Olomouc-Radíkov-dnes 11.4-tak jsem nepozdravil-ukřižujte mě

10 nepřečtených
  • vlk

    Tak díky všem co stále píší topic o zdravení a kritizují, že někteří nezdraví. Dnes jsem potkal na Pohořanských polích směrem k Radíkovské věži u Olomouce okolo 7PM slečnu blondýnku(takže to nebyla Terka :o)) v trikotu České spořitelny na stříbrném kole a protože jsem měl za sebou skoro hodinu nadprahové jízdy(ve vysokých tepech), tak jsem byl zničen a zapoměl jsem bikerku pozdravit.Nedošlo mi to ani celý ten kopec, který jsem jel za ní nemaje síly to dotáhnout, abych jel vedle ní či ji předjel. No a díky těm co tu stále píší, že je někdo nezdraví, se teď skoro cítím, jako bych něco proved. :o) Tak se dotyčné omlouvám :o) Příště pozdravím a když budu moct, tak snad i naváži rozhovor :o)

    0 0
    • xetron  

      žadne přiště už nebude Musiš si davat pozor a takovou chybu ti neodpustime… Neřeknu babička na skladačce ale SLEČNA A BLONDÝNKA za to bude krutej trest

      0 0
    • Martin  

      dostaneš po hubě :-D

      kdy zas jdete jezdit? že bych vytáhl favorita…

      0 0
      • vlk  

        No já teď chodím dom okolo 6PM a tak vyjíždím jen sem tam na hodinu-zase tu hodinu makám nadoraz.Takže delší vyjížky do poloviny června moc neplánuji, pak se mi naštěstí změní časový plán(doufám) :o(

        0 0
    • pop  

      ta stejná zas nepozdravila mě ,ten stejný den ve Velké Bystřici, takže buď v klidu…a nebo si ji to znechutil :D

      0 0
      • Martin  

        znechutil, znechutil… chudera z toho bude mít problémy až do konce života :-D

        0 0
      • vlk  

        Teda my ji nakonec ještě takhle waintpointově vystopujem :o)

        0 0
        • Martin  

          já byl v Grygově takže vám s hledáním nepomůžu

          0 0
    • petryk  

      Myslím, že vím, koho jsi to nepozdravil:)

      0 0
      • vlk  

        Tak, že se omlouvám a příště se polepším :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.