• pepous73

    Zdravím. Koupil jsem si Polar V650. Nemohu se přihlásit přes bluetooth k telefonu. Telefon mám Honor 7 (android 7). Polar mi ani nenajde telefon. Nemá někdo nějakou radu co s tim. Dík

    0 0
    • rosomak204  

      Tento týden mi přišel také v650 LG g5 android 7 také nejde spojit a když ho náhodou najde spárování se nezdaří

      0 0
    • Deep  

      Mám Polar M450, taky jsem měl problém se spárováním, párkrát jsem odinstaloval a znovu nainstaloval aplikaci a nakonec se povedlo. Občas mi při synchronizaci napíše, že se nezdařilo, i když se trénink v aplikaci normálně objeví a nic v něm nechybí.

      0 0
    • Brzdič  

      Máš V650 aktivovanou?

      Pokud ne začni tady.

      https://flow.polar.com/start

      0 0
    • Brzdič  

      M450 se mi synchronizuje z Polar Flow aniž bych měl M450 v seznamu spárovaných hračiček.

      Když spustíš Polar Flow na founu a párování a na Polaru, tak se stane co?

      Pro jistotu si v Polar Flow zkontroluj seznam zařízení, jestli tam máš všechno.

      Seznam by zařízení je i na webu.

      0 0
    • Luwa  

      V650 mám už přes rok a také se mi ji nedaří spárovat že žádným tel. Už jsem to několikrát hlásil na fóru Polar a nic se neopravilo.

      0 0
    • rosomak204  

      Tak vývoj nejde sparávným směrem do teď se to snažilo o párování teď už to k němu ani nepustí to je oprava jak prase kdyby to vzniklo dríve nešel bych do něho

      0 0
    • Vítekbiker  

      Ahoj, mám nový Polar v650 a nedaří se mi ho nainstalovat v počítači aby se spojil s Polar syncflow. Píše to že nemám ovladač, ale při první připojení se zařízení instaluje. Nevíte někdo co stím ? Hodinky m400 fungují bez problému. Díky moc

      0 0
      • Biermann  

        Mám podobný problém se svým PC. Ať dělám co dělám, prostě to nekomunikuje. Naštěstí mám ještě Mac a s tím to funguje. Snad je zkontroluj si, že v nastavení máš správně nastaveno, že se připojuješ k Macu / PC. Když je to nastavené špatně, tak to nefunguje (nebo alespoň mě nefungovalo). Jinak je to taky hrozná dřevárna, že si to nenadetekuje sám.

        Za mě už jsem u hodinek přešl z V800 na Fenixy a vážně uvažuju o tom, že i V650 vyměním za Edge, i když V650 mám jen tak 5 měsíců. Ale je to #@&^…

        0 0
        • Vítekbiker  

          Mám tam nastavený Windows, zkoušel jsem to na oboje, ale nekomunikuje to. Divný je že hodinky fungujou 2 roky úplně v pohodě.

          0 0
        • Vítekbiker  

          Tak jsem zjistil, že i když se zařízení nainstaluje tak v počítači není ovladač, nevíte někdo kde by se dal ovladač pro Polar stáhnout ? Nebo nějaké jiné řešení ? Pořád se mi nedaří připojit do Polar syncflow. Díky

          0 0
    • Vrci  

      Máte někdo zkušenosti s alternativním čidlem pro rychlost a kadenci? Ideálně něco bez magnetu.

      0 0
    • gersa  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • mzitek  

      muzu nekoho z majitelu v650 pozadat o lehci konzultaci. zakoupil jsem v alze v650 a uz vratil. zkratka se mi nezdal jas displeje. bylo to i na nevetsi nastaveni stale tmave. a ted nevim jestli jsem mel nejaky vadny kus.. nebo to tak zkratka je. dik

      0 0
      • Pajasob  

        Za mě by displej V650 mohl svítit i víc, ale že by byl vyloženě tmavý, to ne. Třeba na silném slunci je víceméně jedno (nepoznám to), jestli je jas na max nebo vůbec. V přítmí v klidu vidím i displej úplně ztmavený. Je ale taky pravdou, že já třeba notebook používám s menším jasem než ostatní doma, tak jsem zvyklý na slabší jasy obecně. Takže možná to mají takhle všechny V650, ale obecně to nedokážu říct… Mně osobně to svítí v pohodě.

        0 0
      • Biermann  

        Za mě podsvícení ok, nikdy jsem neměl potřebu vyššího podsvícení.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.