• RadaHaryk

    Ahojky,v pátek asi pojedu pro toto kolo(možná)a chtěl bych slyšet pár názorů na tento bajk…jak ho hodnotíte..díky.Mám 180cm,98kg…

    0 0
    • Azmir  

      V pohodě kolo, tady bude hlavně žáležet za jakou cenu ho můžeš mít, tu co uvádí výrobce bych za něj nedal.

      0 0
      • RadaHaryk  

        o 2000,– dají dolu cenu v obchodě kam pojedu…

        0 0
        • Azmir  

          Hm tak to není moc to za tu cenu se dají sehnat lepší kousky rozhodně bych se to pokusil ukecat minimálně na 25tis.

          0 0
          • JakeF  

            Ne každej je socka, aby diskutoval o pár stovkách…

            0 0
          • JakeF  

            Letošní model má Rebu, takže ten rozdíl až tak zajímavej není…

            0 0
            • RadaHaryk  

              Takže Reba je to samé co Recon,nebo je tam nějaký rozdíl..na předešlém kole(bylo mi ukradeno)jsem měl RST first air…tak tam bude pro mě asi změna..

              0 0
              • JakeF  

                Recon bude podobnej jak ta F1rstka, jenom bude progresivnější (čím víc ve zdvihu, tím je tvrdší). Reba je proti Reconu úplně jiná vidle, hlavně daleko líp nastavitelná díky dual-airu.

                0 0
                • Vilém  

                  Co je daleko lip nastavitelne? Stejne 99% lidi nastavi pozitivku stejne jak negativku.

                  0 0
                  • JakeF  

                    A odskok doprostřed, já vím… Ale ta možnost doladit si to podle sebe tam je :).

                    0 0
              • Vilém  

                Reba neni totez co Recon.

                0 0
          • RadaHaryk  

            na tento kousek jsem také koukal ale nechci to pro barvu a řazení..

            0 0
            • RadaHaryk  

              Ahojky,tak dnes jsem si koupil Trek 6500(2012)..foto potom dodám i popis..ale překvapen jsem byl z řetězu na tomto kole.Je tam KMC X 10…je to řetěz v pohodě…Čekal jsem že tam bude nějaký ten od shimana…ale..

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.