Může být sedlo za 400kč kvalitní?

38 nepřečtených
  • Jardaadraj

    Zdravím

    našel jsem barevně atraktivní sedla se zajímavou cenou, která je bezkonkurenční ale nabízí se otázka, zdali lze za nízkou cenu očekávat alespon průměrnou kvalitu na hobby ježdění.

    http://www.kupkolo.cz/…ou_1375.html

    http://www.cyklovybava.cz/…y-bile:3318/

    Anketa: Myslíte že může být sedlo za 400,-Kč kvalitní?

    Ano
    37x
    88%
    Ne
    1x
    2%
    0 0
    • pepino  

      To první mi tenhle týden přišlo, ještě jsem ho nevyzkoušel.

      0 0
    • Mobidyk1  

      vím jak tyhle sedla vypadají. Většinou jednodužší zpracování a nevydrží tak dlouho. Dobré sezlo za míň peněz je třeba Selle Italia – Filante. Stojí kolem 700? Sedí se na něm OK …tak a máš můj tip :)

      0 0
      • Ricci  

        No nie kazdemu sa na Filante sedi dobre…

        0 0
      • maajkee  

        Hnus :) na kupkole jsem ho koupil za 590,– už kupuju nový, je to pro někoho kdo jezdí kratší ryhlejší švihy, ale na delší cesty to rozhodně není, bolej z něj kule a prdel :) alespoň mě. Teď jsme si objednal WTB silverado, tak jsem zvědavej.

        0 0
        • JakeF  

          Na Selle Italia si to chce zvykat poměrně dlouho. Možná někomu sednou hned, ale ten úzkej profil je i pro mě problém… Ze začátku jsem trpěl po pár kilometrech, v listopadu jsem na tom docela v pohodě přežil i skoro 100km. Netušim, jak moc je úzký to filante, ale co jsem zatim naživo viděl Selle Italia, tak žádný bych na turistický kolo nedal… Teď už si začínám řikat, že dobře, že jsem těch prvních pár tejdnů přetrpěl.

          0 0
          • krokus  

            Já jsem vyzkoušel snad 20 sedel, než jsem dospěl k tomu, že SLR XC je pro mě nejlepší. Holt každá prdel je jiná.

            0 0
    • Plechovka  

      Vozím 2 roky SDG BEL-AIR RL Cr-Mo. Za 550Kč myslím dobrá volba.

      http://www.netbike.cz/select_det.php…

      0 0
    • Mobidyk1  

      http://www.kupkolo.cz/…ew_4599.html

      mám ho. Super sedlo. Za ty prachy :)))

      0 0
      • Pumsc  

        měl jsem ho chvílu,váha pěkná,vzhled taky,ale mě nesedlo tak muselo zas z domu:-(

        0 0
      • kafac  

        A je to sedlo spíš tvrdý, nebo má tendence se prosedět? Celkem o něm uvažuju, ale většinou ty levný sedla jsou moc měkký…

        Já teď váhám mezi:

        Fizik Tundra

        Selle Italia SLR XP

        Selle Italia Filante

        Nejvíce se mě pozdává zen Fizik

        0 0
        • Pumsc  

          filante je celkem tvrdší

          0 0
        • Hádě  

          ta tundra se moc nepovedla podle vícero recenzí, doporučil bych arione (na silničce) nebo Gobi (na bajku) SI SLR XP mi nevyhovovalo tvarem, ale starej SI Flite mi sedí výborně. Myslím že mezi Filante a SLR nebude výrazný rozdíl kromě ceny

          0 0
          • Smazaný účet  

            i Nissene od Fyziku je dost pohodlné a zvykl jsem si na něj během jedné vyjížďky

            0 0
            • kafac  

              Nissene jezdim ted, vcelku jsem si na nej zvykl, ale zda se me byt moc mekky, a navic me prasklo…

              0 0
          • tristan.  

            Mezi Filante a SLR je hodne velkej rozdil ve tvaru. SLR je placatejsi a filante kulatejsi. Na filante jsem jezdil rok a muselo jit pryc, u kamarada zrovna tak. Proste filante je tvarove divny.

            0 0
          • jIrI___  

            Gobi mi taky rychle sedlo, po pár desítkách km jsem o něm nevěděl. A to jsem si myslel, že předchozí sedlo bylo pohodlné, ale kam se hrabe na Gobi :)

            0 0
          • kafac  

            Nevim ktery recenze mas na mysli, ale prave co jsem cetl tak tu Tundru vsichni chvali, a navic se dnes dava prakticky na vsecky lepsi kola – coz sice nemusi znamenat ze je dobry, ale pro nic za nic by ho tam prece nedavali.

            Navic ta Tundra je prakticky stejna jak Arione, akorat nema vzadu tak dlouhou tu spicu, a ze spodu je trosku robustnejsi..

            0 0
    • Hádě  

      značky jako Selle italia nebo fizik bych se nebál. Ostatní značky mému pozadí osobně nesedí… šťastnou volbu

      0 0
    • N-Dorfin  

      koupil jsem si ho na favorita (asi před měsícem) .. sedí se na něm úplně v pohodě, akorát má větší sklony se špinit

      0 0
      • Jardaadraj  

        Aha a nejsou ty středové švy moc vylezlé? Nedře to kraťasy?

        0 0
        • N-Dorfin  

          nn, nejde to vubec citit .. na sedle se hybu a nejaky poniceny material (at kalhoty nebo sedlo) nepocituji

          0 0
    • Hádě  

      nejlepší je si sedla vyzkoušet osobně, popros kamaráda nebo prodejce… tady vyřešíš velký kulový pak napiš jak si spokojený

      0 0
    • šlapatko  

      Kellys kbix nebo jak se to píše.Kolem 500kč a dobré posezení.na zimáku ho vozím už dva roky.

      0 0
    • l-e-t-o  

      jak už se tu hodněkrát psalo. Pro každou prdel jiné sedlo. Klidně i sedlo za 400,– může být pro tvé pozadí OK, fakt záleží na tom jak ti sedne nebo ne. Já bych si asi sedlo bez vyzkoušení nekoupil. Aspoň jednu vyjížďku na něm vyzkoušet a potom kdyžtak koupit.

      0 0
    • Kubajzs  

      Od Force mi nevydrželo nikdy NIC! Proto čekám, že ani toto sedlo nebude kvalitní. Myslím si, že se na sedle nevyplatí šetřit. Přece jen na tom trávíš veškerý čas při vyjížďce.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.