• Wojtkingson

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, chci si koupit starší auto a od někoho jsem dostal informaci, že na tenhle typ auta nejde dát zahrádka, tím pádem, tam nejde dát střešní nosič na kola. Auto viz http://i1066.photobucket.com/…DSCN6840.jpg Je to pravda, případně jaký nosič na kola pořídit? :D Je to moje první auto a tak nějak vůbec netuším, jak to je s montáží zahrádky, nosiče na kolo atd. Díky za případný odpovědi :)

    0 0
    • racek_chechtavy  

      tazny + nosic na tazny je nejlepsi reseni

      0 0
    • sibicz  

      Kup si kombika a dávej kolo dovnitř.

      0 0
    • Čipera  

      U passata b5 sedan hagusy nejsou muselby to být kombík. nebo se daj koupít příčná zahrádka mám takovej pocit jsou tam na to kolejničky.

      0 0
    • my_dudesty  

      Dá se to řešit nosičem na kufr Já tohle vozil taky na sedanu bez tažného a pár dovolených jsem s tím odjezdil. V případě dvou kol to chce něčím obalit místa, kde se dotýkají. Pořádně jsem to vždy stáhl ještě páskou navíc a nebyl s tím problém. Ale bál jsem se o kola furt, o tom žádná :)

      Full už mi na to nejde nasadit, tak jsem koupil plachtu pro psy na zadní sedačky a kola už vozím uvnitř a na nosič se práší ve sklepě..

      Ale pokud má to auto tažné, tak mi to na tažné taky přijde jako nejlepší varianta.

      0 0
    • zdenal8  

      Je to nesmysl. I na sedan seženeš střešní nosič. Buď do drážek ve střeše nebo zaháknout pod dvere. To foto je ilustrační nebo kupuješ passata z ameriky?

      0 0
    • Evilcleaner  

      link

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.