• plevka

    Blíží se nám nový rok a tak je tu tradiční vlákno pro Pé eFka :)

    0 0
    • couffy  

      Všem do nového roku hodně zdraví a štěstí,ať nejste v jednom kole ale více na kole.

      0 0
    • michomin  

      Všem přeji povedený nový bikerok bez pádů, defektů a bez bolesti.

      0 0
    • mastihuba  

      už jsem myslel že letos todle vlákno nevznikne. :)

      0 0
    • mirabike  

      hlavně zdraví..

      0 0
    • sYs  

      Do nového roku jen to dobré.

      0 0
    • jIrI___  

      Přehlídka kýčů a pokryteckého grafického neumění odstartována. Až jsem se lekl, že se bez něj bude muset letos B-F obejít. Tak pojďme, sypme to sem! :-)

      0 0
      • Polka  

        Zapomnels na to PFko, jsem zvedav :-)

        0 0
        • jIrI___  

          Kdybych tyto nesmysly chtěl podporovat, resp. byl schopný grafik, tak už tu je :-). Takto se ale nehodlám přidávat k lidem, kteří něco splácají v malování jen kvůli „Hele Máňo, Lojza udělal péefko, tak já rychle taky nějaké udělám, ať nejsem pozadu.“ a jako bonus popřeju krásný nový rok všem cizím lidem na netu. Na ulici by taky člověk nezastavoval každého cizího člověka kvůli tomu, aby mu popřál… A teď se už jen budu kochat, doufám hojně, přibývajícími výtvory :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Obávám se, že jsi zrovna odradil slabší povahy. Takové škody…

            0 0
          • Polka  

            To je jasny, ale psals „sypme“, tak jsem cekal, ze taky budes sypat ;-)

            0 0
            • jIrI___  

              Na školení v práci nám říkali, že je třeba být týmový hráč, protože to přispívá k motivaci a lepším výsledkům spolupracovníků. Proto jsem místo „sypte“ napsal „sypme“, právě abych namotivoval ostatní :-D

              0 0
              • kandik psi zub  

                jiri, vanoce jsou svatky klidu a miru, tot pravy cas ti poradit, abys sel do ******. ......

                0 0
                • jIrI___  

                  A já Ti do nastávajícího roku přeju spoustu štěstí, zdraví a úspěchů v pracovním i osobním životě.

                  0 0
          • GrumpySmurf  

            Tye a ja zrovna dneska pral vesele vanoce, kazdemu koho jsem potkal na kole.. :)

            0 0
          • Radek Broz  

            Pointa je, že tohle dělají neschopní „grafici“:)

            0 0
      • Martin  

        původně jsem nechtěl nic vymýšlet a dávat, ale když Jiří tak pěkně poprosil, příspěvek spešl pro něj :)

        0 0
        • jIrI___  

          Doplnit to o comic sans, tak klobouček.

          0 0
          • Martin  

            comics sans je mrtvý jako kalhoty do zvonu s kapsami na kolenou

            0 0
        • antt  

          .

          0 0
          • Martin  

            no hezkypěkně, zatím vedeš :)

            0 0
        • antt  

          já už to sem málem vložil, když do toho se vložil Jiří a já vyměkl… Díky za motivaci!

          Tož všem vše nej!

          PS: nezapomeňte ty kapry pořádně naklepat, ať jsou kosti pěkně nadrobno a neseknou se v krku! (:

          0 0
      • Smazaný účet  

        :)))) Uz jsem se bal, ze tenhle post od tebe nenajdu:)

        0 0
    • mundar  

      Hodně najetých kilometrů bez nehod do nového roku :)

      0 0
    • black.horse  

      Přejeme šťastné a veselé Vánoce od štědrovečerního „stolu“ :-)

      PS: PFko nemám, ale kvůli Vám si střihneme klidně ještě jeden piknik na silvestra :-D

      0 0
    • houbacz  

      Né úplně bikové téma ale vzhledem k počasí aktuální ;)

      0 0
    • meris  

      Tak i já přispěji svým.

      0 0
    • tigermoth  

      Tak pro Jiřího.

      0 0
    • Radek Broz  

      Úplně jsem na moje oblíbený vlákno letos zapomněl :D

      0 0
    • drevik  

      Péefko co dílna dala.Vše NEJ v roce 2016 na trailech i v životě.

      0 0
    • kamaro  

      Když to tady Jiří tak pěkně uvedl, s radostí se přidám…

      Přeji v novém roce vše nejlepší, dobré zdraví, spoustu najetých kilometrů bez nehody a spoustu pěkných zážitků v sedle kola.

      Roman Čechák

      0 0
    • Haruky  

      Carpe Diem v roce 2016

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nesnášim silvestra.

      Mam barák na takovým místě kde je krásnej výhled na Budějce.

      Navíc Hlídacího pséka kterej když slyší petardu, tak se může zbláznit.

      Se psem sem to nějak vyřešil- zavírám ho v době největšího pekla do baráku.

      Ale co mě dopaluje k šílenství je to, když se nakupí lidi hned vedle baráku a nejdou ještě dál po silnici kde je taky krásně vidět. A rozbalí si tam dělobuchy a střílí mi to nad barákem. Na ně dycky vyběhnu a zmrdam je jestli mi chcou jako zapálit barák a ať táhnou do ****** po silnici dalších 50 metrů!

      No a druhej den to začne. Dvě plný kolečka vystřílených dělobuchů, plechovky od piva a nespočet flašek od šampaňských.

      Ty lidi sou fakt bezohledný prasata je jim jedno že mi ty prskavky srčí nad chalupou a ještě po sobě nechaj hroznej *******.

      0 0
      • mirabike  

        Hlídací je jméno? Asi jo, když se bojí petard :D ..Ty „hlídací“ to na cvičáku celkem rychle odnaučí..

        0 0
        • Vrci  

          Je vidět, že tomu rozumíš. Můj pes minulý odchodil spoustu honů (kachny i bažanty) na které se vyloženě těšil. Mel i zkoušky z výkonu, většinou v první ceně. Petard se ale bál.

          0 0
          • tigermoth  

            Pradědy pes taky. Flinta 2m vedle v pohodě, ohňostroj na šlak. Bouřka taky. Psí psychika je holt záhadná:-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            Tomuhle to vadí.

            Ale před tim smě měli taky fenu vedle který mohla bouchnout atomovka a jí by to bylo asi jedno. Hlavně, že byla u nás a nemusela nás pozorovat na poli zavřená za plotem na zahradě.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse