NEDĚLE 11.11. Generálka na WTB

36 nepřečtených
  • Thapsus

    Počasí nic moc, ale rád bych si projel WTB na nečisto (MOHLO BY MI TO POMOCI V BOJI O PŘEDPOSLEDNÍ MÍSTO ), nechce se někdo přidat ? Třeba bude i sníh. Návrh: sraz V 10.00 NA bránické straně pod mostem trasa: když bude trochu slušně tak do Let klasiku po červené, popř. bonus po modré, pak objet WTB s obědem v Halounech a domů.

    Anketa: v neděli:

    1x
    25%
    0x
    0%
    3x
    75%
    0 0
    • Bajker16  

      V kolik tak budete v Letech/nad Letama ? Bych se přidal,když to mám za barákem a stejně jsem chtěl v neděli vyrazit :-).

      0 0
      • Thapsus  

        No záleží kudy pojedeme. A to závisí na počasí. Vezmu mobil,721 834 7­79. Víc budeme vědět v neděli ráno.

        0 0
        • Bajker16  

          OK,já mám 737 113 502. Zejtra vyrážim taky,tak doufám že nebude moc bahna,abych nemusel v neděli vytahovat zimáka :-). Kdyžtak se ještě dohodneme tady.

          0 0
    • gyngy  

      mile rad, by som sa pridal, ale prilietam az okolo siestej poobede, takze si to dam asi az naostro. Inak som sa uz zaregistroval a zacvakal ;-)

      Jo a posledne misto je moje!

      0 0
      • karliner  

        tak to chci vidět, jestli s námí vydržíš, až budeme dopíjet rum na občerstvovačce, aby ho nemuseli vozit zpátky…

        0 0
        • gyngy  

          to som si nadbehol … ja rum velmi nemusim … gryotku ale mozem ;-)

          0 0
    • Bender382  

      Já bych se taky rád přidal, jen abych moc nebrzdil…

      0 0
    • Bajker16  

      Tak aktualní info ze hřebenu…pořádná kosa a místy prý i sníh. :-)

      0 0
    • Bender382  

      Pojede se v Radotíně kolem pěšího mostu co vede do Lipenců? Bych se u něj asi přidal.

      0 0
      • Thapsus  

        Jo pojede. Ale asi až zpátky :-). Tam nejspíš pojedeme přes Zbraslavský most a nahoru na hřeben. Pokud teda nebude nějak lejt.

        0 0
        • Bender382  

          Můžeš mi prosím nastínit zhruba trasu, abych vymyslel kde se přidat? dík

          0 0
    • Thapsus  

      Pod mostem – cyklostezka ke zbraslavskýmu mostu-po červený na hřeben-pak sjezd do Let a trasa WTB-přes Halouny-a domů podél vody. KDYBY ALE FAKT BYLO HNUSNĚ A V KUSE LILO, TAK TO ZRUŠÍME.

      0 0
      • cabbage  

        mě stašilo když sem viděl co padalo dneska…

        0 0
      • Bender382  

        Budu v 10:00 u Bar. mostu, bude to jednodušší než někde čekat, stejně se budu muset přiblížit autem. Snad bude počasí, rád bych se projel.

        0 0
        • Thapsus  

          Jo, to bude fakt nejlepší. Doufejme, že aspoň nebude pršet, sníh až tak nevadí. Domluvíme se tu ještě ráno.

          0 0
          • Bajker16  

            V kolik budete v Letech ? :o)

            0 0
            • Bender382  

              Pochopil sem to tak že od počasí se bude odvíjet cesta a čas kdy budeme v Letech. Asi bude nejlepší když si zavoláme až vyjedeme. (721650359)

              0 0
            • Bender382  

              Pochopil sem to tak že od počasí se bude odvíjet cesta a čas kdy budeme v Letech. Asi bude nejlepší když si zavoláme až vyjedeme. (721650359)

              0 0
              • Bajker16  

                Ok,telefon na mě je o pár příspěvků nahoru. Jinak jestli si jel WTB a víš kde je sokolovna,tak si dáme sraz tam :-).

                0 0
    • Bender382  

      Tak jak to teda vidíte? U nás je bílo a sněží

      0 0
      • Thapsus  

        U náv v centru je mokro a padá déšť ze sněhem. Omlouvám se ale nenacháím vnitřní sílu do toho vyrazit :-(

        0 0
        • Bender382  

          Já řeším velký vnitřní dolema jestli do toho vyjet:), ale kdyby někdo jel, tak pojedu taky

          0 0
      • Thapsus  

        Navíc na radaru to vypadá na celej den a má postupně místo sněhu začít pršet.

        0 0
      • Bajker16  

        V Letech padá sníh s deštěm a vypadá to asi na celej den.Takže dneska nejedu a budu se nudit na trenažeru :-(

        0 0
        • Thapsus  

          Tak si to dáme holt až naostro. A budeme doufat, že bude líp než dneska.

          0 0
          • Bajker16  

            Tak trasu asi všichni známe :-). Jinak kdyby dneska byl závod,tak do toho jdu,ale nehodlám prochladnout a promrznout tejden před závodem. Alespoň bude příští tejden motivace,abych to měl co nejrychlejc za sebou :-).

            0 0
            • Thapsus  

              Jo, dobře jsme si to zdůvodnili, to jsem potřeboval slyšet ! :-))

              0 0
              • Bajker16  

                Přestalo pršet…nevyrazíme ? :-) P.S Na Brdech je bílo,koukám na to z okna.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.