Nove 29" s full lockout pro 110kg za cca 40 000 Kc

13 nepřečtených
  • mchammer

    Zdravim,

    po nekolika letech kupuji kolo a v nakupu jsem pomerne amater. Drive jsem jezdival 600–1000km/rok z toho 80% po silnici. Ale poslednich 6 let jsem neujel skoro nic a navic se vic citim na cross a trail nez na silnici.

    Hledam nasledujici:

    • 29"
    • full odpruzeni s lockout na ramu i vidlici
    • musi vydrzet mych 110kg (navic casto jezdim do kopcu takze tam bude jesteo neco vic narazu)
    • na zacatek si tam chci dat i o neco hladsi a uzsi gumy asi(silnicku kupujiaz pristi rok tak potrebuji zatim neco mezi)

    Zatim to vidim nasledovne:

    1. Specialized Stumpjumper FSR Comp 29 – muzu ho mit za 39 000. Je to dobra

    cena? Je treba jej ale celkove prestrikat. Je ve skarede barve

    1. Merida – ale zatim jsem nenasel jediny 29" ve full
    2. Superior – ten stejny problem
    3. Giant – ANTHEM X 29ER 2

    Dik!

    mchammer

    Diky za jakykoliv nazor!

    0 0
    • PatrikL  

      akú veľkosť potrebuješ?

      Inak ten giant je fajn, to sa dá odporučiť. Merida bude mať 29" full ako 2013 ročník, čiže neskôr počas roka by mali byť dostupné… Aj keď neviem ako na tom bude cenovo.

      To s tým prestriekaním toho specialized dúfam nemyslíš vážne :)

      0 0
      • mchammer  

        Dik za odpoved.

        Mam vysku 185cm takze neco vetsiho ale jeste nejsem pevne rozhodnutej.

        No ten Giant vychazi na 49 tisic coz uz je trochu vic. Snad neco z minuleho nebo predminuleho roku.

        Taky otazka – jak moc je dobrej full? Kamarad mi dnes rikal ze staci kdyz mam dobre odpruzenou vidlici.

        S tim prestrikanim – ackoliv se mi do toho z pochopitelnych duvodu nechce – tak bys jej musel videt abys mi dal za pravdu ;-)

        viz foto (neni to fakt pekny!!!)

        0 0
        • newbie  

          :D full (fungující)je MOOOC dobrej… kamarádovi nevěř, případně si někde půjč, jestli máš možnost, a vyzkoušej na vlastní prdel… :-)

          0 0
        • Vilém  

          Prestrikanim se pravdepodobne vzdavas zaruky.

          0 0
    • newbie  
      • nenapsal jsi, kolik jsi za to ochoten dát… :-) tak nevím, jestli ti mámdoporučovat svýho RIPa, který mi podobnou váhu vozí bez problémů uždva roky
      • myslím, že konkurence Stumpovi se za 40k bude hledat těžko
      • proč máš ve výběru Meridu a Supa… bez konkrétníchmo­delů? :-)
      • vidlice maj lockout snad skoro všechny, na tlumiči by ti mohl stačitPropedal?
      • na tom Stumpovi by mi vadila kombinace 2×10 s převodníky 22 a 33…teda 22/36 do kopce pro nás nechrty super, ale absence těch těžšíchpřevodů je podle mě zbytečná… to by ale snad stačilo dokoupit velkýpřevodník
      0 0
      • mchammer  

        Ahoj,

        dik za reakci.

        K tvym bodum:

        1. je to v napisu – 40 000 Kc +/- 10 tisic bych asi byl schopnej dat

        pokud by to melo vyznam

        1. taky myslim
        2. protoze neznam Meridu a Supa co maji full
        3. dobrej point! Ale ja si na prevody rychle zvykam!
        0 0
        • newbie  
          • nojo, cena v názvu vlákna – sry, sem si ňák nefšim :-)
          • ten Stump jsem myslel, že je novej (nebo spíš novej loňskej), tohlevypadá na starší kousek? zjisti rok a komponenty (jestli něco měněno,popř. udělej pořádné fotky), se ti tu pak k výhodnosti nákupu někdopovolanější vyjádří :-)
          • tím taky padá moje poznámka k 2×10, tenhle má vpředu 3×
          0 0
    • Azmir  

      Proč chceš na svoji výšku jenom 29" ? To tě ta 29 tak okouzlila? Za tu cenu by mohl být super 26 full nebo carbon HT na dobré výbavě.

      0 0
      • Rubi  

        nebo taky 26 full carbon na super vybave :)

        0 0
        • Azmir  

          Tak s tím by to už asi bylo horší, ale dá se

          0 0
          • Rubi  

            no ja mam sleek SL, ten by vysel do limitu, ale uz neni, ale jak tak koukam tak cyklonemcik konecne vylepsil stranky

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.