• Twister

    Zdar, příštích 14 dní se budu zase vyskytovat v Praze, a rád bych se vypravil přes Brdy na Plešivec, s tím, že cíl je tam skutečně dorazit. Kdo by se přidal? Sraz v sobotu, nebo v neděli v 9:00 pod Baranďákem na Smíchovský straně.

    Anketa: jel bych v:

    7x
    100%
    0x
    0%
    0 0
    • bajkr  

      dobít plešivec v tomhle počasí zima jak v psírně :o)

      0 0
      • Twister  

        Já už tu mám jaro, tak mám roupy, chystám se i vyrazit na pár dní se spacákem. :) Zrovna ale od tebe bych očekával příslib účasti.:)

        0 0
    • cabbage  
      1. je to daleko
      2. chci projet ještě neco v bližší části brd
      3. je to moc brzo
      4. seš chrt:-P

      btw: shánim ultra-light 8mm imbus, nevíte někdo o něčem?..

      0 0
      • Meduza  

        Budu o tom uvazovat… Halouny se mi nekdy zdaji dost blizko… :o) Ale muselo by se jet na pohodu a neee nejakou kudlu…!

        0 0
        • cabbage  

          Ok, jestli vyrazíš tak:

          Sobota(16.2.) v 10:00 u Modřanského kina (poslední podjezd u cyklostezky v Modřanech + zastávka vlaku)

          tempo: klidné

          0 0
          • karliner  

            vezmete mne také (klidným tempem…), pokud se mi bude zdát tempo neklidné, tak se urazím a odpadnu… :-P

            0 0
            • cabbage  

              To, co sem napsal, platí.;)

              0 0
              • karliner  

                pardon – nějak jsem nestihl včas vyrazit, vyrazil jsem později směr jince a Plešivec, ale v Halounech pro naprostou vymrzlost otočil nach prag…

                0 0
                • cabbage  

                  v klidu, sem nespozoroval žádnou odpověď, tak sem jel jindy a jinam;) takže sem napomatl všechny tři sjezdy do jedný trasy a oběd vynechal;)

                  0 0
          • tibro  

            Tiez by som sa pridal kludnym tempom. Bike mam v Prahe uz dva tyzdne ale este som nejazdil. Len neviem ako sa dostanem z Hostivare az do Modran :) Keby mal niekto cestu mojim smerom by bolo dobre :)

            0 0
          • Meduza  

            To neee, ja se tesim na poradne dlouhej vejlet, akorat doufam, ze je uvisim… Ja na ne nemam akorat v rychlosti, jinak najezdino uz letos pres 1000km asi mam a za poslednich 14 dni 2× 100+ po Brdech… Moje heslo zni, „Kdyz Halouny, tak aspon minimalne pres Stozec!“ a ne se trapne spoustet kolem jezirka dolu :o) Nakonec u Stozce ty Buciny jsou jedno z nejhezcich mist na Hrebeni, tak je mi lito je vynechavat…

            0 0
            • cabbage  

              měl sem v plánu namotat sjezd po modrý, po zelený + od jezírka … ale jak tak čtu tvůj nájezd tak seš chrt a byl bys bržděn;)

              0 0
    • McBlacky  

      bych jel. Mohli bychom zkusit i ten sjezd z kopce naproti Plešivci co mi o něm pořád vypráví Fousek. Snad ho trefíme :)

      0 0
      • McBlacky  

        tak jen pro info pro zájemce, mapu i popis mám. takže see ya v sobotu. a nehlašte se všichni :)

        0 0
        • Darkson  

          Plešivec, první letošní kilo na bajku, hospůdka v Jincích…že by? :-)

          0 0
          • McBlacky  

            ja ja Jince + bonus sjezdík. GH říkal, že by tedy vyjímečně vstal :)

            0 0
    • Meduza  

      Jo! Sobota se zacina tvarit sice trosku mrazive, ale tudiz bez bahna… Takze u me snad dobry, teda jestli se mi nevrati ta strevni chripka co me postihla v utery.. A zpatky se pojede taky po hrebeni nebo po silnici? Joooo a chrti a pockate na me?!?!?!????

      0 0
      • McBlacky  

        ono vzhledem k času nejspíš zpátky po silnici, nebo alespon z větší části. Uvidíme až jak na tom budeme časově za Plešivcem.

        0 0
        • SNAIL  

          Jaká silnice, vezmeme to hezky po trase eXBB. Možná Vám dovolím vynechat Babku :-)))

          0 0
          • McBlacky  

            uvidíme časově ne každej to může drtit jako ty… začneš jezdit ještě o kus rychleji a budu ti muset vykat :) :)

            0 0
            • Meduza  

              Ja uz nabijim lucernicku, takze bych se ani lehciho terenu nebal… :o) Nakonec Nocni WTB jsem jel jenom s uplne malym svetylkem a taky jsem se neztratil. Nakonec se stejne budeme vracet po ceste, kterou uz jsme kazej projel hafokrat.

              0 0
              • Gung-Ho  

                Ty chceš snad ujet dvě stovky…dyt vyrážíme v 9:00…ještě skoro v noci:-))

                0 0
                • Medunka  

                  zkusim se v tydnu rano nalogovat kdyz vstanu do prace ;-) Asi jeste nebudes spat …

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    To by se mohlo klidně stát…párkrát už sem viděl jak se lidi přihlašujou než sem šel spát:-))

                    0 0
            • SNAIL  

              Já a drtit? To si mě s někým pleteš, já si hezky v klidu hlídám zadní řady :-) Ale myslím, že tu trasu bychom mohli v pohodě stihnout celou. Z Let už můžeme jet v klidu se světly.

              0 0
    • SNAIL  

      V 9 je to hrůza, ale snad vstanu. Jen doufám že nezmrzneme, hlásí pěknou zimu

      0 0
    • coffield  

      Chtěl jsem se tentokrát přidat, ale takhle horečně pojaté mne to odradilo :-) Nějak se mi netočí kolečka takhle brzy ráno.

      0 0
    • Treker  

      Tak to je škoda, že jsem bez kondice, hned bych jel… letos mám najeto pěknejch 35 km a málem jsem u toho umřel. zato prášku jsem od ledna sežral kýbl :-((( Tak si to užijte a nezmrzněte, bude pěkná klemra…já budu pěkně doma s děckama :-)))

      0 0
    • Twister  

      Super. Tak v takovouhle účast jsem ani nedoufal, a samá „lepší“ společnost. :) Jsem právě nahodil komplet novej pohon a při tý příležitosti zjistil, že střed začíná chytat vaklík. No, už na to má nárok, tak to bude taková jeho labutí píseň. Už jsem obědnal novej. :) Tak já valim do hospody, abych se včas vrátil. Ráno zdar. Jo a beru Sigmu, proti nějakýmu ježdění potmě rozhodně nejsem. :)

      0 0
      • McBlacky  

        až ti budu vyprávět co jsem zažil se středem dneska já, nebudeš věřit…

        0 0
        • Twister  

          No, tak jsi mi to ani nestihl říct. Se na tebe nějak lepí smůla. To jsi na Curtisu pomrvil závit v domečku nebo co? Jo, a slyšel jsem, že jsi na tom vraku jel dolů do Řevnic.!? To mi teda přijde hoodně odvážný, no ale aspoň, že jsi dojel v pohodě.

          0 0
      • Twister  

        Aaa, sice pozdě, ale přece: obJEdnal

        0 0
    • Bender382  

      Ahoj, v sobotu nemůžu, ale nevyrazil by někdo do Brd v neděli? Třeba z Radotína po červené přes Karlštejn do Berouna, zpátky přes Brdy a Cukrák – a nebo úplně jinak:-))

      0 0
    • JirkaD  

      Ahoj, jedu taky, Plešivec si nenechám ujít. Snad bude počasí trochu přiznivý, už teď jsou venku 3 st. pod nulou.

      0 0
    • fousek  

      Ha tak akce kterou sem mel naplanovanou byla zrusena takze se k vam s nejvetsi pravdepodobnosti nekde pripojim. Jesli pojedete pres Kuchynku po cerveny na Komorsko tak dejte vedet az budete na Stozci ja vam vyrazim naproti.

      0 0
    • fousek  

      Tak doufam ze ste dojeli a omlouvam se za zdrzovani, ve foto-ostatni je par fotek co sem vyfotil

      0 0
    • Thapsus  

      Tak jak jste dopadli, chrťáci, nezmrzli jste ? Pochlubte se… jsme na Vás celej den mysleli :-)

      0 0
      • Darkson  

        bylo to fajn. pod Plešivec po trase starejch Bikebrd, zpět kvůli času částpo asfaltu+konec Transbrd. hodilo mi to něco pod 130 km, tempo standartní, převýšení poctivý…docela mě bolej nohy:-). Jo a doufám, že se Medusa neztratil někde na Brdech, musel si za každou cenu přiložit a mířil skoro za tmy kamsi na hřeben;

        0 0
    • SNAIL  

      Tak bylo to perfektní, sice drobet zima, takže jsem se už těšil na horkou koupel, ale stálo to za to. Tempo docela slušné a oběd tradičně dobrý. Škoda jen toho defektu Blackyho, který to musel kvůli zlomenému rámu vzdát.

      0 0
    • petebike  

      vy se mate, mate bajky :-( ja nehraju…

      0 0
      • Gung-Ho  

        Stejně bys do Brd nejel:-))

        0 0
        • petebike  

          hehe, vcera sem tam na silnici stravil nejaky cas :-)), stavim si bike na brdsky koreny…ale zas tak casto tam nebudu !

          0 0
    • JirkaD  

      Bylo to fajn, teploty mezi –2 až –4 st. C takže žádný bahno, navíc docela slušný oběd v Jincích. Nohy mě tedy bolely dost. Večer jsem byl jako zvíře – najedl jsem se a usnul u TV :-)

      0 0
      • JirkaD  

        Celkem asi 123 km, převýšení 2460 m.

        0 0
        • SELMIRA  

          Sijo, vy jste bláááááázni!

          Eštěže už vám nestíhám.

          Mi v sobotu stačilo vydrápat se pohodově na Cukrák a pak rychle šup domů do teplíčka. Pak eště pěšo do Letů, podívat se na končící masopust, kde jsme ulovili lahev moku zvaný Žihadlo… a pak…„vžum, vžum“ tryskem kolem nás proletěli chrťáci v čele s GHčkem…jsem teda čučela :o)))

          0 0
        • SELMIRA  

          Sijo, vy jste bláááááázni!

          Eštěže už vám nestíhám.

          Mi v sobotu stačilo vydrápat se pohodově na Cukrák a pak rychle šup domů do teplíčka. Pak eště pěšo do Letů, na končící masopust, ulovit lahev moku zvaný Žihadlo… a pak…„vžum, vžum“ tryskem kolem nás proletěli chrťáci v čele s GHčkem…jsem teda čučela :o)))

          0 0
          • Gung-Ho  

            Bych skoro řek, že už si nějaký to Žihadlo v sobě musela mít:-)) protože to proploužení několika zmrzlíků Letama se opravdu …„vžum, vžum“ ani zdaleka nepodobalo…a GHčko už bylo tak KOočko, že ani nevěřilo, že v neděli ještě vyjede. Nakonec se podařilo…ale jen velmi, velmi vlažně:-))

            0 0
            • SELMIRA  

              mi se zdalo, ze jste prosvisteli celkem svizne

              jak jste se prehnali kolem tak jsem si hned predstavila vasi situaci – kolik km uz asi mate (ze urcite pres 100ku) a ze tyhle kose jeste mate celkem kus cesty dom… no, jsem teda omdlivala a byla rada, ze nejsem s vami!!! :o)

              0 0
    • McBlacky  

      jako jsem docela zpruzenej :/

      si rám dovolil dost, prasknout zrovna z kraje takovýho super výletu :) doufám, že do víkendu dám do kupy něco pojízdnýho.

      0 0
    • Twister  

      Tak jsem konečně stáhnul fotky. K vidění jsou tu: album.volny.cz/bar­ton.j2007/brow­se.php?album_id=99705­&browse_page=0

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.