoon  

      najít společnou řeč s kotníkem a rozhýbat ho ;-) takový největší předsevzetí jinak taková ta klasika – zhubnout, víc bajkovat, nevyrakvit se někde, objet pár závodů KPZ, vytáhnout kámoše na KŠ, odolat krizi atd atd

      0 0
    • Krys  

      Predsavzatia by boli, ale nie novoročné. Predsavzatia sa nemajú odkladať na prvý deň v roku. Napríklad, ja som sa strašne zrámoval 1.-2. novembra 2008, takže predsavzatie nechlastať som už nemohlo odkladať. :) Okrem toho, by som chcel, teraz už naozaj, zchudnúť (zhubnout, ne zchudnout) s čím súvisí predsavzatie absolvovať BF výlet bez toho, aby sa na mňa muselo čakať. :)

      0 0
      • Krys  

        Nemehlo, nie nemohlo ale nemohol.

        0 0
      • Pebe  

        to ale taky dost záleží na tom s kým na výlet vyrazíš ;-) jinak bychom taková předsevzetí měli problém splnit asi všichni ;-)

        0 0
      • DaSnail  

        myslím, že myslíš schudnúť… 8o)

        0 0
        • Krys  

          Nj, som v Čechách už zopár rokov. To sa nalepí. Ale naozaj zlé to bude, keď začnem dávať na koniec slovies v minulom čase a ženskom rode ypsilon. ;)

          0 0
          • hribik A1  

            so mnou zase vtedy, ked zacnem aj neumyselne sklonovat podla vzoru tank* :-)

            *do tankoch

            0 0
    • daymaker  

      Těch je. :) Minimálně pět tisíc na bajku,aby vydrželo zdraví! To jest hlavní. Omezit pivo jsem zkoušel už tolikrát,že jsem to nadobro vzdal. ;) Alespoň má člověk pak motivaci více šlapat. Hodně zdaru všem!

      0 0
    • daymaker  

      Těch je. :) Minimálně pět tisíc na bajku,aby vydrželo zdraví! To jest hlavní. Omezit pivo jsem zkoušel už tolikrát,že jsem to nadobro vzdal. ;) Alespoň má člověk pak motivaci více šlapat. Hodně zdaru všem!

      0 0
    • zichis  

      nebudu si brát bika ani žádný součástky na noc do postele.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.