• jecnak

    Pokud mate nekdo zajem, ve stredu 14.1.09 od 18:30 bude mensi neformalni sraz lidi z CeMBA v restauraci Pod Hrazi (U břehu 1372/61, 102 00 Praha-Hostivař). Rezervovan je nekuracky salonek pro cca 10–15 lidi. Program bude zaviset na tom kdo dorazi, ale rad bych probral moznosti udrzby stavajich cest, spolupraci s chko, ucast na pristi schuzi CeMBA, smerovani CeMBA atd. Jsou vitani i neclenove, pokud maji co rict.

    Dodano: Kdo ma zajem se zucastnit, at se mi ozve na tomas.vitvar na gmail.com

    0 0
    • jecnak  

      Petr Slavik prislibil, ze se zucastni jako oficialni zastupce CeMBA.  Mel by vysvetlit moznosti pomoci ustredi CeMBY pri jednani, postoje VV atd.

      0 0
      • jecnak  

        Pro ty kdo nevedi, tak Petr Slavik je mluvci CeMBA.

        0 0
      • jecnak  

        Pretiskuju Petruv prispevek z CeMBA fora jak jsem slibil:

        svuj prislib ucasti bohuzel musim vzit zpet. poranil jsem si nohu a docasne jsem nepohyblivy, takze bohuzel neni v mych silach dorazit:-(( pevne verim, ze oficialni meduncinu akci uz zvladnu a se vsema zucastnenyma se tam potkame.

        0 0
    • jecnak  

      Takze akce vcera probehla, ucast byla hojna. Celkove to bylo fajn. Snad se dohodlo neco smysluplnyho. Pristi termin schuzky je 11.2.2009 v 18:30 v restauraci Pod Hrazi (U břehu 1372/61, 102 00 Praha-Hostivař). Plati, stejne jako u predchozi, ze jsou vitani i neclenove, pokud maji co rict. Kdo ma zajem se zucastnit, at se mi ozve na tomas.vitvar na gmail.com

      Clenove se muzou podivat na zapis ze schuzky na Cembi forum.

      0 0
    • jecnak  

      Pristi tyden ve stredu 11.2. od 18:30 bude opet sraz „Bikeru a pratel Cemby“. Prijdete kdo mate zajem.

      0 0
    • jecnak  

      Ve stredu 11.3. od 18:30 bude opet sraz „Bikeru a pratel Cemby“. Prijdte kdo mate zajem.

      0 0
      • jecnak  

        Od 18:00 je rezervovany nekuracky salonek na moje jmeno opet v restauraci Pod Hrazi (U břehu 1372/61, 102 00 Praha-Hostivař).

        0 0
    • kleky  

      Kde dnes ?

      Pamatuji si jen Vyton :-)

      Na Cemba forum me jaksi jeste nebyl zprovoznen pristup :-/

      0 0
    • jecnak  

      Dalsi sraz bude opet vecer po 18.h 10.6.09 v res­tauraci Pod Hrazi (U břehu 1372/61, 102 00 Praha-Hostivař)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.