MTB zapletená kola pod 5 000Kč

18 nepřečtených
  • vojta1212

Ahoj, nevíte někdo jaký dobrý zapletený kola na bika do 5000Kč?

• vojta1212  

Díky moc..

A který jsou asi nejlepší? Mavic?

• svec32  

To nedokazu objektivne posoudit. Ja bych si asi vzal ty Fulcrum. Ja osobne bych ale asi nepocitil vyrazne zmeny jizdnich vlasnosti, at uz bych tam mel kterekoli z vyse uvedenych kol:-)

• vojta1212  

Takže říkáš, že bych měl finančně přitlačit.. ;) Kolik cca?

• Zerocool  

priplatil bych 700 a posunul se o par levelu vys http://www.kupkolo.cz/…1600_z92967/

• Delkim  

jj, to je fantastická cena, už je tady koupilo několik lidí

• vojta1212  

Super cena, budu o nich rozhodně uvažovat, díky ;)

• jenicek340  

Zdravim vsechny, potrebuju poradit koupil jsem si rafky fulcrum metal 5 a zajima me jestli je nasadim na Superior xc870D koukam jsem na zadni kolo a je tam nejakej orech???

diky za radu

• Vilém  

Orech byva na nabojich. Pokud jsi koupil rafky, tak jeste zbyva prikoupit naboje, na jednom z nich najdes i orech, nejake draty a pak taky niple.

Kdyz ti to potom nekdo sesklada dohromady, tak by to na toho supa melo jit.

• jIrI___  

Pro mě by byly WH-MT65 jasná volba kvůli UST, i ty kónusy bych překousl. Sám jsem o nich chvilku uvažoval :)

• vojta1212  

Díky, máš s nima zkušenost? Znáš někoho, kdo je má? :)

• mr.nikdo  

Ja jsem je mel jako zalozky.

Nahozeni plaste je otazka asi 5 minut (se vsim vsudy). Rafek tesni suprove. Tuhe je to dost. Kdyz seridis konusy, tak to pekne jede. Je to jednoznacne ze vseho nejlehci.

• vojta1212  

Ok, díky..

• mr.nikdo  

Neni zac.

Vaha je nejak kolem 1800 g. Jsou tam i ventilky a klic na centrovani. Ale urcite to bude chtit hned seridit a pridat nejakou tu vazelinu…

• jIrI___  

Zkušenost nemám, nakonec jsem místo nich pořídil Crossmaxy. Ale pár lidí je tu na B-F vozí a nějaké negativní ohlasy jsem nezaznamenal. Dokonce prý i tuhost v pohodě, z ní jsem z „papírových údajů“ trochu strach.

• obda  

Koupil jsem je loni pro zenu, jeste za 4kKc na kupkole. Pokud nevadi konusy, tak za mne super koupe. UST, lehke, rafky z XTcek, vnitrni sirka 19mm … Odolnost ale hodnotit nemuzu, manzelka jezdi dost opatrne. Ale nadavam si, ze jsem si za ty prachy nekoupil jeste jedny kola pro sebe :((( Ted uz jsou drazsi :(

• jolly007  

já jezdím už třetím rokem ty fulcrumy a jsou v poho. jen po nějakých 600 km při chodu na prázdno dělají šílený rámus. dá se na to zvyknout, ale je to děs

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce