• meiilax

    Ahojte, chtěl bych si koupit nosič kola Thule Pro Ride 591, nevím ale, jestli je k jeho upnutí potřeba příčný střešní nosič Thule nebo je upínací systém universální a stačí i jiný příčný střeční nosič – momentálně mám HAKR a nechtěl bych ho zbytečně měnit. Díky moc za info.

    Milan

    0 0
    • onik  

      muže byt na jakykoli ;)

      0 0
    • Martin55063  

      viz http://www.thule.com/…e%20591.aspx :

      Univerzální rychlé připevnění umožňuje montáž na různé střešní tyče až do šířky 60 mm.

      0 0
    • z0diaC  

      budu prodávat 2ks … pokud máš zájem – ozvi se mi na mail … jsou v perfektním stavu, ke každému 2ks klíčů.

      0 0
    • d69  

      Když to připneš podkovou,měl by jít i na většinu ostatních (nevím jestli úplně na všechny)- to záleží na profilu a šířce příčníků. Může se ale stát,že tam bude hůř sedět, nebo budeš muset připevnění k příčníku trochu upravit.

      Každopádně velkýho bacha na to aby ti tam aspoň pár dní vydržel – to už se tady řešilo mockrát!

      Třeba tady http://www.bike-forum.cz/…na-aute.html

      nebo tady: http://www.bike-forum.cz/…-strese.html

      0 0
      • meiilax  

        jj o těch problémech jsem četl a vydedukoval jsem z toho, že se to týká hlavně Prahy :-) U nás v malých městech se tohle moc neděje..tedy..snad, my se tady všichni známe :-D

        0 0
        • z0diaC  

          tak tak … Praha,Brno … loni jsem s něma jezdil o víkendech téměř pořád na střeše a pořád je mám :-) …

          0 0
      • hctr  

        Nevali se doma nekomu nahodou ty podkovy a ty pasky na drzeni zespodu doma? Mam nosice, ale aero tyce si musim pujcovat, jinak mam uplne obyc nosic, rad bych ty podkovy odkoupil.

        0 0
        • Bender382  

          můžu se ti podívat, mám už nějakou dobu aero tyče a podkovy jsem určitě sundaval. Jen už je to pár let a budou někde zahrabaný ve sklepě. Připomeň se mi ještě na mail…

          0 0
        • Jarda636  

          mám je doma, ze 4 ks nosičů

          0 0
        • Smazaný účet  

          naprosto bez problémů jdou koupit u aut. prodejců…

          0 0
          • hctr  

            Zitra prave jedu do jednoho kramu v ove kde thule delaj, tak snad je sezenu, jeste jsou tam take srouby jak koukam na manual a ty tu taky nemam, ale mam tu take jine http://www.rowerek.pl/…Ride591.pdf jak jsou ty 2 prvni dlouhe srouby potrebuju je na montaz nebo staci ten 4. a 5. zprava? DIKY.

            0 0
            • Jarda636  

              4. a 5 . jsou na zasunutí do aero příčníků, ty potřebuješ ty 1. a 2..

              Mám to komplet ze 4 nosičů protože je mám osazené na origo aero příčnících.

              0 0
              • hctr  

                Ok, kdybych to zitra nesehnal byl by jsi schopny mi je prodat? DIKY.

                0 0
                • Lister  

                  V Ově by mělo jít na Thule prakticky cokoliv sehnat v Mariánkách v obchodě 4ski.

                  0 0
                • Jarda636  

                  ok není problém, je mi to k prdu.

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  jen tě upozorňuju, že si vše nechá thule slušně zaplatit.. kupoval jsem kit na 4 hranný tyče místo šroubů do auerotyče na starou 510 a stálo to komlet (3× železo a 3× jejich šroub) skoro 600…

                  0 0
    • Mark-H14  

      Nechci zakládat nové vlákno kvůli jedné hloupé otázce.

      Doufám, že není žáden problém s nosičem Thule ProRide a délkou 29" biku?

      Díky.

      0 0
    • masajito  

      Mam SUPA 929 ram hranatej 40X50mm sel by tento nosic ?

      0 0
    • Bafoon  

      jen letmý dotaz – kolik je asi tak reálná prodejní cena 5× použitých tuhle proride591? To nějak neumím odhadnout a uvažuju o přechodu na tažné…

      0 0
      • hctr  

        Ja kupoval 2 za 2500,–

        0 0
      • Smazaný účet  

        uplně novej nepoužitej jsem na aukru koupil za 1400 (předváděčka) , druhej za 1200 půl roky starý s dokladem, levněji jsem je tam neviděl, nový se dá v eshopu sehnat okolo 1700…

        0 0
    • cekanka  

      Obnovím vlákno… Chtěl bych se zeptat, zda někdo bez problému vozíte v Thule591 kolo se spodním vedením bowdenů nebo v tom může být nějaký problém. Díky za odpověď.

      0 0
      • TomPub  

        Ahoj, mam ze spodu i z vrchu a prijde mi to v pohode. Pro jistotu nedotahuju na krev a pridam stahovaci pasky, ale ani by to asi nebylo potreba.

        0 0
      • hovanec  

        V pohodě se vše vejde. Ale pokud máš karbon, tak bych doporučil spíš OutRide 561.

        0 0
        • raw 4  

          Proč? Máš s tim špatný zkušenosti? Ja ho na nich vozim pres rok a zatím ok…

          0 0
          • hovanec  

            Jde o to, že Ti tlačí ta objímka nosiče na karbonovou stěnu trubky.

            0 0
      • gerrard  

        Rozhodne bych to zkusil, me se tam teda jedno z kol nevleze a jen kvuli nemu vozim jeden z nosicu freeride.

        0 0
    • Mirena  

      Zdravím, rád bych obnovil téma. Sháním upínací třmeny (podkovy) se šrouby pro upnutí proride 591 na hranaté příčníky – celkem 4 sady (mám jen šrouby do aero příčníků s drážkou, které bohužel nemám).

      Díky za případné nabídky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.