• Radek Broz

    Informace zde: http://etbikez.com/…ring-2010–3/

    Bikeforisti vítáni;)

    0 0
    • goofy  

      Tak mi doslo, ze nas tam Vitas zlanaril uz o den drive… To budu kozenej v sobotu uz. :o)

      0 0
      • Radek Broz  

        Jo, říkal. V podvečer to budu v Hamrech chystat, ale jinak se k vám přidám.

        0 0
        • goofy  

          Abych zacal trenovat.. Fyzicku jsem nechal nekde pred branou letosniho roku

          0 0
      • friblos  

        budete už v pátek jezdit? jestli mi to víde tak tam chci taky už v pátek něco pojezdit a docela bych se přidal

        0 0
        • ZuzicK  

          my chceme dojet už ve čtvrtek večer, v pátek pojedem ;)

          0 0
          • Radek Broz  

            Fajn, v pátek dáme nějaký kolektivní AM. Práce neuteče;)

            0 0
            • Oakey  

              Jestli by se vyráželo už v pátek, tak bych se pokusil ráno sednout na vlak, hodit haraburdí do Schwarzu a jet taky…

              0 0
            • Maynard  

              sakra! to abych namontoval smyk:)..

              0 0
              • pitos  

                To říkáš už rok a pořád nic…hlavně vzít sebou XC kokosy, když bude v pátek to AM :)

                0 0
                • Maynard  

                  honim gramy :-D…

                  0 0
                • Radek Broz  

                  No, velkou helmu bych nebral vůbec.

                  0 0
                  • pitos  

                    Tak to já si ji raději vezmu, zase tak moc negramařím.

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Já ti to fakt nedoporučuju, budeš se s tim tahat celej den. Tady s tím jezdí jen Véťas. Ale těšim se na vás, letos tu bude hotová moravská invaze;)

                      0 0
                      • pitos  

                        Já vím,Viťa si bere i na xc krunýř:)

                        Beru obě, v autě to uvezeme a dále se uvidí jak to bude v ten pátek vypadat,pak se rozhodnu.Jinak co jsem viděl fotky a videa tak plnou helmu tam vozí celkem dost lidí a z toho vycházím.

                        Také se začínáme pomalu těšit,konečně to snad letos vyjde, tak ještě zařídit počasí a bude to určitě super:)

                        0 0
                        • BorisFR  

                          Taky asi vemu obě, doufám, že má Čip nafukovací auto. :) Vypadá to, že už v pátek nás bude dost, taky se začínám těšit. Víťa říkal, že mu faktura od počasí už leží na stole, tak mu věřím :)

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Véťa má chrániče úplně na všechno a má všechny, co se vyráběj od hlavy až k patě:o) Jinak dost lidí ve full jezdí, ale já tu jezdím třeba i bez kolen jen tak v XC setupu a sedí mi to víc.

                          0 0
                          • gazman  

                            Ale taky myslím že už je u tebe mnohem větší jistota a vyježděnost a hlavně si lokál, co tam má místní trasy najeté,takže nenabádej lidi k benevolenci co se bezpečnosti týče.Věřím že to tak nemyslíš,a že pitos je dostatečně zkušený aby odhadl situaci,ale přece,nezlehčoval bych to.Na druhou stranu znám to tam jen z videí a na těch se vždy objevují jen ty nej špeky,že jo:-)

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              Celková vyježděnost ani náhodou, spíš to mám najetý;) Ale na některejch tratích jsem letos ještě nebyl, na tom jarním campu jsou na tom všichni dost stejně. No, vemte obě, kdyžtak to na druhej den změníte… Ty nakonec taky jedeš? V¡iťa říkal, že asi ne.

                              0 0
                              • goofy  

                                Nechci mluvit za Gazmana, ale zlomil si klicku, takze pochybuju :-(

                                0 0
                              • gazman  

                                Je to jak píše goofy a hodně mě to mrzí.

                                0 0
                                • Scotty  

                                  Taky bych rád s váma vyrazil,když byla ta možnost,ale bohužel,ještě jsem nepojízdný.. Třeba bude šance na podzimní..

                                  0 0
                                  • gazman  

                                    Jo taky si to tak maluju.

                                    0 0
                                    • pitos  

                                      Polámal ses v Rakovci?Zrovna jsem se od tama vrátit,byl jsem se protáhnout po ránu před oslavou narozenin…nestalo se ti to náhodou v neděli také před oslavou,jak jsi psal že tam pojedeš?

                                      0 0
                                      • gazman  

                                        Jo 04.04.Tys tam byl teď? Dyť tam musí být sraček.

                                        0 0
                                        • pitos  

                                          nebylo to tak hrozné,bylo to spíše vlhké a během dne to proschne úplně.Dostala mě ta nová mega rozjezdová rampa,nechápu jak se tam s bikem leze:)

                                          0 0
                                          • gazman  

                                            To se dá i vyjet,když to rozbičuješ,ale není to dostavěné,mně osobně to přijde hodně o ničom,štrachat se tam nahoru kvůli třem skokům,žádná klopka, nic,podle mě jsou tam lepší varianty,stavěli to mladí a samožřejmě to nedodělali no.Co říkáš na ty nové dvě zatáčky na konci?

                                            0 0
                                            • pitos  

                                              Díval jsem se ale bohužel jsem je nejel,vím na co navazují ale všimnul jsem si toho později.Kolega měl technický problém s bikem a tak jsme to předčasně ukončili…jen pár poletů a domů.Příště se zdržím určitě déle.

                                              0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Ja tam byl na podzim s XC kolem a v XC setupu (kokoska a rukavice) a ted pojedu na sjezdaku v plne polni. Musim si na to zase zvyknout po pauze. Taky je to o tom jak chces jezdit. Stejna cesticka se da jet na pohodu stejne jako o zivot ;)

                              Helmu neresim, tu uvezu, ale se sjezdakem to bude peklo :)

                              0 0
          • friblos  

            paráda, ve čtvrtek přijedu tak kolem 12 do kempu:-)aspoň doufám

            0 0
          • mr.antik  

            To nevim s kym, já jedu až v pátek ráno :-)

            0 0
            • Vegan  

              koukam uz to mate jako u nas doma Sandra: jasne jedem Vegan: a nevis za co ? (nevztahuje se k tomuto konkretnimu pripadu ) … :D

              0 0
            • Radek Broz  

              No to ne – výše je jasně psáno, že v pátek budete jezdit;)

              0 0
            • ZuzicK  

              hmm, tak asi v pátek teda :)

              0 0
        • Blackbiker  

          friblos urcite dojed kámo!:-)S Hirym jsme už traily v sobotu polítali:-)Samo bude:-)dnes jdem na pivo ladit formu-hehe,letos to na kempu hrotit nebudu-že bych hlídal aby se neobjevilo Radkovo zlý dvojče?:-)

          0 0
    • kesu  

      to ze sebe definitivne udelam loosera:-DDDD

      0 0
      • Elwing  

        leda když večer nebudeš chlastat! A to ti nehrozí :-D

        0 0
        • Radek Broz  

          V tomhle si ostudu rozhodně neuřízne, ale zdatných soupeřů tam taky nebude málo :D

          0 0
          • kesu  

            hele vy dva vite co jo:-))

            el pojedete taky uz o den drive?

            0 0
            • Elwing  

              V pátek po rachotě, to je jasný.

              0 0
              • kesu  

                ja prave taky premejslel uz o ctvrtku…

                0 0
                • Elwing  

                  No jasně pane nezaměstnaný, já mám totiž spoustu dovolený :-D Hele, minulej rok jsem tam byla tři dny a ten třetí jsem si zlomila ruku, děkuji, nechci opakovat :)

                  0 0
          • goofy  

            Aspon v tomhle tam budu moci zdarne konkurovat… :-D

            0 0
    • Vegan  

      Radku uz jsme uvazovali ze i na jarni kemp pojedem, jen si nejsem jist vykonostni skupinou jak po strance techniky tak hlavne po trance vykonosti :) a delat treti lepmpl skupinu spesl kvuli nam asi nema smysl :P :D

      0 0
      • mr.antik  

        Třetí lempl skupinu jsme dělali my…

        0 0
      • Radek Broz  

        To už někde psala i Sandra – neboj se, jarní fyzická výkonnost bude u všech stejná (nulová);)

        0 0
        • Vegan  

          To slichame casto a pak je to samej chrt vedle chrta viz Tink (jakoli se ho nechci nijak dotknout :D ) kterej ti jednu minutu rekne, ze je vykonostne v prdeli a, ze je na tom bidne a behem druhe minuty ti rekne kolik tisic km uz ma letos na silnici nalitano a kolik stovek km v terenu.

          0 0
          • mr.antik  

            Takový mi ingorujeme a k žádnýmu tempu se strhnout nedáme :-)

            0 0
          • ZuzicK  

            hele, mi jeli s chrtama před rokem (to nám ale nikdo neřekl, že jsou to chrti, prej AM skupinka :)) a takovou chybu už neuděláme ;) Na podzim už jsme měli vlastní opravdovou AM skupinku.

            0 0
          • Radek Broz  

            Tink je silniční chrt!;)

            0 0
          • TinkTink  

            Ono se to ale vubec nevylucuje, neni to jen o najetych kilometrech :)

            A tolik km nemam, to by jsi me precenil :-)

            0 0
            • Vegan  

              to bylo receno v jiste nadsazce, ale jeste rekni, ze to s tebou tak u tech najizdenych kilometrech neni predevsim vuci nam „zaslouzilim lepmplum“ :D

              0 0
              • TinkTink  

                No ja za Vas zimni spanek nemuzu :-D

                0 0
                • Vegan  

                  No ja sice trpim zimnim spankem, ale ty trpis jarni hyperaktivytou a kazdy si ji vybijime jinak nekdo na kole a nekdo jinde :P…

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Tink vyměkl a z Campu se nechal vyškrtnout – dokažte, že jste lepší! ;)

                    0 0
                    • Vegan  

                      :D njn kdyz vymekl to je pak jasne proc si jarni hyperaktivitu musi vybijet na kole a jinde :P :D

                      0 0
    • gazman  

      Fajne video, kamenné pasáže nevypadaj jednoduše občas.

      0 0
    • Kubas.1  

      jenom tak pro zajímavost – když poberete všechny ty svý známý a kamarády, kolik zbyde míst pro veřejnost? :-)

      0 0
    • Elwing  

      Teď jsem si všimla, že na tom druhém videu je ta pasáž, kde jsem si zlomila ruku. Mám husí kůži sotva to vidím.

      0 0
      • Medunka  

        a měla si ji když jsi to letos bez problémů dala?

        0 0
        • Elwing  

          Když jsem se dozvěděla, že tam tudy pojedem, tak trochu jo, ale pak jsem se na to nejdřív mrkla a řekla si, že to v pohodě dám, tohle kolo mě podrží skoro ve všem.

          0 0
    • hanz  

      docela se těším :-)

      0 0
    • JMT  

      Ctvrtek vecer je velice dobry napad ! :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Akce na ubytování jako vždy v Hotelu Schwarz pá+so, snídaně, bazén za 500Kč/osoba na oba dny dohromady. Aktuálně je prej už 8 objednávek.

      0 0
    • BorisFR  

      Takže, jelikož mi krachnul odvoz na camp, tak se chci ještě tady zeptat, jestli někdo z moravy nemáte místo v autě, letadle, vrtulníku… :) Všecko lepší než vlak.

      Ostrava, F-M, i Olomouc by se dala nějak vymyslet. Většině lidí jsem sice už volal, ale člověk nikdy neví. Díky za případné podněty a nabídky.

      0 0
      • goofy  

        Kurde uz jsem o tom slysel. Doufam, ze nekoho sezenes.. Nejak se to musi vyresit! ;-)

        0 0
      • Lusetta  

        No to se to pěkně posralo, tohle jsem nečekala. Vyjde nás to teď finančně víc a ještě se samými starostmi. Je škoda, že máme tak malé auto, rádi bychom tě vzali. Doufám, že se najde někdo, aby ses tam v poho dostal. Nás to sice dráze vyjde, ale ty jsi na tom mnohem hůř. My ještě máme komplikace s výfukem, tak snad se to vyřeší.

        Takže snad se tu někdo najde, ke komu by ses přidal a doufám, že se všichni potkáme na Hamrech. Držím pěsti…

        0 0
      • BorisFR  

        Nahoru.

        0 0
      • BorisFR  

        Začínám se smiřovat s vlakem. Není u někoho nějaký posun situace? Naděje umírá poslední, ale ta moje má na kahánku… :)

        0 0
    • Blackbiker  

      tak on Radek ten kemp „prodává“ všude:-)No to mě po…:-)

      Každopádně vymazluju to tam pro bikery dokonale-jak taky jinak:-)účastníci tohoročního podujatia těšte se:-)

      0 0
    • mr.antik  

      Hlásíme plánovaný příjezd a ještě nějakou pohodovou vyjížku se startem ve 14:00 z kempu.

      Buď nějaký XC nahoru a po trejlech dolů nebo jen na trejly. Kdo není chrt ale nevadí mu šlapání do kopce se může přidat :-)

      0 0
      • Oakey  

        Ještě zbejvá zjistit jak s ubytkem ve Schwarzu a pokusil bych se přidat, jestli teď myslíš pátek.

        0 0
        • mr.antik  

          samozřejmě myslim pátek, takže kdyžtak dej vědět, jak to rozmyslíš.

          0 0
          • Oakey  

            tak rozmyšleno, zabookovanej pokoj a očekávanej příjezd po 8:30, takže se v pohodě stíhá vlak s Víťou… Nebo je v plánu jiná varianta?

            0 0
      • Sandrushe  

        My se snad pridame, jen doufam, ze nam za prvnim kopeckem hned neujedete, nebot nase tempo do kopce je rychlost chuze :)

        0 0
        • Vegan  

          Aneb nase temto je vrazedne predevsim pro ty co jedou pred nama :D

          0 0
      • Radek Broz  

        My začínáme už dřív, c tuhle chvíli bychom za sebou měli mít první zdolání kopce, snad se pak nějak dáme dohromady.

        0 0
    • Radek Broz  

      Páteční program:

      Víťovo grupa z Moravy tu bude už od rána, takže se na první výjezd na kopce využije vlak v 10:38 z Nových Hamrů do Perninku. (Víťa asi zajistí extra vagón. Trochu se bojím, že v tejdnu pojede normální českej vlak a ne německej /tím se totiž narozdíl od těch českejch dá kezdit;) /)

      V Plánu je pravděpodobně:

      vyškrábat se nad Pernink do skoro 1000m, sjet Boubín → Rosu na kolejích → Dead Bird.

      Může se dát v Nejdku pauza na jídlo.

      Poté výšlap terénem pohodovým tempem na Tisovský vrch → Myší díra, pak asi na Sopku, návrat do Hamrů. Tam je možnost vyjet terénem nebo aspoň po silnici znovu na Rosu a jet odtamtud, ale to bych řekl, že ž toho budete mít dávno plný zuby a pojedete z Nejdku přímo. Přibližně půlka cesty jde je singlem, nemusí se jet celou dobu asfalt.

      Připojit se jde i později, odpojit případně taky – instrukce, kudy jet, samozřejmě dáme;)

      Pátek je hlavně Víťova iniciativa, já se spíš tak připojím, odpoledne vás zase opustím a pojedu do Hamrů připravit věci na večer.

      0 0
      • Sandrushe  

        Mam takovy dodatecny, pro nekoho zcela nepodstatny, pro jine stezejni dotaz :D

        Kolik je zhruba tahle planovana vyjizdka km?

        0 0
        • Radek Broz  

          cca 25? Ale to si myslím, nevypovídá vůbec o ničem. Včera jsem jel Enduro závod, kterej měl „jen“ 21km a řekl bych, že většina otáčečů klikama tady z fóra by to před koncem vzdala:)

          Ale neboj, ten pátek bude hodně pohodovej a do hamrů se dá jet i dřív.

          0 0
          • Sandrushe  

            No ja se prave ptala proto, abych nezjistila ze je to treba 25 a vice :D my byli minuly vikend po 23km vyrizeni dostatecne a to byla vyjizdka s foticima a kecacima zastavkama za kazdym drnem na cely den od cca 10.30 do 18hod. Takze tak no :)

            0 0
          • TinkTink  

            Ty kilometry v terenu nak neubyvaj, ze :-)

            0 0
            • Manas  

              Meni se na vyskove. Obzvlast v okoli Nejdku. Zeptej se Petra Heinika na to jak sme se vydali po 4 jizdach jeste na XC navrat do campu :-))

              0 0
            • Sandrushe  

              No to teda rika ten pravej, co se od nas trhnul, aby jich mohl najet vic :D

              0 0
              • TinkTink  

                To bylo mé zlé dvojče!

                0 0
              • mr.antik  

                Všechny trasy maj zhruba 25km. To se jen tak říka, když chce někdo mermomocí slyšet čísla. Je to prostě na celej den :-) My pojedem tak polovinu z toho seznamu, uvidíme. A když by bylo hezky a chuť, tak bych klidně předsadil nějakej XC výlet, abychom nejeli jen asfalt nahoru a traily dolu.

                0 0
      • Blackbiker  

        pro všechny co maj bobky že něco neujedou,nesjedou a pod. Je to neopodstatněné protože to povedu já co už nesnáším ježdění dokopce a hlavně to pojedu na Santa Cruz VP FREE což zrovna není chrtí kolo a přes celej kemp na tom budu mít strašně těžký pro bike-foristy gumy 1200 gramový Hihgrollery s butylem-tak ještě někdo má obavu z pátku?:-)Podotýkám že pátek bude pohodovej výlet-jak jinak taky se mnou:-)A všechny případné skoky(ad třeba DEath Bird) se dají objet! ahoj v pátek-vlak 10 38 z Hamrů! Po poledni na Žábě(hospoda) v Nejdku:-):To pro ty co ráno na 10 38 nestanou.Ale byli by sami proti sobě. ad www.etbikez.com a komentář č.42 v „threadu“ o kempu. čau těšíme se Vitas Blackbiker

        0 0
        • Blackbiker  

          jo a sám sebe tipuju že pak asi odpo z Nejdku využiju opět vlak do Hamrů,protože asfalt těžce nesnáším a prioritně ho vymysleli aby auta měla po čem jezdit-že?:-)

          0 0
      • goofy  

        Mno tesim uz se moc, ale jak vidim ten rozpis, tak abych byl v sobotu vubec funkcni jeste :-D jsem na tom letos co se tyce fyzicky hodne bidne.. To bude zas zahul :-)

        0 0
    • Elwing  

      Ještě 5 dní! Asi to v práci do konce týdne nevydržím :)

      0 0
      • ZuzicK  

        Já už večer ani usnout nemůžu! :)

        0 0
        • gazman  

          Kurde tolik ženských a já tam nebudu,to je škoda přeškoda.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To mi pripomina, ze budu mit volna mista ve stanu ;) Jako zatepleni nic moc, ale tekuty svetr to jisti.

            0 0
            • Elwing  

              LOL. Manas si vždycky do stanu navlík takovej tekutej svetr, že se tam s ním nedalo vydržet :-D

              0 0
          • goofy  

            Podzimni to jisti ;-) Snad uz budu mit aspon kolo vkupe.

            0 0
            • Radek Broz  

              Trošku koketuju s myšlenkou, že by podzimní nebyl;) Chceme totiž po Robovo vzoru na stejnejch trailech udělat enduro závod.

              0 0
              • mr.antik  

                to by nikdo nepřijel :-)

                0 0
              • fousek  

                Dobrej napad, doufam ze budu mezi pozvanejma

                0 0
              • Kubas.1  

                U vás na campu sem teda nikdy nebyl, ale teda když už bych se táhl přes celou republiku, tak radši bych jel na víkendovej camp, než na jeden „závod“…

                0 0
                • mr.antik  

                  když bude beforeparty a afterparty, tak to bude standardní kemp :-)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Přesně tak – akorát se to bude všechno hrotit na čas:o)

                    0 0
                    • ZuzicK  

                      hm, to by nedopadlo dobře :D

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Je to něco jinýho. Jel jsem takovej závod teď v neděli a bylo to naprosto super. CHcem to udělat hlavně pro ty lidi, co jeli tenhle.

                        0 0
                        • Vegan  

                          Pro chrty s vetsima zdvihama eee delsima nohama (tema vnitrnima samo ) ???

                          0 0
                        • ZuzicK  

                          já reagovala na to, že se všechno bude hrotit na čas.. taková afterparty na čas, to by byl mazec :)

                          0 0
                    • Manas  

                      Beru. Do ty doby nachrtim, Rob mi psal uz na tenhle zavod ale vedel jsem ze nebudu cajk. Na podzim by to mohlo bejt obracene :-)

                      0 0
              • goofy  

                Ted me tahle informace uz vubec netesi…

                0 0
                • Elwing  

                  a ty teď nejedeš Goofy?

                  0 0
                • gazman  

                  Nápodobně:-)ale je to vlastně jedno zajedu si tam mimo masové hurá akce.Ten krušnohorský zázrak musím vidět:-)

                  0 0
                  • goofy  

                    No jo, ale zase ty spolecenske vecery pri tech hura akcich taky nebyvaji spatne :-)))

                    0 0
                    • gazman  

                      Já nemůžu chlastat a pak na druhý den jezdit,jednak neudýchám a jednak mám dojem že mi nefunguje dostatečně rychle mozek,což by mohlo vést ke kreši a vyčítal bych si ,že jsem se dojebal kvůli chlastu.

                      0 0
                      • Manas  

                        To znamena ze pijes malo, tohle je znak ze se blizis k jiste hranici, pro prehled ji nazveme tzv.: „Manasovou obsahovou vetou“, ktera rika: „velikost trasu v rukou a nejistoty v pohybech je neprimo umerny obsahu alkoholu v krvi ucastnika vyjizdky.“. Dokazat tuto vetu je velmi jednoduche, staci do sebe rychle nalit tri piva nebo jejich ekvivalent v tvrdem alkoholu, preferovane rum.

                        Vyzkouseno mnohokrat.

                        PS: Dej si pozor na dodatek Doc. Crashe: „Tri flasky vodky pred zavodem ve Spindlu je skutecne prilis.“

                        0 0
                        • gazman  

                          Tři piva to není pití to je normální doplnění tekutin,tak jsem to nemyslel,já myslel pít jako pít né si smočit jazyk.

                          0 0
                          • mr.antik  

                            Á už je to tady, už se hecujou a nakonec to bude závod v pití…

                            0 0
                            • gazman  

                              To nehrozí,zaprvé tak nebudu a zadruhé bych si nepokazil víkend tím že bych se zprasil:-)

                              0 0
                            • Blackbiker  

                              Tak to já půjdu tedy hodně proti proudu-max 3 piva a končím s pitím-vzpomínka na podzimní je stále živá:-)

                              0 0
                            • Radek Broz  

                              To hrozí docela reálně:o) Hlavně u Morganizátora.

                              0 0
                          • Manas  

                            No pockej, ty tri piva sem myslel hned rano kdyz zjistis tres :-)

                            Samozrejme predtim byla slusna pitka :-P

                            0 0
                        • Radek Broz  

                          Vše jsme empiricky dokázali;)

                          Já bych po minulém podzimním ještě dodal, že lahev bílého a lahev zelené se spolu s lahví rumu vynegují a vést ráno první skupinu není zas až takový problém, jak by se pár hodin před tím mohlo zdát;) Dodneška jsem nepochopil, jak to vůbec šlo vypít.

                          0 0
                          • Manas  

                            Tak je to spravne. A ja treba nechapu jak jsem tenkrat zvladnul jet na sjezdaku kdyz sem do sebe natlacil dve flasky vina a asi deset nebo dvanact piv. Naky ty panaky nepocitam.

                            A ano, byl to camp kdy jsem spal v krovi, u ohne, na parkaci a nakonec asi i ve stanu :-)

                            0 0
                  • Scotty  

                    tež bych to tak viděl,i kdyby to na podzim nevyšlo.. třeba toho Viťase ještě využít,než se vratí tu k nám.

                    0 0
                    • gazman  

                      Můžu tě přibrat.

                      0 0
                      • Scotty  

                        Pokud mi ještě letos dorazí rám :) a jen trošku to půjde,určitě bych do toho šel.. však se určitě někde potkáme (Skalica,Rako­vec),nebo na nějaké té Viťové akci… to proberem.

                        0 0
                      • kassar007  

                        priberete i me? :-) … sice nejsem z vseho regionu, ale klidne tam taky pojedu mimo sezonu.

                        0 0
                    • goofy  

                      Jo jo… Urcite se tam chci letos podivat, kdyz mi to ted nevyslo. Aspon jednou rocne to za to stoji :-)

                      0 0
              • Blackbiker  

                přestaň koketovat s myšlenkou že by podzimní kemp nebyl-to by jako neskončila sezona nebo co.Víš že chci na podzimním kempu představit náš novej trail se kterým mi jistě rád helfneš přes tu sezonu-a nezlob furt:-) Ty vždy máš něco v rukávu. Enduro závod může bejt ale mimo 2 kempy v roce:-)

                0 0
        • Blackbiker  

          Ps:kdo se z holek hlásí do mého soukromého kurzu „skákání“ na death bird trailu-hehe:-) ad http://bike-forum.cz/…l-23116.html

          ahoj v pátek V.

          0 0
          • Elwing  

            já já! už jsem si dlouho nic nezlomila, no alespoň kdyžtak nebudu muset v pondělí do práce :-D

            0 0
          • Radek Broz  

            Nebudeš je učit ten tvůj „styl sedavý“, že ne?;)

            0 0
            • Blackbiker  

              ty s tím nepřestaneš co?:-)až budeš mít 410 sedlovku tak si povíme:-)počkej na pátek-no já myslím že s holkama to umíš líp než já-haha

              0 0
          • Manas  

            Trosku si to mel potahnout, zrovna ten prvni se da pekne :-)

            0 0
            • Blackbiker  

              ani nevím esli jsme neposunuli odraz trochu dál:-)

              0 0
              • Manas  

                No sak, da se to krasne preskocit az na rovinu :-)

                0 0
                • Blackbiker  

                  to mi řekni kdo v dnešní době skáče na placku?:-)hehe-už se těším na ten přejezd mezi dvěma stromy-to véčko na Ptákovi:-)to zas bude dopad:-)

                  0 0
              • Radek Broz  

                Posunuli, ale málo;)

                0 0
          • Sandrushe  

            Ja bych se mohla prihlasit do skupiny „Jak se to nejezdi/neskace, pokud chcete zustat nazivu“ :D

            0 0
            • ZuzicK  

              tak to bysme byly dvě :)

              0 0
              • Blackbiker  

                holky žádnej strach, my máme za Vás samo odpovědnost-prostě vlak 10 37 z Hamrů a dál nic neřešte-bude to maximálně napohodu-každý ten mini skoček se dá objet-ahoj na kempu V.:-)

                0 0
          • ravag3r  

            já:D

            0 0
    • Radek Broz  

      Tak změna pátečního programu – do vlaku by prý vzali 4 kola, i když mají jejich přepravu v řádu a další vagón by si nechali těžce zapltit, takže na ně kašleme a ty 2 zastávky si vyjedeme. Odjezd v 10.00 od Schwarzu, vede Víťa – já se asi přidám až na kopci.

      0 0
      • pitos  

        a já se těšil, že poprvé pojedu vlakem až do 1000mnm…no nevadí,snad jindy:)

        0 0
        • Radek Broz  

          No, já jsem pro variantu narvat se tam – když v takovym jde jet odpoledne v 8, půjde to ráno bez ostatních lidí i v 10;) Rád zkouším, co tahle „firma“ vydrží. Osatně oni to samý zkouší na mně. Kdykoliv tím jedu, naserou mě. Víťa nechce.

          0 0
          • pitos  

            Tak osobně mi to je jedno,mě šlapání do kopce nevadí a stejně si budu vozit zadek busem celý víkend.Navíc jestli to nevadí Víťovi,který nadává na každý kopec co musí vyjet/vytlačit tak to bude určitě úplná pohoda:)

            0 0
            • Blackbiker  

              Pitos nadávám na kopce v Beskydech protože ty jsou fakt dost na po…kvůli pár metrům sjezdu po stezce vyšlapané turistama a plné volných šutrů-počkej tady,tady je to zcela jinde:-)

              0 0
        • Blackbiker  

          Nemám strach že jednou tím vlakem nepojedeš-budeš se chtít vrátit i mimo kemp-to je předem jasný:-)

          0 0
      • Blackbiker  

        Tak Radek už to zveřejnil:-)České dráhy mne opět nemile překvapily.To co mi bylo slíbeno před x dny dnes už neplatí,chtěli po mně za přidání vagonu pro bajky 100 kč na hlavu a to je jasný že tohle za 2 zastávky vlakem nedáme ani náhodou, ten výjezd na Pernink-přibližovák na Boubín je v cajku-sám jsem ho absolvoval už kolikrát na sjezďáku.V 10 se jede od Schwarze!Kdo chce pokoušet štěstí vlakem tak 10 37-vejdou tam fakt jen 4 bajky-tedy dle ČD.Když jezdím na Pernink sám tak neřeším nic,ale kolikrát se s nima musím hádat aby mne nevyhodili-kočárky maj přednost a podobný srandy.A je fakt super 18 kg kolo držet celou dobu na zadní brzdě a zadním kole a v nástupní chodbičce motoráku…:-)Mám s nima svatou trpělivost,ale nestojí nám za to se v pátek dohadovat ve vlaku-výjezd je napohodu.Beskyďáci řeknou že to bylo krátký:-)

        0 0
        • pitos  

          Tak krátký určitě neřekneme.když už tak že to bylo krátké :)

          0 0
          • Maynard  

            spíš krutki:)

            0 0
          • Radek Broz  

            Haha, už jsme Víťu počeštili :D

            0 0
            • Blackbiker  

              to víš Radku, jste mě tady předělali fakt radikálně:-)Ty jo ani nevím jak budu mluvit až budou Beskyďáci na kempu-s nima kratce po našemu a s ostatníma zápaďácky:-)no to budu mít v hlavě pěknej chaos:-)

              0 0
          • Blackbiker  

            jasně že ne doslova:-)prostě pro tebe „budem tam za chvilu“:-)

            0 0
    • Sandrushe  

      MOZNA budeme mit z Olomouce jedno misto v aute volne (dve, pokud by se sehnal nosic na strechu). Kdyby mel nekdo zajem, tak se ozvete na mail. Jeste to ale neni jiste.

      0 0
      • Sandrushe  

        Tak tedy definitivne se nam uvolnilo misto v aute z Olomouce (pripadne dve, pokud by se vyresila preprava 4. kola). Pokud by nekdo mel zajem, tak dejte vedet nejpozdeji do zitra. Jinak asi nasi ucast rusime taky :( tak abysme vcas pripadne mohli zrusit rezervaci mist v hotelu.

        0 0
        • mr.antik  

          Co se děje? Na Moravě je nějaká epidemie?

          0 0
          • Sandrushe  

            :D nee, ale vzhledem ke Goofyho odhlaseni se uvolnilo misto v aute z Ostravy pro Borise, ktery mel jet s nama, coz je pochopitelne, ze je to pro nej vyhodnejsi, a my v ramci maximalniho snizovani nakladu nechceme jet jen ve dvou, kdyz uz mame kombika.

            0 0
            • mr.antik  

              Tak Vegan bude spát ve stanu nebo pod širákem a náklady se srovnaj :-)

              0 0
            • Blackbiker  

              ¨jako ekon. chápu v době dnešní krize max.snižování nákladů ale taky chápu že Mezní užitek z akce typu Norco camp absolutně předčí toto snižování nákladů. A za další taky jezdím home na frýdecko místecko autem(sám) a chápu dobře že je to krajně neekonomické,ale co už-když něco člověk chce a potřebuje…:-)takže nepřemýšlet a dojet.Rychleby jsou určitě fajn,ale kemp je víc-veřte mi.Jedu už na 6tý kemp a jezdit budu co budu moci:-)Přirovnám to ke svý dovolený na jachtě a to už je fakt "dost.Holt tady je bajkerský ráj a kdo nezažil neuvěří:-)

              0 0
              • goofy  

                No asi tak. Ted mi ude jeste blbe, ze kvuli me dalsi dva lidi nejedou.. Ja se tam vzdycky strachal ve dvojku v aute. Tak velky ranec navic uz to neni, a stoji to fakt za to!

                0 0
                • Oakey  

                  Případně s ubytkem, mám sice rezervace pro 1 člověka, ale na podzim sem měl sám pro sebe 4lůžák ;)… takže tohle by se pořešit určitš dalo.

                  0 0
                • Vegan  

                  Hele jeste to promyslime a ty to neres :)… Jak jsem rek vo nic nejde :)

                  0 0
            • ZuzicK  

              To teda ne, pěkně přijeďte, i kdyby jste měli jet ve dvou, do Rychlebek můžete jet jakýkoli jiný víkend a tady vám i já zaručuju fakt výborný zážitek ;)

              0 0
          • BorisFR  

            Přesně jak píše Sandra, takže prosííím, jeďte někdo z okolí Olmíku, jinak z toho nebudu mít dobrý pocit. :) 2 místa na hotelu se dají pořešit, takže o ubytko nemějte strach.

            0 0
            • Vegan  

              V klidu nahradni plan rychleby to jisti pro tve vycitky jiste neni duvod :)

              0 0
              • Blackbiker  

                zapomeň na náhradní plán:-)Ubytuju Vás osobně ve „svém apartmá“ haha-máme 4ku s Borisem a další dva ze Sv .moravy odpadli takže máme volnej kvartýr:-)Ps:Radek i já bychom Vás rádi přece poznali.:-)PS:Reign je stvořenej na tyhle trailsy-vyzkoušeno mnou mnohokrát:-)Bohužel je třeba myslet na bajkerskej důchod-proto VP free:-):-):-)

                0 0
                • Sandrushe  

                  Tak souhra okolnosti zapricinila, ze jsme se po velikem premahani rozhodli nejet. Byt nas to oba moc mrzi, nechci aby si to tady nekdo daval za vinu, vubec to tak neni, proste jen spatna souhra vice nahod. Taky jezdivame vetsinou ve 2 i pres celou republiku, a to docela casto, nekdy i v jednom, coz neni uplne ideal, ale tentokrat to proste nevyslo kvuli vice vecem, urcite ne jen kvuli obsazenosti auta ;). Ale musim rict, ze me osobne to stalo fakt hodne premahani. Tak doufam, ze priste to vyjde. Kazdopadne, jezdime celkem casto do severnich Cech, takze bysme si nekdy radi udelali par dnu dovolenou navic a zajeli k vam, tak snad se vam bude chtit nam udelat pruvodce :). Jak to tady ctu, tak nejsme jedini, kdo by k vam zajel mimo kemp, tak se muzeme domluvit nejak hromadne.

                  0 0
    • goofy  

      :-(((

      Kdyz se na neco clovek tesi moc, tak to nevyjde, co? Mno tak se stalo. Na kemp nedorazim…

      0 0
      • gazman  

        Nehoda? Finance? Čas?

        0 0
        • goofy  

          Cas/prace… Jeden typek si neco vymysli, a ostatni pak kolem museji skakat :-/

          0 0
          • gazman  

            Sejmi ho hajzla!

            0 0
            • miruš  

              gazi ty lumpe ani ses nepřiznal že ses vyrakvil

              0 0
              • gazman  

                Nemám ve zvyku poplakávat někomu na rameni že mám bebínko:-) stejně to ničemu nepomůže ne.

                0 0
                • miruš  

                  to samozřejmě chápu,ale pochválit ses mohl,nebo se za to stydíš? :-)

                  0 0
                  • gazman  

                    Proč,ty by ses styděl? Dyť víš že sebou mlátím o zem daleko častěji než všichni co se známe dohromady a nikdy jsem se tím netajil spíš naopak,vždy rád přidám historku pro pobavení, nehrajem šachy a kdo nepadá jezdí…Měl jsem to jako takovou zábavu sledovat jak nikdo nic nepoznal.Čekal jsem kdy to prosákne a taky jsem si tím testnul pár lidí kteří o tom věděli a pomlčeli,teď jsem zas chytřejší kdo je jaký tlučhuba,nebo ne;-)

                    0 0
    • Maynard  

      radku počasí je objednaný?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Počasí je objednaný. Oblačno s deštěm, tak jak to máme rádi :)

        0 0
      • Elwing  

        Taky sázím na kosu a déšť, pokrk ve sračkách, MX jak to máme rádi! :)

        0 0
        • goofy  

          Ano ano… Rosnicky hlasi, ze si pozerete Krusnohosrke raseliny… Taky bych si dal :-D

          0 0
      • Radek Broz  

        Jo. Je to NORCO, tak počasí bude kanadský :/

        Zajímavý, že když sjem chtěl déšť minulej víkend na enduro závod, tak svítilé.

        0 0
        • friblos  

          jestli má někdo zájem tak mám jedno místo v autě volné-LIBEREC,PRAHA- pojedu ve čtvrtek kolem 9 večer z LBC tak můžu někoho vzít sebou. Návrat v neděli odpoledne. více na tel 728915487

          0 0
    • ravag3r  

      Hele, tři dementní dotazy:)

      Kde přesně je ten kemp? Jako místně ve vesnici:) Je to taková ta odbočka před vesnicí směrem od Nejdku doprava po vrstevnici?

      Vim, že je to těžká divočina, ale je tam aspoň ňákej potok nebo tak, pokud ne přímo ňáky přenosný sprchy (haha, asi ne)?:))

      V kolik v SOBOTU z kempu vyjíďí AM skupina?

      Díky, pojedu tam letos poprvý a musim to ňák logisticky poplánovat.

      0 0
      • Radek Broz  

        V kempu je Rolava (řeka, v těch místech spíš větší potok) jinak NIC;) Kdo chce civilizaci, má možnost v Hamrech.

        AM odjíždí cca v 9 – to přijíždí i autobus.

        Koukám, že z webu záhadně zmizela mapa – je to z Hamrů směr Jelení. (takže Hamry od Nejdku rovně projet) Kolem fotbal hčiště stále dál, za chvíli je po levý straně betonový most a parkoviště.

        0 0
    • Maynard  

      už tam budem?:)…

      0 0
      • fousek  

        Hezky pekne. Co nedele, jak se vydarila?

        Diky ETbikez za organizaci

        0 0
        • Oakey  

          Pravá Kanada :)- chcanec, mlha, krapet zima a poslední jízdu to aj slušně klouzalo…

          0 0
      • gazman  

        Parádní.

        0 0
      • goofy  

        Divam se, ze vam pocasi nakonec pekne vyslo… Prvni skupina asi tradicne vic jezdila nez fotila a tak to ma byt :-)

        0 0
      • Elwing  

        Budou i fotky z pátečního ohně? :))

        0 0
      • Oakey  

        A na fotkách z něděle bude asi historická událost – přítomnost fotek členů AM grupy na ET Bikez :D…

        0 0
        • Radek Broz  

          Jezdilo se s váma líp než s většinou sjezdařů, to čelo skupiny bylo takový mnohem akčnější;)

          0 0
          • ravag3r  

            S těma kopcema co sme vyjížděli ty chudáci na sjezďácích neměli moc šanci bejt akční:D Ale bylo to super:) Ten dlouhatánskej sjezd jak končil v Nejdku na schodech a ta trialová totálně zašutrovaná a zavětvená část od rozhledny, paráda:)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ten trial se většině lidem dost nelíbí, neuměj to projet:o) Nejmenovaná Mistrině republiky se mnou pak celej den nemluvila :D

              0 0
              • ravag3r  

                Tak já to taky neumim projet, ale když sem se vzpamatoval z počátečního wtf šoku:D, tak sem zistil, že se mi to vlastně líbilo:) Mít to tak blíž…

                0 0
            • ZuzicK  

              Jé to mě mrzí, že jsem přišla o tu část od rozhledny.. na podzim si to nenechám ujít.

              0 0
          • Dýa  

            Bylo to parádní, AM skupina super, skvělý lidi, kterejm to fakt jezdí. Byl jsem poprvé a příště pojedu určitě zas, akorát příště vezmu Big Hita, na těch 120mm sem si to tak neužil, někdy mi přišlo, že to kolo se musí pode mnou rozpadnout. Počasí taky super a traily geniální. Prostě přesně takhle sem si to představoval, pravá British Columbia:)

            0 0
            • ZuzicK  

              Ale jezdilo ti to fakt pěkně, si to dohnal technikou, většina by to se 120 ani nesjela ;)

              0 0
              • Oakey  

                Jj na 120 bez chráničů, to se musí umět… Až Merida zabrečela

                0 0
                • Dýa  

                  Myslim, že nám všem to jezdilo pěkně. Mám z nás fakt radost, jak jsme si to užili.

                  0 0
                  • friblos  

                    čau sebevrahu, co dělá koleno? takovou tlamu jsem už dlouho neviděl.

                    0 0
                    • Pedro404  

                      Neni vídeo?:)

                      0 0
                    • Dýa  

                      Ahoj, koleno je v pohodě, je to jenom povrchový. Jen samý odřeniny, těch už bylo… Hned bych se tam zase vrátil. A ten tvůj fourcross styl, prostě paráda…Doufam že se zase setkáme na dalšim kempu.

                      0 0
              • ravag3r  

                Yep, si drak:) Ale tvýho biku mi bylo až líto:D

                0 0
                • ZuzicK  

                  Mýho? Vždyť je na to dělaný :-P Jediný co muselo bolet ráfek a vidli bolelo i mě :D

                  0 0
      • pitos  

        Plno hezkých fotek a parádní ježdění.Škoda že jsme to v neděli kvůli dlouhé cesty domů vzdali. Mohlo to být ještě fajn ale i tak dva dny ježdění stačilo a snad se do Nejdku ještě někdy podívám.Dík za akci.

        0 0
        • goofy  

          Nejeli ste nakonec ani jednu v nedeli?

          0 0
          • pitos  

            Maynard s Borisem jeli dvě.My s Jiřím jsme řídili, tak jsme to vzdali a jeli si prohlédnou K.Vary.Lucie měla nakopnutý palec a zrušila zadní rafek, takže také ne.

            0 0
      • Pedro404  

        Výborná slideshow od 98čky dál.

        0 0
      • Elwing  

        Já chci zase! Kdo má po takovém víkendu sedět v práci! To je mučení.

        Jo chytání se stromečku bylo velmi zábavné, hlavně pro diváky sesdola :)

        0 0
      • goofy  

        Hlel, kery trail je na tech prvnich fotkach z nedele?

        0 0
    • Blackbiker  

      no camp opět skvělý jak taky jinak, příště už si to ale dám jen na dva dny busem a to „kopání“ před kempem taky omezím-neděle byla na morál. Hoj všem a je mi jasné že nováčci si to užili dosyta.Taky po prvním campu jsem tam chtěl jet hned znovu. Taky jel – hned za tejden – hledat traily-haha. O víkendu tam zajedu mrknout jak to vše přežilo-hlavně mne samo zajímá „dopad“ na Sopku:-) hoj všem Vitas

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.