• Jituschka

    Ahoj,

    vím, že je to asbsolutní OT, ale potřebuju se zbavit jednoho koťátka, pže mít doma čtyři kočky a dva psy už je trochu moc…

    Je to kocourek, jsou mu tři měsíce, umí chodit na kočkolit, je zvyklej na pejsky a na lidi, vhodný jak do bytu, tak do domku.

    Je takovej kulatej, pořád se mazlí, jí a spí. Na té fotce je to ten, co nevypadá, jako by měl na hlavě kulicha (takže ten nalevo :).

    K odběru je v Praze.

    Mňau Ji.

    Anketa: Koťata jsou:

    10x
    38%
    6x
    23%
    2x
    8%
    0 0
    • Medunka  

      Darujes i s majitelkou?

      0 0
      • Jituschka  

        Medunko ty jsi teda nějaká nevim jaká :) Bez majitelky, ale že seš to ty, tak bych ti přidala pytel granulí :)

        0 0
        • Medunka  

          ;-) ja bych ho brala hned, ale uz bych ho doma nemela kam dat a mame ze staci jedna kocka ;-(

          0 0
      • Radek Broz  

        Kdybych se zeptal já neb jinej chlípník, tak to pochopim, ale že ty?;-)

        0 0
        • Honza729  

          :-))

          0 0
        • Krys  

          Lezbická časť môjho ja by brala obe Jitky aj s koťátkami. Bohužial momentálne sa mi po byte plazí 8 mesačná dcéra, takže bohužiaľ žiadne kočky. ;)

          0 0
      • ota  

        normálně jsem teď musel kliknout k Tobě do profilu!:)

        0 0
    • fousac  

      bych rad.. ale nase kocka by to asi nezdejchala… a mame moc malo mistnosti pro pocatecni privykaci kuru… :(((((

      0 0
      • Jituschka  

        Ale ono je fakt strašně hodný, jinejch koček si moc nevšímá, pořád by jenom leželo na klíně a nechalo se drbat na bříšku :)

        0 0
        • fousac  

          zkus to vysetlit tyhle madam… ;)

          0 0
          • Bajker16  

            Travian ? :-D

            0 0
          • Jituschka  

            Jako tomu monitoru? :)

            0 0
            • Medunka  

              ja ji tam dole vidim – kousicek

              0 0
              • Jituschka  

                Já taky, ale hlavu ne. Ale asi to bude přísná starší dáma. Na fotce je náš starý mazlivý pán t.č. na prázdninách na chaloupce.

                Jinak to s tím že není kam dát naprosto chápu, taky bych si ho nejradši nechala :)

                0 0
              • Jituschka  

                Já taky, ale hlavu ne. Ale asi to bude přísná starší dáma. Na fotce je náš starý mazlivý pán t.č. na prázdninách na chaloupce.

                Jinak to s tím že není kam dát naprosto chápu, taky bych si ho nejradši nechala :)

                0 0
            • fousac  

              tak jeste jednou, lepe a radostneji…

              se to blbe uploadlo… njn modeeeeeem… :(

              0 0
              • Misiak  

                hehe, poriadny macek :)

                0 0
                • fousac  

                  nic moc… 22" wide… ;)

                  jo ty myslis kocku??? v norme… klame telem eeee srsti… podle pana dochtora zdrave pri tele, 3,6kg…

                  uz sem zazil doma i britaka co mel pres 8kg a to bylo teprva neco… ;))))

                  0 0
                  • Misiak  

                    nechcel by som zazit 8 kiloveho hraveho kocura :)

                    0 0
                    • pos3k  

                      neznas garfielda :)

                      0 0
                    • jirkacv  

                      no nas (babicky) mikes ma 8 kilo, je s laskou prekrmovanej :) Sakra skoda ze mam alergii, kocky miluju :(

                      0 0
                      • Misiak  

                        ja tiez, ale kym byvam s nasimi tak macka nehrozi. inak ten kocur vyzera super :)

                        0 0
                        • jirkacv  

                          no ja uz sem si cicu malem poridil, krasnyho ruskyho modryho kocourka :) Ale radsi sem neriskoval.. mozna by me to preslo, ale kdyby ne, tak bych se s cicou tezko loucil (zajimavy ze na testech zjistily, ze vsechyn alergie mam pryc.. jen ta na kocky zustala, naschval) :) Taky se mi libi Maine myvali kocka, to je takovej malej medvidek :D

                          0 0
                          • Misiak  

                            priatelka ma alergiu na macky a napriek tomu si v pohode necha tu svoju na noc v posteli. rano potom kycha a sopli, ale macku nevyzenie, lebo to je jej milacik a ona by bola nestastna :D mne sa pacia take uplne obycajne tigrikove v cierno-sedo-hnedo kombinacii :)

                            0 0
                            • jirkacv  

                              no, ja s ni taky muzu spat, ale prvotni reakce je takova, ze dve hodiny poradne nevidim :) otecou mi oci, strasne me sveid, slzi, nemuzu poradne dychat.. cim dyl s kockou sem tak tim je to lepsi, a prestava to, ale nemuzu se spolehnout na to ze to uplne prejde :)

                              0 0
                          • fousac  

                            se delaj i antialergicky kocky… ;) konkretne Sfinx

                            www.mewsreview.com/…phynxcat.jpg

                            jinak Mainska myvali je nadherny plemeno… skoda ze neni uplne vhodny do malyho bytu… :(

                            0 0
                            • jirkacv  

                              jj vim, ale na kockach mam rad chlupy, hodne chlupu :) Navic je dost draha :) Mainskou bych prave taky do bytu asi nedal, vetsinou maj vybeh na poradny zahrade :) ale sou uzasny :)

                              0 0
                      • fousac  

                        no tenhle ani prekrmovanej nebyl…on byl spis atleticke postavy… ;)

                        0 0
              • Smazaný účet  

                spí ti na myši :-)

                0 0
    • Smazaný účet  

      sory ale nemam rad čtyřnohy kočky

      0 0
    • ota  

      plno.lituji.kom­patibilita,na­víc,silně nejistá.v tom pokoji mám navíc -foto výše(pod krysem)

      0 0
      • ota  

        jinak mám pocit,že udáváš toho méně pěkného:))

        0 0
        • Medunka  

          ktery je ten mene pekny? me se libi oba

          0 0
        • Jituschka  

          Tam by se ještě jedna malá kočenka vešla…:) Jak jako, méně pěkného! On se jenom neumí tvářit na fotkách, jinak je krásnej, občas sedí jako slepička. Navíc ten druhej je už udanej, takže mi ani nic jiného nezbývá:)

          0 0
          • ota  

            no vždyť říkám:)ale vážně,fešák to je taky.

            0 0
      • Radek Broz  

        Ta fotka vypadá, že se je snažíš skřížit:o)

        0 0
        • ota  

          to je jejich první setkání.hned láska jako trám.

          0 0
    • Smazaný účet  

      kolik má kilo?

      0 0
    • scret  

      tyyjo,skoda ze mame doma uz dva skoro 7kilovy kocoury…

      preju ti at ho udas a tomu „macinovi“ at najde dobryho a hlavne hodnyho panicka…

      0 0
    • scoty  

      Snad už je dnes umístění koťátka vyřešeno..

      Chov koček skutečně není náročný na prostor. Důkazem je tato kočičí pyramida…:-))

      0 0
      • Jituschka  

        Je v řešení :) Ta spodní s rolničkou je krásná! To jsou tvoje? Asi malej byt, co :)

        0 0
        • scoty  

          Tyhle nejsou moje, ale tyhle 4 jo..:-))

          Katy

          0 0
          • scoty  

            Rozina

            0 0
            • scoty  

              Bohoušek

              0 0
              • scoty  

                …a Olda.:-))

                0 0
                • Jituschka  

                  Teda ty jsou krásný! Nejlepší kočka je ovšem Olda:) My máme jenom jednoho rezavýho Touchwooda, obr. viz výše. Ale máme své zdroje, odkud pochází právě ty dvě malý + dalších pět zvířat :)

                  0 0
                • favorit.  

                  Olda je opravdu nejlepsi. S psikem se da i chodit behat. A neutece, kdyz si s nim chces pokecat…

                  0 0
    • Vobluda  

      Tak se taky pochlubim.. Romeo – 8,5 let..

      0 0
    • jecnak  

      Vyloupla se nám doma 4 koťátka – 3 kocourci a jedna kočička. Všechna jsou černá, jen a dvě mají na hrudi bílou tečku. Jsou naučená na záchod, vymazlená = nebojí se lidí a jsou přítulná, umí chodit průchodem ven. Jsou aktuálně domácí, ale občas chodí ven, takže zvládnou obojí. Naučená na granule, odčervená, 1kg – 1,4kg, výsledná hmotnost u kocourků cca 4,5kg a kočička cca 3,5kg. K odběru zdarma na Praze 9.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.