přebarvení eloxu barvou = jakou a jak? KS i900

12 nepřečtených
  • bazi.marko

    čau, chci přebarvit červeně eloxovanou objímku u teleskopické sedlovky KS i900 na černo. Poraďte jak nejlíp na to a čím? Ta červená mě štve a neladí. Díky moc

    0 0
    • Lister  

      Předpokládám, že ta objímka jde sundat. Takže sundat a nechat přeeloxovat do stejné modré barva, jakou jsou ovladače na vidlici a tlumiči – pokud to teda máš na to kolo v profilu.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Mě by docela zajímalo, jak tu objímku chceš rvát přes zámek :0) Podle mě to bez rozebrání sedlovky nepůjde :0(

        0 0
        • Lister  

          Což ale pořád znamená, že to jde sundat :-)

          Pořád lepší, než to něčím šmudlat přímo na sedlovce, a když už to bude dola, tak bych to místo stříkání opravdu raději hodil do eloxu. Navíc by firma, které se zabývá cyklistickým eloxem, měla i dobře trefit ten odstín dle barvy štělovátek Foxu.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jenže komu by se chtělo rozebírat celou sedlovku kvůli barvičce. To bych ro raději oblepil nějakou nálepkou.

            Mě se i zdá, že jsem někde viděl fotky, jak KS má sady pro změnu barev. To by mohlo být ještě lepší řešení než to nechat eloxovat.

            0 0
            • bazi.marko  

              Kolo z profilu už šlo dávno, dávno do Světa, takže k fox se ladit nebude. Chci to dát do černé, ale nějakým elegantním, ne moc pracným spůsobem, tzn. pokud možno bez rozebrání. Prostě oblepit a prdnout na to nějakou barvu, co by držela, ale…?

              0 0
              • Atilla  

                Já to zatím vyřeším černou smršťovací bužírkou a až bude potřebovat servis, tak to hodím na elox. Rozebírat a ztratit záruku kvůli barvičce mi příjde nesmysl.

                0 0
                • bazi.marko  

                  …v záruce už dávno není. Já na něco příjdu

                  0 0
                  • mr.antik  

                    pořádně odmastit, trošku zdrsnit a nějakým lakem na hliník, případně základ na hliník plus barevný lak. Bude asi celkem dost drahý (pokud bys to všechno musel kupovat) i oproti eloxu, výdrž pochybná. To snad radši samolepku nebo fixu :-)

                    Uživatel Zdyn tu má fotku, jak to rozebrat. Zámek je prý jen nšroubován + loctite.

                    0 0
                    • Jenda  

                      blbost sundavat zamek, pokud me pamet neklame potrebujes akorat neco cim vysroubujes odspodu tu derovanou matku (treba segrovkovy kleste) a 11 nastrcnej klic kterym povolis dalsi matku pod tim (nebo je to naopak). Tim uvolnis ten spodek a pak jde ta sedlovka normalne vytahnout – system je uplne stejnej jak na vidlici. Objimku teda pak normalne vysroubujes a sundas – cely je to prace asi na 5 min z toho 3 min hledas naradi. Rozebirani je to asi tak jako sundat vnejsi nohy na vidlici s tim ze na tebe nevychcije olej – tedy opravdova rozborka to neni.

                      No a osobne bych to taky nechal naeloxovat bo nejaky se srani s barvickama kde se to akorat bude loupat nevim nevim

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse