Pražské bajkové vyjížďky podzim-zima 2015-2016

174 nepřečtených
  • McBlacky

    Vyhlašuji konec virtuálnímu ježdění na BF a FB. Čepici pod helmu a šup do lesa!

    0 0
    • McBlacky  

      Středa 28.10.

      10:00 pod Barandákem na bránický straně na stezce u vody.

      eventuelně 10:20 nádraží Zbraslav

      čeká se 5 minut: who is late is chasing :)

      po červený do Haloun a podle vody zpátky, pokud bude chuť a nálada skupiny, dáme i nějaké bonusy (Hrobka, Mníšek, TB singly, Babka, Hupíky)… V základní variantě to je barandák-barandák 60km

      kdo se nenapíše sem, na toho nečekáme.

      0 0
    • Smazaný účet  

      chybí ti říkanka

      na pěšinkách listí šustí

      bikeři si kola hustí

      do lesa se směle pustí

      aby nebyli tlustí

      :-)

      0 0
      • McBlacky  

        koukej přišustit na sraz poeto ;)

        už tě to noční strašení lolitek na stezce nemůže bavit :)

        0 0
    • cwrcekk  

      Tiez sa pridám, dúfam, že bude pohodové tempo ;)

      0 0
    • Thapsus  

      Tak myslím, že na začátek nového vlákna ta účast vůbec nebyla špatná. Že by se na bikeforu zase začalo jezdit? :-) Fotky jsou tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…hojnem_poctu

      0 0
    • cwrcekk  

      Moc hezká vyjížďka. Sešlo se nás fakt hodně, bylo to skvělé.

      0 0
    • crom  

      konecne to prevzal spravny clovek

      0 0
      • rasken  

        ano poklona organizatorum strach ze si pojedou svoje zavodni tempo a ukazou nam zadky byla mylna :))

        0 0
    • novas752  

      Čau, někdo dneska zajezdit mezi Modřany a hradiště na Závisti?

      Sraz případně ve 13:00 na Barranďáku uprostřed řeky.

      Cca 30–45km v terénu + max 20 asfalt. přesun, okolo 1000 výškových m.

      Styl pohoda, pomalu nahoru a rychle dolu (ale žádný velký prasečiny, mám jen XC hardtail), občas zastávka na focení.

      Kdyžtak se hlaste tady, na nikoho dalšího se nečeká…

      0 0
    • dareios  

      Ahoj, někdo o víkendu někam? Má být teplo, tak bych ještě vyrazil.

      0 0
      • McBlacky  

        v sobotu si pojedeme projet trasu WTB – ani to sem nedávám, protože se autem přiblížíme do Dobřichovic.

        V neděli asi nic – sobotní večer bude náročnej.

        Mám tady last minute – Dneska večer 18:30 z Výtoně od železničního mostu. Bajk

        0 0
    • Thapsus  

      Zítra v neděli 8.11. jedeme s Bajkrem do Haloun. Trasa dle domluvy na místě. Sraz 10.30. Zbraslavské náměstí. Dejte vědět, pokud se přidáte, jinak nečekáme.

      0 0
    • McBlacky  

      trochu s předstihem.

      17. listopadu nabízím několik variant:

      Light – Horní Požáry best of – 90km (Vlčí Rokle, Kněží Hora)

      Hard – Vojenský prostor Brdy (s podporou vlaku) 130km většinou jezdivý šotky, ale i část terének

      Fuck off bike – žiletka a kontrola Babiše v Čapím Hnízdě :)

      všechno sraz ráno kolem 9:00 ať je čas si dát oběd a večeři.

      0 0
      • Thapsus  

        Předběžně ano. Když bude trochu slušné počasí samozřejmě. Bude-li oběd, je mi varianta celkem ukradená :-))

        0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        To vůvec nezní špatně ;-)

        0 0
      • rdx  

        Pokud preziju pondelniho zubare, hlasim ucast. Light / hard / fakof beru vse …

        .. teda pokud to bude jen jedna varianta :)

        0 0
        • rdx  

          Jsem sice o dve osmicky lehci, coz bude v kopcich znacna vyhoda, ale precejen se necham radeji zitra opecovavat a do lesu se s vama pustim nekda priste, uzijte si jizdu :)

          0 0
      • karliner  

        Fuckuju jak bike, tak babiše.

        0 0
        • McBlacky  

          volně překládám jako: tvůj bike by to neujel a na žiletce bys to ty neujel? :)

          0 0
          • karliner  

            Víceméně. Tedy s politickým kontextem, že nevidím jediný důvod, proč na výročí plyšáku dávat peníze estébákovi. Západní béčko asi vyrazí do pivovaru v Lobči.

            0 0
            • McBlacky  

              no já psal kontrolovat, mrkni na jídelák :) úplně nemusím obědvat na švihu za litr.

              Je to hezká trasa,tak proto.

              0 0
      • McBlacky  

        upřesnění na 17/11

        Trasa: http://mapy.cz/s/mx51

        Sraz 1 a 2: http://mapy.cz/s/mx5a

        1 v 9:30 (odjezd 9:35)

        2 cca v 10:00 (když dřív, čekáme do 10, pak už jen průjezd)

        Oběd nejspíš v Kameňáku, ale doporučuji si vzít víc než jednu tyčku ;) pro sichr

        Konec se dá zkracovat i prodlužovat. Takhle jak to je naplánovaný to hodí 90km. Světla sebou.

        0 0
        • karliner  

          Hm, tak operace s lokýtkem, bajk tedy neopráším.

          0 0
        • Twister  

          Předběžně se hlásím na sraz 2.

          0 0
        • Thapsus  

          Stejně jako Twister.

          0 0
          • Twister  

            Kudy pojedeš, že bychom se potkali cestou? Já podél Vltavy od ND přes Podolí a ke Krčáku podél Botiče.

            0 0
            • Thapsus  

              Od Zbraslavi. Tak pod Baranďákem dáme sraz?

              0 0
              • rasken  

                jj pod mostem je to ok

                0 0
              • Metropolis  

                Ahoj, já bych se k vám když tak taky přidal u toho Baranďáku.

                0 0
              • dareios  

                Ahoj, také bych se rád zúčastnil. Můžu se k Vám přidat pod tím Baranďákem? Předpokládám, že na bránické straně. V kolik hodin?

                0 0
                • Thapsus  

                  Jak dlouho můžeme jet na sraz? 45 minut? Twistere?

                  0 0
                  • Twister  

                    Jo. Takže sraz v 9:10 a 9:15 odjezd?

                    0 0
                    • dareios  

                      Za mě souhlas. Kdo znáte trasu? Bude cestou nějaký težší terén, ala Točná, nebo spíš jen lehčí? Návrat bude teda zase k Baranďáku jo? Já jen abych věděl kde mám nechat auto, z Kobylis bych to už po vlastní ose fakt nedal.

                      0 0
                      • Twister  

                        Půlka bude jako Točná, zbytek KPŽ. Návrat k Barranďáku.

                        0 0
                    • Thapsus  

                      Oki, budu tam.

                      0 0
            • Jitkola  

              Jestli jedete směr Krčák tak Vás mohu odlapit v 9.25 na mostku u Labutě?

              0 0
        • Stendy  

          Hlásím se, sraz 1.

          Díky.

          0 0
          • Stendy  

            Tak se bohužel zítra nezúčastním. Člověk míní, život mění :-( Snad příště. Standa

            0 0
        • allrose  

          hezká trasa,škoda že nemám fční kolo,možná vás potkám se psem na procházce..si to užijte

          0 0
          • McBlacky  

            kolo budu muset taky dát nějaký do kupy, na obou fullech jsem za posledních 14 dní rozřezal pláště. Nebyl čas to řešit, tak visej smutně na háku jeden z prázdným předním a druhej zadním.

            Z nejhoršího pojedu na pevňáku.

            0 0
        • McBlacky  

          upřesnění.

          1. Nikdo se nenapsal na sraz 1 takže pojedu rovnou na sraz 2 jinou cestou
          2. počasí vypadá všelijak. Kdyby to byla ráno hrůza, tak sem hodím mezi 8:30–8:45 případné posunutí srazu (dle situace) nebo skreč. Zatím ale plánuju vyrazit i v lehkým deštíku, pokud bude šance, že to cca do hodinky přejde.
          0 0
          • 33biker33  

            V kolik vyrazis od sebe? Ráno budem moudřejší, ten destovy mrak co sem jde není uplne malej…

            0 0
          • Twister  

            Na Břevnově je pěkně, jedu dle domluvy.

            0 0
          • McBlacky  

            po dohode s Thapsusem to posuneme o 30 min.

            ad Karel: 9:45 bych to videl.

            0 0
          • McBlacky  

            nakonec teda po hromadné domluvě rušíme definitivně

            přeci jen je to dlouhá trasa a dávat to v dešti bahně není nutný

            0 0
            • Twister  

              Teda já bych zakázal psát sem v den akce. Nakonec jsme se dle dohody sešli pod Barranďákem akorát s Metropolisem, tak jsme sjezdili Točnou horem dolem. Po dojezdu dom toho mám tak akorát, takže pro mě vlastně dobře, že to takhle dopadlo. Jinak bych to viděl tak na vlak z Jílovýho. Díky Metropolisovi za vyjížďku, doufám, že ses dostal domů.

              0 0
              • Metropolis  

                Dnes ráno jsem vyrazil na svůj první internetový sraz v životě. Lehce mžilo, tak mi bylo jasné (snad díky mé lehké nedůvěře v tento kybernetický svět), že se možná s nikým nesejdu. Bylo přihlášeno pouze pět nebo sedm lidí. Jaké bylo milé překvapení, když se přesně v čas domluveného srazu objevil pan Twister, díky jehož navigačním schopnostem jsme si užili krásný den na kole prakticky mimo asfalt a bez deště. Děkuji moc pane Twister a vy ostatní lumpové, co jste se na to vysrali se koukejte příště polepšit :-)

                0 0
              • McBlacky  

                nj mě zviklal Thapsus a Jitka že to zapekli, pak mi volá Robert, že to otáčí domů.

                Já vyrazil nakonec lehce po 12. Nějak mě popadla žízen a nechtělo se mi do MMX, tak jsem dal Cukrák, Ritku, Všenory, zpátky na hřeben a Jezírko. Plznička v Halounech byla jako obvykle cajk Domů už jen volně více méně podle vody.

                Objevil jsem tři nový věci. Jednu cestu co jsem neznal, jednu starou už nepoužívanou a neznatelnou variantu a pak ultra malinovej houbařskej singl, ale bude chtít ještě tuning – na cca kilometru a půl se musí 30m jít pěšky hustníkem a pak jeden výšvih kterej bude jenom jednosměrnej (i když za sucha :) kdo ví.

                jestli ještě klapne počasí a do konce roku budu v Praze – je to nutný vidět, otvírá to zajímavý možnosti postupu mezi Černolicema a Řevničákem.

                GPS jsem si zamozřejmě dement nevzal, když jedu na pivu tak proč že jo…

                0 0
                • Twister  

                  No, nějakou potuněnou cestu do Haloun bych rád absolvoval. To je teď tak v mym dojezdu.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    tak to nekdy dáme – chtělo by to festovnější mačetu a je to práce na 30minut a bude to celý v sedle.

                    0 0
                    • Twister  

                      Mám pilku ocasku akorát do batohu, tou by to snad taky šlo.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        tohle jsou suchý nízký větve ve smrkovým lese – převážně.

                        mačeta ideál, malá sekerka taky možnost. Já mám jen dvě střední jednoručky, s těma se tahat z Prahy je fakt krajní možnost.

                        0 0
                • Thapsus  

                  Já jsem nevinnej! :-) Už jsem se poctivě oblíkal, když začaly chodit zprávy na telefon. Ta poslední od tebe mne dorazila, řek jsem si, že když už i Blacky pochybuje o smysluplnost akce… :-)). A pak během toho odkladu o 30 minut začalo docela slušně pršet…

                  My jsme nakonec nevyjeli vůbec, ale na to pivo jsme se sešli se Strejďákem, Darksonem, Jíťou a Plukovníkem v hospodě taky. To bylo 15h a zrovna se začalo dělat docela hezky. Tak snad příště to klapne.

                  0 0
                • Jitkola  

                  Já jsem sem psala aby jste nečekali, néé aby jste nejeli.

                  0 0
    • Petr L2  

      Tak než Babišovo hnízdo, to bych se radši stavil o „kousek“ dřív v Pyšelích v Sokolovně :-)

      0 0
      • crom  

        nekdo o vikendu do Haloun na pivo?podminka vyletni tempo:)

        0 0
        • McBlacky  

          jeden den bych i jel, ale máme nějaký program takže nevím jak to bude otevřený pro posezení – tzn ne jako minule 4 hodiny kolo a 7 hodin v knajpě :)

          0 0
        • Reggie  

          sobota? Rýsuje se mi víkend bez rodiny, tak že bych ometl pavučiny z biku?

          0 0
          • Smazaný účet  

            sobota? v neděli mám nějaký běhání (8km kros v Senohrabech)

            0 0
            • crom  

              rad bych vas videl,jenze jsem zapomel napsat ze me ktomu dokopal Strejdak o vikendu.takze ho nechci vynechat.jestli muze jen v nedeli,tak nedele.cas sem jeste napisu

              0 0
        • StrejdaS  

          No neke lenoch by jel! :D Akorat muzu jen nedeli, v sobotu rubu.

          0 0
        • oddie  

          Výletní od slova vyletět? :)

          0 0
        • Thapsus  

          Fajn to bylo pane, díky. Pár fotek a malé video z tradičního mistrova přejezdu klády :-) je tady: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…irak_sezony/

          0 0
          • Darkson  

            fajnový…k videu, já nic neobjednával a ta částka absolutně nesouhlasí! :)))

            0 0
          • crom  

            diky vsem za vyjizdku!pohodovej pojezd.mam mesic na zregenerovani,dalsi vyjizdka s B-F novorocni kam jinam nez do Haloun:)

            0 0
          • Jitkola  

            Bylo to moc fajn, dík. Jsem ráda že do Haloun ještě dojedu :)

            0 0
    • McBlacky  

      kdyby to někoho lákalo, tak utery 24.11. 18:40 pod barandákem na bránický. Někam na Cukrák a ze Všenor zpet.

      0 0
      • crom  

        prosim nevite nekdo v jakem je stavu singlik pod Karlikem smer Cernosice.jede se po zeleny a kdyz se to lame prudce nahoru tak furt rovne neznacenym houpavym singlikem.jeste se te zeptam.jednou jsi nas kus dal za silnici bral nejakou rokli nahoru smer hupiky(ten den ti tam prasknul orech).da se tam tudy jeste?dik

        0 0
        • McBlacky  

          mrkni sem http://mapy.cz/s/mJ3W

          mezi 1 a 2 je to ok, to jsem jel minulý týden

          mezi 3 a 4 jsem to jel v létě a bylo to ok, ted nevím

          rokle je od 5. Začíná to schody mezi chatama

          0 0
          • crom  

            dik.3 a 4 jsme jeli o vikendu a v pohode,to co myslim je od 2 smer Cernosice.pokra­covani zeleny ale rovne singlikem a konci to u silnice.chtel bych to vyuzivat kdyz vracime na hupiky.tenhle singlik(3,4,1,2 a pokracovani k silnici) je dlouhy,prakticky fyzicky zadarmo a urcite zabavnejsi nez cyklostezka a nebo cervena nahoru.rokle pujde doufam vytlacit rychle a vyhnu se kantynaku a acku nahoru:)

            0 0
            • McBlacky  

              podle me se to jezdilo jen takhle http://mapy.cz/s/mKG5 a to podle toho jak bylo zarostlo – zoráno. Nic extra každopádně. Dobrý singl tak nevedl nikdy, nebo m to uniklo.

              Rokle jde vyjet ale pak stejně kus áčko a panelka pod hupíky

              0 0
              • crom  

                jo tohle jsem kdysi stebou i jel

                0 0
              • Bumerangista  

                Vede to víc pod lesem a na silnici se to dostane až u plakátu Holba. Ale jak píše allrose, je tam plno akátů, zas ale sypký matroš, takže bahno bych nečekal.

                0 0
            • allrose  

              předloni jsem tam jel,pokračování od zelené k silnici,plno mladých pichlavých akátů,místy těsně u plotu,přelejzal pěknej bordel..a pěkně jsem si nadával,že jsem se raději nevydrápal po zelené nahoru

              0 0
              • crom  

                to je ono,bylo to misty bliz plotu ale slo to jet kdysi cele,ukazal me to teepex.tak uz to zarostlo :/

                0 0
          • Bumerangista  

            Stojí ta rokle za to? To jsem neznal.

            0 0
            • McBlacky  

              určitě znáš. Ono to je spíš udolí. Kde by se tam vzala rokle. Používaná cestička – logická spojka.

              je to zajímavá varianta, když chceš na hupíky

              0 0
    • Tydlii  

      Ahoj :)

      Tak schválně, pátek 14:50 u Modřanského jezu. Cukrák, Mníšek, Všenory a někudy z5.

      Měl by nékdo zájem?

      Tydlii

      0 0
    • Tydlii  

      Ahoj lidi, tady menší tip na případnou vyjížďku. Lze využít zkratky/nádlužky dle nálady :). Za den se to ujede, část trasy (75 km) jsme jeli v říjnu se startem ve 13:45.

      kml:

      http://uloz.to/…CW/route-kml

      gpx:

      http://uloz.to/…/route-1-gpx

      Pište názory atd…

      S pozdravem Tydlii

      0 0
    • StrejdaS  

      Zitra sraz v 11:00 u pumptracku v Braniku nach Novorocni Halouny. Trasa asi klasicky po hrebeni, podle slozeni skupiny pripadne zaradime nejaky trailik.

      0 0
      • crom  

        my nakonec jedem ve ctvrt na jedenact vlakem do Vsenor.dame nejakou techniku a dorazime do tri do hospody.jsme lenosi:)

        0 0
        • tonik666  

          My jedeme di Vsenor vlakem ve ctvrt na deset. Pojedeme tu samou technilu, takze se tam mozna potkame:) V Halounech planujem byt okolo pul druhe.

          0 0
      • StrejdaS  

        Vzhledem k tomu, ze nikdo nepise, tak my pojedem okolo modranskeho kina, budem tam kolem 11.

        0 0
    • Twister  

      Plánujete něco na sobotu či neděli? Nebo budu muset něco vymyslet já? :)

      0 0
      • Twister  

        Zítra 3.1. pojedu, nejspíš směr Karlštejn. Budu v 10 pod Barranďákem na SMÍCHOVSKÝ straně. Kdybyste se chtěli přidat.

        0 0
    • Thapsus  

      Tak když už se v hojném počtu nesjedeme na vyjížďce, je hezký, že aspoň v hospodě se sotva vejdem ke stolu :-). Pár fotek z novoročních Haloun: http://thapsus.rajce.idnes.cz/…v_Halounech/

      0 0
      • Meduza  

        Sakra!

        Koukam i na blondyny doslo. Jsem zase o neco prisel.

        Mel jsem to v planu, ale musel jsem makat :(

        Kdyby takhle zitra nekdo neco, tak bych jel

        0 0
        • Las  

          dnes pěkné zahájení sezóny, děkuji všem:)

          0 0
          • crom  

            pekne to bylo vlese i hospode,dik!at to vsem jezdi a bavi je to

            0 0
    • tonik666  

      Pořádáme 3.ročník Pražského Kempu s Dušanem Mihalečkem, termín 5. a 6. března.

      Detaily pro zájemce zde

      0 0
    • McBlacky  

      Neděle 14.2. v 10:00 pod Barandákem na bránické dole u vody.

      Na biku do Haloun, trasou kterou jsem pracovně nazval ""ways less travelled":https://mapy.cz/s/rYXA". Není to ještě dotažený na 100% a zhruba 30–40 metrů je třeba jít pěšky – vysekám to až na jaře (možná :)

      Kdo se nenapíše na toho nečekám. Tempo rozumné, v sobotu večer jdeme na pivko s kamarády :)

      0 0
      • jakub_kencl  

        Jedu v sobotu na Brdy do prostoru. Uvidím jak budu po pátečním plese a sobotním kilču vypadat :-), ale možná bych na vás v neděli počkal buď na Skalce, nebo se dostavil na jedno k Paviánovi. Tam byste s Vaším tempem měli být někdy mezi 12 – 13 hodinou.

        0 0
      • oddie  

        Hm, v neděli mám děti, docela bez šance. Škoda, tuhle trasu bych si dal rád.

        0 0
        • oddie  

          Tak jsem vymyslel variantu částečného odložení dětí, snad to klapne, akorát nedávám ten start, připojil bych se nahoře na Baních, kdyžtak potvrdím v neděli ráno na tel.

          0 0
          • McBlacky  

            Jasny, Bane u zavory – jak se cervena dotkne silnice a je tam odbocka jsou cajk. 10:35–10:45 cca

            0 0
      • Gianty  

        Zdarec zítra jedu :-)

        0 0
      • jakub_kencl  

        Tak jsem na zítra nakonec out – návštěva, nestíhám ani k tomu Paviánovi na jedno :-(

        0 0
      • Booker  

        Ciao, pojedu…

        0 0
      • Booker  

        Super vyjížďka. Díky. Blacky, mohl bys mi prosím kdyžtak poslat nějaký kontakt na to svařování rámů? Díky

        0 0
    • Twister  

      V sobotu pojedu na celej den, směřoval bych to přes Radotín, Chýnici k Loděnici, moc tam nejezdím. Zpět dle okolností a dohody. Budu pod Barranďákem na smíchovský straně v 10h.

      0 0
    • Macháně  

      V nedeli nekdo nekam jih? Dvanacta start. Tempo klidne zdimajici. Barandak, zbraslav, halek, stekajici pes, vrany, zvole, udoli taty kony a domu treba? Nebo tocnou, prokopak jestli nekso zna?

      0 0
    • cwrcekk  

      Ve ctvrtek dopoledne se chystáme s kamarádem pojezdit trochu sever. Start asi v 10. Presny plan zatim neni. Bud start Ladvi a Dablice, Cimice, Bohnice a nebo naopak neco vice na vychode.

      0 0
    • Smazaný účet  

      je jaro! :-)

      0 0
    • McBlacky  

      Než to tady zavřeme, tak one last ride ;)

      pondělí 28.3. 10:00 pod Barandákem na Bránické dole u vody.

      Bike směr Halouny (pivo a obed. Trasu doladíme na místě ale mohli bychom třeba pro změnu Rado-Kosoř-Lety-Skalka-Jezírko

      0 0
      • Smazaný účet  

        a budeš hodnej? :-)

        0 0
        • McBlacky  

          po dnešních 162km myslím, že nejhodnější. Víš jak: čt večer kalba, pá běh intervaly, večer decentně víno a rumíček, včera kolo, litina přes den i večer, dneska kolo, po cestě pivo a vína a za chvíli jdu s Robertem na pivo…

          už nejsem nejmladší ***** fix :)

          0 0
      • McBlacky  

        vzhledem k tomu, že Serza ruší učast a nikdo jiný se nenapsal, sraz ruším

        na kolo jedeme i do Haloun, jen prostě nebudeme nutne stíhat deset po most. Víc času na ranní kávičku ;)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.