• Jan.Tichý

Ahoj, neplánoval by někdo příští rok vyrazit na kole do Chorvatska ?

Jsem vášnivý cyklistka a chtěl bych si něco dokázat a zajet si na kole k moři na dovolenou..

Piště případně jakékoliv rady a tipy.

Díky !

• lubskr25  

Ahoj ,taky bych chtěl na kole do chorvatska ale určitě to nechci šlapat sám, můžem se zkusit domluvit na společné cestě, zatím s takovou jízdou nemám zkušenosti

• marttoni  

Doporučuji natrénovat nejprve někde po Česku, ať se může člověk v případě problémů vrátit. Při mé první vícedenní akci (cca 1100km/týden) byla prdel K.O. a že zvyklý na denní ježdění jsem. Samozřejmě každý den čisté kraťasy, ale pravděpodobně sůl udělá svoje a posledních 200km jsem nevěděl jak na kole sedět. Mohl bych přidat foto, ale nechci strašit:-)

• Jan.Tichý  

Už mám natrénováno cestování po Česku i Slovensku..

Jsem sice mladý zobák, ale troufnu si říct, že jsem docela trénovaný, určitě bych celou zimu věnoval ještě přípravě..

Můžeš mi dát nějaké info, nebo tak ? Předat tvé zkušenosti atd… ?

Napiš mi když tak na email jan.tichy1040@seznam.cz

• marttoni  

já odpovídal na lubskr25, který píše že zkušenosti nemá, ale rád by vyrazil. Třeba to pro něho vůbec nemusí být problém, pro mne to byla prekérka:-) Nejsem zrovna dobrý spisovatel na předávání zkušeností, ale dá se toho fakt najít mraky na netu a samo i tamto webu.

• Jan.Tichý  

Určitě pohledáme a určitě by se udělaly nějaké zkušební jízdy, jestli by jsme ten nápor vydrželi a každopádně by jsme museli mít i nějaké zadní vrátka..

• Jan.Tichý  

Zdravím.. Bohůžel po měsíci.. Můžeme se prosím spojit alespoň přes e-mail ?

Napiš mi prosím jan.tichy1040@seznam.cz

• postman79  

Rok dopředu bych neplánoval, za tu dobu se může změnit spousta věcí. Rok dopředu se dělá plán tak do Himalájí.

• Člověk a jeho svět  

Souhlas. Ale určitě by se měl rok dopředu připravovat, obzvlášť, jestli je tazateli 17. Ideální čas začít najíždět km.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.