OLKYC in the Mix - [ Top Posts by Olkyc @ bike-forum.cz ]

202 nepřečtených
  • Misiak

    Fantom (24.01.2008 00:46:15) 89.24.234.xxx 10×> Komu dáte hlas:Author,Ke­llys,Maxbike,Me­rida? (^ odpověď na 9× ^) google mám v malíku. To, že Tobě dělá problémy, neznamená, že to dělá problémy ostatním .. Problém je u Tebe v tom, že jen blbě cintáš nesmysly .. Ty těžkopádně hledáš v Googlu, na druhou stranu jsi bez netu ztracen .. Já umím jak perfektně a rychle chodit po síti, tak mám i dostatek vědomostí v hlavě .. Ale proř Ti to vykládám, to fakt nevím .. asi se chci vytahovat .. hh .. jj, chci .. :-) j

    Fantom (23.01.2008 18:47:14) 89.24.109.xxx 19×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 18× ^) [(cut)] Je to přesné: Jste jen školáci, v kolech i životě .. a jen vykřikujete své rozumya v domnění, že víte vše .. Jak typické .. :-) a kdo mne chápe? Wroume, rozhodně více lidí, než 5 .. :-) J.

    Fantom (22.01.2008 01:24:17) 89.24.64.xxx 19×> Komu dáte hlas:Author,Ke­llys,Maxbike,Me­rida? (^ odpověď na 18× ^) říkáš, že jsem bezmezný bůh? Ne, ne, se pleteš .. jsem Olkyc, ten, kterého očima hledá Chuck, když jde spát .. :-) J.

    Fantom (22.01.2008 01:00:26) 89.24.64.xxx 12×> Existuje ve stejné ceně lepší kolo než Maxbike? (^ odpověď na 11× ^) Kazeta?? Ale o té jsi mluvil Ty! Já o ni nemluvil! Tak se uklidni, Ty shazovači jiných osob .. :-D .. Trochu Ti uniká nit tématu .. co? :-D Raději nechoď mezi dospělé, když nechápeš, vo co go .. .-D .. A „blbečku“? To je běžné oslovení vaší domácnosti? A tak říkáš matce, n. ona Tobě? Vlastně mne to nezajímá, v každém příp. je to přízemní .. Raději se uč, hochu, jestli už není pozdě .. Učení Ti nejde a tu otravuješ špičkového servismana .. Styď se, ****** J.

    Fantom (21.01.2008 23:26:38) 89.24.64.xxx 15×> Komu dáte hlas:Author,Ke­llys,Maxbike,Me­rida? (^ odpověď na 14× ^) jj, nejsem mechanik, jsem naprostý břídil, vydávající se za mechanika .. ale o kolo se opřít umím perfektně .. pokud nespadnu .. :-) J.

    olkyczase (18.01.2008 20:00:05) 89.24.247.xxx 7×> Existuje ve stejné ceně lepší kolo než Maxbike? (^ odpověď na 6× ^) mí známí si zaťukali na čelo, usmáli se a řekli: Nech je být a pojďme hodit Slida .. :-) J.

    olkyczase (18.01.2008 18:16:39) 89.24.247.xxx 5×> Existuje ve stejné ceně lepší kolo než Maxbike? (^ odpověď na 4× ^) me prijde, ze zijes na uplne jiny planete, kde je vse obracene. .. :-) .. Mí známí si vás čtou, klepou si na čelo a říkají mi, proč se s vámi zahazuji, že nestojíte za to, že máte omezené vnímání, zkreslené proetředím, ve kterém žijete, zkušenostmi, které nemáte .. Prostě Tvá planeta je bez zkušeností a nadhledu .. Ale to Ty nepochopíš .. J.

    olkyczase (18.01.2008 16:39:44) 89.24.247.xxx 3×> Existuje ve stejné ceně lepší kolo než Maxbike? (^ odpověď na 2× ^) Se Sramem mám špatné zkušenosti. Těžký chod řazení, je potřeba maximální přesnosti seřízení, na rozdíl od velkých tolerancí Sh, [(cut)]

    olkyczase (18.01.2008 09:29:25) 89.24.247.xxx 7×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 6× ^) Ano, každé kolo je výrobcem a výbavou určeno k něčemu jinému .. Přesto si myslím, že kvalitní rámy (vč. Maxbike) nebudou praskat ani při nevhodném a extrémním použití, spíš se jezdec díky nevhodnosti někde vymele .. a při šikovném pádu se může zničit vše .. Ale to už jsme v rovině úvah .. :-) J.

    olkyczase (17.01.2008 17:53:56) 89.24.54.xxx 3×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 2× ^) Jo .. a není zranění, které by mi mohlo zabránit v jízdě na kole .. I se zlomenou nohou jsem jezdil .. a bez rukou úplná sranda .. :-) J.

    olkyczase (16.01.2008 18:54:32) 89.24.126.xxx 4×> Kola Maxbike – výhrady. (^ odpověď na 3× ^) Rozhodně Author a Kellys jsou daleko za Maxbike, o tom žádná .. J.

    olkyczase (08.01.2008 01:35:18) 89.24.4.xxx 13×> ETIKA (^ odpověď na 12× ^) [(cut)] .. A když já Tu řeknu, že mám něco v malíčku a že jsem profesorem cyklistiky, tak máte akorát smích .. a kolikrát tomu rozumím lépe, než některý profesor svému oboru .. Chápeš, co říkám .. A uznáváš to, Diego? hmm.. ? J.

    olkyczase (07.01.2008 01:00:53) 89.24.118.xxx 10×> ETIKA (^ odpověď na 9× ^) Proč bych měl být nešťastný?? Mi stačí, když mi napíšeš a jsem blahem bez sebe .. nějaký šmírák tu dokonce psal, že se při tom udělám .. LOL ..Takže z toho by se dalo usoudit, že Tvá odpověď je lepší, než sex .. LOL .. Alespoň vidíte, kam vede vaše logika .. :-) J.

    olkyc (04.01.2008 02:41:10) 89.24.44.xxx 2×> Zamyšlení nad lidmi .. (^ odpověď na 1× ^) Jinak, dámy a pánové, trošku mne mrzí, že jste nehlasovali .. Sice Coudy si tipnul, že jsem Napoleon lll., bohužel se netrefil .. Je obecně známo, že Napoleonové l., ll. i lll. zemřeli .. :-) .. takže já mohu být jedině ten poslední, tedy lV. :-) škoda .. nikdo z vás testem neprošel .. [(cut)]

    olkyc (03.01.2008 11:27:15) 89.24.119.xxx 17×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 16× ^) Honzíku, nad čím Ty teoretizuješ, to já mám ověřeno prakticky .. :-) ..

    1. Jestliže auto akceleruje, nedupne řidič na brzdu .. jednak, jak jsem psal

    před chvílí, obskuhuje oba pedály 1 nohou, čili musí plyn povolit, než zabrzdí a to trvá a je slyšet i vidět .. když akceleruje, třu gumou o nárazník, abych při extrémní akceleraci stihl dojet vzdálenost, o kterou mi, ev., ujede .. a pak, je zakízáno ze zákona bezdůvodně dupat na brzdy .. :-) ..

    1. Když jedu za Tranzitem, či čímkoli, vidím vždy dopředu, páč, jak jsem

    xkrát psal, vykukuji zpoza auta a vidím dění vpředu ..a aby chodec vběhl pod auto, to není tak časté .. mi se to zatím nestalo, .. tedy vodiči přede mnou .. :-) .. A pak, ve městě jede auto zpravidla 50 a méně, tvoří se kolony a tam většinou v háku nejezdím, páč jsem mnohem rychlejší a operativnější sólo .. realita je taková, že v háku jezdím po dálnicích, prostě když to má smysl, ne v kolonách ..

    1. kdykoliv Tě m§že trfit šlak, anebo trefit zbloudilá kulka, spadnout taška

    ze střechy, rampouch, ujedou Ti nohy (na cestě ..), anebo prostě jen z vedlejší vyjede slepý řidič a smete Tě .. Tak vo co go ..? neplaš .. :-) J.

    olkyc (03.01.2008 01:36:43) 89.24.127.xxx 7×> Zamyšlení nad lidmi .. (^ odpověď na 6× ^) ROFL .. :-D .. ROFL .. :-D .. J.

    olkyc (03.01.2008 00:18:16) 89.24.127.xxx 3×> Zamyšlení nad lidmi .. (^ odpověď na 2× ^) Říkám to, co vidím a vyvozuji to ne z věku, ale vašeho jednání, většinou ani nejde o znalosti, ale vaše arogantní a namyšlené a hlavně neopostatněně namyšlené jednání vá sprozradí .. s výmluvou na internet budete tvrdit, že jste sežrali celý svět .. :-DD .. Rozdíl je v tom, že bez netu jstze slepí a ztracění, začnete koktat a vrtat se v nose fňukat, že tento a ono .. Já to vše mám v hlavě a kdykoli Ti to vytřepu z malíčku, příp. i rukáv dobrý .. Vaše jednání je dětinské, né vědo mosti, ale jednání .. A nejsem to já, kdo říká, že jste mladí a nezkušení a nic nevíte .. ALE VY PRVNÍ JSTE SE MI ZAČALI SMÁT, ŽE TO A TO NENÍ MOŽNÉ a použili jste invektivy .. takže hledej chybu u vás, mladých a u sebe zejména .. Opravdu se nad tím zkus zamyslet..neříkat ve většině příspěvků, že tvůj oponent – já jsem idiot, blázem a nemocný .. J.

    olkyc (30.12.2007 22:06:32) 89.24.121.xxx 6×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 5× ^) Nemluvím o úmyslném zabrždění řidiče .. a i tehdy to dokáži odhadnout a jedu za ním min 10 m .. jenže řidič zpravidla o mne neví .. to je stejné, jako když na JFK mířil sniper .. a ochranka mu byla k ničemu .. Ale i Ty patříš mezi ty, kteří houby pochopili .. :-) J.

    olkyc (29.12.2007 18:56:32) 89.24.46.xxx 16×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 15× ^) Jak jsem psal, jezdím za levými koly, jednak abych vykukoval, jestli se vepředu něco neděje, anebo se neblíží díra a pak proto, že i auto se koly dírám vyhýbá a tudíž je tam menší pravděpodobnost, než jinde .. Když jedu 80 a občas vykouknu, tak odpor je mini mální .. navíc hlava je aerodynamická .. :-) .. Proč by mne akcelerace rozhazovala?? A proč " .. to znamená v téhle rychlosti .." ?? Jednak já o žádné rychlosti nemluvil a pokud máš na mysli rychlost 80 km/h, pak právě naopak v téhle rychlosti nemusím „docela dost roztočit nohy“, páč ony se už docela dost rychle točí .. já v téhle rychlosti akceleruji plynule, ne jako Ty na bajku při nižších rychlostech, že jdeš ze sedla A KÝVÁŠ SE ZE STRANY NA STRANU .. prostě jen víc zatlačím do sedla .. plynule, bez křečí a emocí .. toť vše .. :-) J.

    olkyc (29.12.2007 18:33:36) 89.24.46.xxx 9×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 8× ^) Jak jsem psal níž, nemám nulovou reakční dobu, ale mínusovou .. prostě reaguji dřív, než řidič .. ale tohle nejspíš nepochopíš .. jakl Tě znám .. :-) J.

    olkyc (29.12.2007 18:07:49) 89.24.46.xxx 10×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 9× ^) Když se podíváš do mého rok starého příspěvku, já jel 83 do kopce, za přívěsem, s taškou na nosiči a vůbec to se mnou neházelo .. Asi jsi slabšák .. :-) J.

    olkyc (29.12.2007 17:56:30) 89.24.46.xxx 9×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 8× ^) Nesleduješ .. po 3. píšu, že vím, kdy mám lízat nárazník .. A ano, to jsem před chvílí napsal, že vím dřív než řidič, kdy bude brzdit .. a tehdy právě jdu na vzdálenost 5 – 10 m, abych měl čas reagovat ..čili vlastně se dá říci, že já mám mínusovou reakční dobu .. :-) .. Už se mi stalo, že jsem jel za deště za autem, já sice začaldřív, než auto, ale brzdy na vodě skoro vůbec .. až po několika otočeních .. byl jsem nucen rukou se opřít o profily naložené na autě a odtlačovat se .. :-) mezitím brzda chytla a ustál jsem to ..J.

    olkyc (29.12.2007 17:32:51) 89.24.46.xxx 9×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 8× ^) Schumi jezdí na kole za nárazníkem ..? Jo, mám krátkou reakční dobu, reaguji kolikrát dřív na brždění, než samotný řidič ..J.

    olkyc (29.12.2007 17:10:48) 89.24.46.xxx 10×> kterou brzdíte? (^ odpověď na 9× ^) Jsi mimo ..nárazník lížu přes 80 km/h .. :-) , ale proč to tu zmiňuješ, to nevíš, nejspíš, ani Ty sám .. :-) J.

    olkyc (18.12.2007 20:41:29) 89.24.108.xxx 14×> Sh udává nesprávné délky os. (^ odpověď na 13× ^) Já nevím, pegíčku, že nic nechápeš .. a vše Ti musím servírovat polopaticky .. ono je celkem obvyklé (u mne ..), že holkám říkám, maruško, drobečku, zlatíčko, broučku .. no a že tak říkám i tobě a spol, tak to je proto, že mi přijdete jak malé děti, .. ťuťu, ňuňu .. pegíčku, chceš ještě cukříček .. heje, tam jetí ptáček .. anebo bedeme ještě tlošičku mjuvit o lámech .. ťuťu, ňuňu, maličký, hajej, dadej, Pegíčku ,, Tak si připadám, když mluvím s vámi .. jak v mateřince .. Ovšem nejlepší gól byl, když mi Maxík radil, jak měřit mezeru mezi táci .. rofl .. prý .. rofl .. šuplerou .. rofl .. to nemá chybu, to bylo skvělé .. :-) j.

    olkyc (18.12.2007 19:43:11) 89.24.108.xxx 10×> Sh udává nesprávné délky os. (^ odpověď na 9× ^) Sysku, Tvá ironie není na místě .. O mne je známo, že mám vždy pravdu a pokud ji nemám, tak je to záměrná výjimka, potvrzující pravidlo .. :-) .. [(cut)]

    olkyc (18.12.2007 13:35:13) 89.24.108.xxx 6×> Sh udává nesprávné délky os. (^ odpověď na 5× ^) jinak, pánové, já se vás neptal na radu, jsem plně soběstačný .. [(cut)]

    olkyc (17.12.2007 23:38:48) 89.24.44.xxx 2×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 1× ^) a ještě 1 věc .. já měl 10ikolečko v dobách, kdy naši reproši začínali s 8kolem .. :-) J.

    olkyc (17.12.2007 17:56:05) 89.24.44.xxx 7×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 6× ^) .. a navíc, třejmě jsi neslyšel o multitasingu .. to je můj případ .. :-) .. kdo umí, umí .. a ostatní čumí ..J.

    olkyc (17.12.2007 00:18:29) 89.24.48.xxx 32×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 31× ^) Hoši, jste mimo a ztrácíte glanc .. a s takovými nediskutuji .. Jste přízemní bazilišci, co se plíží tmou a čekají, až se budou moci vrhnout na kořist ve smečce a zásadně zezadu a údery pod pás .. já hraji simultánku jen s rovnými soupeři, ne s falešnými hráči .. J.

    olkyc (16.12.2007 14:21:43) 89.24.48.xxx 24×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 23× ^) jen se jen bráním .. a za ránu dvě .. nejsem otloukánek .. J.

    olkyc (16.12.2007 12:52:40) 89.24.48.xxx 5×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 4× ^) Ty jsi vrah malých dětí, Maxíku? Asi ano, když mne tituluješ jménem, které nemám a ani jsem si ho nedal jako nick .. Jaks to udělal s těma dětma? Počkal jsi, až máma odejde? Anebo jsi je nalákal na bonbónky, jako hodný strejda? A jak to bylo s tím znásilněním kámošky ve škole?? .. K věci .. ne všechny šuplery mají setinovou stupnici .. navíc diskutuješ o podružných věcech, abys zakecal, že Tvá rada je primitivní, přízemní, na úrovni páťáka .. :-) .. který právě šupleru objevil .. a chce se před druhými pochválit, že umí se šuplerou zacházet .. Takže až mne budeš podstatně víc znát a tutově vědět, že jsem dement z pomocné školy, který nezná krejčovský metr .. pak raď takové ujetosti .. Možná jsem Chuck Norris, který šupleru vynalezl .. :-) .. , co můžeš vědět ..J.

    olkyc (15.12.2007 23:40:28) 89.24.45.xxx 24×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 23× ^) Google je fajn, jen Ty jsi hovado a svině ..:-) J.

    olkyc (15.12.2007 22:57:29) 89.24.45.xxx 13×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 12× ^) Argumenty ..?? Na ty nesmysly, cos tu plácnul?? (smajlík, vrtící hlavou ..) jsi vůl .. alespoň tohle (řekla silnější slovo ..) řekla známá, co tu se mnou sedí na posteli .. a kouká na Tvé posty s hoodně zvednutým obočím .. cože jako básník chtěl řít .. no, teď už se začla smát, .. pochopila .. co jsi zač .. :-) J.

    olkyc (15.12.2007 18:09:35) 89.24.45.xxx 7×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 6× ^) Vidíš, Maxíku, zas myslíš blbě .. :o) .. kdybys pozorně četl, někteří mne chápou, ale tebe a Tobě podobné nikoli .. :-) .. Ostatně, někdy si tu fakt připadám, jak v blázinci, či pomocné škole .. Stačí si pročíst Tvé posty .. A abych předešel Tvým blbým otázkám, situace je takováto .. Ty a Tobě podobní nedokáží pochopit mé geniální příspěvky, naopak já a někteří s vyšší inteligencí nechápou, jak někdo může napsat něco tak primitivnbího, jako Ty a spol. .. a rozdíl ..?? Rozdíl je ten, že já Tě nenapadám, ani se nešťárám v Tvé minulosti (ostatně ty žádnou nemáš a ani mít nebudeš ..šedé myšky nemají minulost, co by stála za pozornost ..), neposílám Tě do blázince a netvrdím nic o Tvé nemoci .. J.

    olkyc (14.12.2007 10:42:53) 89.24.107.xxx 5×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 4× ^) o vaší ubohosti svědčí to, že když nevíte, kudy kam a dojdou vám argumenty, tak založíte falešný nick bez skutečné identity a navíc se snažíte vydávat za mne .. Myslel jsem, že cyklisté mají vyšší intelekt .. na druhou stranu i tu nejsou všichni cyklisté, ale i prudiči .. blahoslavení chudí duchem .. J.

    olkyc (14.12.2007 01:11:50) 89.24.120.xxx 22×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 21× ^) a neboj, já neměním nicky .. Bladeův návrh je pro mne neakceptovatelný a neslučitelný s mou hrdostí .. já jsem já i kdyby jste se na hlavu stavěli .. jsem hrdý na své jméno i nick .. j.

    olkyc (13.12.2007 23:57:42) 89.24.120.xxx 3×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 2× ^)

    1. Jak se sundávají převodníky ..?
    2. Co je šuplera ..? 8o J.

    olkyc (13.12.2007 22:02:11) 89.24.120.xxx 7×> Mezera mezi převodníky. (^ odpověď na 6× ^) ([cut]) .. Víš, mé kolo bylo dycky origo, dycky budilo pozornost a co Shimano a jiné cyklokolosy zavedly časem, to já jezdil s předstihem let .. píši to tu s vědomím, že Ti a Tobě podobným budu pro smích, ale to už je úděl géniů, že ..? Ty budeš vždy jen ten malý český člobrdík, který bude s vyvalenými kukadly čumět na akce mistrů a nikdy nepochopíš, jak to, či ono mohli dokázat .. Ty totiž nepřemýšlíš, než něco řekneš, dokonce ani pak ne .. Umíš se akorát posmívat a zesměšňovat, páč nemáš vlastní myšlení .. V davu je Tvá síla, sám nejsi schopen nic .. Čus, člobrdové ..

    olkyc (14.10.2006 12:43:31) 80.232.117.xxx 3×> Lze jezdit ve vodě? (^ odpověď na 2× ^) Mne na tom ni vtipneho, ani chytreho neprjde! ? Jedu takhleuprostred Ostravy po 4proude rovne silnici (Marianskohorske) a najednou na ceste voda, kolem taky. No co, potreboval jsem se dostat dom, tak jsem do toho vjel, vody pribyvalo a cca po 2 km jsem ji mel az u nosu. Ne, kecam, brucouni, bylo ji asi 0,5 m, sotva jsem jel, mobil v platene tasce zabaleny, prselo, dojedu na velkou krizovatku U Vodarny a dal to neslo, protoze jsem jel proti proudu, ktery mne chtel sundat. Zezadu prijizdeli hasici a ja se jim nemohl ani uhnout, jak jsem byl rad, ze mne voda nestrhne. Projeli bez zpomaleni, obrovsky 2metrovy gejzir mne prelil, jak Tsunami, ale ustal jsem to, chci se vratit, neslo se otocit v silnem proudu, slezl jsem, prud strhl kolo na bok, ale ja nepustil, pomalu se otocil a tahnouc kolo za sebou jse se vracel. V nizsi vode, po cca 100 metrech, jsem nasedl a jel oklikou pres centrum dom.? Proste slo o povodne v r. 96. Je na tom neco smesneho, n. chytreho?? Jen jsem chtel vedet, zda jste neco podobneho zazili.

    olkyc (14.10.2006 12:16:28) 80.232.117.xxx 8×> Co děláte, když píchnete? (^ odpověď na 7× ^) Ja to nepotrebuji, pichnu sotva 1 x rocne, protoze mam Tufo tmel a koukam na cestu, navic kde vlezu, tam mi daji dusi, n. lepeni a v krizi nejvetsi dojedu na prazdnem, bez problemu. Ovsem musim z 80 km/h snizit..

    olkyc (14.10.2006 04:21:09) 89.24.4.xxx 1×> Lze jezdit ve vodě? Jezdili jste? Nemyslím déšť. Pochvalte se! V jak hluboké vodě jste jeli a kolik ujeli? Já to nechám na zítra. Víte, u nás na Neptunu už kokrhaj kamzíci, takový zvláštní druh ryb..musím si tam odskočit, počítají stav..

    olkyc (14.10.2006 04:11:46) 89.24.4.xxx 1×> Kolik kg jste vezli na kole nejvíc? Jak daleko? No když jinak nedáte, začnu. Vezl jsem 42 kg cca 20 km, z HA do OV. Co to bylo, můžete hádat. Trochu vás napnu a když nikdo, tak vám to prozradím o kol půlnoci.

    olkyc (14.10.2006 04:04:27) 89.24.4.xxx 1×> Co vše vozíte v kapsách. Já vozím standartně v levé plátěnou cyklotašku a zrcátko (to už v poslední době „zapomínám“ doma), v prostřední peněženku, v pravé klíče, zámek. Jinak večer, v chladnější dny, celý nákup; do 6 kapes se toho vejde a v kruté zimě do devíti..a když nakupuji na týden, vybalím plátěnku, no a ta nemá dno..a když čekám hosty, dám ruksak do plátěnky a ..

    olkyc (14.10.2006 03:55:11) 89.24.4.xxx 1×> Jak vozíte rezervní kolo? Když musím přemístit druhé kolo, vezu ho vedle sebe tak, že jej držím za sedlo. To se mi osvědčilo nejlépe. Při držení za řídítka často drncám svými řídítky o ty druhé a hrozí zaháčení a pád, navíc za chvíli začne od krku (představce) bolet otlačená ruka, kdežto na sedle je to měké, kdykoli ruku posunu vpřed/vzad. Co vy, zkoušeli jste to?

    olkyc (13.10.2006 03:19:58) 89.24.4.xxx 1×> Jak mrkáte? Mrkáte levým, n. pravým, n. oběma očima? a v jakých intervalech? Děláte to i něčím jiným, než očima? Čím? Děláte s tím něco?

    olkyc (12.10.2006 23:18:33) 89.24.4.xxx 3×> Jezdíte někdo radiál v terénu? (^ odpověď na 2× ^) Jak jsem už psal jinde: Ptám se na věci, které jsou mi jasné, protože jsou vžité, ale nemusí mít logiku, n. naopak logické věci, které nejsou rozšířené a proto mne zajímá, proč se nepoužívá můj postup, anebo čím se dá vžitý postup zdůvodnit. prostě hledá „jádro pudla“. Prostě mne zajímá, co si o tom myslí praktici. Taky se někomu rozšíří obzor (motylekmodry) a i já bych se mohl něco nového dozvědět.. Třeba zrovna ten radiál. Já ho vozil před X lety (když neexistovala MTB) a všichni se smáli, že je to jen na dráhu§ Později se smáli, když jsem to dával na MTB, že v terénu to nevydrží boční nápor! No a teď se to používá všude! Anebo dres s propínacím zipem – můj patent, o čemž jsem psal už jinde. Prostě tehdy jsem byl pro smích, jako vám tu, když jsem přišel, ale život mi dal za pravdu!! [(cut)]

    olkyc (11.10.2006 10:04:02) 89.24.4.xxx 14×> tuhost zapletanych kolies (^ odpověď na 13× ^) „Na silničce většinou skáčeš na poslední chvíli, prostě když musíš…“ – Mluvíš za sebe! Já skáču, když to potřebuji a připravuji se nato dopředu a s každým skokem vylepšuji techniku, trénuji…prostě nespadám pod Tvůj obrat „většinou“, asi budu menšina (:o)) „..pochybuju, že někdo skočí v pohodě dvoje koleje..“ – pochybovat máš právo, ale ujišťuji Tě, že já dvoje šíny skočím (taky záleží na okolnostech).

    olkyc (11.10.2006 01:57:29) 80.232.117.xxx 8×> Co vás dokáže na kole nejvíc vytočit?? (^ odpověď na 7× ^) No, OK, kdyz jinak nedate ..ale jde jen o priklad, jak rozrazim vitr, ktery mam v zadech..? Je to jako s nakladakem – nejvetsi odpor je, kdyz jedete proti sobe; nejmensi by mel byt, kdyz jedete ve stejnem smeru, on pred vami, ale uz i Albert vedel (a to nebyl cykista), ze ne vzdy je to pravda. Znacny odpor muze zpusobit i jizda za nakladakem, kdyz jedete 3 x rychleji nez on. To se mi skutecne stalo (ovsem 3 x rychleji ne, jen 2 x) – jel jsem za navesem s tezymi dlouhymi profily, co couhaly z korby asi 1 m ven, dozadu, jeli jsme tak 70, celo na celo, on chtel pridat, jenze pri spojce ztratil rychlost a ve vysleku jsem pridal ja a celem bych rozrazil vitr pred sebou, kdyby tam byl, jenze misto vetru tam byly profily a byt mekci, rozrazil sem je, takhle jsem si rozrazil celo, predjel tahac zprava a rozvazoval, zda zrychlit/zpomalit. Mezitim auto pridalo, no a ja taky, s jednim okem slepym, jak mi pres nej tekla krev. Nic to nebylo, skrabanec… Pouceni: nerozrazet vitr za kazdou cenu..

    olkycc (09.10.2006 02:22:06) 80.232.117.xxx 9×> tuhost zapletanych kolies (^ odpověď na 8× ^) Nechapes a nectes pozorne! O chodniku jsem psal, ze na patniky neskacu, ale skacu pres koleje, pane doktore! Tak si to preber!

    olkycc (09.10.2006 01:57:23) 80.232.117.xxx 7×> tuhost zapletanych kolies (^ odpověď na 6× ^) Jak tedy pichla?? Dopadla na hranu oobrubniku a prosekla rafkem dusi! Jine vysvetlni nemam. Ja kdyz pri vaze 75 kg skocim v 50km/h cca 5 – 10 m na rafcich Campa Atlanta 96/spice DT radial, kolo se ani nepohne! Pravda, neskacu na hranu obrubniku, ale pri me vyssi vaze a jeste znacnemu pretizeni je to srovnatelne. Navic jedu vsude naplno, pres koleje, kostky, diry a nepamatuji, ktery rok jsem centroval (zda vubec). ? Takze kolo te holky bylo podhustene a nejspis uvolnene spice, protoze na nem jezdi casto jeji starsi bracha, co tomu nerozumi. (Sherlock hadr!)

    olkyc (02.10.2006 22:12:12) 89.24.4.xxx 7×> Kolikakolečko má patentováno SH ? (^ odpověď na 6× ^) Jo, jasně. Já si na to vzpomněl v souvislosti s mezinárodními závody Bohemia v r. 89, kde mi ještě den před startem v Novém Boru prodal mechanik národního týmu (musím se pochváli, ale nespal jsem s ním ;o)) Franta Babický 3 6kola Campagnolo, celé z duralu (pastorky i ořech)! Prostě paráda, fantezie, sen! (Ta kolečka, ne Franta!) Od té doby jsem se s 3 praporky nesetkal. (Ten Al ořech se neosvědčil, praskal.) Pak přišla revoluce, kazety… Jó a něco pro Jaskiho. Tehdy jsem byl chvíli před startem v televizi v detailu v nadživotní velikosti, jak debatuji s nějakým Holanďanem, komentoval to Štěpán Škorpil slovy: Závodníci se před startem domlouvají na taktice… Spal jsem ne pokoji s 3 Belgičany (doprovod), kteří si mne vyfotili tím foťákem s okamžitými fotkami (nevzpomenu si hned na název a to mám 1 doma někde založený, sakr..). Tehdy taky začínaly aeropáky (dualy snad někde v hlavách), bowdeny se vedly řídítky a kdo neměl origo, tak provrtal stávající. I já provrtal své Cinelli, ale než jsem z Děčína do N. Boru dojel, praskly přímo v navrtání. Co teď? Tak jsem zbytek (levého) beranu ulomil, páku namontoval na zbývající pahýl řídítek až k předstvci (krku ;o)) a tak projezdil celé závody. Levá strana MTB řídítka, vpravo berany! Ostatní celkem koukali… [(cut)]

    olkyc (26.09.2006 12:47:32) 89.24.4.xxx 3×> Kdo nepoznal, nepochopí… (^ odpověď na 2× ^) K Tobě dom nepřidu.Smrdí tam.

    olkyc (23.09.2006 01:54:57) 89.24.4.xxx 2×> Olkyc=Chuck Norris? (^ odpověď na 1× ^) Ne,ne, ne, to je hnusná pomluva, on není já, já nejsem on! Kdo je Chuck Norris??? Jen se za mne vydává, podvodník, budu ho žalovt, najdu a zničím ho, neschová s epřede mno. Hej, vylez, kde jsi? To jsem si myslel: nevyleze! Však já ho zjistím i jeho krevní skupinu, obloukem se mi vyhne.......

    olkyc (23.09.2006 01:47:59) 89.24.4.xxx 1×> Nevím nic! Vzhledem ke vzrušeným reakcím na můj thread obdobného názvu jsem dospěl k poznání, že nevím nic! Že jsem si pouze mylně myslel, že vím vše, ale ve skutečnosti děkuji všem, že byli tak hodní a trpěliví a osvítili mne poznáním, že nic nevím. Takže tímto oficiálně a vřele děkuji, zejména těmto sektářům:já BH Běžec Blade CzMiras Gorgov gummo Habib jaski jecnak JJ Lišák mechanik Meesha miki pepek petebike Radek Broz Splinter St1c Stingray TinkTink Vejdel Vilém Vzhledem k tomu, že jsem nic nevěděl a teď jsem se toto dozvěděl, vím o 100 % víc, než předtím a 100 % je plný stav, tedy vím vše! Pokud by však bylo něco, co nevím, jistě mne laskaví osvětlovači laskavě osvítí a buď budu: 1) svítít; 2) osvícený; 3) osvětlený? Děkuji všem zúčastněným za pozornost. Kdo z vás si může říct (při vašem věku§): Žil jsem poctivý život, nikomu jsem neublížil, na nikoho neplivl, všem bližním pomohl. Ano, můj život měl a má smysl!!

    olkyc (23.09.2006 00:00:21) 89.24.4.xxx 1×> Kdo nepoznal, nepochopí… (Thread pro ty, co na mne prskají.) Nevím vlastně, co tu vůbec dělám, vždyť vy ani nejste cyklisti, ale něco jako nanynky, ke kterým přijel Kája, do Horní Dolní. Jste úplně mimo realitu a nechápete vůbec nic. Množství mnou najetých km nepochopíte už z principu a to proto, protože co vy najedete za rok, to já s přehledem najel za měsíc! Jeden den do HK, druhý zpět! Vy jste malí čecháčkové, kteří neví nic o Velké cyklistice, možná z novin. Já spal s reprošema (nejen našimi), běžně se bavil s mistry světa (ne, že jsem na ně mával z davu, denně jsme o něčem diskutovali) a vy to zpochybňujete, protože si to neumíte ani představit! Já měl SPD Dura Ace (jako jeden z prvních unás) a reproši klipsny, já spal na pokoji při Okolo Slovenska s našimi nejlepšími, dával jim pití na bufetu atd. Dodnes, když se potkáme, podají mi ruku a nečekají, až já ji natáhnu! Protože oni jsou klasa, oni mají charakter, který jim dovolil být nejlepší v závodě i v životě. Upřímní a přímí. Ne jako vy tu, ne jako jedničkáři a dvojkaři, kteří (stejně jako vy) křičeli a volali VB, když jsem se objevil! Prostě neměli tu úroveň povznést se nad blbosti, nad přízemní handrkování o důležitosti jejich osoby, kdy museli zdůrazňovat svou nadřazenost a (omezenou) moc! Jako vy. Vy mne nezajímáte, přišel jsem sem pomoci lidem, kteří se nevyznají a vy žárlíte a nepřenesete přes srdce, že se objevil někdo, kdo tomu rozumí a vy jste takto na druhé koleji! V pozadí a třesete se, že bych mohl mít víc příspěvků a kdoví jakých hovadin. Jste cyničtí a vulgární a nedokážete diskutovat, vyšpehovali jste nějaká osobní data (bez ohledu, zda patří mi) a smýkáte jimi sem tam a sami (většinou) nemáte tu odvahu uvést své jméno, datum narození, či dokonce adresu! Prostě jak vesnické drbny, co musí vše vědět, ale samy se schovají za dveře, aby je nikdo neviděl. Měšťácká, česká malost a ubohost! Křiklouni. Jen křičte, to vám jde nejlépe a nic jiného stejně neumíte. A já se přes to přenesu, jako kolikrát předtím. Takových diskusních fór je mnoho, proč bych měl být tady? A proč ne? Takže se uklidněte, jděte spát a nechte mne na pokoji, jako já vás. Blokněte si diskusi se mnou a hotovo! Anebo mi dejte BAN, co má být? A vy budete spokojeni, jak jste se mnou vypekli, hurá! Místo toho tu ztrácíte čas a energii vykřikováním nesmyslných slov a cítíte se vtipní a „jak jsme mu to řekli, ten to dostal“! Ubohost. Zoufalství! Mohl bych v tomto duchu pokračovat dál, ale proč? Vy už jiní být neumíte, k tomu je potřeba morální síla a uvědomění a to vám obojí schází. Klapky na očích. No nic, smaží se mi špyrky, musím končit, na viděnou v dalším threadu.

    olkyc (22.09.2006 22:09:34) 89.24.4.xxx 3×> Projevy cyklistiky na hlavě. (^ odpověď na 2× ^) Bodejť by nebyl! Já jezdil (mj.) s několikanásobnými mistry republiky, a vím, jak trénují. Trénují především výbušnost, rychlost, úniky, mají odpočinkové dny atd.Já jezdil OV – Brno na otočku, 2 x týdně OV – Pardubice, HK ap. A Svorada neměl kdy najet dost km, jeho kariéra byla poměrně (vůči mně) krátká, navíc je mlaďoch, má ještě co dohánět. Ale to je nad vaše chápání, akorát posměšky, to vám jde.

    olkyc (22.09.2006 10:57:14) 89.24.4.xxx 5×> Projevy cyklistiky na hlavě. (^ odpověď na 4× ^) Výborně, objektivní střízlivý výpočet! A správná úvaha. Byly roky, kdy jsem najezdil i víc, ale 40 let nejezdím a taky jsem napsal „cca (kdo by troškařil se stovkami)“, což může znamenat cokoli (jak někdo psal v jiném threadu o výpočtu obchodní marže: cca, skoro, jako, téměř znamená nepřesný, jen orientační údaj za účelem výpočtu). Taky ty km nejdou přesně zpětně spočítat. Tak trochu uberu. Co třeba 800000 km? Lepší?

    olkyc (22.09.2006 02:20:50) 89.24.4.xxx 1×> Projevy cyklistiky na trupu. Chci se zeptat, zda na sobě někdo nepozoruje nějake fyzické změny v souvislosti s dlouhodobým užíváním kola. Já ano. Vzhledem k tomu, že kolo je (a hlavně bylo, což je teď důležitější) velkou částí mého já, tak všechny tělesné změny přisuzuji jemu. Vzhledem k tomu, že mám najeto cca (kdo by troškařil se stovkami) 1000000 km, muselo to zanechat nějaké následky. Co pozoruji již hooooooooodně dlouho, jsou 2 boule na zadní spodní části trupu, velikosti melounů............

    olkyc (22.09.2006 02:17:26) 89.24.4.xxx 1×> Projevy cyklistiky na hlavě. (Prosím přítomné, aby se zdrželi smíchu!) Chci se zeptat, zda na sobě někdo nepozoruje nějake fyzické změny v souvislosti s dlouhodobým užíváním kola. Já ano. Vzhledem k tomu, že kolo je (a hlavně bylo, což je teď důležitější) velkou částí mého já, tak všechny tělesné změny přisuzuji jemu. Vzhledem k tomu, že mám najeto cca (kdo by troškařil se stovkami) 1000000 km, muselo to zanechat nějaké následky. Co pozoruji již hooooooooodně dlouho, je „hřeben“ uprostřed hlavy; začíná uprostřed čela a pokračuje doprostřed hlavy, je široký cca 2 cm a rozhodně je to lebka, ne nádor (nesmát se!!). Nebolí, nevadí, jen je. Mám vsugerováno, že vznikl mezi 10 a 13 rokem života, kdy jsem jezdil autobusem a hlavu opíral celou jízdo čelem o zadní sklo (zevnitř). Co to má co s kolem. No prostě si myslím, že toto zesílení lebky mi mnohdy zachránilo život, pocho, že při čelních střetech s tvrdou překážkou, kterou většinou byla zem, někdy strom, taky auto. (Pokud by jste chtěli slyšet příběhy těchto srážek, hlasujte.) Co si o tom myslí přítomní MUDŘi přes lebku?

    olkyc (22.09.2006 01:57:30) 89.24.4.xxx 1×> Projevy cyklistiky na rukou. Chci se zeptat, zda na sobě někdo nepozoruje nějake fyzické změny v souvislosti s dlouhodobým užíváním kola. Já ano. Vzhledem k tomu, že kolo je (a hlavně bylo, což je teď důležitější) velkou částí mého já, tak všechny tělesné změny přisuzuji jemu. Vzhledem k tomu, že mám najeto cca (kdo by troškařil se stovkami) 1000000 km, muselo to zanechat nějaké následky. Co pozoruji již hooooooooodně dlouho, jsou díry v dlaních. Cca 25 mm pod rozkrokem prsteníku a malíku mám žlábek jakoby od nehtu malíku: 2 cm široký, 3 mm hluboký a za ním z 1 strany je tvrdý val, připomínající mozol, ale nemizící, přestože ročně najezdím s bídou jen slabých 10000 km, což je jako plivnout do moře. Nebolí, nevadí, jen jsou. Občas, cca 1 x za půl roku, vyroste uprostřed asi 4 mm tvrdá kulička kůže, kterou vydloubnu nehtem, něco jako kuří oko. Co si o tom myslí přítomní doktoři přes ruce?

    olkyc (18.09.2006 00:10:13) 89.24.4.xxx 7×> Vím vše, (^ odpověď na 6× ^) A před chvíli mne Kůň nazval volem!

    olkyc (17.09.2006 22:07:24) 89.24.4.xxx 2×> Vím vše, (^ odpověď na 1× ^) Tak a odteď budu odpovídat jen vyvoleným, tak si mně nerozházejte.

    olkyc (17.09.2006 21:59:42) 89.24.4.xxx 2×> Vím vše, (^ odpověď na 1× ^) Všichni sééééééém, jsem zpátky!

    olkyc (17.09.2006 14:36:24) 89.24.4.xxx 4×> Vím vše, (^ odpověď na 3× ^) Ano, máš pravdu, stydím se za vás, před ostatními cyklisty.

    0 0
    • krhac1  

      Ty máš hovno co na práci,že jo;o))

      0 0
      • Misiak  

        nj, sedave zamestnanie, clovek sa musi nejak rozptylit ;)

        0 0
        • CZiko  

          jak dlouho jsi to proboha komponoval?:D

          0 0
    • pačes  

      To je ale zajímavej chorobopis, jsem zvědav, kdo stanoví správnou diagnózu

      0 0
    • petebike  

      tedy az budu mit cas tak si to prectu :-) skoda ze neni nejaky predcitani textu :-(

      0 0
      • Fak  

        na to je prece nejaky program, napises tam neco a on to precte. Delali jsme s tim kraviny na kolejich :D

        0 0
        • petebike  

          nevis jakej ? bych si to nekdy pustil, tohle cist fakt nebudu …

          0 0
          • dieegoo  

            Start – Ovládací panely – Speach ;)

            0 0
            • dieegoo  

              I když jak se to používá je mi záhadou :)

              0 0
            • petebike  

              sem to zkusil, masakr, to si to radsi prectu..i kdyz nevim kdy :-)

              0 0
          • Fak  

            nevim, byl to shareware,a nenašli sme nikdy funkční plnou verzi..navíc by ti z toho hráblo po 5 minutách

            0 0
    • Martin  

      hey, olkyc in da house… hey, Mr. O, shake your body, move your body

      0 0
    • Biker jak Pes  

      omg, že vás to pořád baví … nechápu to. Kolik vám je ? 10 ?

      0 0
    • Honza729  

      Tedy.....musim rici, ze je to dost tristni cteni. Ten clovek je evidentne dost tezce nemocnej. Prosim vas, kdo ho znate osobne, a to si ted fakt nedelam srandu, zajistete nejak, at nastoupi okamzite na radikalni lecbu. Pokud se projevuje takhle, k tomu v realu jeste mlati lidi na pockani, je jen otazka casu, kdy nekoho zmrzaci nebo zabije.

      Tohle fakt neni sranda, lidi. :-/

      0 0
    • soc  

      Mě osobně se z Tvého výběru líbil tenhle: olkyc (13.10.2006 03:19:58) 89.24.4.xxx 1×> Jak mrkáte? Mrkáte levým, n. pravým, n. oběma očima? a v jakých intervalech? Děláte to i něčím jiným, než očima? Čím? Děláte s tím něco?

      Ten je prostě boží… zbytek je jen Olkyc…

      0 0
      • Honza729  

        Jo, tak to je primo vedeckej post :-))))

        0 0
        • jipík  

          Tak koukám to už je materiálu na doktorát :-) a určitě ne z přírodních věd.

          0 0
    • Twister  

      Výborný, heroický výhon, tohle poskládat. :) Pokud se schizofrenie projevuje tak, jak to bylo v Čisté duši, pak myslím, že Olkyc je schizofrenik. Viz jeho přátelé. Zřejmě Olkycalterego, Olkyczase, Fantom a možná odhalí i nějaké jiné. :)

      0 0
      • Honza729  

        Bohuzel Olkyc nema tak skvelou zenu, jako ma John Nash.

        0 0
    • cabbage  

      takhle dlouhý to nepíše ani milan…

      0 0
    • wartburg  

      Nejlepsi je Twiggy Ramirez!

      www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

      0 0
    • erbeckar  

      Pánové a dámy, je sice nesprávné navážet se pořád do p. Šustíka alias Olkyce, ale já musím dodat – Jen do něj! Za všechny sekírované prodavače v jeho krámu (a že jich bylo..), pohoršené chodce, najímatele obchodních prostor, operátorky na informacích, kam si rád zavolá, prodavače v obchodech, které navštěvuje, dodavatele, se kterými obchoduje a mnohé, mnohé další.

      Docela dlouho jsem si myslel, že snad můžou existovat na světě dva podobní jedinci, až jsem byl na tomto fóru osvícen jistotou, že tomu tak není a jedná se o jedinou osobu. Kdo nevěří, ať si v Ostravě zajede tramvají č. 2 na zastávku Karpatská, nebo Horymírova a hledá na oknech obrovský nápis CYKLO a vevnitř rozvede rozhovor. Pochopí.

      Tímto nechci p. Šustíka urazit, nikdy mně neokrad ani nepodved, ale je natolik svojský, že za to občas skutečně dostáva přes hubu a to se mu skrátka na fóru stát nemůže :)

      0 0
      • marapara  

        Že by pravá identita toho Fantoma(se) :)) Občas by potřeboval, aby se otevřela mechanika v pc, vystrčila se ruka a dala mu jednu přes hubu :)))

        0 0
      • Attila  

        To by skoro stálo za výlet! Mohly by se tam pořádat výroční návštěvy, něco ve stylu cesty do Mekky. Neboť Všemocný, Věčný a Nepřemožitelný se mi Olkyč jeví!! :-))))

        0 0
      • Vlado Jekyll  

        teraz sa tam bude chodiť celé bike-forum pozerať ako do ZOO

        0 0
      • Lišák  

        Jsem rád, že zde zazněl názor někoho, kdo má osobní zkušenost.

        0 0
      • Fantom  

        Díval jsem se na Tebe na Videu a musím souhlasit, že o kolech toho moc nevíš, takže byla od Tebe velká drzost, hlásit se za mechanika. Jsi obyčejný domácí kutil, co na vše bere jen kladívko a kleště .. hh.. Vzali Tě někde jinde do servisu .. hh ..?? Jasně, byl jsi sprdnutý a bylo Ti dokázáno, že nic neumíš, tak je z Tebe denunciant .. zajímavé, že oponenty vedou samí hnusní Slováci .. Až je to divné .. Škoda těch slušných a poctivých ..
        Tvá hnusná deuše a charakter jsou zjevné, stejně jako Tvůj amatérismus, když si člověk uvědomí, že Tě dosud nebylo nikde vidět, že jsi neměl kde co říct ke kolům .. páč o kolech nemáš zjevně páru .. ale jakmile přijde na pomluvy a invektivy, jsi ve své kůži .. No co, kdyby nebylo sviní, jako Ty, nevynikli by ryzí charaktery, jako já .. :-) Jen tak dál, hyeno .. :-) .. ó, jak šlechetný je Tvůj čin .. :-) Máš být na co hrdý a co vypravovat dětem, jak jsi honil čarodějnice .. :-) A věřím, že Ty se tím fakt budeš pyšnit .. :-) j.

        0 0
      • Fantom  

        A jako důkaz, že jsi svině, je toto (a nejde o mně, p. šustíka, či kohokoli, ale jen o Tvé podlé jednání ..): Napsals:„.. a že jich bylo..“
        Z toho plyne, že jde o mnoho lidí. A je zákonité, že někdo z těchto lidí je na BF. A mohu Tě ujistit, že je jich hodně. A teď se zamysli: Proč nikdo z těchto lidí neudělal to, co Ty?? Odpověď je jednoduchá: Nemají pokřivený charakter a potřebu, chovat se jak hyeny, co kopou do mrtvoly a udávají .. Ty jsi Zorro mstitel? Mstitel všech těch " .. sekírovaných prodavačů v jeho krámu (a že jich bylo..), pohoršené chodce, najímatele obchodních prostor, operátorky na informacích, kam si rád zavolá, prodavače v obchodech, které navštěvuje, dodavatele, se kterými obchoduje a mnohé, mnohé další.„ ?? Ahá .. Pak to chápu .. Oni se nemohli ozvat, (proč ..??), tak ty je pomstíš, však, bratzček? Aký si Ty múdry, ako všetko nvieš najlepšie, prosto mudrc nad mudrcov .. bravo, zaslúžíš aplaus .. synak .. A čo doma, všetko v poriadku? To je dobre, alespoň se možu chváliť, aké majú odvžné dieťa, ktoré sa ani strašného Olkyca nebojí .. :-) ..
        Ale veď hej, veď dobre .. Ako si sám hore napísal: "a to (přes hubu) se Tebe skrátka na fóru stát nemůže :)“ .. Ahá, tak preto si zrazu taký geroj!!!!!!!!!!! Fí ha .. No, ešte, že si sa sám priznal, prečo tak vykrikuješ ..No dobre, Peterko moj zlatý, už dobre, ničoho sa neboj, nič také sa Ti nemože stať ..
        Možem len zopakovať: Peterko, bravo, si národný hrdina .. :-) (Možeš to vyprávať vnúčatám, ako si zachránil BF pred divokým Olkycom .. Možno aj uveria a budú sa o Teba trošku triasť, synak .. Prajem Ti, aby si sa toho dožil .. ve zdraviu .. :-) (Ale čo mi do toho, však?) J.

        0 0
        • Gorgov  

          tedy se prirovnavas k mrtole? tak hluboko jsi klesnul? ale notak jirko, jdi do sebe.

          0 0
          • Fantom  

            To byl příměr situace, ne postav, trumpetko, co se za svou firmu stydíš .. Plnou hubu hrdinství, ale jak dojde na lámání chleba, dojde Ti řeč? Hrdino .. To jste všichni takoví .. Jinému lézt do soukromí, ale sami jste strašpytlové, když máte udělat dtto .. nebojsové .. :-) j.

            0 0
      • Fantom  

        Á, do frasa, zabudol som: Navrhnem ťa na najvyššie štátne vyznamenanie, Rád Bieleho leva .. Bude Ti .. :-) J.

        0 0
        • erbeckar  

          Jak jsem napsal, pane Šustík, nikdy jste mně nijak neošidil, vždy (i s obchodem vybíleným „zloději“) jsem vždy dostal výplatu načas a zálohu do koruny podle dohody, tretry nosím dodnes a na mnoha místech, kam jsem chodil po tovar mám dodnes dobré kontakty. Nikdy jsem nebral mechaničinu jako svoje vysněné zaměstnání, to víte moc dobře sám, proto jsem taky u Vás dělal brigádníka při studiu na VŠ, ve kterém mimochodem celkem úspěšně pokračuju a taky pomalu rozbíhám podnikaní, aby do mně rodiče už nemuseli investovat. Nicméně, to rýpnutí jsem si neodpustil.. :) ..ale možná jsem opravdu mohl. Uznávám, že mohlo být (a Vámi taky bylo) pochopeno až příliš ostře, ale ti, kdo Vás znají jenom z fóra se ohledně Vás vyjádřovali podstatně vulgárněji, nebo ne..? Ano, pár kamarádů se pobavilo na příbězích z tohoto mého „zaměstnání“, ale nikdy, a to opravdu nikdy, jsem Vás neosočil, ani si nic nedomyslel a ne jednou jsem se Vás taky zastal. Jste to skráta Vy. Možná poslední „skutečný“ cyklista, co ví, které zuby se dali ořezat z kazety kůli lepším náběhům a hmotnosti, jak vypadá 60 zubový převodník a první dualy od Campy… Skrátka takové cyklistické „rytířství“. Věci, které už naše generace nikdy nezažije a já o nich vím a obdivuju je, protože jsem o nich slyšel vyprávět od mnoha mých dobrých známých a kamarádů, kteří si to pamatují a pamatují si i Vás jako, stejně jako teď svojského, ale z celého srdce jezdícího a závodícího Cyklistu. Fantoma starého Zábřehu :)

          0 0
          • Fantom  

            Nic jsi nepochopil, jsi ztracený .. :-( J.

            0 0
            • erbeckar  

              Nepochopil? Já mám dojem, že jste nepochopil Vy. Ve Vašich posledních příspěvcích jste totiž značně pourážel mně a to moc dobře víte, že by jste si to ke mně v obchodě nedovolil a taky jste to, naštěstí, nikdy neudělal.

              Neměl jsem v plánu bránit se, ale stejně to tedy udělám.

              Pamatujete? Z práce jste mně NEVYHODIL, skrátka jsem přestal chodit, protože jsem už neměl čas. SPRDNUTÝ jsem od Vás byl mnohokrát, ale stejně se za půl roku, co jsem pro Vás občasně dělal vystřídalo 5 jiných brigádníků, které jste sprdnul a vyhodil (například pro plášť, který nebyl otočený popisem do uličky :) ), nebo odešli proto, že jim skrátka rupli nervy. Že teď píšete, že jsem jako mechanik neschopný je možná podle Vás trefné, nicméně, kdybych skutečně byl (jakože mi to už dávno skutečně jedno), rozhodně bych, podobně jako ti lidi odešel podstatně dřív. Už jen proto, že kamera, kterou jste si koupil a potom ji místo v prodejně nechal v dílně, aby jste na nás viděl Vám ukázala, jak mi to šlo, či nešlo. Taky jste mi pár krát prohledal batoh, takže víte, že jsem Vám ani nic neukrad.

              Tento příspěvek brzo zapadne a Vy zůstanete „maskotem“ tohoto i jiných fór, tak mě neprovokujte, jinak založím thread o „Skutečném Olkycovi“, který bude jistě o moc populárnější. A neprskejte, přes monitor (či displej) mi ránu nedáte a já Vám naštěstí taky ne.

              0 0
              • Blade  

                Hned mám hezčí den. Děkuju :o)

                0 0
                • erbeckar  

                  Já bych tento thread nechal radši smazat.. :)

                  0 0
                  • Misiak  

                    a preco? ;)

                    0 0
                    • erbeckar  

                      Asi som to fakt trochu prehnal.. :)

                      0 0
                      • Misiak  

                        prestan nanho reagovat a nic uz neprezenies ;)

                        0 0
                        • Blade  

                          Já sám jsem skalním zastáncem bojkotu Olkyce, ale pohled takového člověka úplně mění náhled na situaci :) Jen ať to řekne, ať každej vidí, co je to za individuum. Pár takovejch dat a myslím, že ani člověk jeho zrna by si už nedovolil někomu moralizovat. Ne tady :o)

                          0 0
                          • erbeckar  

                            Už mu opravdu přetéká pohár.

                            0 0
                            • Misiak  

                              no jo, tak prajem pevnu gumu v nervoch. ked prdne, tak mam taky dojem ze sa este nasmejeme :D

                              0 0
                            • pegas  

                              kdyz si proctes starsi prispevky kde se resila jeho osoba a vystupovani tak prave jen par lidi vi co je zac (ossobou,mysle­nim,to jak vede obchod)..tady to handrkovani a maxbiku atd je jen omacka…takovyhle info co davas ty uz nekteri vi,ale pokud to podas ty jako clovek ktery u neho delal tak pak je to skutecnym dukazem ze ten clovek je nula…

                              0 0
                              • Blade  

                                A stejně si myslím, že pod pláštíkem anonymity tu bude řádit dál a ku**it fórum, protože mu to bude ukradený, povede si pořád svou písničku.. Protože evidentně svůj okruh zákazníků kteří mu vydělají na živobytí má a tak proč by se tady s tím mazlil. Ale s tlampačem by na náměstí nevylezl, aby šířil svý „názory“ :o) Mno, víc z mé strany už asi netřeba :o)

                                0 0
                              • erbeckar  

                                No dobře borci, snad tu nebudu až za takového vola, jak to prezentuje. Napíšu vám o Skutečném Olkycovi.

                                Ale dnes už kašlu na to, ráno vstávám.

                                Ale jako aperitiv: Znáte příběh o obchodníkovi, co reklamoval silniční plášť s „vrstvou bránící defektu“ u dovozce, protože ho nějaký děda píchnul..? :)

                                0 0
                          • Fantom  

                            Trouba jsi a jím zůstaneš .. J.

                            0 0
                  • Blade  

                    Já bych raděj, aby bylo založeno už jen jedno jediný vlákno, který by mělo co dočinění s Olkycem. ..jinak založím thread o „Skutečném Olkycovi“ Přemýšlej o tom, myslím, že by pak už opravdu nebylo co řešit a byl by klid :o)

                    0 0
                    • erbeckar  

                      No, má pravdu v tom, že bych si pak „choval jak hyeny, co kopou do mrtvoly a udávají ..“.

                      Bez něho by to fórum nebylo ono.. :)

                      0 0
                      • Blade  

                        Nemá pravdu.. A i kdyby, na hrubý pytel hrubá záplata. Snad citát bude stačit česky, latinsky se mi to hledat nikde nechce :o) Byl to on, kdo z tohodle fóra udělal to co z něj je (ano, nediskutuje sám, ale je toho hlavní příčinou..) Však už by mu to patřilo, pořád se ohání důkazama, tak by je tady měl :o)

                        0 0
                        • pegas  

                          souhlas…on vytahuje demagogicke reci, placa nesmysly o identitach,vy­mysli si,prekrucuje slova jak on potrebuje…tim ze reknes pravdu to neni hyenismus,to sou fakta se kterejma on se neumi vyporadat-osobne bych rad slysel jaka je druha strana mince, tu jednu nam tady olkyc uz ukazal( buh v oblasti kol,servisak nadevsechny, ktery na kolo koukne a hned vidi co je spatne,neprojizdi, spi s reprosama atd…)..stejne kdyz to reknes tak uvidis co pak budes mit za peknou reakci o tom ze si demagog a uplne mimo,ze jsi ztraceny atd…

                          0 0
                    • Fantom  

                      Přesně tak. Já bych se začal červenat a stydět a s hanbou bych zmizel .. Naivo .. :-) J.

                      0 0
              • Fantom  

                Založ si, co chceš a mi se nesvěřuj. Svou ubohost jsi dokázal, tak v ní klíďo pokračuj .. panáčik .. :-) Mluvíš o věcech, kterým vůbec nerozumíš .. Navíc lžeš .. a je fuk, jestli úmyslně, či nevědomky, páč se potřebuješ vykecat, udělat chytrého .. Už Cicero řekl, Jak kdo mluví, takový je .. A Ty jsi vzorový vzor toho .. :-) .. J.

                0 0
                • erbeckar  

                  Jak kdo mluví, takový je.. Tím bych se na Vašem místě radši neoháněl.

                  0 0
                  • Fantom  

                    Proč? Začínáš chápat, že to tak je a že začínáš vypadat blbě ..? Hochu, trochu pozdě .. Co sis nadrobil, to máš .. :-) Z toho nevycouváš .. :-) J.

                    0 0
              • Fantom  

                Neměl jsem v plánu bránit se, ale stejně to tedy udělám. ..
                Dobrej fór .. HH .. Přijde lupič ke zlatníkovi a chce šperky .. Zlatník se nedá a vrhá se na lumpa. Ten se vytrhne a říká: Nechtěl jsem to dělat, ale musím se bránit .. a vytáhne pistoli a zlatníka zastřelí .. Ovšem Tobě, Peterko, tohle nikdy nedojde.. Veškeré Tvé vzudělání padlo vniveč .. :-/ J.

                0 0
      • Lišák  

        Dávej bacha při chůzi! Vypadá to, že jsi někomu šlápnul na kuří oko!

        0 0
    • climber  

      Uf, tolik perel pohromadě.

      0 0
      •  

        Olkyč,Fantom alias Šustík – jseš tady? Je tady nějaká nuda.

        0 0
    • Vlado Jekyll  

      Misiak, klobuk dole, robis sluzbu spolocnosti :-) Hadam si uz aj olkyc uvedomi, ze mu drbe a mal by navstivit odbornika…

      0 0
      • Misiak  

        pevne verim, ze po letmom (komu sa bude chciet tak aj uplnom :) prejdeni si tych litanii ludia pochopia…

        0 0
        • Fantom  

          Soudný člověk pochopí rychle, co jsi za úchyla. Extrakce jednotlivých postů z kontextu vždy působí směšně, na tomto principu jsou vedeny různé rádobysměšné a úsměvné články v bulváru, dokonce jeden čas byl i takový pořad v TV, kdy spojovali výňatky z různých pořadů a vytvářeli směšný celek, velice laciného ražení .. To, cos udělal, charakterizuje jen Tvou plytkou mysl, neschopnou hlubší úvahy a rozumného myšlení .. Je to ubohé a proto mne to nemůže, ani urazit, ani k tomu nemám co říci, stejně jakom mnozí další, kteří vědí a myslí si o Tobě a spol své .. nic lichotivého .. Děláš „pěknou“ ostudu Slovákům .. :-) J.

          0 0
          • Misfit  

            amen

            0 0
          • dieegoo  

            Tak a teď si řeknem jak je to doopravdy…

            To co Misiak udělal necharakterizuje jeho mysl, nýbrž tvou. To si dozajista poznal. A jestli tu někdo dělá ostudu, tak pouze ty sám sobě. Ale jen tak dál, budeš slavnej. A jak je vidět, někdy k tomu stačí vážně málo.

            0 0
            • marapara  

              … já bych to viděl tak na prezidenta … :) … nebo minimálně předseda vlády :))))

              0 0
              • Bajker16  

                Olkyc je Paroubek :-D !

                0 0
                • marapara  

                  Jo to sedí :)))) … ten byl taky předseda vlády :))))

                  0 0
                  • Bajker16  

                    A nejkrásnější na něm je mozek…by sedělo i na olkyce,podle těch keců :o).

                    0 0
    • die.catana  

      Posedlost OLKYCEM se rozšiřuje všude po světě, je to fakt hrůza:(((

      bikeland.unas­.cz/soubory/ol­kyc.htm

      0 0
    • erbeckar  

      Tak co, Ostravaci a okolní, už se někdo byl podívat na Olkyce v reálu? :)

      A mimochodem, HEJ, MECHANIKU!!! Tobě jsem uz vyprávěl mnoho příběhů o tomto jedinečném člověku, možná bys mi to mohl dosvědčit.

      A ať nejsem nezdvořilý, pane Olkyci a Fantome, jak se daří? Maxbiky se pořád prodávají? A pořád platí hesla „Opravíme vše“ a „Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů“?

      0 0
      •  

        povídej a přeháněj

        0 0
        • erbeckar  

          No nevím, nechci, aby to Mr. J. bral jako osobní urážku.. A asi bych tím porušil Olkycománii, není to přeci jenom tak trochu náš maskot? A o těch se nemluví, ti se akceptují :)

          Ale bylo by o čem psát, TO MI VĚŘTE. A teď zase vypadám, že dělám drahoty..

          0 0
          • Fantom  

            Ty a drahoty?? Holý nesmysl! Pokud jde o mne, neumíš dělat drahoty. Jen chceš být chvíli důležitý a středem zájmu, Peterko, přiznej si to .. :-D ..Když jsi neuspěl jako mechanik, zkoušíš to jako bajkář .. A celkem Ti to jde .. :-) .. Jen do toho, vyprávěj, přeháněj .. ale hlavně nemlč .. budeš slavný .. (alespoň někde a alespoň chvilku, když jinde po Tobě neštěkne ani pes ..) .. Tak do toho, mládenče .. :-D .. Mám začít? Dobrá ..
            Bylo, nebylo, za devatero horami a desatero řekami, v krajině zaslíbené (Slovensko to nebylo .. ostatně, proč Ty nejsi na Slovensku, ale šantíš tuná?? Héé? ), byl žil 1 skvělý mechanik, kterému nic na kole nebylo svaté .. :-) .. J.

            0 0
            • Gorgov  

              jirko zas neblbni, nebo nekde dostanes po cune.

              0 0
              • Fantom  

                A? Pak to přičti sobě a svým kumpánům .. Jsem vždy připraven .. :-) J.

                0 0
          • Fantom  

            Chytré lidi neurazí ani inteligent, což Tvůj případ není .. :-) j.

            0 0
          • Fantom  

            Ale stejně nemáš šanci. Takové pecky, jako když já se odstrkoval od náklaďáku v 70 km/h, takové v rukávu nemáš .. Anebo .. ? Kdyby Tvá fantazie zapracovala ..? Pomohu Ti .. Tř." P. šustík jednou vulgárně nadával operátorce a současně na zákazníkal stříkal olej .. pak hodil po prodavači nůž a na mechanika se vymočil .. a přišedšího dodavatele kopnul do .. zboží, které nesl .. a všem vynadal do nešiků a propustil je .. A taď Ty sám, jsem Ti to rozjel, tak se ukaž, ať ostatní na Tebe nečekají s otevřenou papulou nadarmo .. :-) j.

            0 0
            • Gorgov  

              normalne by m to prislo pritazene za vlasy, ale tobe to verim:) Myslim s tim mocenim. Ja se odsrtkuju od nakladaku ve 135km/h. Mylim ze mi to bude verit stejne lidi jako tobe. Jinak 70 neni nic extra. .

              0 0
      • Fantom  

        Přijdeš mi, jako v tom, velmi zdvořilém, vtipu.
        Zastaví chlapík jiného a říká: Dobrý den, pane, byl by jste tak laskav a přispěl člověku, kterému nezbylo nic jiného, než tento malý, ale dobře střílející revolver .. :-D .. J.

        0 0
        • erbeckar  

          Už jsem to jednou napsal, ale kdybyste to přehlíd, pane Šustík: Přestaňte rýpat.

          Nikdy jsem nechtěl být mechanikem a rozhodně teď nechci být středem pozornosti, protože Vás budu potápět. Ale tohle jsem Vám nedovolil, ani když jste ještě byl můj šéf.

          0 0
          • Fantom  

            c c c c c Silná slova, silného chlapa .. Možno mi takú jednu trepneš, že sa nikty nespametám, však.. :-DD .. Len pokračuj, panáčik, si fakt dobrý .. :-) J.

            0 0
          • Fantom  

            Tys nechtěl být mechanikem ..?? Jó, též jsem nechtěl být mechanikem, ani podnikatelem .. hh .. Ale byl jsi a prachy Ti byly dobré, co? nemrděly? Takže když jsi nechtěl být mechanikem a fakticky jsi jím nebyl, když jsi kde co zničil, nebylo by morální vrátit peníze a uhradit způsobenou škodu ..? Bylo by to fér, co říkáš..? Aha, Ty mlčíš .. :-) Tak to pak jo .. Penízky se hodily, co? Koho chceš potopit? Mne? Šustíka? No, sebe jsi se potopil už dávno, tak když jdeš ke dnu, tak proč nestáhnout i další, že? To je morálka, řeknu Ti ..A to máš z vlastní hlavy, či Tě to naučili doma? Niekto sa sviňou rodí, niekto sa ňou stává .. výchovou, okolím, pre peniaze.. Tvoj prípad je ktorý? Nebuď zbabelec a choď na to .. :-) J.

            0 0
            • Gorgov  

              A ty to mas z vlastni hlavy Jiri? Nekdo se rodi svini a pomalu se meni v prasozrouta, premysej o tom:)

              0 0
              • Fantom  

                Jj, už jsem o tom přemýšlel, Honzíku, vlastně přemýšle, .. všiml jsem si, že se to u tebe děje .. ale takovou sebekritikou jsi mne fakt zaskočil .. :-) J.

                0 0
          • Fantom  

            Mechanikem jsi být nechtěl, ale jeho prachy se Ti šikly, co? Víš, ani Lance nechtěl být nejlepší, ale penízky, to jóó .. též si myslel, že morálka počká .. jako Ty .. :-) J.

            0 0
            • erbeckar  

              Dostanete, co jste chtěl.

              0 0
              • Fantom  

                Ozaj? nežartuješ? A kedy, synak? Povedz dátum .. stačí mesiac .. alebo rok, ako sa ti páčí .. len tolko nenapínaj .. vieš ty, kolko ludí kvoli Tebe nespí ..? Alebo kvoli mne? :-DD ..HH .. J.

                0 0
          • Fantom  

            Toje dobrý, to je dovrý .. ROFL .. ROFL .. HH ..
            Je to stejné, jako když zloděj ukrade auto, přitom mu vypadne mobil na zem a on odjede, ale v zrcátku vidí člověka, jak zvedá jeho mobil. Couvne a křičí" Ty, zlodej jeden, ako si to predstavuješ, budem ťa žalovať za to, že si ma okradol .. LOL .. Ty si fakt dobrý komik .. ochotničíš doma, však, Peterko? Povedz, na akú školu chodíš presne? Chcel by som za Tebou zájsť a porozprávať sa s Tvojmi kolegami .. Nemáš nič pretiv, však že nie ..? Vedel som, že si hrdina a kámoš .. A počuj, slúbil si ešte zopár rozprávok .. nezabudol si ..? bolo by to škoda, chalan.. :-) j.

            0 0
            • pegas  

              libi se me jak na jednu reakci vzdy odpovidas nejmin na 4×:-D…

              0 0
              • Fantom  

                On by to někdo najednou nemusel rozdýchat .. :-) J.

                0 0
                • pegas  

                  tak tak..proto pridals dalsi ..zatim cece rekord 5×:-DDD

                  0 0
                • Gorgov  

                  mam pocit jirko, ze to tezko rozdychavas prave ty. Jen to jen muj mylny dojem?

                  0 0
                  • Fantom  

                    Jj, jsi vůbec celý pomýlený .. J.

                    0 0
                • Gorgov  

                  mam pocit jirko, ze to tezko rozdychavas prave ty. Jen to jen muj mylny dojem?

                  0 0
              • Fantom  

                monology jsou mou silnou stránkou .. :-) J.

                0 0
                • pegas  

                  mas jeste nejaky silny stranky?:-)

                  0 0
                  • Fantom  

                    nemám slabé .. A Ty .., j.

                    0 0
                    • pegas  

                      nemam a nikdy mit nebudu..jsem silny jedinec!!!

                      0 0
            • erbeckar  

              Páči sa Vám slovenčina, takže ešte raz.

              Dostanete, čo ste chcel.

              0 0
              • Fantom  

                To znie hrdo! A chlapsky! Ozaj si už dospelý ..? A ešte volaké iné symptómy to prezrádzajú..? Aké? Znie to ako: ZME S VAMI, POĎTE S NAMI .. To hovorievalo gestapo, keď prišli po obeť .. A vlastne: Aký je medzi nimi a Tebou rozdiel?? Oni sa tiež správali velmi uctivo .. Pýtali sa: Kto ste?? Som profesor Horák .. Kto ste?? Som profesor Horák .. Naposledy" Kto ste(buch, dum, bác, hrc, kop, řach ..) .. :-/ .. Nikty by nepovedali: Kto si, sviňa .. boli úctivi J.

                0 0
            • pos3k  

              jsi vzruseny?

              0 0
          • Fantom  

            Počuj, nie su čudný?? Veď tu si všetci vravia Ty, tak čo Ty tu falošne vykáš..?? Čudák volaký ..Ty si taký istý prípad, ako zloději, čo prepadli jednoho klenotníka a znásilnili mu dcéru, ale zavše im vykali .. A hovorili" Ale pán velkomožný, dajte nám peniaze, lebo Vás zastrelíme .. Si, Peter, absurdný, vieš to ..? Smiešny .. :-) Tolko rokov robíš školu a žiadnu múdrosť si nepobral .. Chudáčisko .. :-/ J.

            0 0
            • erbeckar  

              Vždycky jsem Vám vykal, pane Šustík.

              0 0
              • Fantom  

                Taky jsi byl až dosud slušný .. J.

                0 0
                • erbeckar  

                  Zato Vy, na rozdíl ode mně, rozhodně vulgarismama šetříte.

                  Vím, jak je trapné psát „husté“ řeči do fóra, ale stejně si zkuste představit, jak se objevím u Vás v obchodě osobně.

                  0 0
                  • Fantom  

                    Trapný si, pravda .. od začiatku .. ale to Ti neprekáža, však? Proč bych si něco takového představoval? Vím, že nemáš zábraqny, zejména morální Ti chybí .. A co pak, Něco nkoupíš, anebo budeš chtít poradit, jak se spravují kola? Tak to máš smůlu, chlapečku .. :-) j.

                    0 0
                  • Fantom  

                    Prosím Tě, přijď až po lednu .. Jsem pojištěný až od 1. 2. .. Chceš sfotnout pojistku, abys věřil .. :-) J.

                    0 0
                    • erbeckar  

                      :)

                      0 0
                      • Fantom  

                        Jo, ale výlohy mám pojištěné už teď .. :-) Kdyby Ti to stačilo .. :-) J.

                        0 0
                    • Gorgov  

                      Jirko zkus to jinak, radim ti dobre, vypadas jak uplnej debil. No tak…

                      0 0
                      • Fantom  

                        No vidíš. Já jen vypadám, kdežto Ty jím jsi .. a ani to netušíš .. :-) J.

                        0 0
                        • Gorgov  

                          to vis, ze jo. Bude se mi po tobe skoro stejskat, jedu za chvili na hory…

                          0 0
                  • Fantom  

                    Chováš se jak fašisti. Oni též byli velmi slušní, vykali každému, nemluvili vulgárně .. Zato ti lidé, kterým oni dávali práci a jídlo a ubytování, Ti byli na ně sprostí, často i vulgární, pomlouvali je, že jsou zlí .. dokonce je chtěli zbít, tak si fašouni na sebeobranu koupili puišky a pak, jak těch drzých křiklounů bylo moc, dokonce samopaly .. Schválně, víš, jakou měly kadenci?? Nevíš, co ..? Ta ta ta ta ta ta ta .. :-) j.

                    0 0
          • Fantom  

            Hochu, hochu .. co sis nadrobil si sníš .. rozjetý vlak nezastavíš .. Zkus to, frajere .. J.

            0 0
            • Vlado Jekyll  

              fantom,, nič iné ma nenapadá, keď čítam tvoje výplody, len to, že Ti jebe. Daj sa vyšetriť, podľa mňa nemáš všetko v tej vypatlanej schizofrenickej hlave v poriadku. Ináč, závidím Ti to more voľného času, ktoré obetuješ na to, aby si si liečil komplexy menejcennosti tak rozsiahlými príspevkami.

              0 0
        •  

          Olkyč,Fantom alias Šustík,chlape s tebou je prdel,ač jsem ze severních čech, tak se na tebe přijedu podívat. Tady jsi teď moc slavnej-celebrita ale je mě Tě moc líto,jestli seš opravdu cyklistickej dinosaurus, tohle sis mohl odpustit.Bohu­žel,bohudík našli Tě. Mám teď v sobě asi dvě promile,normálně chodím spát, ale nikdy jsem na netu nebyl tak nedočkavej jak se kauza Olkyč bude vyvíjet.A....., už ho chytli.

          0 0
          • Gorgov  

            hehe sem na tom uplne stejne:)

            0 0
            • wroum  

              vobjedname autobus a udelame si vylet… huraaaa :-) koukneme se na exota! :-D

              0 0
              • Honza729  

                Sledujes ? Je klid :-) Je pryc :-) I kdyz je rano, otviram flasku !!!

                0 0
                • soc  

                  Aspoň budeš v příjemné náladě až se vrátí:)

                  0 0
                • wroum  

                  vsak on se vrati :-) jsem o tom naprosto presvedcen :-P

                  0 0
              • kolda  

                az to budes poradat, dej vedet. to si nenecham ujit.to je fakt masakr. ale bod pro erbeckare, ze si dokazal udrzet uroven.

                0 0
          • petebike  

            hehe, taky kdy udelame ten BF sraz v OStrave ? docela se na to tesim…nechal bych to ale na jaro, cesta je to daleka, tak az tam bude nejaka akce, ci zavody tak to muzem spojit -)

            0 0
            • roud  

              Já sem pro i když to je vážně z ruky ale bude sranda :O)

              0 0
    • krhac1  

      Panáčci vy se rouháte :-))byl tady dlouho klid,že?

      0 0
      • krhac1  

        Sem vám to říkal,nedáte si pokoj:-)

        0 0
    • dada  

      jestli ho takhle budem dál dráždit tak mu ten jeho obchůdek s maxíky zkrachuje protože na něj nebude mít čas…ale předtím nás ještě čeká tak 20 nových nicků 200 dredů a min 20000 reakcí :o)

      0 0
    • madcat  

      Tyjo to muselo dát práce… ale já akorát přemýšlím, jestli tohle ještě je vůbec nutný…?

      0 0
    • chupas  

      stejne je nejlepsi jizda za nakladakem v 80 do kopce teda tesne, skoky na silnicce 10–15m jsou taky super. obcas taky na fulu jezdim za busem tech 60. jen chvili a po rovine ale skoky taaaak dlouhy nedelam. hehe. je to ikona tohodle webu.

      0 0
    • game_over  

      nechci delat reklamu… www.volny.cz/cyklosustik/ :)))

      0 0
      • Tomahomo  

        Vidím, žes měl stejný nápad, jen dřív… :o)

        0 0
      • wartburg  

        Aspon si kazdy muze vybrat sveho maxbika, jsem dosud netusil, ze jsou jeste lepsi, nez se tu rika. Treba ten 35MB-DB XT za 41 400 s RS pilot a s nejznackovi­tejsimi komponenty zoom, velo a alex je fakt super.

        0 0
      •  

        Olkyč, ty jsi démon

        0 0
      • Honza729  

        Alteregosustik tam perlí..... :-))))

        0 0
      • mountaineer  

        Ten clanek je dobrej,vysvetli toho o olkycovo povaze dost:o)pripad fakt pro doktora:o)

        0 0
      • Lišák  

        „alterego“ v návštěvní knize krásně brání pana „Š“, kterého už „zná léta“:-) A chová se při tom nápadně podobně, jako „alterego“ na B-F, který je panu Šustíkovi nápadně podobné. Nevím, nejsem vzdělán v oboru psychologie, ale trošku to zavání rozdvojením osobnosti…

        0 0
        • Honza729  

          No jasne, ze je to jeden a ten samej.....klasicka schizofrenie. Sustik dopadne spatne, moc spatne…

          0 0
        • OCG  

          Lišáku, já myslím, že to zbytečně dramatizuješ :o) Podle mě to je jenom člověk, který z nějakého důvodu nemá ani moc přátel, ani moc respektu ostatních a tak si vytváří fiktivní internetové známé, kteří „potvrzují“ jeho zdánlivou výlučnost, jeho charakter, a dokládájí jeho oblibu. No ale tím více ve své podstatě prohlubují jeho osamělost… ;o)

          Myslím, že by nám ho mělo být líto a měli bychom mu nějak pomoci… :o)

          0 0
          • OCG  

            ad poslední věta: co kdybychom se ho zkusili nějak virtuálně potěšit, obejmout, po vzoru američanů? Dát mu najevo, „you are beautiful, no matter what they say! Words can't bring you down!“ Co? :oD

            0 0
    • maxtor  

      Hele, nezařízl admin toho multinickového magora?? Mám pocit, že některé jím založené thready se ztratily… Třeba tento:

      www.bike-forum.cz/…0/forum.html

      Jestli je to tak tak třikrát hurá a sláva adminovi!!!

      0 0
      • roud  

        Je tu podezřele dlouho klid a to nejen proto že sem dlouho nic nikam nepsal :O)

        0 0
      • Misiak  

        aj ja som si vsimol ze bolo zmazanych zopar tredov s podobnym nazvom od usera oblibenec. veducemu bf zjavne dosli nervy, za co mu patri vdaka :)

        0 0
      • Blade  

        zatim je klid… ale uz netrpelive cekam, az nejaka p**a zalozi dred „kam se podel olkyc“ to asi zacnu strilet!

        0 0
    • Jiri Sustik  

      Kam se podeli vsichni ti mili lide olkyc, alteregoolkyc, olkyczase, fantom, oblibenec?

      0 0
      • Jiri Sustik  

        Chybeji mi, mel jsem je rad.

        0 0
      • Twister  

        Vetřelec vzkříšení? Zaznamenávám pozoruhodný posun v tom, že se hlásíš ke své identitě. Ovšem nejsem tak naivní, abych očekával i posun v tvé mentalitě…

        0 0
    • Pakarna  

      Ja nevim jestli to je debilita nebo proste jenom p.Sustik nedokaze se ho tady nikdo o jeho bezesporu nejlepší názor nestojí. Tisic ruznych nicku, proc? Na fotce v tom nejnovejsim teda vypadas drsne :-D Tos fotil synovym tamagoci?

      0 0
      • Pakarna  

        Musim se opravit, „p.Sustik nedokaze pochopit, ze se ho tady nikdo o jeho bezesporu nejlepší názor neprosi“

        0 0
    • Jiri Sustik  

      Pozor specialni akce pouze pro cleny bika fora! Kazdy kdo prijde do obchodu Cyklosustik a mezi dvermi hlasite zvola: „OLKYC JE BUH“! Tak dostane slevu!

      0 0
      • Krys  

        Dostane zľava a potom aj zprava?

        0 0
        • Jiri Sustik  

          Nic jsi nepochopil, jsi ztracený .. :-( J.

          0 0
          • Tomahomo  

            Sakra zase nějaká vesnice v Německu… Jezdíš rychlej než to stíhám vyhladávat :o))) Nechceš napsat kolik najedeš ročně? ;o)

            0 0
    • Jiri Sustik  

      Zase tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Ostrava v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7.1.2007 mě v Ostravě u obchodního centra „Semeno“ okradli! V pátek 10.1.2007 jsem na Karafiátově 1 v Ostravě omdlel! Vykradli mi 3× obchod. Dne 27.1.2007, mne okradli na Wurmově 4 v Ostravě – obchod jménem Au…, o 500 Kč. Ještě ten den zástřel na nohy + ukájení hlasů. Při sepisování zástřel na týl, do ledvin a do hlavy. Škodná mi kazí přístup na síť! V jedné restauraci na ulici Kosmonautů v Ostravě (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nějakého blba. Některé servery mou zprávu mažou. 14.3.2007 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15.2.2007 mi neznámí telepati zlikvidovali vysavač! Kopou také do mého psa a do kočky, kterým se tvoří podkožní nádorky a bradavice! Prolévám se minerální vodou Magnesií, odvarem z meduňky, spím v alobalové krychli, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje… P. S.: Prosím všechny, kteří se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!

      0 0
      • Tomahomo  

        Skvělé!!! Moskva! Asi míříš do Ásie :o)))

        0 0
    • Vlado Jekyll  

      mám taký dojem že novoprišelší nick Jirí Šustík asi nie je olkyc ani fantom, aj keď sa na neho chce podobať. Tie odpovede sú inak formulované, IP adresa sa stále mení a pod…a aj ten zápal pre „správnu vec“ tu nie je…

      0 0
      • Vilém  

        nerikali Ti v mladi Blesku? :) tim ze to neni J. si muzes byt na 100% jistej

        0 0
        • Tomahomo  

          ROFL

          0 0
        • Vlado Jekyll  

          Vilém nemám cas to tu moc sledovat, tak ma to napadlo trosku neskor ako Teba

          0 0
          • Blade  

            Cca o dva týdny ;-)

            0 0
          • Vilém  

            O nic nejde, nemyslel jsem to nijak spatne.Tento nick se objevil jeste za Olkycova pusobeni a dokonce s nim debatoval.Pochy­buju, ze i pres mnozstvi nicku co zalozil, by se navazel sam do sebe:) Take psany projev od tohoto nicku zdaleka na Olkycovy vylevy nema.

            0 0
    • Krys  

      200

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce