Olomouc, neděle 4.3.2007, silnice, směr kroměžížsko

170 nepřečtených
  • Martin

    se Stancekem jsme se domluvili, že si zajedem někam směr kroměřížsko nebo Hostýnské vrchy, doladíme podle počasí a nálady. předpokládám, že najedem max. 130 km (z Olomouce)

    Stanceka budu nabírat u nich v dědině.

    přidáte se?

    0 0
    • Stancek  

      Uz objednavam pocasi, slunecno, neco mezi 13 a 15 stupni, mirny vitr az bezvetri… :-)

      0 0
      • dav33  

        víkend vám závidím, příští týden bych mohl akorát ve středu(opět změna, bo jdu pařit), budeš mít čas?

        0 0
        • Stancek  

          Caaaaaau, clovece ve stredu mam necyklistickou akci… ale zkusim to prehodit a jeste do te doby spravit vidlu :-(

          0 0
    • kolda  

      já jsem 2 týdny na služebce v Německu, takže nic. ale příští neděli bych vyjel.

      0 0
      • pop  

        O.K., příští týden bych se pokusil lehce vyjet na bajk na Kopec

        0 0
        • vlk  

          Ok příští týden bych se také přidal. Otázka, abych nezdržoval-dlouho jsem nejezdil.

          0 0
          • vlk  

            PS: Navrhoval bych nějaký „lepší-drsnější“ terén na biku.

            0 0
          • pop  

            mě zdržovat určitě nebudeš.5 měsíců jsem nic nedělal a teď to bude spíš pokus o jízdu :)

            0 0
            • Martin  

              taky se k vám asi přidám… pokud se dokopu k opravě zadní osy na favoritu

              pro vaši informaci, cesta z kopečka na pohořany je v úseku kolem konských ohrad pěkně rozježděná…

              0 0
              • vlk  

                To přece nevadí, já ale myslel opravdový terén- ne jen mezi poly :o)

                0 0
      • vlk  

        Tak co vyjedete v neděli-v kolik a kde.

        0 0
        • pop  

          asi odpoledne,ale jelikož jsem ještě nebyl,asi dám jen na Kopeček a pak na Posluchov a přes Mariánský domů…uvidíme

          0 0
          • vlk  

            aha takže silnic-tak to jo, já se pustím do terénu „zabahnit“

            0 0
            • pop  

              já nevím,jak mě to bude bolet…uvidím.Jestli vůbec nasednu :D

              0 0
              • vlk  

                Aha asi jsem zapoměl, že jsi po zranění. Tak to tě nebudu provokovat.

                0 0
        • Martin  

          já si odjedu kosíř a navštívím kamaráda v kostelci

          0 0
          • pop  

            nevíš jak tam vypadá terén? Na Kopečku je to zoufalý :(

            0 0
            • Martinkaa  

              My jsme byli na Kopecku s Pekackem a Grafikem tento tyden a docela to slo. Ja jsem pak byla jeste ve stredu v Jivove a taky to docela slo. Jela jsem z Dolan po ceste do Vesky a pak po zelene do Pohoran (z pocatku bahno, ale zadna katastrofa). Z tama jsem pokracovala pres Jedovy vrch po zelene do Jivove. Taky z pocatku bahno, ale pak to bylo super. Pak uz me tlacil cas, tak jsem to musel a vzit dolu do Hlubocek po ceste. V Marianskem udoli je relativne sucho. Co vim, tak cervena z Kopecku na Pohorany je rozbahnena, ale kolem Kopecku v tech lesich to jde. I kdyz po dnesnim desti uz bude situace asi jina :-) No ale co by taky clovek chtel na jare :-)

              0 0
            • Martin  

              letos jsem tam ještě nebyl, ale myslím si, že to bude v pohodě. klasické bahenní cesty v místech, kde jezdím, nejsou a ty lesní cestičky kryté jehličím asi problémy dělat nebudou. konkrétně uvidím zítra. těším se, dneska jsem se válel :-)

              0 0
            • grafik  

              dnes sem to tam projel krizem krazem a teren uplne v poho, obcas bahynko, kaluz¨ ci hluboka bahenii kaluz ale nic hrozneho … k tomu to azuro … proste parada :) Objevil jsem jeden krasny sjezd, mozna ho znate – z v. bystrice po sfaltce nahoru smerem na losov, cca 300m za vesnici doprava po pesince a pak doluuuuuuuu k rece, vyjede se na mostku kousek od zelez. prejezdu. Po prave ruce je solidni sraz a radne otestuje vasi psychiku ;)

              0 0
              • mosquito  

                dolu to sjede kde kdo, ale zkus to vyjet ;-) kdyz misty musis snerovat na pul metru od toho kraje :)) s naslapama bych asi nedoporucoval abys stihl vycvaknout

                0 0
              • vlk  

                známe-jsou lepší

                0 0
                • Martinkaa  

                  Uz se na ne tesim:-)

                  0 0
                  • vlk  

                    Tak někdy vyjedem, ale jak říkám v úterý a ve středu mohu nejdříve až od 15:45 vyjet z Kopečka a ve čtvrtek s v pátek nejdříve až od 14:14 taktéž z Kopečka. V pondělí nemohu vůbec a o víkendu kdykoliv.

                    0 0
          • petryk  

            Zítra jedeme silnici, drahanovice, litovel, šternberk…, rád se za někoho po dnešku schovám, tak kdyžtak dejte vědět:)

            0 0
            • Martin  

              tak co, jezdíte? já jsem už oblečenej a hurá na kosíř!

              0 0
              • vit  

                už jsem příjel, dal 75km

                0 0
                • mosquito  

                  tez hlasim dojezd cca 60… na polich docela mizerie – svou 2.1 vzadu sem nekolikrat utopil v bahne po polich :( jinak super den!

                  0 0
                  • Martin  

                    4O km, zdolán kosíř, kazeta plná jehličí, fotky hozeny v galerii

                    0 0
              • petryk  

                Tak dneska v krásném počasí 114 km, objeli jsme poněkud širší okolí a byla to fakt paráda:) Víc takových vyjížděk!

                0 0
            • kolda  

              nevraceli jste se dnes přes bělkovické údolí?

              jinak včera jsem vyrazil na bajku, necelých 60 km, ale převážně po asfaltu. docela jsem zmokl, jediný terén jsem absolvoval kolem Bystřičky z Jívové na H.Vodu, ale byl jsem jak prase.

              tak jsem dnes dal parádních 70 km na silnici, směr M. Beroun, Dalov atd.

              teď jdu jako motivaci sledovat DVD ze Sudet, co mám od Popa:))

              0 0
              • grafik  

                bych prosil 1× nacopirovat , dekuji :)

                0 0
                • kolda  

                  ok, zkusím nezapomenout:)

                  0 0
    • vit  

      Možná se k vam přidám :-)

      0 0
      • Martin  

        to je slovo do pranice… viděl bych výjezd kolem deváté z olomouce, ať máme dost času. mělo by být solidně, narozdíl od deštivé soboty

        0 0
        • Martin  

          eště místo srazu – parkoviště u lídlu…

          0 0
          • petryk  

            já jsem o víkendu kus za Šternberkem, jestli bude v sobotu trochu slušně, tak asi zkusím na silnici Praděd, uvidíme, zatím to na moc hezký počasí nevypadá…

            0 0
            • Martin  

              na pradědu je ještě sníh, ale po ovčárnu je cesta holá.

              0 0
              • kolda  

                minulý týden byla cesta na ovčárnu pokrytá ledem.

                0 0
                • petryk  

                  No, ta fronta, co ma byt na MOrave zitra odpoledne se mi moc nelibi, ale kola asi vezmem. Uvidime

                  0 0
    • grafik  

      jsem po nemoci a nabika jeste nemuzu, pristi vikend by to slo … pokud by se jelo pomalu – letos sem jeste nenajel ani jeden km :o)

      0 0
    • Martinkaa  

      Ze bysme se s Pekackem pridali? :-) A to chcete jet z Olomouce do Kromerize a zpatky? :-))

      0 0
      • Stancek  

        Plan byl ze by me Doom vyzvedl nekde u nas a jet nekam na Hostynky… asi ale pojedu na cestaku, dnes rano jsem delal v lese „generalku“ locku na vidli a podarilo se mi ji jeste vic zmrvit…

        0 0
    • Stancek  

      Tak jak to vidis? To pocasi se mi vubec nelibi :-( Kdyz by bylo hnusne jak dnes, tak budu mekkej a vzdam to… Rano sem mrknu a kdyz vyjedes, pisni SMS.

      0 0
    • Stancek  

      Tak co?

      0 0
      • pop  

        tady je nádherně,svítí slunk,takže asi pojede :))

        0 0
        • Stancek  

          Jo, uz psal SMS :-) Dofoukavam kola a hledam hadry a jedeeeeeeeem :-)

          0 0
    • vit  

      sem nachlazenej, tak to vzdavam :-(

      0 0
    • Stancek  

      Tak jak jste dorazili? Pocasi teda moc nevyslo, ale az na ten pruraz gumy celkem OK ne? Byla i sranda… Martinka s Pekackem klidne mohli s nama na bajkach, trasa byla chvilkama i dost terenni :-D Pristi tyden teda neco bajkovyho? Teda jestli budu pusten, doma jsem dostal sprda ze jsem porad nekde v prrrrr… :-D

      0 0
      • Martinkaa  

        Ja jsem byla vcera pesky v Beskydech, takze jsme byli dneska jen decentne po okoli ;-) Od zitrka mam kolo v Olomouci. Budem s Pekackem bajkovat, takze se k nam klidne nekdo muzete pridat. Aspon pozname zase nejake nove cesty ;-)

        0 0
        • kolda  

          tak co pristi tyden? chtel bych spis na silnicku, ale mozna se jeden den na bajka premuzu:)

          0 0
          • Martinkaa  

            Ja budu jezdit spis dopoledne, protoze mame skolu spis od odpoledne az do noci :-P. Ale v pondeli a v utery muzu i odpoledne. Ve ctvrtek muzu tak od 12 do 16. Od ctyr by jel uz i Pekacek. Tak staci napsat ;-) Jinak jsem si dneska po dlouhe dobe umyla kolo, takze teren do odvolani klidne ozelim :-)))

            0 0
            • kolda  

              v týdnu nemůžu vůbec, až do pátku jsem pracovně mimo čr.

              ale o víkendu bych vyrazil. jeli byste i na silnici? mám celkem dobrou trasu na Bouzov, kvalita asfaltek občas spíš pro horáka :))

              0 0
              • Martinkaa  

                O vikendu spis pojedeme domu. Ale kdyby nahodou, tak se ozvem ;-)

                0 0
              • Martin  

                na silnici bych se rád přidal, s bajkem bych vás brzdil :-)

                0 0
                • Martin  

                  hele, kdyžtak pak založte nový vlákno, ať se v tom vyznáme :-D

                  0 0
            • vlk  

              Já dnes také umyl kolo asi podruhé co ho mám :o).Jinak někdy bych vyjel, ale mohu také až odpoledne. Však se někdy nějak domluvíme.

              0 0
            • pop  

              Já budu mít bajka od úterý nebo středy,tak bych se kdyžtak přidal,ale nevím,jestli mi to půjde. Jinak cesty na Kopečku jsou všechny pořádně rozbahněný a rozšlapaný od koňáků :(((

              0 0
              • grafik  

                co kupujes?

                0 0
                • pop  

                  Felt Q800 s R7 LO 100mm…snad budu jedinej v OL :)

                  0 0
              • petryk  

                Jo, to teda jsou, ale absolutní peklo je konec sjezdu z Lošova směr mariánské údolí, kde je to totálně rozježděný od lesáků, takže v 60 v hodině vletíš do 30 cm blata…

                0 0
        • Stancek  

          Prez tyden se moc daleko nedostanu… ale nahore byly navrhy na pristi vikend, to bych se snazil urcite pridat…

          0 0
        • grafik  

          mate tu s pk na ol. nejake oblibene bike trasy? Podelte se, treba by se nasla kterou mistni bikeri neznaji … :)

          0 0
          • Martinkaa  

            Myslis? :-) Nekdy vas vezmu s kolem pres Rabstejn, nebo taky muzeme tlacit kolo po cervene z Belkovickeho udoli k Pohoranum… :-))) Na hledani takovych cest mam talent. Ale nikdy se nevracim :-D

            0 0
            • vlk  

              Tlačit je ještě dobrý, já někdy skončím, tak že ho musím i nosit, neboť ani tlačit nelze. To je supr, konečně budu mít s kým jezdit.

              0 0
              • grafik  

                to je ta cesta kde jsme jeli spolecne s darjanem? cca dva roky zpet – pamatujes ne :) mam konecne hotoveho bajka a tak si tam asi dnes zajedu obkouknout teren … se moc tesim : D

                0 0
                • Martinkaa  

                  Grafiku a nechces jet tak o pul pate s nama? ;-).Kdyztak navrhni misto srazu ;-) Mas kdyztak moje nebo Pekackovo cislo na mobil?

                  0 0
                • vlk  

                  Ale kdepak, ta se dá dokonce i jet-když je dobrá fyzička.Navíc tam jsme přece tlačili. Já mluvím o necestách-lezeš do prudkého kopce, jednou rukou držíš kolo na rameni druhou se chytáš stromů či skal-jednou jsme chtěli jet takovou „zkratkou“ ve vojenským prostoru :o).

                  0 0
            • pop  

              Tak to jsou snad jediný,co nejdou jet… Dobrej záhul je po žluté z Hluboček na Pohořany

              0 0
              • grafik  

                i na nervy …

                0 0
                • Martinkaa  

                  Tam jsem se nastesti zatim trefila vzdycky z kopce :-]]

                  0 0
                  • pop  

                    buď ráda,jak to tam vykáceli v půlce,tak to tam pěkně zarůstá-teď se mi to nelíbí ani z kopce :(. A pokud ani jednou nešlápneš nohou na zem,tak si ve formě-to byl můj test zdatnosti :)

                    0 0
                    • grafik  

                      myslim, ze vyjet tenhle usek neni jen test zdatnosti a pokuds' to dal ses fakt dobrej … :) ja uz asi dva roky marne hledam odvahu vyjet to bez slapnuti … mam fobii z vysek … to bude tim :)

                      0 0
                      • pop  

                        No s Koldou jsme to davali někdy. Ale potom jak to zarostlo,tak už tam moc nejezdím. Ono je to trochu i o technice,ale nejdůležitější je fyzička…stejně se musíš pekelně soustředit na stopu a ne čumět dolů do údolí :)

                        0 0
                      • vlk  

                        Taky jsem to vyjel nahoru-už si se mě na to i ptal. Nedá se nic dělat-jsi na řadě, hurá do toho :o)

                        0 0
                    • kolda  

                      haha, kde jsou ty časy :))

                      0 0
      • Martin  

        dorazili jsme unaveně, někde mezi Tovačovem a Dubem na mě přišla děsná krizovka a z 27 k/h jsem zpomalil napřed na 25 a nakonec na 23 k/h :-( nicméně dojeli jsme v pohodě.

        akcička byla super, akorát moje kopcová kondice potřebuje vylepšit, ještě to není úplně optimální.

        mrholení mi nevadilo, právě naopak, v tom lese mezi držkovou a rusavou se mi to líbilo. parádní akce.

        0 0
    • Pekáček  

      Nedá mi to abych sem nedal druhou fotku, první je na www.bike-forum.cz/…ky/lidi.html?… :o) Grafikovi prostě nešla vyndat tretra z pedálu, myslel jsem že je to záminka aby mi nemusel půjčit své nové nablýskané kolo, ale když přebrodil bažinu s jednou nohou bosky, uvěřil jsem mu :oDDD Grafiku, díky žes nám ukázal krásné cestičky o kterých jsme doteď měli jen více a méně (spíš méně) matné tušení že tam v těch lesích jsou ;o)

      0 0
    • Martinkaa  

      Ahoj klucii. My jsme dneska byli s Pekackem na Starem Jicine. Taky jsme si paradne zajezdili :-) Zitra (v pondeli) vyrazime tak kolem ctvrte. Kdo chce, at se prida. Muzem dat sraz u Mysi doury o ctvrt na pet ;-)

      0 0
      • pop  

        Jestli to stihnu z RHB,tak se přidám,ale pokud budu zdržovat,tak pojedu sám…budu na křižovatce za myší dírou na mostu přes Byndu kdyžtak

        0 0
        • Pekáček  

          Kdo jel neprohloupil, viděli jsme krásný západ slunce :o)

          0 0
      • grafik  

        dnes sem zadrenej :/ – ale v utery vyrazime po praci s lukem; snad nebude chcat, protoze vzdy kdyz prijel prselo jak o medaile : D

        0 0
        • pop  

          V úterý má být pěkně,můžu se přidat?

          0 0
          • grafik  

            jj, ale pujdu driv z prace – predbezne bych to videl tak na 14:30–15:00 – zalezi jak tomu drakovi pojede vlak :)

            0 0
            • vlk  

              Škoda, já budu doma až v 15:30. A kam pojedete-že bych Vás někde „náhodou“ potkal.

              0 0
              • grafik  

                svezejsim tempem planuju toto: ol – v.b. po asfaltu smer na posluchov, pak ten sjezd k rece – smer mar. udoli – po zlute do lesa, na kraji odbocit doprava a jet tu vrstevnici co vede do losova – od hospody lesem dolu (vyjedem pod sjezdovkou) – hruba voda a po zlute smer jivova, na konci lesa doleva po asfalte dolu – k rozcesti do pohoran, tam po modre nahoru – radikov – a lesni cestou (tusim ze po zelene) az do v.b. … za 3 hodiny neni co delat :)

                0 0
                • Martin  

                  nechce se někdo projet se mnou? silnice, směr samotišky, kopeček, lesem na radíkov, potom rovněž lesem na Posluchov a přes Velkou Bystřici domů. vyjel bych kolem 16:30 z Povelu (polská ul.)

                  0 0
              • kolda  

                hoši, vy máte prac. dobu, nezbývá než závidět.

                0 0
                • vlk  

                  To ne nejdřívější doba, kdy mohu končit, samo že je to vykoupeno nadděláním, co by mi následně chybělo do 8 h pracovní doby. Stejně mívám i tak na konci měsíce nadděláno hromadu neplacených hodin, které již nemám možnost si vybrat. prostě-částečně volná pracovní doba

                  0 0
            • pop  

              Čas mně vyhovuje,ale obávám se,že to co si níž načrtl ještě asi nezvládnu. No kdyžtak pojedu kus s váma a pak se odpojím,popř.to někde zkrátím…

              0 0
            • luke777  

              lasko klidne to zapichni ve 14h mam zitra volno

              0 0
          • mosquito  

            jee a muzu se taky vnutit ? ;-) teda pokud nepojedete jak magori s prumerem 25 :-D dejte pak vedet kdy a kde

            0 0
    • grafik  

      cau borci zmena planu … s lukem dnes vyrazime tesne po obede

      0 0
      • vlk  

        Ty jo nemáte ve firmě volný místo? Takovouto pracovní dobu bych chtěl mít.

        0 0
        • grafik  

          houby, posledni 3 mesice zadrejen skoro do noci tak si ted vybiram prevedene hodiny, vyhrazene vyhradne na bajk :))

          0 0
        • grafik  

          houby, posledni 3 mesice zadrejen skoro do noci tak si ted vybiram prevedene hodiny, vyhrazene vyhradne na bajk :))

          0 0
      • Martin  

        provokace? já zas budu smutně koukat z okna jak je venku krásně. ale odpoledne si aspon služebně zajedu pod kosíř :-)

        0 0
        • luke777  

          jj pracovni doba no holt ma nadelano a uz vidim jak jdes v nedeli na ranni 12:) tak sem si dnes vzal volno, celej tyden od 5 do 14 ale v sobotu nevim protoze budu po nocni 12:) je to neco za neco

          0 0
      • mosquito  

        fakt chcete nas*at ne :-/ no nic tak si to strihnu single

        0 0
    • Martinkaa  

      Kdo se chce pridat, tak zitra zase 16:16 u Mysi doury ;-). Dneska jsme byli ja, Pekacek, Pop a Mosquito. Bylo to super :-) A co Grafikova smecka, jak jste se meli?

      0 0
      • kolda  

        a co pop, zvladal? stejne je dost dobrej, ze v tomhle stavu bajkuje.

        0 0
        • Martinkaa  

          V pohode! Tahoun skupiny ;-)

          0 0
          • pop  

            Nepřechval,když sem vybíral cestu,tak co sem měl dělat :). Snad sem vás nebrzdil…ale zlepšuje se to každou jízdou…

            0 0
            • Martinkaa  

              Vubec, spis naopak! A to fakt! ;-)

              0 0
            • grafik  

              ukaz felt-a :)

              0 0
              • Martinkaa  

                Prijed se zitra podivat ;-)

                0 0
                • grafik  

                  pokusim se :o)

                  0 0
                  • Martin  

                    můžete sraz posunout na 16:30? že bych se na vás přijel podívat a pozdravit vás…

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      Na silnicce nas dozenes, ne? ;-)

                      0 0
                      • Martin  

                        kde přesně u myší díry budete? já dnes vyfasoval služební šoukár, takže bych moh bejt doma nějak expresně…

                        0 0
                        • Martinkaa  

                          U mostu za cestou. Naproti podjezdu pro auta. A vem si bajka ;-)

                          0 0
                          • Martin  

                            nevemu. něco mě hrká v hlavovym složení. navíc, s váma bych se tak akorát zabil. to ne, pěkně se s váma svezu po asfaltu a pak si pojedu po svým. díky za informaci, snad to stihnu

                            0 0
                    • vlk  

                      no oby se pak do večera vůbec vyjelo-tak nás pak někde můžeš chytnou cestou, já budu také čekat na trase.

                      0 0
                      • Martin  

                        tak co jak jste dojeli. já dochrtil před asi 20ti minutama a teď se vztekám nad držákem na kolo, co furt padá ze zdi

                        0 0
                        • vlk  

                          Před chvílí jsem dorazil osprchoval se a už tu zase čumákuju na fórum. No nic měl bych jít něco dělat do práce.

                          0 0
                          • grafik  

                            kudy ste jeli ?

                            0 0
                            • vlk  

                              No já se přidal až na Posluchově-jeli jsme lesem k věži-pak sjezd k Pohořanským polím,Pohořanská pole, pak kousek asfaltkou,příkopky-jak jinak, po hřebeni sjezdem na kartouzku a pak po silnici dom. Už bylo docela dost hodin a i tak jsme nakonec zatměli.

                              0 0
                              • Martin  

                                kurnik příště jedu na bajku. snad se mi povede identifikovat zdroj praskání…

                                0 0
                        • mosquito  

                          po sedme sem byl doma, zase supr vyletek :) doufam ze to brzy zopakneme – ale pocitam nejdriv pristi tyden (mozna vikend)

                          0 0
                          • vlk  

                            Já taky, ještě si pak ze mě dělaly jakési holky srandu, jak sem supěl při výjezdu ke kostelu :o) Jinak Pekáček říkal, že o výkendu bychom zase mohli projet trasu Šely.Ale nevím nepořádám to.

                            0 0
                            • mosquito  

                              mno ony by si delaly srandu i ve sjezdu :)) just joking

                              koukal sem na trat Sely a jako na pohodu a celodenni vylet s nejakym lepsim obedem nez musli tycinkou bych si to klido pido projel – no a asi budu mekous ale spis jen tu 54km .. pac s dojezdem z/do Olmika by ta delsi byla celkem likvidacni

                              kdyztak s nejakyma dalsima mekousema se tu muzem dohodnout v patek :)

                              0 0
                              • vlk  

                                No právě jsme to zatím vždy řešili tak, že tam a zpět jsme jeli auty a na kole jeli jen tu trať.

                                0 0
                              • vlk  

                                PS:Proč by se měly smát i ve sjezdu.

                                0 0
                                • mosquito  

                                  koukly na zadni blatak :D a bylo vymalovany

                                  0 0
                                  • vlk  

                                    Ty seš chytrej-a jak mám mít asi blaťák na fullu-Když to má zdvih 10cm-Kdybych ho dal níž, tak bych ho někde na šutrech nebo kořenech zadním kolem urval-ale neboj půjdou dolů-už je v lesích relativně sucho.

                                    0 0
                                    • mosquito  

                                      bajky mame „vyzdobeny“ cim se da hlavne ze to plni ucel .. jen neber vazne vse co padne, zvlast kdyz tam pridam ze je to ftip :)

                                      0 0
                                      • vlk  

                                        Však taky, že jo. Já měl za to, že nemusím dávat všude smajlíky, ale když je teda potřeba :oD

                                        0 0
                              • mosquito  

                                pri zvlast peknem pocasi a dobre parte bych mozna dal i tu likvidacni variantu .. no zalezi na dohode

                                0 0
                                • Martin  

                                  sdělíte mi podrobnosti, kde se ta trasa nachází? možná bych se přidal, ale jenom pokud nepojedete jak prasata. snad do té doby opravím bahenní svini :-)

                                  0 0
                              • Martin  

                                kudma pojedeme do toho Lipníka? po silnici? jestli jo, tak bych vzal slečnu, aby se projela s náma

                                0 0
                              • Martinkaa  

                                Kdyz uz, zak doporucuju rozhodne prvni pulku kolem Helfstyna. Spousta zajimavych trailu ;-). Ta druha pulka uz je spis dupacka po sirsich cestach.

                                0 0
                                • grafik  

                                  ja, ja, … kdyz uz se kolegove chteji drkotat z ol tak by byla skoda neprojet ty nejlepsi useky : )

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    no jasně a já si někde nareju tlamu… už se těším :-)

                                    0 0
                                • petryk  

                                  Tak kdy kde a jak? Nic neslibuju, mozna bude v sobotu nejaka prace, ale jel bych urcite rad, i kdyz bych to z Olomouce vzal radeji autem…

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    hlavně se pochlubte, kdo z olomouce pojede autem a kdo si to poctivě vodšlape…

                                    0 0
                                  • petryk  

                                    Tak, v sobotu ráno nemůžu, na kolo se dostanu nejdřív po obědě, což je předpokládám pozdě. Sem fakt vzědav, kdy se s Váma konečně svezu… :(

                                    0 0
                                • mosquito  

                                  takze je lepsi jet tu fialovou (dlouhou) od startu z Lipnika na to Hlinsko (ma smysl ta 10 km zajizdka za Hlinskem?) pak Na Helfstyn a rekeneme nekde pred Milenovem prejt do Slavice a pak se po cervene stahnout v proti smeru do Dolniho Ujezda ? dik

                                  0 0
                                  • grafik  

                                    jo ma, krasne se tam rozdychas : ))

                                    0 0
                                  • Martinkaa  

                                    No tam u toho hlinska to zas az tak moc zajimave neni. Jede se tam po loukach a pak sjezd do lomu. Ja tuto pasaz vetsinou vynechavam a napojuju se az za Tynem u lomu. V podstate je to az po Rybare, kde se prejizdi na druhou stranu, nejhezci cast zavodu.

                                    0 0
                                  • Martin  

                                    nevím jestli budu odpoledne na netu… může mi někdo písnout výsledek dohody a eventuelně místo a čas srazu na číslo 776 132 047? stačí někdy večer, až bude jasno jestli a jak se jede

                                    díky moc

                                    0 0
                            • grafik  

                              mozna bych jel, ale tam pouze autem …

                              0 0
        • pop  

          Hele s vypětím všech sil,hlavně ty rozjezdy a prudký stojky mi absolutně nejdou…navíc nemůže ze sedla pořádně dupnout…ale celkově je to každou jízdu lepší…za měsíc až 2 už třeba dám maraton :)

          0 0
      • mosquito  

        jo fakt dik :) super pohodova projizdka :) prosim poslat fotecky na email diky a mozna (50:50) zitra ahoj

        0 0
      • pop  

        Pekáček ale říkal u Hradiska,ne?Tak co platí?To Hradisko může být,můžem dát ty sjezdíky u Kartouzky třeba…i když to je jedno,dojet se tam dá i opačně.

        0 0
        • Martinkaa  

          Jsem to popletla. Ale muzem to nechat na tu Mysi douru, kdyz uz jsem to tu tak zverejnila, pak to vzit nejak podle reky, vysplhat se nekde nahoru a zakoncit to sjezdama u Kartouzky. Co? ;-) Aby nebyla pulka skupiny u diry a pulka u Hradiska :-))

          0 0
          • pop  

            Mně je to jedno…Vyjde to tak na stejno pro mě.Záleží,jak bude stíhat Pekáček.Tak to definitivní potom vyvěšte :)

            0 0
            • kolda  

              tak si to užijte i za mě. zítra zase do večera v práci, ach jo:( ale zítra v noci odjíždím do Dolomit, vše platí firma, tak aspoň tak :))

              v dubnu už snad vyrazím s váma.

              jo, volal jsi do té Opavy?

              0 0
              • pop  

                Volal.Sem domluvenej na příští čtvrtek na 15h,že se tam stavím s kompletní dokumentací. Díky. Pokud by to vyšlo,tak by to bylo super! Ale asi bych tu operaci nechal až na říjen,ať si ještě zabajkuju v létě :).

                0 0
      • grafik  

        vyjizdka supr, nalitano cca 60, ale uz me zacina stvat to bahno – ne a ne vyschnout a dojizdet dorasovanej me uz nebavi :) Jeste jsem doprovodil lukeho na vlak do grygova a dal si jeste vyjezd na mohylu za velkym tyncem.

        btw: jeste se vnutim … musim pochvalit supa, to kolo neuveritelne jede, z kopce doslova leti a ve vyjezdech drzi nadherne stopu a nema tendence se prevracet, je neuveritelne klidne, stojky ktere sem na spyderovi vyjizdel doslova na teziste ted vyletim ani nevim jak (napr zlutou TZ od rozcesti pod kravinem nahoru, nebo od toho sameho rozcesti nahoru lesem k pohoranum) lahoda na nem jezdit. (srovnani se spyderem) … omluva ale muselo to do sveta : D

        0 0
        • luke777  

          nojo muzu jen potvrdit chvilema o me ani neevedel:) ale drzel sem se statecne:) muzu rict co vyjel on vyjel sem i ja:) jinak super projizdka hlavne zaver jak sme nahaneli ty slecny u olomouce to zvire jelo 40km/h ze grafiku:)

          0 0
          • grafik  

            nevim o nicem :D jaks dojel?

            0 0
        • vlk  

          Tak nechrť a pořiď si blatníky :o)

          0 0
      • vlk  

        OK, tak já se tedy zítra také přidám, ale až někde na cestě.

        0 0
      • Martin  

        hele, nechcete hodit sraz až v 16:30? že bych se na vás přijel podívat. sice pojedu na cesťáku, ale svezl bych se kousek s váma…

        0 0
    • mosquito  

      toz co tedy Sobota 17.3. a SELA ? resp jeji cast

      kdo by teda jel i z/do Olmika na bajku (a nasledovala by pouze prvni cast delsi trasy do hranic a pak po te kratsi casti pres ujezd zpet) .. pocital bych tak se 100km celkem, pohodovym tempem s nejakym obedem po ceste v nejake dedince treba u tech Hranic

      0 0
      • Martin  

        jááá bych jel z Olmu. kdy a kde sraz? dejte mi kdyžtak vědět na 776 132 047… díky.

        0 0
        • mosquito  

          tak velka odezva tu nebyla a pocasi se kazi a da se vytusit odpoledni dest, takze pojedu nejspis jen dopoledne 10–13hod bud kopecek nebo do luderova-namest a dom

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce