• jirkous3

    Potřeboval bych radu ohledně rozebrání a vyčištění pd-m520. Mám je asi rok a v levém mi při každé otočce něco křupne. Nechce se mi je dávat na reklamaci, tak vážné to zase není. Myslím, že jsem manuálně celkem zdatný, tak bych si s vyčištěním a promazáním měl poradit. Jen bych potřeboval radu, jak začít s rozebíráním.

    0 0
    • Vilém  

      Bud pomoci klice k tomu urceneho, nebo opatrne treba sikovkama, s tim ze to nechatas primo za plast, vyjmes z pedalu cartridge. Tu bud vymyjes a namazes. Nebo komplet rozeberes, zkontrolujes, namazes, seridis, slozis.

      0 0
    • arf_soul  

      Taky mi v pedalech neprijemne krupalo, nekolikrat jsem se pokusil o serizeni, ale bylo to spis horsi nez lepsi.

      Uz jsem byl odhodlany koupit jine, ale nakonec jsem dovnitr natlacil dost velke mnozstvi vazeliny a od te doby mam klid :)

      Ten originalni plastovy klic se urcite vyplati.

      0 0
      • xshreck  

        J8 měl v jednich pedálech dokonce piliny z výroby… :(

        0 0
      • jirkous3  

        Takhle to asi přesně zkusím udělat.

        0 0
        • Martinson  

          Už jsem několik 520 po praskání v pedálu rozebral, namazal a seřídil kónus a pak už většinou dlouho drží. Trochu špatně se odhaduje jak to seřídit, chce to trochu trpělivosti, protože po seřízení musíš pedál složit a vyzkoušet vůli.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.