• McBlacky

    10,00 pod Barandákem na bránický. Viděl bych to na nějakej terének :) do pohody, vyjetí po P50 s obídkem předpokládám na Radlíku, ale kdo ví kam nás to zavane… když by bylo hodně slušně tak bych zkusil posázavskou, nebo třeba zelenou z Medníku.

    Anketa: překonám se a ....

    3x
    30%
    2x
    20%
    3x
    30%
    0 0
    • Manas  

      Ja bych se mozna jel projet, ale bylo by to horsi nez loni co jsem s vama poprvy jel :-)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak se mnou můžeš počítat, pokud teda nebude nějak extra hnusně a dokonce přijedeme nejspíš dva. Lucka se v sobotu vrací z běžek a na neděli už se těší na kolo:-)) Tak se jí to bude doufám líbit:-))

      0 0
    • Meesha  

      letos sem jel zatim jenom pozahrade :-) tak uvidim podle pocasi a aktualni lenosti :-)

      0 0
    • chodec  

      Hoď sem prosím odkaz na místo srazu (mapa) ať to najdu – tyhle končiny Prahy moc neznám – Zrovna vymejšlím, kterým bych se z Prahy vydal, tak kdyby mi někdo slíbil, že se pojede v pohodě (tím myslím průměr tak 15) a že se vyhneme co nejvíc silnicím – nemám rád asfalt a auta, tak bych se třeba přidal, pokud nejste uzavřená společnost ;-)

      0 0
    • cabbage  

      Zvažuju, že kdyby bylo jó fajn počasí, tak bych se zkusil lehce projet…

      0 0
    • Darkson  

      víkend jsem mimo prahu:/

      0 0
    • bajkr  

      Zvažuju, že kdyby bylo jó fajn počasí, tak bych se zkusil lehce projet…

      0 0
      • ydaho  

        no já bych s tim zezacatku do terenu radeji moc nelezl, ale nechci radit :)

        0 0
        • bajkr  

          no vzhledem k dlouhodobé předpovědi krátkodobého počasí z toho stejně nic nebude :o) ale jinak bych možná nějakou rovinku dal ;o)

          0 0
          • ydaho  

            nedele 10.00 h ČM :-)

            0 0
            • bajkr  

              je to brzo je to metrem je to daleko je to bez oběda je to moc rychlé tempo je to se samejma chrtama je to nevim jaké bude počasí nerad se vymlovám :o)

              0 0
    • Twister  

      Když nebude moc hnusně…

      0 0
    • Phoebe  

      Posunu návševu maminky a vyrazím o:)

      0 0
    • Thapsus  

      Svižná, ale pěkná vyjížďka. Počasí jak na objednávku, cesta vedla převážně terenem díky polámaným stromům možná až příliš :-). Bohužel jsem se po obědě musel vrátit do Prahy. I tak mě to dalo pěkných 71 km. Popis trasy a fotky jsem dal sem : www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Martinaa  

        Tak koukám na ty fotky a asi jste si pěkně užívali…Taky jsem zvažovala,že bych se přidala, ale ráno v 10 byla ještě zima, tak jsem vyrazila sama v 11, to už jsem nepotřebovala ani bundu. Byla to paráda – jela jsem na Ameriku, tam jsem se sice trošku rozsekala, ale i tak to bylo suprový. Celkem mi to dalo krásných 90km:) Nepotkali jsme se náhodou nad Srbskem?Jela tam slušná parta…

        0 0
        • Twister  

          To asi ne, tam jsme nezbloudili. Ale fakt supr, zatim nejlepší letošní vyjížďka.

          0 0
    • Phoebe  

      Tak mě to dalo 72km, oběd byl parádní, kuřecí s broskvičkou a s americkými brambory = super, trasa skvělá, bylo i pár dobrých trailů. Akorát mám jeden problém, co se zabahněným kolem, vůbec se mi do toho nechce.

      0 0
    • McBlacky  

      podařená akcička

      0 0
    • Manas  

      Moc pekny, prvni seriozni vyjizdka po 4 mesicich nicnedelani a bylo to znat :-) Diky ze ste na nas cekali. Dalo nam to nakonec 66km Galerku udelam zitra rano :-)

      0 0
      • Manas  

        Galerka: www.manas.wz.cz Si tam kliknete :-) Jinak nektery fotky byly mazly … trochu me to stve, priste vylepsim.

        0 0
        • Manas  

          pro lenochy: www.manas.wz.cz/

          0 0
          • Pebe  

            hezký fotky, hlavně „MRAVENCI“ jsou super :-) btw kdo to jel s váma na ETSX? :-O

            0 0
          • Twister  

            Dobrý. :)

            0 0
            • McBlacky  

              tys tomu včera slušně nakládal, chudák silničář na tréninku :)

              0 0
              • Phoebe  

                Do mírného kopce to rvát 42 a na rovince k 50-ti, to už je fakt moc. Spousta normálních lidí bere rychlost přes čtyřicet jako svou maximálku z kopce a já se touto rychlostí za vámi ženu do kopce jak blbec. Pneu hučely jak u tatrovky o:)

                0 0
                • McBlacky  

                  no ještě že nemám tacháč, ale taky sjem si říkal ze 2,25 traktory nejsou na takovýhle kudly konstruovaný.

                  0 0
              • Twister  

                No však mám taky skoro silničku. :)

                0 0
          • klerik  

            Foto good, ale smaz me. Vypadam jak hovado. :-)

            0 0
          • Thidney  

            kruci to vypadá, že se naučíš dřív fotit než já jezdit na kole .-)

            0 0
            • Manas  

              No ja fotil driv na cernobilo, i fotky sem si delal sam. Jen s tim neumim jeste poradne zachazet :-)

              0 0
              • Manas  

                TEda s tim novym bazmekem. Ani nevim jestli z toho jde dostat vic .. je to hracka, no …

                0 0
    • klerik  

      Skoda, ze jsem se u Tocny trhnul. Ale ty tecnicky proble s nerazenim byly hnusny. Jinak to co jsem se za vama tahnul bylo povedeny. Priste snad kolo bude v pohede a uz i pojede a bude i radit.

      0 0
    • jonti  

      Obed bol super, slo sa krasne, odpadol mi kufor z tretry, skoro som umrel ako blbo sa mi slo po tom obede… Ale super celkovo.

      0 0
      • SELMIRA  

        to víš, oni jsou to fujchrti :o) Což vlastně Ty taky, ale oni jsou ke všemu zvyklí pálit klidně šnicle a palačninky. :o))

        0 0
    • Martinaa  

      kolik se vás tam vlastně sešlo? nějak se nemůžu dopočítat…:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.