• banton

    ahojda… tak jak jste na tom bajkeři a bajkerky?? Pokud si pamatujete tak jsem tu založil forum „Existuje jedna i pro me?“ celkem zajimavy co jste tam vsichni napsali..zajimalo by me jestli se u vas neco zmenilo?? No u me jo.. s holkou co mi tam napsala, jsem uz byl trikrat.. az dostane nove kolo tak to bude hodne zapalena holka do kola.. jj je moc fajn.. nechtel bych rict ze jsem to zalozil kvuli seznamce ale ted jsem moc rad ze jsem ji poznal…viď Iris?!S pozdravem biker Tonda.

    0 0
    • enrico  

      jedinu babu, co som kedy z BF videl je moja zena a este som videl martinku na dubnickom maratone ale nepoznel som ju, kym som sa tam dovalil uz bola prec :-)

      0 0
    • ares  

      :-)) Ať Vám to dobře šlape!

      0 0
    • Martinaa  

      no tak žádná velká změna, ale jednou jsem přece vyrazila s jednim klukem z BF, a tak aspoň vim, kde je ta profláklá maturita :) Jinak tobě každopádně gratuluju:)

      0 0
    • jakub  

      HELE a nemel bys nas teda vsechny z BF nekam pozvat a poradne to oslavit??? (a platit??)

      0 0
    • vlk  

      Tak to ti gratuluji. PS: Hele neměl jsi dřív v profilu město Přerov?-Teď tam máš Lipník nad Bečvou.

      0 0
      • banton  

        je to možný..jsem původně z Lipníka do Přerova se teď budu stěovat během mesice…procpak??

        0 0
        • vlk  

          No, že byste s námi mohli někdy vyjet na nějakou vyjížku, a když jsi z Lipníka, že tam občas Martinka s Pekáčkem pořádají projížku po trase Šely.

          0 0
          • banton  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
    • Pekáček  

      No vida a pak že nerostou :o) Ať vám to šlape a někdy se srazíme na nějakém srazu, třeba projedem Šelu.

      0 0
      • šlapatko  

        Tu Šelu bych jel taky,dojet není problém mám to kousek

        0 0
      • TinkTink  

        A kdyyyy? :)

        0 0
        • Pekáček  

          Až Tink založí příspěvek a svolá lidi :o)

          0 0
          • jakub  

            hmmm to spis az se rozhodne, na cem ze to bude teda vlastne letos aspon chvilku jezdit…

            0 0
          • TinkTink  

            No to neni tak lehky…asi by to chtelo pockat do dubna, to pocasi je velmi vrtkave :-/

            0 0
          • speedy gonzales  

            ja bych jel taky… musim zkontrolovat jestli ma tink odpovidajici techniku:-))))

            0 0
            • Corbett  

              Já bych jel také, tak dejte dopředu vědět.

              Kontrolovat Tinkovu techniku nemá cenu, protože jemu déle jak měsíc nevydrží:)

              0 0
              • banton  

                Jako fakt jestli planujete nejakej sraz tak se prosim ozvete…cislo je o neco vis na me..moc dekuji!!Tonda

                0 0
                • Corbett  

                  Tady se tak občas lidi domlouvají. Tak jako ty hledáš přes BF kamarádky na bika (teď to nemyslím špatně), tak se tu občas domluví parta lidiček, sejdou se a projedou třeba Šelu. Loni se mi tam líbilo, když opomenu zasekanou přehazovačku od suché trávy. Martinkaa nás pěkně provedla:)

                  0 0
                  • grafik  

                    jj byl to pekny vylet, vezmes i toho tveho kamose? :) zapomel sem jeho jmeno :-) letes bych se k vam opet pridal, ale pak jet zavod to uz bude pruda nuda … : )))

                    0 0
                    • Vymi  

                      jo a zase vezmeme fotaky at je to zdokumentovane:-) letos ale pojedu celou dobu s vami ne jak minule jsem se odpojil kvuli svoji ex. pritelkyni…

                      0 0
                      • Martinkaa  

                        Ze ona se s tebou rozesla, zes tehda prijel pozde ;-)

                        0 0
                      • banton  

                        Vemte me se mnou bude sranda ja chcu jet taky.

                        0 0
                      • Stancek  

                        To je tam jak Ti vzdycky zvonil mobil jako by prolitala stihacka? ;-) Jak pojedete selu, urcite se pridam…

                        0 0
                    • Corbett  

                      Kámoš se jmenuje Jara a pokud budu mít čas já a zároveň on, tak ho vezmu. Nebo vemu někoho jiného, nebo pojedu sám. Záleží na tom, jestli se vůbec něco domluví a když se domluví, tak jestli budu mít čas.

                      Závod nejedu, protže si jedeme zabikovat do Sudet:)

                      0 0
                    • vlk  

                      jj bylo to supr, taky se přidám, až se zase pojede.

                      0 0
          • Vymi  

            Hele a je bahenko :-)))) ted ta sela bude uaaaaaaa :-)))) ale jsem pro ji projet tedy aspon pulku…

            0 0
    • mitch  

      Jo u me se zmenilo, je ze me svobodnej mladenec po dvou a pul letech…tak sem si koupil novy kliky a tretry :), akorat nevim ze musi bejt tak hnusne…

      0 0
      • banton  

        JJ počasi ted týden přalo a ted ma prej snezit nebo co nebo ma byt pekne hnusne tak nevim…

        0 0
    • Irena  

      No jo presne jak rikas ;)…ani nevis, jak moc jsem rada, ze te znam…:o)

      0 0
    • mosquito  

      tak to je husty… sice pozde ale tu poznamku si neodpustim :)) hele jako a nechces si lovit ve svym reviru, co strkas nos do Olmika kdyz ses z Lipnika nebo z PV ? ;-)

      0 0
      • banton  

        Promin, já za to nemuzu to samo..a nerikej ze zrovna ty mas nouzi:) ne jako fakt a taky uz je ti trosku vic no..

        0 0
      • vlk  

        No Mosquito, ty už jsi prostě starej, pro tebe už jsou jenom starý ryby :oD

        0 0
        • Martinaa  

          dovoluji si oponovat – ve 25 je člověk v nejlepších letech :) to však neznamená, že když je mi 20, tak si stěžuju, jsem spokojená:)

          0 0
          • mosquito  

            o tom by se dalo polemizovat, 25 znamena mladi v p*deli a do duchodu sakra daleko :)))

            0 0
            • Sobi  

              Jj a je to každým dnem horší… :-)

              0 0
              • Martinaa  

                dokud to šlape, je to dobrý:)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Nahodou me se ten duchod kazdym dnem blizi, akorat se bojim, ze me nic takoveho neceka.

                0 0
                • Martinaa  

                  jé další Šťastný:) tady nás teda je

                  0 0
                  • Sobi  

                    Já se na důchod těšim! Budu mít 50 000, chatu v Jizerkách, u baráku velkýho psa, v garáži novýho spešla… jj už se těšim! :-D

                    0 0
                    • Hnoj  

                      Ty seš u policajtů?

                      0 0
                      • Sobi  

                        No když to vidim, tak se asi vy… na to co dělám a půjdu k nim! Sice budu u fšech za ......, ale za ty prachy… :-D

                        Ne, jen jsem zasnil, stejně tak i důchod je jen sen! :-D

                        0 0
                    • lizar  

                      no nic proti ale 50 000 to nebude zrovnamoc. To víš někde s toho státu ty peníze musí být akorát že na nás se už nedostane tak jedině si dávat peníze do pojištění a penzijních poj. ale na to je času dost na to penzíjko :)

                      0 0
                      • Sobi  

                        Já už myslel v eurech! :-D Do fondu dávat prachy je blbost! Radši bych ten fond založil a pak jako každý správný fond u nás: reklama-držet prachy-tunel-bahamy… ale tý chaty v Jizerkách se nevzdám! :-D

                        0 0
                        • lizar  

                          ale no musíš védět kam s penezi. Tak spoření to je od toho ale to si lidi sami rozkradli ale to neradi sliší ale je to pravda protože stavebka byli od toho aby si platili na něco a potom udělali úvěr a začali stavět. Ale jako správný čech nedodrželi ekonomický kruh a vybrali a založili nové a to nemůže vydržet žádná finanční skupina ani ta největší. Ale dávat peníze do pojištění a do fondů si myslím není špatné a taky záleží co zvolit variant je x :)

                          0 0
                          • lizar  

                            Ale v Unii platí že si už mladí lidé nákou malinkou část dávají na důchot aby měli z čeho jednou vyjít ale 50 000 eur no to už jde no :)

                            0 0
                          • Sobi  

                            Jj k tomu nemám co dodat! Prostě jsme pěkně vy… národ! :-) nebo jsem měl spíš :-(

                            0 0
                            • lizar  

                              to víš češi ale každý není stejný ale to by udělal asikaždý a tak to chodí u nás většinou se vším

                              0 0
                            • lizar  

                              tak to chodí většinou u nás se vším ale všichni nejsou stejní

                              0 0
                        • dancing dog  

                          ahoj, bych doporučoval místo Jizerských spíše hory Lužické..

                          0 0
                • Luma  

                  Mít vaše roky tak si pískám

                  0 0
                  • lizar  

                    tak každý si tím projde a každý stárne co naděláš

                    0 0
                    • Luma  

                      bohužel už nic:-)

                      0 0
                      • lizar  

                        hele každé období života je pěkné a jde o to aby si to člověk dovedl vychutnat dosyta a hlavně být s někým s kým to jde a hlaně když to klape. Já takovou asi nenajdu :)

                        0 0
                        • Luma  

                          Já jsem takovou našel až v 28,sice nejezdí na kole/a to má krásného spešla/,ale jsem spokojený máme dvě holky.Jinak zdraví zatím slouží a to je hlavní.Ta pravá přijde,neboj.

                          0 0
          • vlk  

            To mělo být jen rejpnutí do kamoše. :o) Však je tam ten smajlík. Je jasný, že to není myšleno vážně a on to ví.

            0 0
            • Martinaa  

              já to vim taky, ale tu poznámečku jsem si prostě neodpustila:)

              0 0
          • Pebe  

            já bych ani ty starší nezatracoval :-)

            0 0
          • Krys  

            Nie nie, skutocny zivot zacina po tridsiatke. Pred tridsiatkou je to len take tapanie v tme. :))

            0 0
            • ares  

              :-)) Já se svýma očima tápu ve „tmě“ už od mala a do smrti budu :-)

              0 0
    • Mažar  

      Přidávám svou gratulaci a jak to tak vypadá, budu muset pořešit tu samotu… :-)

      0 0
      • Hnoj  

        Myslím že pro Maďara je ideální najít si Slovenku :-D

        0 0
        • Mažar  

          Slováci jsou z ruky, stačí mi Brno a blízké okolí

          0 0
          • Hnoj  

            Teď si nejsem jist jestli si ze mě děláš legraci a nebo nevíš o tom, jak moc se maj slováci a maďaři rádi…

            Mno ono na tom moc nezáleží :-D

            0 0
            • Mažar  

              Neboj vím jak to mezi něma je… :-(

              0 0
              • Misiak  

                nahodou dobre. moja draha ma madarske korene a vobeeec mi to nevadi ;)

                0 0
            • Jarkeld  

              :) by me fakt zajimalo jak to mezi nema vlastne je, pac otec je madar a matka slovenka

              0 0
        • Gorgov  

          :D

          0 0
    • petebike  

      at vam to slape chlape :-)))

      sice sme se tu nepoznali ale s forem a s lidma to ma hodne co delat :-)

      www.bike-forum.cz/…2/forum.html#…

      0 0
    • dancing dog  

      Jéé, ta Irena na fotu vypadá jako hezká sympatická bytost… tak „gudlak“

      Sám sem svou současnou=snad i budoucí milou potkal v práci , na bajku nejezdila, pořídil jsem jí ale Ravo a jak teď jezdí / za pěkného počasí / ráda

      0 0
      • banton  

        JJ v reálu vypadá jeste mnohem lepe… hlavne ze mame spoustu spolecnych nazoru.. jj a kolo navic mam a docela slusny tak neni problem..

        0 0
    • banton  

      No jeste bych tu mel napsat, ale to nikomu neříkejte, že jsem po tajnu zamilovanej podle mě do nejuzasnejsi holky na planete a to do Terezky Huříkove..!!Pred spanim nekdy polibim jeji plakat..takova trochu uchylka…ale kdyz nekdo muze milovat nejakeho Baroska… Proste Terka je Terka a strasne se mi libi pisnicka co mela v serialu „nehasit, horim“ od Cranberies..

      0 0
      • Misiak  

        ja ti neviem, co na nej vsetci vidite? priemerne pekna baba, ktorej to celkom dobre slape. a?

        0 0
        • banton  

          Podle meho nazoru je to uplne uzasnej clovicek..A nerekl bych ze jen prumerne hezka..moc hezka a co pak nazivo:) a taky asi tim co treba dokazala… asi tak nejak..

          0 0
          • Misiak  

            takych uzasnych clovickov je v tvojom okoli kvantum, staci otvorit oci ;) co je hezke a co nie-to je vec vkusu, uznavam, ja na nej nevidim nic vynimocne hezke. tiez mame v oddiele vicemajsterku sveta v mtbo a nikto ju nevynasa do nebies, tym chcem povedat, ze za hurikovou bude asi trocha dost reklamy… ale sak ked sa ti lubi, tak v pohode, nic v zlom :)

            0 0
          • mosquito  
            1. by si ji mohl nekdy pustit at se na ni podivame i ostatni, kdyz uz sme ji tady pomohli vybirat bajka
            2. nemel by si se tak upinat, pockej az pred tebou na nejakym svihu vymete kaluz bahna .. to budou padat jiny sladky recicky :-D
            0 0
            • banton  

              JJ vim ona touzi po sve Meride..ale jeste musi rozhodnout rodice co bude.. jinak s kolem ji tak urcite poradim.. Ja se na nikoho neupinam a na biku mi bahno nevadi..vydrzim hod­ne

              0 0
      • Blade  

        Nic ve zlým, ale ty nepotřebuješ holku, ale psychologa…

        0 0
        • raceman  

          nezáviď :-)

          0 0
          • Blade  

            No já tady mám dva plakáty nějakých slečen z kalendáře od Feltu, co sem pobral na SL, ale že bych je musel oblizovat? ;) Jinak to samozřejmě nebyla kritika Terky Huříkové, aby nebylo špatně pochopeno :)

            0 0
        • Misiak  

          tipujem ze recesia ;) pripadne holku-psychologa, ako to mam ja. heh, to si clovek uzije srandy :D

          0 0
        • pop  

          :)). Ale ten jeho „slovní exhibicionismus“ mu závídím :)

          0 0
          • Blade  

            Ano, slovní exhibicionismus…po­rád sem nemoh najít ten správnej výraz :-D

            0 0
        • Excel  

          :-DDDDD

          0 0
      • vlk  

        Líbat plakát-Já myslel, že takové věci, člověka v 15 většinou přejdou. Co na to říká Irena :o)

        0 0
        • banton  

          Nevim proč zrovna v 15, ale tak v dnesnim svete si snad muze delat kazdy coy chce..:D Irena..poslala mi onehda jeste fotku jestli ji nemam, tak at si ji dam na pozadi…

          0 0
          • Pebe  

            neřikala „strčit do pozadí“? :-))

            0 0
          • vlk  

            Tak to máš dobrý, to já osobně nevím co by mi řekla přítulka, kdybych líbal před spaním nějaký plakát nějaké cyklistky.

            0 0
            • mosquito  

              ale ber to i jinak, plakat nikdy neboli hlava, a nikdy nerekne NE :-D

              0 0
              • Blade  

                Rači nemyslet, jak by to dopadlo, kdyby řekl ano… :-D To by nepomohla ani žehlička :-D

                0 0
      • sway  

        Nerikej mi, ze bys chtel chodit s babou, ktera by ti na kazdym svihu hrozne natrhla, eh, sebevedomi:) To bych dlouho nevydrzel..nj, e­go:)

        0 0
        • banton  

          Proč by mi musela zrovna natrhnout?? Vždyť je to jenom o treninku a muzuz klidne jezdit lp nez ona..

          0 0
      • Hnoj  

        That´s too much !

        0 0
      • Lance  

        co na to Iris?

        0 0
        • ivaneck  

          co na to Jan Tleskac?

          0 0
        • banton  

          Bavi se… No nedavno jsme byli u Kořínka v obchode a byla tam na plakate Terezka tak jsem se tak jenom zadival…Bere to s humorem..

          0 0
          • smallbrother  

            …tak to si, kamaráde, jen myslíš. :)

            0 0
          • marapara  

            .. zatím to bere s humorem :)

            0 0
            • Blade  

              Až si to tady přečte, tak ji to rychle přejde :-D

              0 0
            • Martinkaa  

              Neco podobneho me taky napadlo. Holky mrzi, kdyz jejich mily kouka po ostatnich ;-) Je jen rozdil v tom, ze nektera mu to vysype na hlavu a druha to nosi v sobe ;-)

              0 0
              • banton  

                Jujda jak to tak vidim tak se uz asi po zadne koukat nebudu …ale zdycky to bude muj vzor v cyklistice..

                0 0
                • Martinkaa  

                  Ty chces jezdit jako zenska! :-))))

                  0 0
                  • banton  

                    Ne jako zenska…jen jako vzor jakej ma pristup ke sportu a tak…hele ty jses z okresu Prerov??

                    0 0
                    • Kryton  

                      Není ten přístup trochu klausovsky jednostranný?

                      0 0
                    • Corbett  

                      Martinkaa je prima společnice, výborná bikerka, velice dobrý průvodce, ale také zadaná ženská.

                      0 0
                    • Martinkaa  

                      Jsem z okresu Klokoci u Hranic ;-)

                      0 0
                      • mosquito  

                        klokoci nemuze bejt okres, mate tam vic nez jednu hospu? sexshop? multikino? … a kdyz sme u tech kol, aspon jeden merida store, jeden author clan, apod ? ;-) :-D

                        0 0
                        • Martinkaa  

                          Hospodu mame sice jednu, ale za to poradnou, o sexshopu pravda nevim, multikino mame obcas v obyvaku a jinak v nasem rodinnem vozovem parku je nekolik Autoru, 2 Kubici, nejaky ten Duratec, Kovarik tandem a Ukrajina. Takze je mozne, ze to jednou prevezmem misto Olomouce :-)))

                          0 0
                • ares  

                  Ty Banton… já si myslím, že když Ti holka řekne: …ani nevis, jak moc jsem rada, ze te znam…:o) – a navíc veřejně, tak jí to nekaž ňákou Terezou! Terezku tady můžu obdivovat já, protože jsem sám. V okamžiku, kdy by si mě pořídila nějaká křepelka, okamžitě prohlásím, že se jednalo o náhlou mladickou nerozvážnost ( všimni si kolik mě je ) a pelášil bych pro nějakou kopřivu, abych jí dokázal, že nadevše miluji její pípání – pět peněz, pět peněz, pět peněz… Každý člověk má svá tajemství a některým je lépe na dně duše :-) Přeji Tobě i Ireně, ať Vám to šlape na kole i v životě! :-)))

                  0 0
      • Gorgov  

        ty jo asi budes malinko vysinutej,co? ale fakt je malinko :)

        0 0
    • Lance  

      dam fant

      0 0
    • goofy  

      100 :-)

      0 0
    • ddd - andy  

      A zili stastne az na veky! :-D

      0 0
    • JancA  

      docela sem se pobavila:).Ne ze bych hledala na BF nekdy borce, ale lidi,se kterejma jezdim na vyjizdky nebo na zavody, jsem diky tyhle strance poznala spousta, coz je fajn.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.