Polar CS100 vs.Blackburn Delphi 6.0

6 nepřečtených
  • Pebe

    mám takový dilema, chci si koupit all-in-one počítadlo a mám dva favority, viz.nadpis. Polar má plusy, že je na představec a má bezdrát senzory. Blackburn má plus jeden a sice výškoměr a fce s tím související. Zase nejde na představe a zabere tak místo světlu a má drátovou kadenci, což se mi z čistě estetického hlediska nelíbí :-)

    Který by jste vybrali a proč? Jakékoliv klady a zápory, zkušenosti vítány…

    Anketa: Který?

    4x
    100%
    0 0
    • morlo  

      Osobne se mi Blackburn moc nelibil, drzel jsem v ruce krabici (nerozbalenou), horni cast mela pruhledny vyrez pro computer. Jednak me prekvapilo, jak ta krabice byla tezka, nevim, co vsechno tam bylo, byla to ale BB Delphi 4.0 a dal se mi zda samotnej computer hodne velkej, je to takova mala krava. Funkce ho nehodnotim, pac nevim. Nakonec jsem vzal Cateye, kterej je velikostne proti nemu strizlik a je lehkej jak pirko :). Sice ma horsi display (male uzke znaky, hodne slaby podsviceni, ale staci), ale funkcne ma vse, co potrebuju. Vim, ze je to irelevantni, ten cateye nema pulsmetr, davam ho jen pro porovnani. Ja bych bral polar.

      0 0
    • navikin  

      Blackbur Delphi 6 asi ještě nějakej čas nekoupíš – snažil jsem se o to, ale loď s jejich nákladem do 1/2 srpna ještě do Európy nedorazila a v Progresscyclu byli vůbec nějak moc skeptický. Já jsem nevydržel, nechal být výškoměr výškoměrem a koupil Sigmu bezdrát včetně bezdrátové kadence.

      0 0
      • morlo  

        Tak to se potom snad konecne dozvim odpoved na otazku, zda ma bezdratova sigma 1106 a 1606L DTS funkci autostart…? Kdyz ti v prubehu prilisneho zevlovani ci navstevy hospody prejde sigma do sleep modu, je nutny k opetne aktivaci zmacknout nejake tlacitko, nebo se ti probudi a zacne merit sama?

        0 0
    • navikin  

      Jo, jo, musíš mačkat! Kdoví jestli bych i koupil kdybych to byl býval věděl! (ale jinak je dobrá a snad si na to časem vypracuji nějaký reflex).

      0 0
      • morlo  

        Nj, tusil jsem to. Skoda, vypada pekne a je vymakana, skoda, ze takovou blbost, ktera mi minulej rok casto ubirala km, nedokazali v sigme dotahnout… ale na druhou stranu by se mi momentalne nevesla na vlajdy :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.